mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 12:23 
Cytuj  
Cytuj:
Priests can no longer kill players with Shadow Word: Pain and Mind Control in duels.


Eee...?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 12:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Deshroom to są ograniczenia - do tej pory te instance było można robić w 40 osób. Najczęsciej się robiło w 15-20 osób by było szybciej i by nie padać co 3 kroki.
Teraz takie scholomance zamiast ~3h zajmie pewnie z 6h ;)
ale jak exp i rolle dzieli sie na 40 to chyba niewiele zostaje :wink:
dziekii, nie nudze już. doleweluje to zobacze sam i zrozumiem dokładnie :P


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 12:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
patch ma byc u nas 18 marca :roll:
czyli nie w ten a w następny piatek

Prawdę gadasz:
http://www.wow-europe.com/en/patchnotes ... -2005.html

8)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 mar 2005, 12:34 przez zderzaq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 12:28 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Cytuj:
Priests can no longer kill players with Shadow Word: Pain and Mind Control in duels.

Eee...?

Jest taki bug, ze jesli da sie Mind control w trakcie duela, a przeciwnik ma DoTa na sobie, to duel nie skonczy sie przy koncowce zycia, tylko moze zginac zabity Shadow Word: Pain


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 12:30 
Cytuj  
Owszem maja byc 'limity' na pewne instances, ale jednoczesnie zdaje sie beda pewne zmiany, ktore ulatwia ich zrobienie. Zobaczymy, po to sa te testy, zeby... potestowac :P

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 12:41 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Deshroom napisał(a):
patch ma byc u nas 18 marca :roll:
czyli nie w ten a w następny piatek

Prawdę gadasz:
http://www.wow-europe.com/en/patchnotes ... -2005.html

8)


Przepraszam, gdzie tu jest napisane ze na EU bedzie 18 marca?

Bo z tego co widze to nigdzie nie pisza, jedyne co jest - ze _pierwsza faza_ testow konczy sie 11 marca. Ale nikt nie mowi ze pierwsza bedzie ostatnia (choc oczywiscie to nie jest wykluczone).

ms


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 12:42 
Cytuj  
Dokładnie to tu: http://www.wow-europe.com/en/

I cytat:
Cytuj:
Patch Preview
Ryann, 08/03/2005
The next patch, which is currently scheduled to go live after our regular realm maintenance on the 18th of March, will feature many useful additions to World of Warcraft, for example

* Meeting Stones, which will make it easier for you to find a group for a dungeon
* Four additional action bars, giving you a total of 48 action buttons
* New flightpaths all across Kalimdor

You can read the full patchnotes here.


Teraz jasne wystarczająco ?
:]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 12:43 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nikt nie ma latwiej, placza tylko ci ktorzy maja problemy z gra i nie bedzie roznicy czy beda grali horde czy ally charem :}

Nie zaczynaj dyskusji bez celu...
Niech wypowiedza sie ci, ktorzy grali na high lvl w A i H

Zreszta to pewnie nic nie zmieni, przeciez kazdy trafil do 'tej_lepszej_frakcji'


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 12:45 
Cytuj  
reassor napisał(a):
hehe niechcial bym Cie rozczarowac ... ale patch bedzie TESTOWANY do 11 marca (co wynika z test server faq ktory jest na stronce us)

wiec nie spodziewaj sie go w tym tygodniu ..
na US tez go nie mamy jeszcze ... to tylko notka ;p


A czy ja napisalem, ze w TEN piatek? :]

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 13:08 
Cytuj  
Cytuj:
Patch Preview
Ryann, 08/03/2005
The next patch, which is currently scheduled to go live after our regular realm maintenance on the 18th of March


:OO Nie ma "soon", tylko podali date? /shocked

ms


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 13:24 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
w.g. mnie Horda ma latwiej, bo allianci uciekaja na sam nasz przerazajacy widok :)

Haha
Na wasz widok sie nie ucieka tylko was goni :)
Na razie jeszcze nie jestescie znani od zlej strony, przynajmniej nie tak jak TSA i "ekipa", które są KOS dla chyba wszystkich w Alliance ;)
Wy z tego co wiem tylko dla LowKick ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 13:49 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Huragan napisał(a):
w.g. mnie Horda ma latwiej, bo allianci uciekaja na sam nasz przerazajacy widok :)

Haha
Na wasz widok sie nie ucieka tylko was goni :)
Na razie jeszcze nie jestescie znani od zlej strony, przynajmniej nie tak jak TSA i "ekipa", które są KOS dla chyba wszystkich w Alliance ;)
Wy z tego co wiem tylko dla LowKick ;)


ja jestem tauren, a to jest pokojowa rasa :) czasami tancze sobie z pieknymi elficami, mimo ze koledzy z gildii mowia by nie tanczyc tylko elfa od razu zabijac :) heh
Mowisz ze dla was KOS jest TSA i ekipa ? :) Dla nas KOS maja NOCniki, DUNE i inne Polish Alliances czy smieszne Sons of Poland :)

