mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:55 
Cytuj  
Bot jest wlasnie na farmowanie. Dzialajacy. Tak jak pisze sirek, niekiedy sie sypie ale dziala.
Zasada dzialania?
Wybierasz teren na ktorym twoja postac ma latac, wybierasz rejony z mobami, sciezki itd. Odpalasz i postac lata, zabija, uzywa okreslonych skillow, leczy sie itp. I tak na okraglo.

Bardzo przypomina dzialanie botow w diablo2. I te i te wymagaja osobnego programu do odpalenia .

IMO boty same w sobie psuja rozgrywke... bo co t za przyjemnosc miec charka na 60lvl prawie nim nie grajac?

Ps. Zeby mi ktos nie powiedzial ze jestem cheater, interesuje sie takimi sprawami od strony technicznej (pisanie, dzialanie)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:05 
Cytuj  
opor napisał(a):
Koma napisał(a):
kwestia czasu. automatyczne wypicie pota czy castniecie to nic w porownaniu do napisania bota, ktore predzej czy pozniej powstana. nie bylbym takim optymista ze nie powstanie jakis WOWassist. :D


Boty juz sa...od jakiegos czasu. Wiem o botach dla rogue, maga i druida.
Wiem tez ze ludzie ich uzywaja...i z tego co czytalem jeszcze nikt za to nie dostal po dupie (niestety)


blizzard w kwestii bananow jest, nierychliwy ale sprawiedliwy juz sie oto nei martw patrz diablo i war ludzie po pol roku uzywaja Zbotow maphackow a pozniej nagle zdziwko ze jest ban

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:08 
Cytuj  
@Fabianek

z ciekawości zapytam. A gdzie Blizzard zabrania autopotionów, botów do pvp czy botów do farmowania ?
nie słyszałem żeby był zakaz więc za co ma byc ban ?


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:21 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@Fabianek

z ciekawości zapytam. A gdzie Blizzard zabrania autopotionów, botów do pvp czy botów do farmowania ?
nie słyszałem żeby był zakaz więc za co ma byc ban ?


dopoki trzymasz sie Modow korzystajacych z interface'u udostepnionego przez Blizz to nigdzie, jesli korzystasz z aplikacji 3rd party (wszystkie boty) to w License agreement, polecam czytanie tego za nim sie nacisnie "Agree" bardzo wiele ciekawych rzeczy tam pisze jak np. jest zabronione sprzedawanie itemow/kasy z WoW za real money


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 12:36 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:34 
Cytuj  
zawsze wciskam agree :wink:
przeczytam sobie. masz może linka do agrimentu na www ?

rozumiem że ogólnie wszystko co w Addons panelu jest dozwolone


_________________
psn


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 12:36 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:36 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zawsze wciskam agree :wink:
przeczytam sobie. masz może linka do agrimentu na www ?


w piatek sobie przeczytasz jak sie patch instalnie 8) ale pewnie na www.wow-europe.com jest i afair w katalogu WoW

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:38 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
zawsze wciskam agree :wink:
przeczytam sobie. masz może linka do agrimentu na www ?


w piatek sobie przeczytasz jak sie patch instalnie 8) ale pewnie na www.wow-europe.com jest i afair w katalogu WoW
mam.
http://www.wow-europe.com/en/policy/exploitation.html 8)

nie tylko o botach ale i za auto pota moga banować (git)
"If a player is found to have modified a UI so that they gain an unfair advantage in the game over others, he/she may:
Be temporarily suspended from the game
Have further action taken, up to and including account closure, based on the intent of the modification"


_________________
psn

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:46 
Cytuj  
tylko że te boty to makra... i to troche dupne skryptowe... no ale co mi tam ktoś używa ktoś inny nie.... zwisa mi to że tak sobie powiem tak jak zwisało mi to w AmericasArmy...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:46 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
zawsze wciskam agree :wink:
przeczytam sobie. masz może linka do agrimentu na www ?


w piatek sobie przeczytasz jak sie patch instalnie 8) ale pewnie na www.wow-europe.com jest i afair w katalogu WoW
mam.
http://www.wow-europe.com/en/policy/exploitation.html 8)

nie tylko o botach ale i za auto pota moga banować (git)
"If a player is found to have modified a UI so that they gain an unfair advantage in the game over others, he/she may:
Be temporarily suspended from the game
Have further action taken, up to and including account closure, based on the intent of the modification"


autopoty korzystajace z interface WoW udostepnionego przez blizz sa dozwolone na 1000% tyle ze nie wiem czy mozna cos tkaiego modem zrobic :D

