mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 17:32 
Cytuj  
Cytuj:
Oczywiscie ze campuja :) I bardzo dobrze... zacznij z kims z TSA to bedziesz zniszczony :)


smieszny jestes...

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 18:40 
Cytuj  
Niedawno tez widzialem podobna sytuacje w wejsciu do SM :) Bylo nas przed wejsciami do instance'ow okolo 15, wpadlo paru 60 lvl , wszystkich zabili, nagle przybiega 15 TSA 58-60 lvls i kampowali tam dobre pol godziny, zdazylem przejsc jeden instance, wychodze, czekam az sie zresetuje a oni tam jeszcze sa i kampuja :D


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 21:37 
Cytuj  
TomBPL napisał(a):
Niedawno tez widzialem podobna sytuacje w wejsciu do SM :) Bylo nas przed wejsciami do instance'ow okolo 15, wpadlo paru 60 lvl , wszystkich zabili, nagle przybiega 15 TSA 58-60 lvls i kampowali tam dobre pol godziny, zdazylem przejsc jeden instance, wychodze, czekam az sie zresetuje a oni tam jeszcze sa i kampuja :D


no, oni zabijanie alliancow maja we krwi :) kazdy alliance na serverze BL zna TSA :)


_________________



**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 10:07 
Cytuj  
tak kazdy zna
to sa mega klapki i to wlasiciwe od nich zaczelo sie
rzucanie w 5 na 1 i temu podobne
dla mnie to mega klapki
szacunek mam dla kolesi z Clan Potestas ( chyab nie przekrecilem nazwy )
jak ostro napieralem betonem to kolesie z tego klanu czekali az kilne moba dali mi sie wyleczyc i jedne z nich rzucal sie na mnie
i byla wyrownana walka oczywiscie zawsze mnie 2 dobil jak ten pierwszy przegrywal ale to mialo bardziej ekonomiczny aspekt bo nie czekal az ten ktory ze mna wlaczy dobiegnie z cmentarza :)
a kolesie z TSA no niestaty zachowywali sie jak prawdziwa horda :) przetaczali sie po mnie walcem :) oczywiscie mili na to odwage jak byli w stosunku nie mniejszym niz 3/1

zreszta jeszcze betonem katowalem ich niemilosiernie bo mieli moze 2 kolesi na moim lvl wiec nie pozostawalem im dluzny :)

Mark co do kasy to powiem tak ) tylko mining : )
jak masz ten 5x lvl i pukasz w rich thorium to kasy nigdy nie zabraknie : )
dziennie trafiam z 2-3 arcane i przynajmniej 1 azerothian daimondzika
gdzyby nie fakt ze jestem hunterem i z 2 barow thorium robie 200 kulek 17,5 dps to mialbym dodatkowo kolo 60 barow co daje jakies 100-130 g ( porownujac to do cen BL )
co prawda sam zbieram te szpargaly na guna :) wiec puki co kasy z tego nie mam ale mysle ze to dobre zrodelko
no ale musisz wybrac albo tylko instance i liczyc na dropa
albo 2-3 h pukania w thorium :P hehe


_________________
gole babki i czekoladki

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 10:10 
Cytuj  
naro napisał(a):
tak kazdy zna
to sa mega klapki i to wlasiciwe od nich zaczelo sie
rzucanie w 5 na 1 i temu podobne
dla mnie to mega klapki
szacunek mam dla kolesi z Clan Potestas ( chyab nie przekrecilem nazwy )
jak ostro napieralem betonem to kolesie z tego klanu czekali az kilne moba dali mi sie wyleczyc i jedne z nich rzucal sie na mnie
i byla wyrownana walka oczywiscie zawsze mnie 2 dobil jak ten pierwszy przegrywal ale to mialo bardziej ekonomiczny aspekt bo nie czekal az ten ktory ze mna wlaczy dobiegnie z cmentarza :)
a kolesie z TSA no niestaty zachowywali sie jak prawdziwa horda :) przetaczali sie po mnie walcem :) oczywiscie mili na to odwage jak byli w stosunku nie mniejszym niz 3/1


true true a jak sa sami to jeszcze dobrze ich nie widac a juz wala na chacie /hello lub /wave

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 10:12 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
true true a jak sa sami to jeszcze dobrze ich nie widac a juz wala na chacie /hello lub /wave


to tylko dla "uspienia czujnosci przeciwnika".. po chwili i tak go zabija :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 10:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
true true a jak sa sami to jeszcze dobrze ich nie widac a juz wala na chacie /hello lub /wave


to tylko dla "uspienia czujnosci przeciwnika".. po chwili i tak go zabija :)


lol raczej gryza glebe, ostatnio zauwazylem ze kto kolwiek nie zobaczy TSA to ich leje wiec chyba tacy < 50 to maja tam ciezko a i 50+ nie maja za latwo (tak mi sie wydaje) ale to dobrze :P

btw JUDGE tez jacys dziwni sie zrobili ale SEVEN ich wczoraj sprowadzil na ziemie.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 20:34 
Cytuj  
Zapytam tutaj, bo nie chce zakładać nowego tematu.
Kilka dni temu ktoś wkleił link do wykresu ukazującego procentowy udział gier online na rynku mmorpg. Byłbym wdzięczny za ponowne wklejenie go, albo skierowanie mnie w miejsce gdzie taki wykres mógłbym zobaczyć, bo za cholere nie mogę go odnaleźć.

Z góry dziękuje za pomoc.


Posty: 27
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 22:26 
Cytuj  
Tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

http://www.mmogchart.com/


_________________
The melting pot seems to be calling the kettle black when it boils over,
but only on our own soil,
so the little boy holds a toy soldier,
and waits for the suit and tie to come home.

Sage Francis "Makeshift Patriot"

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 22:42 
Cytuj  
Dziękuję za pomoc foob4thought. Właśnie czegoś takiego szukałem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.