mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 10:42 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
robienie questow typu kill XX czegos tam i przechodzacy akurat alliant zsiada z konia i wali cie ot tak to jest troche stresujace,


nikt nie mowil ze na PvP bedzie sielanka :) mam nadzieje, ze na naszym serverze tez bedzie total war :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 10:42 
Cytuj  
nie no akcja była fajna :wink:

teraz mam zamiar troche zwolnic lvlowanie i pozbierac na konia w SM. 40 lvl jest dobry żeby przystopować (mam plate).
questy sa tak rozrzucone ze koń by sie bardzo przydał.
dodatkowo mi mo że jestem codziennie w pracy dram tak dużo że odsadziłem nieco znajomych a chodzenie samemu jest nieco niebezpieczne.
dodatkowo pojawił się kłopot z random party bo nie mam pojęcia gdzie się zacząć ogłaszać żeby zebrać party np do Uldaman. nie jest to takie proste.

myśle ze już niedługo bedziemy wszystkie q w współnych strefach robić w nieprzypadkowych grupach.
powinno to nieco ostudzić zapały rozbójników na zasadzkach :)


ps. boziu SM to czit. 90 % stuffu na sobie mam z SM i z RFD :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 10:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie mam pojęcia gdzie się zacząć ogłaszać żeby zebrać party np do Uldaman. nie jest to takie proste.


party najszybciej znajdziesz pod samym wejsciem do instanca.. zawsze czeka sporo osob i robia party ad hoc.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 10:47 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie mam pojęcia gdzie się zacząć ogłaszać żeby zebrać party np do Uldaman. nie jest to takie proste.


party najszybciej znajdziesz pod samym wejsciem do instanca.. zawsze czeka sporo osob i robia party ad hoc.
obyś miał racje , bo jak pamiętasz gdy staliśmy pod Gnomeraganem to nie było nikogo :wink:

ps wiem wiem przekręciłem nazwe :lol:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 11:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
party najszybciej znajdziesz pod samym wejsciem do instanca.. zawsze czeka sporo osob i robia party ad hoc.
obyś miał racje , bo jak pamiętasz gdy staliśmy pod Gnomeraganem to nie było nikogo :wink:


pewnie jakbysmy tam postali dluzej to ktos by sie pojawil, chociaz akurat Gnomerang jest malo popularna instance bo jest dluga i dosc nudna a itemy wypadaja wcale nie fajne jakies :) Scarlet Monastery ma tak duza popularnosc bo jest krotkie i tresciwe (jak pisales sam masz na sobie 90% z SM) , stad tez taka masa ludzi chetnych do party zawsze pod SM .


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 11:11 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
party najszybciej znajdziesz pod samym wejsciem do instanca.. zawsze czeka sporo osob i robia party ad hoc.
obyś miał racje , bo jak pamiętasz gdy staliśmy pod Gnomeraganem to nie było nikogo :wink:


pewnie jakbysmy tam postali dluzej to ktos by sie pojawil, chociaz akurat Gnomerang jest malo popularna instance bo jest dluga i dosc nudna a itemy wypadaja wcale nie fajne jakies :) Scarlet Monastery ma tak duza popularnosc bo jest krotkie i tresciwe (jak pisales sam masz na sobie 90% z SM) , stad tez taka masa ludzi chetnych do party zawsze pod SM .
SM jest super, choć robienie cathedral 10 razy pod rzą ... :)
mam wrażenie że ludziska mniej chodzą do RFD a przecież tam też są super dropy. (moja chest plate 380ar własnie z RFD)
za to w SM wystarczy pójsc i postać 5 min i jest team. jedymym warunkiem jest nie być w teami z niskimi levelami bo się człowiek nie nachapie (oni wszystko 'n") a za repair beknie (ze słabszymi więcej tankuje i sprzęt sie psuje)


_________________
psn

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 09:09 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Tylko widzisz na SH nie wazne jaki masz lvl jestes czerwony to zostaniesz na 99% zaaatakowany :) jakby nie patrzec - wojna ! W sumie fajnie bo nie bede mial choc skrupulow pozniej robic podobnie - hehe.
nom... wczoraj sie bolesnie przekonalismy ze slimoonem ze to wojna i nie ma zmiluj sie - male bandy 50-60lvl lejace nas w Splintertree Post, Freewind Post i The Great Lift :evil: z dniem 10.03. skonczylo sie moje w miare przyjazne nastawienie do ally (nie atakowalem slabszych, czasem nawet pozdrawialem i pomagalem) i przestaje bys milym i pacyfistycznym 'nieumarlakiem' - leje wszystko co bedzie w zasiego wzroku i moich mozliwosci 8)

sorki ze troche offtopicznie, ale musialem sie 'wyzalic' =]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 09:35 
Cytuj  
He he !
No widze ze idziesz moim przykladem, wczoraj dalem sobie i Ally druga szanse i poszedlem do TM poquestowac, z ndzieja ze tym razem bedzie inaczej, guzik prawda po kilku smierciach i wykonaniu (z wielkim zaparciem) 2 zadan wrocilem do Barrens celem wykonywania zadan i expingu. Ale wroce tam jeszcze na wyzszym lvl aby pomeczyc aliantow :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 09:41 
Cytuj  
Ja jestem ciekawy czy bedzie tak jak pisza na forum: czyli honor ratio bedzie naliczany niezaleznie od ilosci przegranych godzin (czyli ktos gra godzine dziennie i zamorduje w tym czasie 20 honored, a ktos gra 10 godzin i tylko 100) wiec ten co gra godzine ma lepszy ratio i jest wyzej w hierarchi, czy tez system bedzie promowal hardcore graczy i im wiecej masz kili (arytmetycznie wiecej) tym wyzej w hierarchi jestes. Bo jesli im wiecej tym wyzej to ja przepraszam :P

juz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 09:41 
Cytuj  
mnie wczoraj zabił mag lvl60 i to 2 razy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o
A tak mi się fajnie gankowało 30-levelowców w okolicy booty bay 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 09:43 
Cytuj  
capri napisał(a):
z dniem 10.03. skonczylo sie moje w miare przyjazne nastawienie do ally (nie atakowalem slabszych, czasem nawet pozdrawialem i pomagalem) i przestaje bys milym i pacyfistycznym 'nieumarlakiem' - leje wszystko co bedzie w zasiego wzroku i moich mozliwosci 8)
napisze tylko tak.
nie mierz wszystkich jedna miarką


