mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2005, 19:36 
Cytuj  
Witam
Mialem dzis pewien problem :P
Zrobilem pewnego quescika (dokładnie ARIKARA), trzeba w nim oddac 2 quest itemy, jeden daje npc ktory daje q, a drugi sie zdobywa, niestety przez laga wyrzucilem ten item od npc i nie moglem oddac q, kolega podpowiedzial mi zebym usunal q, wzial go jeszcze raz (dostane quest item) i oddac. Niestety po abbadon quest nie moge go wziasc drugi raz. Npc nie chce ze mna gadac. To normalne ?


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2005, 23:35 
Cytuj  
Http://wow.allakhazam.com


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 09:37 
Cytuj  
Niekiedy trzeba chwile poczekac zanim NPC zrozumie, ze dales abandon questa i pozwoli Ci wziasc go jeszcze raz. A jesli nic nie pomaga, to wyslij wiadomosc do GMa, jest spora szansa, ze pomoga (na 3 wyslane prosby o pomoc z questami 2 razy sie do mnie odezwali, wprawdzie po kilku godzinach...)

Muminus


Posty: 24
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 21:18 
Cytuj  
mam male pytanie mam ten qrest http://wow.gamepressure.com/quest.asp?ID=1822
rozczke juz naładowalem , ale pytanie jest gdzie jest ten grobowiec " Helcular's grave " a mam lvl 34 a tam sa straznicy lvl 50 ;/ juz jako duch szukalem tego grobowca i niemoge go znalesc ;/ mozecie zapodac skrina czy cos w tym stylu ;/

aha i czym poge ten format po skrinshocie otwozyc bo mam pare skrinkow ale niemoge je otwozyc bo to jest jakis tga format ok znikam grac dalej wowa ;]

ii jeszcze jak mozna opuscic gildie albo ja zmienic , i czy po zmianie mozna do niej wrucic tz byc 2 gildiach jednoczesnie

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 22:26 
Cytuj  
F- napisał(a):
mam male pytanie mam ten qrest http://wow.gamepressure.com/quest.asp?ID=1822
rozczke juz naładowalem , ale pytanie jest gdzie jest ten grobowiec " Helcular's grave " a mam lvl 34 a tam sa straznicy lvl 50 ;/ juz jako duch szukalem tego grobowca i niemoge go znalesc ;/ mozecie zapodac skrina czy cos w tym stylu ;/

aha i czym poge ten format po skrinshocie otwozyc bo mam pare skrinkow ale niemoge je otwozyc bo to jest jakis tga format ok znikam grac dalej wowa ;]

ii jeszcze jak mozna opuscic gildie albo ja zmienic , i czy po zmianie mozna do niej wrucic tz byc 2 gildiach jednoczesnie


bede pomocny :o

helcular grave jest na (patrzac od morza) polnocno wschodnim skraju tego alliance camp'u, taki maly nagrobek. mozna go cyknac jak straznik odejdzie.

tga - wpisz sobie w google.com irfan view

gildie opuszcza sie piszac /gquit, mozna byc tylko w jednej. jak cie z powrotem zaprosza to wrocisz do tej z ktorej wylazles..

skorzystaj z www.thotbott.com wow.allakhazam.com www.worldofwar.net wowvault.ign.com. To na przyszłość

:har:

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 23:11 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
F- napisał(a):
mam male pytanie mam ten qrest http://wow.gamepressure.com/quest.asp?ID=1822
rozczke juz naładowalem , ale pytanie jest gdzie jest ten grobowiec " Helcular's grave " a mam lvl 34 a tam sa straznicy lvl 50 ;/ juz jako duch szukalem tego grobowca i niemoge go znalesc ;/ mozecie zapodac skrina czy cos w tym stylu ;/

aha i czym poge ten format po skrinshocie otwozyc bo mam pare skrinkow ale niemoge je otwozyc bo to jest jakis tga format ok znikam grac dalej wowa ;]

ii jeszcze jak mozna opuscic gildie albo ja zmienic , i czy po zmianie mozna do niej wrucic tz byc 2 gildiach jednoczesnie


bede pomocny :o

helcular grave jest na (patrzac od morza) polnocno wschodnim skraju tego alliance camp'u, taki maly nagrobek. mozna go cyknac jak straznik odejdzie.

tga - wpisz sobie w google.com irfan view

gildie opuszcza sie piszac /gquit, mozna byc tylko w jednej. jak cie z powrotem zaprosza to wrocisz do tej z ktorej wylazles..

