mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 20:58 
Cytuj  
Udało mi się kupić WOW'a w drugim rzucie. Pewnie zacznę grać w weekend. Jeśli ktoś również zaczyna w tym samym czasie to może się zgadamy. Razem będzie raźniej. Na razie jeszcze nie wybrałem żadnego serwera, będzie to na pewno PVE, ani rasy.

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 21:21 
Cytuj  
Ja wybralem Burning Legion, fajnie bylo :evil: Pogralem z 6 godzin i ostatnia rzecz jaka zobaczylem na generel to: Uwaga raid gdzies tam 50+ - gr bedzie pad serva. No i serwer padl i juz wogole nie moge sie na niego zalogowac, a na dodatek spis postaci na serwerze pokazuje ze moj char ma 1 lvl :wtf: Troszke mam nieudany poczatek :cry:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 22:12 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Ja wybralem Burning Legion, fajnie bylo :evil:
Jak ktoś nie ma znajomych na BL to odradzam ten serwer, jak i wszystkie pozostałe PvP realmy "starej daty", jak się chcecie nacieszyć gra i pograć bez zbędnych nerów wybierzcie jeden z nowych realmów.

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 22:16 
Cytuj  
I tak wczesniej czy pozniej wszystkie osiagna taki sam poziom. Co wiec za roznica. Jednakze to prawda ze Polacy to trzode tylko umieja robic. Pierwsze moje chwile na kanale polska to glownie niecenzuralno/obrazliwe wypowiedzi Huragana do jakiegos Bnc czy Bcn. Bez komentarza noralnie to zostawie :har:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 22:40 
Cytuj  
To wy jeszcze siedzicie na kanale polska? Przeciez to chlew :)

Rowniez odradzam stare realmy PvP, po patchu nie pogracie sobie spokojnie :(


_________________
Testament - BL EU Warlock

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 22:43 
Cytuj  
Taka różnica, że w piatek razem z patchem pojawia się honor system i już w spokoju nie polewelujesz postaci, wiem co mówię bo mam 38lvl alta na BL. Gra ci zbrzydnie jak cie kilka razy zabije player 20lvl wyżej, albo zerg polujący na łażace hp, pokampia 10 minut, pójdą, a za chwilę znajwią sie nastepni. Twój wybór, ale szczerze odradzam zakładanie postaci na PvP realmach innych niż te nowe.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 00:02 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Ja wybralem Burning Legion, fajnie bylo :evil: Pogralem z 6 godzin i ostatnia rzecz jaka zobaczylem na generel to: Uwaga raid gdzies tam 50+ - gr bedzie pad serva. No i serwer padl i juz wogole nie moge sie na niego zalogowac, a na dodatek spis postaci na serwerze pokazuje ze moj char ma 1 lvl :wtf: Troszke mam nieudany poczatek :cry:


Hehe rzeczywiscie poszlo ponad 100 chlopa na ogrimminar ale padl tylko kalimdor :) Ale to jeszcze nic, powiedzcie mi teraz jak bliz wiec wyobraza sobie battlegroundy ? Przeciez jak bedzie wiecej ludzi niz 20/20 to bedzie taki lag ze pol godziny bede chodzil w stealth znim kogos z cs trafie zeby nie byl za daleko, min. 10 sekund opoznienia...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 00:21 
Cytuj  
"he he"

Ale wiesz ze BG sa w instancach? I zapewne beda osobne servery do BG, w sensie instance i bg servery?

Mysle ze na bg bedzie wchodzilo po 40-60 graczy z kazdej strony, w porywach do 80. Przy uzyciu instancjonowania i poprawieniu deczko kodu powinno byc fajnie :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 01:03 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
"he he"

Ale wiesz ze BG sa w instancach? I zapewne beda osobne servery do BG, w sensie instance i bg servery?

Mysle ze na bg bedzie wchodzilo po 40-60 graczy z kazdej strony, w porywach do 80. Przy uzyciu instancjonowania i poprawieniu deczko kodu powinno byc fajnie :)


Wiem ze bg sa w instancach, ktore i tak bardzo czesto padaja wiec nie wyobrazam sobie zeby w srodku bitwy padl instance :/ A pozatym po co hp jak robiac nawet 40 osobowy raid server tak laguje podczas bitwy ze trudno kogos trafic... Naprawde blizz powinien cos z tym zrobic.

[Edit]Moze na innych serverach nie ale u nas czesto zdazaja sie pady instance, kontynentow (przez raidy) albo restarty servera z powodu "missing zeppelin"... co trzeci dzien cos sie dzieje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 08:16 
Cytuj  
Gram na SH od 5 miesięcy i widziałem raz padniętą instancję - dzień po wprowadzeniu DM padło bo połowa serwera siedziała w tej instancji.
Server crashe - ostatni to parę miesięcy.

Generalnie może się tego nie odczuwa bo jednak to serwer US, a ja gram w EU godzinach więc wszystko jest OK.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 10:59 
Cytuj  
Serwer na którym gram też nie miewa problemów z padaniem itd.
Lagi bywają - najczęsciej przy lootowaniu ...
I chyba nawet restartu żadnego nie pamiętam (co patrząc na forum "realm status" Blizzarda często dolega innym serwerom).

Tyle że population było zawsze "low", a od mniej więcej tygodnia jest "medium".


To jest EU Doomhammer (PvE).


_________________
Obrazek

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:41 
Cytuj  
Ja po przygodzie na serverze RP zrobilem sobie chara na PvP Ragnaros, bardzo przyjemnie sie gra, zero lagów , populacia prawie zawsze LOW jak narazie :) a i spotkałem już paru Polaków.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:03 
Cytuj  
Dygi napisał(a):
Ja po przygodzie na serverze RP zrobilem sobie chara na PvP Ragnaros, bardzo przyjemnie sie gra, zero lagów , populacia prawie zawsze LOW jak narazie :) a i spotkałem już paru Polaków.


hehe populacja low mowisz to jak ktos kiedys opowiadal o Barrens:
"o patrz kamien, ale fajny....15min pozniej o patrz 2gi kamien, ten fajniejszy...wcale ze nie tamten pierwszy byl fajniejszy"

to ty chyba analogicznie masz z party do instacji ;-)


Posty: 6
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 22:08 
Cytuj  
No i założyłem postać na serwerze Stormrage (PVE), undead mage - Greed. Jeśli ktoś nowy chętny to zapraszam do gry.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.