mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 12:25 
Cytuj  
Na raidy http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=694
Bez tego wlasciwie mozesz zapomniec o leczeniu kogokolwiek spoza swojej grupy...

Problemem jest, ze musi miec tego moda przynajmniej 1 osoba w kazdej grupie, wiec w pickup grupach ciezko moze byc.

Muminus

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 08:46 
Cytuj  
benecast chyba jest akurat.

czy któryś z was ma tego moda zainstalowanego wraz z postacia alternatywna i mógłby potwierdzić że nie gryzie się przy graniu altem ?

dziękuje


_________________
psn


Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 12:19 
Cytuj  
Zależy co kto lubi.
Jeden sie podnieci jak go wezmo do instanca i będzie leczyc typów.
a drugi cieszy sie jak sieje alliance

Takim priestem fajne jazdy są na wulkanie jak sie mind cotroluje i skacze do wulkanu hahahahaha
Fajnie było jak Guild Leadera Dune wjebaliśmy do wulkanu a ten tylko skakał hahaha a 2 priestów go leczyło ahahaha i sie skurczybyk wydostał :/


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 17:04 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
benecast chyba jest akurat.

czy któryś z was ma tego moda zainstalowanego wraz z postacia alternatywna i mógłby potwierdzić że nie gryzie się przy graniu altem ?

dziękuje


ja mam alta rogue i wszystko jest ok - przeczytaj uwaznie help do benecasta - ja po paru tygodniach uzywania dopiero sie doczytalem ze bary z przyciskami mozna przesuwac :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 17:20 
Cytuj  
Ovadose napisał(a):
Takim priestem fajne jazdy są na wulkanie jak sie mind cotroluje i skacze do wulkanu hahahahaha
Fajnie było jak Guild Leadera Dune wjebaliśmy do wulkanu a ten tylko skakał hahaha a 2 priestów go leczyło ahahaha i sie skurczybyk wydostał :/


heheh śmieszne :D

ale język ze stadionu żywcem wzięty ;)


Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 20:53 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ovadose napisał(a):
Takim priestem fajne jazdy są na wulkanie jak sie mind cotroluje i skacze do wulkanu hahahahaha
Fajnie było jak Guild Leadera Dune wjebaliśmy do wulkanu a ten tylko skakał hahaha a 2 priestów go leczyło ahahaha i sie skurczybyk wydostał :/


heheh śmieszne :D

ale język ze stadionu żywcem wzięty ;)


Lol


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion


Posty: 4
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 11:33 
Cytuj  
Nikon napisal

Cytuj:
jak do 60 lvl chodzisz z grupa do od samego poczatku mozesz byc helerem ale jak robisz sam questy to do 60 lvl lepiej jechac na shadow bo 90% questow no moze troche mniej jestes w stanie zrobic sam


gram jako priest disc/holy i to samo moge napisac (nie mam wiekszego problemu z questami) do tego dochodzi fun z dueli jak sie jedzie kogos, jako holy, jak przegrasz z shadows priestem to wiadomo wszyscy wszedzie pisza ze wymiata. Holy tez jest rox :D tylko trzeba umiec nim grac 8)


Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 13:11 
Cytuj  
Dla mnie prawdziwąpotęge priesta można odkryc grając nim na shadow. Co mi z tego ze polecze typków w instace. Jak mnie spytają przed wejsciem czy jestem holy to powiem ze tak. Napewno wiekszosc by tego nie zauwazyla.

a takim shadow to se popierdzielasz i wszystkich wymiatasz jak trza :P

takie koleszki z aliance to tylko fruwają


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 13:36 
Cytuj  
spirit of redemption sie zauwaza. :P


Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 16:44 
Cytuj  
no widzisz ale niektóre talenty o tym nie wiedzą. Pewnie by sie nawet nie kapneli :P aby ktos tam ich leczył


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 17:05 
Cytuj  
Ovadose napisał(a):
Dla mnie prawdziwąpotęge priesta można odkryc grając nim na shadow. Co mi z tego ze polecze typków w instace. Jak mnie spytają przed wejsciem czy jestem holy to powiem ze tak. Napewno wiekszosc by tego nie zauwazyla.

a takim shadow to se popierdzielasz i wszystkich wymiatasz jak trza :P

takie koleszki z aliance to tylko fruwają


zauwazy jak po paru greater heal skonczy Ci sie mana , poleci do ciebie polowa mobow , a kiedy zejdziesz nie bedzie heala z spirit of redemption :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 17:16 
Cytuj  
Dokladnie... po uzytym pelnym baku many shadow zostaje jakies 3G.heale to tylu jesli liczyc ilosc wyleczonych hp. Oczywiscie jesli do czasu wydania calej many nie sciagnie czegos na siebie.