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czyli makro na asyste dla zaznaczonego party membera to poprostu przycisk z wpisanym:
/assist
(przy zaznaczonym targecie czy coś innego? chyba nie musze pisać /assist Ziutek albo Franek w macro?
jak długo to działa ? jak często trzeba powtarzać ?
/assist zmienia twój cel na cel asystowanej osoby.
Samo /assist wymaga targetowania tanka przed uzyciem, więc lepiej wypada /assist "name", a już najlepiej uzywać AssistHelper.
Postal napisał(a):
ja bylbym zaintersowany macrami dla druta mianowicie

- uzywa NS a potem HT
- buffuje Thorns i MotW samego
Nie można w jednym makrze użyć 2ch skili

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:49 
Cytuj  
sirek napisał(a):
tylko że te boty to makra... i to troche dupne skryptowe... no ale co mi tam ktoś używa ktoś inny nie.... zwisa mi to że tak sobie powiem tak jak zwisało mi to w AmericasArmy...
jasne. nie przeszkadzja mi boty. jak ktoś chce farmowac żeby mieć epica czy coś to niech ma. też sobie zarobie i kupie. gul mi nie lata?

ps. co do aao to jest jak piłka nożna czy inna dyscyplina sportowa. dla mnie mecz musi być równy dlatego grałem prawie wyłacznie w TWL które w rozgrywkach używa własnego softu moniturującego "czystość" klienta

Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
[
"If a player is found to have modified a UI so that they gain an unfair advantage in the game over others, he/she may:
Be temporarily suspended from the game
Have further action taken, up to and including account closure, based on the intent of the modification"

autopoty korzystajace z interface WoW udostepnionego przez blizz sa dozwolone na 1000% tyle ze nie wiem czy mozna cos tkaiego modem zrobic :D
dla mnie pod cytat mozna podciągnąć każdego moda więć bym był bardziej powsciągliwy pisząć 1000% :wink:

Enowe napisał(a):
a już najlepiej uzywać AssistHelper.
dzięki juz mam przygotowanego :]


_________________
psn


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 12:53 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:50 
Cytuj  
sirek napisał(a):
tylko że te boty to makra... i to troche dupne skryptowe... no ale co mi tam ktoś używa ktoś inny nie.... zwisa mi to że tak sobie powiem tak jak zwisało mi to w AmericasArmy...


o_O jesli mowimy o tych samych botach to zdecydowanie _nie_ sa to makra tylko 3rd party za pomoca autoit.


jak ktos powyzej poprostu sie tym interesuje a po za tym moj rogue jest zbyt cenny zeby dostac bana, tymbardziej ze gram w gry blizza od czasow SC i wielu z moich pryzjaciol dostalo bany za 3rd party wiec ja nie mam zamiaru podzielic ich losu.


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 12:54 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:54 
Cytuj  
no wlasnie "unfair advantage" - to jest pojecie wzgledne
jakies zachowanie - dla jednych bedzie to normalne zachowanie a dla drugich nieuczciwa przewaga


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:58 
Cytuj  
redlum napisał(a):
no wlasnie "unfair advantage" - to jest pojecie wzgledne
jakies zachowanie - dla jednych bedzie to normalne zachowanie a dla drugich nieuczciwa przewaga


nie interesuja cie ani jedni ani drudzy, jedyne co ci powinno interesowac to to na co pozwala blizzard w swoim interface, innymi slowy jelsi cos dziala jako mod korzystajacy tylko i wylacznie z API wow to jest na 1000% legit

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
elsi cos dziala jako mod korzystajacy tylko i wylacznie z API wow to jest na 1000% legit
jesteś ma wyrocznia o dzisiaj słucham, tylko mamy i Ciebie :P


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jesteś ma wyrocznia o dzisiaj słucham, tylko mamy i Ciebie :P


buehehehe :D troche latek juz przerabiam "mody" do gier blizza ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:07 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
jesteś ma wyrocznia o dzisiaj słucham, tylko mamy i Ciebie :P


buehehehe :D troche latek juz przerabiam "mody" do gier blizza ;-)
to był żart :-?
chyba za stary jestem juz na fajne żarty i nie jestem dobrze rozumiany :-?


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
to był żart :-?
chyba za stary jestem juz na fajne żarty i nie jestem dobrze rozumiany :-?


albo ja za stary na ich zrozumienie ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:10 
Cytuj  
prosze zakończmy to już bo to jakiś totalny OT.
lepiej ci tego nie wytłumacze bo mi Beast da bana :roll:


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 16:45 
Cytuj  
Kiedys juz wklejalem do ciekawch linkow :)

http://www.wealthq.com/
Nie wglebiam sie dokladnie wiec nie wiem o co chodzi z tym ich botem.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.