mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:53 
 
server deathwing, aliance :>

preferowanych klas brak

kolejek brak
polacy, troche ich jest, wiekszosc w miare ok :)

reszte masz w stopce :>

ps. jest jeszcze jakas gildia husars of glory czy jakas taka zabawna nazwa
to cos powstalo z 2 polskich gildii, my bylismy tez za polaczeniem ale stawialismy jeden warunek -> NAZWA zostaje nasza :P, co w sumie automatycznie stawialo nas poza polaczeniem :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:55 
 
dobrze że gram na innym servie , przynajmniej nie mam problemu jak powiem skąd jestem ... a to co pokazał X. żałosne , ale prawdziwe ...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 14:06 
 
Shadhun_ napisał(a):
Zachaialo ci sie X iśc do ally to masz.

Misiu, akurat ten koles z cytatu to wasz kolega undead ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 14:07 
 
yeh same here :]

Na Zenedar nie ma takich problemów. polaków jest mało, ci co są są ok ^^, wiochy też nikt nie robi :]

Jednak dobrze zrobiłem wybierając server gdzie mało kto deklarował że pójdzie.

Do OP jeżeli chcesz dużo pvp to polecam Zenedar, horda jest tu extremalnie dobrze zorganizowana i robi raidy niemal codziennie. Zresztą wystarczy przeczytać odpowiedni topic w PvP discusion na oficialnym Forum

pozdrawiam

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 14:51 
 
na Deathwings tez jest spoko - po stronie ally prawie wszycy polacy w jednej gildi Hussars of Glory - jest pare odmiencow :wink: - ale jak nie beda mieli z kim na raidy chodzic to sie wkoncu przylacza :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 14:57 
 
Xanth napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Zachaialo ci sie X iśc do ally to masz.

Misiu, akurat ten koles z cytatu to wasz kolega undead ;)
praktycznie wcale nie gram z przypadkowymi polakami (mam dwóch kumpli i cały czas we trzech gramy na TS). nie wiem dlaczego ale jak jest polak w party to zamiast pisać na party chanel po angielsku to pisze po polsku i jest mi troche wstyd w stosunku do reszty party, a jak mu napisze "only english, pls" to spamuje dalej po polsku tylko na whispera :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 14:59 
 
ciach


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 15:00 
 
redlum napisał(a):
na Deathwings tez jest spoko - po stronie ally prawie wszycy polacy w jednej gildi Hussars of Glory - jest pare odmiencow :wink: - ale jak nie beda mieli z kim na raidy chodzic to sie wkoncu przylacza :)


redlum - watpie zebysmy sie do was przylaczyli, mamy swoja brygade i nas zapraszaja na raidy, nie musimy sie prosic :D, a ludzi w gildii powolutku przybywa

poza tym nazwe kurka mogliscie dac jakas "normalna", bo to to normalnie generuje wybuch smiechu ;P

//edit
nie wiem, ale moze jestesmy za starzy na takie nazwy :D
u nas chyba tylko jedna osoba ma ponizej 20 lat :P, a nazwe lamki daly specjalnie posmiewiskowa :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 15:16 
 
Robus napisał(a):
poza tym nazwe kurka mogliscie dac jakas "normalna", bo to to normalnie generuje wybuch smiechu ;P

//edit
nie wiem, ale moze jestesmy za starzy na takie nazwy :D
u nas chyba tylko jedna osoba ma ponizej 20 lat :P, a nazwe lamki daly specjalnie posmiewiskowa :D


Aha to wasza genialna nazwa "Aniołki Roberta" może być a nasza jest do bani?
Ostro.

Do Ediego:
Ja i tak polecam do nas, ze względu na różnorodnośc leveli, 60+ osob w Gildii pomaga jednak przy qeustowaniu. No ale jak chcesz Twoja wola, zawsze możesz pograć troche w jednej, trochę w drugiej.

Do Rubusa:
I proszę łaskawie odczepić się od nazwy, a pozatym w MC jakos was niewidziałem :>

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 15:22 
 
Deshroom napisał(a):
Xanth napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Zachaialo ci sie X iśc do ally to masz.