"a takim shadow to se popierdzielasz i wszystkich wymiatasz jak trza"
zauwazylem ostatnio, ze wcale nie shadow form przesadza o sile shadow priesta, tylko mind flay i silence.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 01:11 
Cytuj  
Ja mam pytanie niedługo będe zakładał postać i myśle o shadow priescie, jaka rasa dwała by najwięcej wskazanych bonusów dla tej postaci i jakie z tych czarów tutaj maja największą wartość w PvP i instancach :

Desperate Prayer (Level 10). (Dwarf/Human only.)
Starshards (Level 10). (Night Elf only.)
Touch of Weakness (Level 10). (Undead only.)
Hex of Weakness (Level 10). (Troll only.)
Fear Ward (Level 20). (Dwarf only.)
Feedback (Level 20). (Human only.)
Elune's Grace (Level 20). (Night Elf only.)
Devouring Plague (Level 20). (Undead only.)
Shadowguard (Level 20). (Troll only.)

No i jakie profesje dla niego wziąść: myslałem o Herbalism/Alchemy/Fishing

Hmm tak zupełnie irracjonalnie to mysle o Undeadzie shadow prieście ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 03:24 
Cytuj  
Najlepszy ze skilli do PvP to oczywiscie Devouring Plague.
Desperate Prayer potrafi uratowac skore mimo dlugiego cooldownu i tego, ze sciaga na priesta niezle agrro.
Wg mnie najlepsze co mozesz wybrac, to niebieska trollica lub elfka z biala kita...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 12:13 
Cytuj  
Ovadose napisał(a):
Dla mnie prawdziwąpotęge priesta można odkryc grając nim na shadow. Co mi z tego ze polecze typków w instace. Jak mnie spytają przed wejsciem czy jestem holy to powiem ze tak. Napewno wiekszosc by tego nie zauwazyla.

a takim shadow to se popierdzielasz i wszystkich wymiatasz jak trza :P

takie koleszki z aliance to tylko fruwają
Jak chciałes power castera, to imo trzeba było wybrać maga, priest jest właśnie od leczenia, każda klasa ma swoje zadanie i jakoś nie mogę sobie wyobrazić raidu biorącego z chęcią shadow priesta, zamiast maga (dd), czy druida (s.healer).
A z podejściem powiem im, że nie jestem shadow, może nie zauważą, to ty będizesz fruwał, od zony do zony szukająć party, albo z cm do instancji razem z random teamm8, co też chcieli być magiem z healem, albo warriorrem i mieć stealth.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 12:14 
Cytuj  
Cytuj:
Wg mnie najlepsze co mozesz wybrac, to niebieska trollica lub elfka z biala kita...


Hmm na pewno będe grał facetem, ale czemu ork lub elf ???

Zastanawiam się między undeadem a dwarfem....

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 12:31 
Cytuj  
mam pytanie do priestow
mam maly problem i nie wiem czy to jest bug czy tak powinno byc

jak rzucam Mind Fly i mam malo many (wystarcza na rzucenie) to po sekundzie przerywa mi czar i pisze ze mam niewystarczajaca ilosc many

tez tak macie? - jak myslicie napisac cos do GM w tej sprawie?


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 15:51 
Cytuj  
gralem holy do 38 lvl i musz epowiedziec ze bylem dumny z mojego holy. w instancjach szlo jak z platka. W pvp to raczej nie za dobrze mi szlo a to z racji tego ze dueli mialem malo i nawet nie zabardzo chcialem w tym brac udzial. W koncu postanowilem przorac drzewo na shadow i..... Rany boskie, zadaje dmg o jakim moglem tylko marzyc jako holy. Lecze gorzej, fakt, ale trzymam fason jako healer, generuje wieksze aggro, niestety, ale cos za cos. W pvp jakbym przeszedl magiczny trening, biegam po SV (a tam kazdy wie jak alliance gankuje) i daje rade :) moze nie zawsze wygram ale zawsze przeciwnik odczuje mocno walke ze mna. Ah ta skromnosc :)

Mam zamiar wrocic na holy ok 57 lvl z racji party do instancji.

Dla osob ktore uwazaja ze priest powinien byc tylko holy powiem tyle: holy owszem jest mega healerem ale jako shadow niewiele gorzej leczy i nadal jest potezny.

pap

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 18:00 
Cytuj  
redlum napisał(a):
mam pytanie do priestow
mam maly problem i nie wiem czy to jest bug czy tak powinno byc

jak rzucam Mind Fly i mam malo many (wystarcza na rzucenie) to po sekundzie przerywa mi czar i pisze ze mam niewystarczajaca ilosc many

tez tak macie? - jak myslicie napisac cos do GM w tej sprawie?

Zdarza sie, ze pobiera Mana over Time, ale zwykle calosc many na poczatku.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 06:50 
Cytuj  
Pytanie do doswiadczonych priestow;
mam problem z prayer of fortitude: w najnowszych patchnotes pisze, cytuje: Prayer of Fortitude - This spell is now cast on the target's party, czyli po zaznaczeniu kogos z drugiego party buffa powinny dostac wszystkie osoby, ktore sa w party z moim targetem.
Wlasnie tutaj lezy problem, zaznaczam kogos z sasiedniego party i mimo to gra uparcie buffuje moja druzyne - zeby buffnac kogokolwiek z drugiej grupy musze byc przerzucony do drugiego party.
Anyone?

btw; na 60 specnalem sie na disc holy i musze przyznac, ze leczy sie duzo lepiej i latwiej niz na shadow.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.