Co do LowKick'a to pamietam jak pare dni temu umowilismy sie z wami na arenie w SV to przyszlo was ze dwoch i nie bylo nawet z kim walczyc :)


_________________



**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 13:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Co do LowKick'a to pamietam jak pare dni temu umowilismy sie z wami na arenie w SV to przyszlo was ze dwoch i nie bylo nawet z kim walczyc :)

Oooo... to przykre, że nikt nie przekazał info :( Nie dziwne chyba, że przyszły dwie osoby jak nikt nie wiedział?
Next time umawiajcie się bardziej konkretnie ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:00 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Huragan napisał(a):
Co do LowKick'a to pamietam jak pare dni temu umowilismy sie z wami na arenie w SV to przyszlo was ze dwoch i nie bylo nawet z kim walczyc :)

Oooo... to przykre, że nikt nie przekazał info :( Nie dziwne chyba, że przyszły dwie osoby jak nikt nie wiedział?
Next time umawiajcie się bardziej konkretnie ;)
fajne gadki.
musisz bardziej uważac na to co piszesz bo udowadniasz że gildia w której jestes jest źle zorganizowana oraz że charakteryzuje się zerowym przepływem informacji :wink:skoro dwóch przyszło to znaczy że ktoś wiedział ale nie przekazał albo że nie dowiedział się że nie zamierzacie przyjść :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 8 mar 2005, 14:02 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:01 
Cytuj  
NOCniki :lol: :lol: :lol: :lol:

uśmiałem się w pracy :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
NOCniki :lol: :lol: :lol: :lol:

uśmiałem się w pracy :lol:
przecież to sie tak odmienia
a co Nocowcy ? to źle brzmi jak nie po polsku 8)


_________________
psn

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
fajne gadki.
musisz bardziej uważac na to co piszesz bo udowadniasz że gildia w której jestes jest źle zorganizowana oraz że charakteryzuje się zerowym przepływem informacji :wink:skoro dwóch przyszło to znaczy że ktoś wiedział ale nie przekazał albo że nie dowiedział się że nie zamierzacie przyjść :wink:

Nie wyciągaj bezsensownych wniosków, bo ludzie zaczną Cię traktować jak Larena...
W gildii mamy coś około 50 osób grających w różnych godzinach i w różnych składach, nie wszyscy się lubią, nie wszyscy się nawet znają. Jak się umawiasz z Gildią to rozumiem umawianie się z jej Liderem, a nie z byle kim, kto właśnie dołączył.
Jak ktoś chce powalczyć z nami - zapraszam na nasze robocze Forum.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:18 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Deshroom napisał(a):
fajne gadki.
musisz bardziej uważac na to co piszesz bo udowadniasz że gildia w której jestes jest źle zorganizowana oraz że charakteryzuje się zerowym przepływem informacji :wink:skoro dwóch przyszło to znaczy że ktoś wiedział ale nie przekazał albo że nie dowiedział się że nie zamierzacie przyjść :wink:

Nie wyciągaj bezsensownych wniosków, bo ludzie zaczną Cię traktować jak Larena...
W gildii mamy coś około 50 osób grających w różnych godzinach i w różnych składach, nie wszyscy się lubią, nie wszyscy się nawet znają. Jak się umawiasz z Gildią to rozumiem umawianie się z jej Liderem, a nie z byle kim, kto właśnie dołączył.
Jak ktoś chce powalczyć z nami - zapraszam na nasze robocze Forum.
"byle kto" może sie obrazić :wink:

śmieje się bo dla mnie to ośmieszasz swoja gildie a pisze to jako osoba postronna, a to właśnie dla osób postronnych powinna gildia wygladać przyzwoicie żeby się umacniać nowymi członkami.

nie bardzo mnie interesuje opinia, a tym bardziej zła bo opinie mam bardzo złą wiec mi się nie pogorszy 8)

jeśli chciałbyś coś mi jeszcze odpisać serdecznie zapraszam na priv :P


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:20 
Cytuj  
kluczyk, a tak w ogole to co sie stalo ze grasz po stronie gejzorkow?

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
śmieje się bo dla mnie to ośmieszasz swoja gildie a pisze to jako osoba postronna, a to właśnie dla osób postronnych powinna gildia wygladać przyzwoicie żeby się umacniać nowymi członkami.

nie bardzo mnie interesuje opinia, a tym bardziej zła bo opinie mam bardzo złą wiec mi się nie pogorszy 8)

jeśli chciałbyś coś mi jeszcze odpisać serdecznie zapraszam na priv :P

Raczej nie, po tym co napisałeś widzę, że nie ma sensu ta dyskusja.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.