skorzystaj z www.thotbott.com wow.allakhazam.com www.worldofwar.net wowvault.ign.com. To na przyszłość

:har:




widze tutaj full serwis :>> odpowiadaj na wiecej tematow to nie bedzie flame'ow :>


Posty: 24
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 00:08 
Cytuj  
KURDE ALE SIE WKUZYLEM :wtf: aaaaaa bylem w Whispering Gardens po ruszczke Ilusion Rod +15 int , 9 spirit i costam jeszcze , wylosowalem 43 rezta timu mniej wylosowala oprucz wariora ;/ aaaaaaaaaaa :wtf:



thx za pomoc , jutro qesta zrobie zrobie :D a ruszczke zdobende bo do 3 razy stuka :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 00:16 
Cytuj  
F- napisał(a):
KURDE ALE SIE WKUZYLEM :wtf: aaaaaa bylem w Whispering Gardens po ruszczke Ilusion Rod +15 int , 9 spirit i costam jeszcze , wylosowalem 43 rezta timu mniej wylosowala oprucz wariora ;/ aaaaaaaaaaa :wtf:

Grzecznie prosze o przepuszczanie wypowiedzi przez jakis edytor textu przed opublikowaniem, bo to strasznie razi.
Rozumiem, ze warrior przerollowal cie na illusionary rod. Nieladnie,


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 01:17 
Cytuj  
n/g - jest taki system ulatwiajacy loot


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 08:50 
Cytuj  
kick from party za takie rollowanie, to lepszy system ;P
na co warowi illusionary rod ?:P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 09:13 
Cytuj  
idź wylosuj teraz jakąś axe temu warriorowi :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 09:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
idź wylosuj teraz jakąś axe temu warriorowi :lol:

Samonakrecajaca sie spirala ninja lootingu ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 24
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 18:58 
Cytuj  
heh bylem znowu od wlos od ruszczkii , zaczynalem z 4 w drozynie , po jakis 10 min odlamal sie jeden , puzniej drugi i zosalismy w 3 ;/ rozwalilismy bosa , ale ja niepsezylem , i niemogem sie dostac bo wrogowie od nowa sie pojawili ;/ aaaaaaaa

a q z tym grobowcem zrobilem , wielkie thx :) a teras ide polowac na krasnali i gnomy i niezapomnijmy o elfach :D

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 19:08 
Cytuj  
Ja po ilusionarke chodzilem chyba z 5 razy wczesniej dwukrotnie zdobywajac sztylecik i dwukrotnie naramienniki. :)

Poza tym to nie ma sie co przejmowac, bo jak juz mialem Ilusionary to i tak lazilem tam po exp. Calkiem przyjemny tam jest.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 19:25 
Cytuj  
ja to chodze do innej czesci
i jeszcze sie musze przejsc po naszyjnik Triune Amulet - staff mam - tam samo mam Kapturek na glowe - Whitemane's Chapeau


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 19:30 
Cytuj  
A, no kapturek tez mam. Pierwszy, ktorego nie ukrywam.

Co do amulecika to... wiedzialem, ze cos tam jeszcze mam do zlootowania. Bede musial sie przejsc jeszcze.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 20:16 
Cytuj  
F- napisał(a):
heh bylem znowu od wlos od ruszczkii , zaczynalem z 4 w drozynie , po jakis 10 min odlamal sie jeden , puzniej drugi i zosalismy w 3 ;/ rozwalilismy bosa , ale ja niepsezylem , i niemogem sie dostac bo wrogowie od nowa sie pojawili ;/


Goraco przylaczam sie do prosby tomugeena... ja rozumiem ze kazdy moze popelniac bledy, ale bez przesady. Sam tez nie jestem bogiem ortografii, ale staram sie chociaz przeczytac to co pisze przed wyslaniem na forum.

pozdrawiam


Posty: 24
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 22:08 
Cytuj  
okey spróbuje poprawic orte ;] za rok matorka ma sie rozumiec . a tak do tematu mam jeszcze mały problem mam takie 3 szkatulki , kture sa zamkniente gdzie je moge otwożyc ?? :D bo latam z nimi juz od 1 mies ;] gram w Hore :evil:

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 22:30 
Cytuj  
proponuje zaltwic sobie papierek na dysortografie...
bo na dzisiajszym poziomie to maturki nie zdasz...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 22:37 
Cytuj  
redlum napisał(a):
proponuje zaltwic sobie papierek na dysortografie...
bo na dzisiajszym poziomie to maturki nie zdasz...


Ehhhh, jakie to wszystko proste w dzisiejszych czasach ;)

pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.