Misiu, akurat ten koles z cytatu to wasz kolega undead ;)
praktycznie wcale nie gram z przypadkowymi polakami (mam dwóch kumpli i cały czas we trzech gramy na TS). nie wiem dlaczego ale jak jest polak w party to zamiast pisać na party chanel po angielsku to pisze po polsku i jest mi troche wstyd w stosunku do reszty party, a jak mu napisze "only english, pls" to spamuje dalej po polsku tylko na whispera :P



buehehehe ja wtedy najczesciej robie /r ??? ;-)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 15:24 
 
Stobek napisał(a):
Robus napisał(a):
poza tym nazwe kurka mogliscie dac jakas "normalna", bo to to normalnie generuje wybuch smiechu ;P

//edit
nie wiem, ale moze jestesmy za starzy na takie nazwy :D
u nas chyba tylko jedna osoba ma ponizej 20 lat :P, a nazwe lamki daly specjalnie posmiewiskowa :D


Aha to wasza genialna nazwa "Aniołki Roberta" może być a nasza jest do bani?
Ostro.

Do Ediego:
Ja i tak polecam do nas, ze względu na różnorodnośc leveli, 60+ osob w Gildii pomaga jednak przy qeustowaniu. No ale jak chcesz Twoja wola, zawsze możesz pograć troche w jednej, trochę w drugiej.

Do Rubusa:
I proszę łaskawie odczepić się od nazwy, a pozatym w MC jakos was niewidziałem :>


hmmm rozumiem ze u was dla kazdego sa drzwi otwarte??? no to fajna gildia ja preferuje invited only
bo ilosc != jakosc, a wychodzenie z zalozenia jakos to bedzie byle by bylo wiecej to troche sie mija z celem ;-)

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 15:27 
 
tnijcie cytaty ludzie!!!

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 16:05 
 
Na szczęście gram na Deathwingu, gdzie o Polakach nikt chyba nie ma wyrobionej złej opinii a często słysze raczej jakieś miłe słowa. Nie widziałem też na generalu żeby ktoś odstawiał coś podobnego, klany Questing Knights i Aniołki Roberta (mam nadzieje, że nie przekręciłem) też w żaden sposób wioski nie robią, raczej budują dobrą opinię o graczach z Polski (nie znam innych klanów pl po stronie alliance)... I dlatego porzuciłem myśl o robieniu alta na BL, ten serwer chyba tak działa na ludzi :-? .

A tak wracając do tematu to zapraszam na Deathwing (alliance) lub Dragonmaw (horde).


_________________
Altaya | BF4

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 16:28 
 
Czytam tak wasze wypowiedzi i szczerze powiedziawszy bardzo mnie dziwia. Gram na BL i to gram sporo (23 dni in game) i jeszcze nigdy nie widzialem takich wypowiedzi na ogolnym kanale, a pytania skad jestem padaja baaardzo zadko, a nawet jak sie ktos zapyta to zawsze mowie ze jestem z "poland" i jeszcze nigdy nic przykrego zwiazanego z tym mnie nie spodkalo... Moze ja gram w innego WoW'a :o

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 16:57 
 
Vorten napisał(a):
... klany Questing Knights ...


juz tego klanu nie ma - 2 najwieksze polskie klany polaczyly sie o teraz jest Hussars of Glory


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 19:58 
 
A ja gram z chinczykami;]

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 20:08 
 
A tak z ciekawości to jaki był ten drugi największy polski klan na deathwing?


_________________
Altaya | BF4

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 20:09 
 
Ja tez gram od premiery w wow na bl ( horda ) i jakos nie zauwazylem by polakow jakos szykanowano.. czasami czyt rozne tematy ( o m.in. gankowaniu ) to mam wrazenie ze burning legion to tylko zbieznosc nazw :) Co innego kanal polska, tam sie zdarza czasem jakis dziwny czlowiek - ostatnio ( czyt. dzis ) cos tam Huragan mruczal plytkiego ( cos o ciotach ) <- to moje osobiste zdanie, jako osoby od czasu do czasu czyt wypowiedzi na tym kanale. A tak to jest spokoj

PS moze dlatego nic nie zauwazylem, iz dopiero mam 55lvl...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 20:40 
 
Xanth napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Zachaialo ci sie X iśc do ally to masz.

Misiu, akurat ten koles z cytatu to wasz kolega undead ;)

X.


O to fajnie, kolejna osoba na ignore liscie.

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 20:45 
 
iz taki temat zostal poruszony gdzie/co i jak to zapytam. Gra ktos jeszcze ciekawy gra na dragonmaw po stronie ally ? Jest tam taka nasza skromna gildia. Kilka osob wszyscy ponad 25 lat. Jacys samotnicy sa ? ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.