_________________
psn


Ostatnio edytowano 11 mar 2005, 09:45 przez Deshroom, łącznie edytowano 3 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 09:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mnie wczoraj zabił mag lvl60 i to 2 razy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o
A tak mi się fajnie gankowało 30-levelowców w okolicy booty bay 8)


ROTFL !!!!

Nie no mnie zes rozbawil, a pamietam jak pisales ide sobie pogankowac do BB ;D

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 09:45 
Cytuj  
ja wczoraj przy splinttree post sam zabilem 2ch elfow, 28 lvl hunter i 25 lvl mage (pojedynczo ofc) :D stalem troche przy zwlokach ale chyba zdecydowali sie na pare minutek RS :>


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 09:45 
Cytuj  
inna sprawa, że najpierw sam zabiłem ze 30 alliance.

WIesz jakie mam wysokie critic rate na 30-levelowacach? Praktycznie same criticale mi wchodzą, taki cloth user to pada po 2 strzalach ;)

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 13:34 
Cytuj  
OK, może wrócę do tematu.
Nie wiem czy nikt tego nie zauważył, czy po prostu nikt się tym nie przejmuje, ale IMO ten system nagród jest strasznie frustrujący. By zdobywać kolejne ranki w PvP wystarczy poświęcić trochę czasu. Ten system faworyzuje osoby, które siedzą przed kompem 20 godz dziennie, niezależnie od tego jak są dobrzy w pvp, czas wystarczy do zdobywania ranków - przeciętny gracz nie ma szans na osiągnięcie czegokolwiek w PvP, nie dostanie żadnych nagród.

Nawet jeśli jakimś cudem je zdobędzie, to wystarczy że zrobi sobie 3 dni przerwy, bo np wyjedzie z dziewczyną w góry lub nie zapłaci na internet, to gdy powróci do gry odkryje, że na pvp mouncie nie może jeżdzić, a swojego uber armor pvp seta nie może założyć - tylko dlatego, że banda dzieciaków z małą ilością pracy domowej czycha 24/7 tylko by zająć jego miejsce w rankingu PvP. Rewardy poszły się jeb$%, stały się tylko smieciami w plecaku, dopóki nie naharujesz się znowu.

Gdy już coś zdobędziesz to powinno to byc twoje - inaczej jest to strasznie frustrujące IMO. Tak jak w powiedzeniu "kto daje i odbiera..."

Ktoś to ładnie opisał na forum PvP Blizza:
" Hey Blizzard, I think you mixed something up here because the PvP system you showed us seems like its built for people from a not-to-be-named country who PLAY VIDEO GAMES SO MUCH THAT THEY DIE FROM IT. "

Am i overreacting?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 14:33 
Cytuj  
Libero - a juz myslalem ze bede osamotniony, niestety ale co niektorzy pykaja w gre po kilkanascie godzin dziennie i osiagna dosyc szybko to co chca, natomiast dla takich jak my, pracujacych i normalnie zyjacych ludzi Blizzard nie ma rewardsow. Coz... nietylko WoW jest dla niektorych swiatem - This is only game dont forget it !!!

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 14:56 
Cytuj  
A ktory mmorpg nie faworyzuje osob grajacych wiecej niz inne? Pokaz mi palcem, bardzo prosze :) Honor system nie ma tu nic do rzeczy, ludzie ktorzy graja duzo maja wyzsze lvl, lepsze itemy, wyzsze rangi, lepsze skille i tak jest i bedzie w kazdym mmorpg.

pozdrawiam

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 15:00 
Cytuj  
wow to maszynka do robienia pieniedzy...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 15:10 
Cytuj  
ta najlepsze sety beda miali chinczycy farmuja npc 24/7


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 15:12 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
A ktory mmorpg nie faworyzuje osob grajacych wiecej niz inne? Pokaz mi palcem, bardzo prosze :) Honor system nie ma tu nic do rzeczy, ludzie ktorzy graja duzo maja wyzsze lvl, lepsze itemy, wyzsze rangi, lepsze skille i tak jest i bedzie w kazdym mmorpg.

pozdrawiam


Chyba mnie nie zrozumiałeś dobrze. Ja nie płaczę, że ktoś ma lvl 60-ty i cały set, bo przeznaczył na to 2 miesiące, a ja chcę to w 2 tygodnie. W takiej sytuacji mam świadomość, że kiedyś w przyszłości ja też będę miał 60-ty lvl. To właśnie ta wizja trzyma mnie przy MMORPG.

Z PvP rewardami jest inaczej. Ja wiem na 100%, że NIGDY nie będzie mi dane skorzystać z tych "pvp features". Muszę się z tym pogodzić.

To, że wszystkie MMOPRG faworyzują ludzi grających dłużej to rozumiem. Ale dlaczego karają tych grających krócej? Bo PvP rewardy są odbierane tym, którzy zwolnili tempo grania. To jest kara za niegranie. Niestety, wszystko się sprowada do tego, co powiedział Nikon...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.