mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:33 
Cytuj  
Fabianek, a powiedz mi, czego oczekiwales po WoW? Fantasy MMORPGa, czy fantasy masowej napierdalanki?

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:43 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Fabianek, a powiedz mi, czego oczekiwales po WoW? Fantasy MMORPGa, czy fantasy masowej napierdalanki?


osobiscie Fantasy MMORPGa _zgodnego_ z fabula swiata WarCraft i powiedzmy sobie szczerze jestem zadowolony ze mozna gankowac tluc -59lv mimo ze robie to tylko z powodow ktore napisalem powyzej (szkoda mi czasu buehehe).

Chociaz przed przyjsciem do mojej obecnej gildii myslalem zdecydowanie inaczej nienawidzilem gankerow, moze moj poglad sie na to zmienil dlateog ze teraz gankerzy to dla mnie nie problem bo mam /g dzieki ktoremu wiem ze chlopcy przybeda asap najczesciej za pomoca warlocka ktory jest najblizej miejsca gdzie czlonek gildii zostal z gankowany.

Jak mowie mysle ze kazdy kto jest w gildii w ktorej ma support to nie boi sie gankerow bo z lowcow to oni staja sie zwierzyna. Pare dni temu doszlo do tego ze obstawilismy nie tylko corpse ale i cmentarz na wetlands zeby nie wpadli na pomysl ze sie resna przy aniolku :P musieli spacerowac do sasiedniego location

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:43 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Fabianek, a powiedz mi, czego oczekiwales po WoW? Fantasy MMORPGa, czy fantasy masowej napierdalanki?
nie śledze za bardzo wszystkich newsów ale gdyby punkty honoru zbierało sie tylko w Battlegrounds to towarzystwo by sie podzieliło. jedni by sie cały dzien napierdalali a inni robili questy


_________________
psn


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 12:44 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:44 
Cytuj  
oj Fabianek ty nie rozumiesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:46 
Cytuj  
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... ost2701239

Zobaczymy, zobaczymy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:47 
Cytuj  
Dokladnie, ty Fabianek nie rozumiesz, ze po tym patchu nie ma juz normalnego PvP. Jest tylko masowa napierdalanka rodem z Quake lub podobnych gier. I nic wiecej.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 12:48 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
oj Fabianek ty nie rozumiesz.


hehe to mi wytlumacz chetnie poslucham konstruktywnych uwag innych niz "kolejny macho" :D

a co do gankerow to mi nie przeszkadzaja a sam robie tylko majac jakis powod:
- czlonek gildii jest/byl gankowany
- koles mi zwija rude

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:50 
Cytuj  
Sprawa jest prosta. Blizz narazie (mam nadzieje ze to naprawde chwilowe ale widzac co sie dzieje to 'pewnie' tak) nie wprowadzil KAR ZA DISHONORABLE KILLS. I tu jest najwiekszy problem. Bo jest nagroda za kille "honorable" co zacheca do bicia drugiej frakcji, ale nie ma kar za zabijanie lowlev co znow powoduje ze ludzie leja co sie nawinie i nie patrza na nic...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:51 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hehe to mi wytlumacz

Juz ci tlumaczono. Coz, w piatek zobaczysz roznice pomiedzy WoWem przed 1.4.0 i po. I wtedy zrozumiesz.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Zaraz zaraz, granie w PvP, a zmuszanie do gankowania przez system to zupelnie rozne sprawy. Do grania, gdzie liczy sie ilosc fragow na liczniku to mam Planetside albo Quake, a nie WoW.

X.


Ale przeciez nikt tu nikogo nie zmusza. Oczywiscie majac iles tam punktow bedziesz mial lepszy sprzet...ale czy ktos cie do tego zmusil?

IMO jak juz to system nagradza gankowanie...ale zeby zmuszal?

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:56 
Cytuj  
Zmusza, bo po 60lvl gra sie tylko dla sprzetu.

PS. Od samego poczatku uwazalem ze dishonorable points powinny byc wprowadzone. Ewentualnie zmniejszyc zasieg lvl na ktorym sie zdobywa honorable points (np do +- 2 lvl)


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 12:59 przez Lowen, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:59 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Fabianek napisał(a):
hehe to mi wytlumacz

Juz ci tlumaczono. Coz, w piatek zobaczysz roznice pomiedzy WoWem przed 1.4.0 i po. I wtedy zrozumiesz.

X.


zdecydowanie zobacze bo bede uczesniczyl w pierszym gildiowym raidzie dla 45+

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:00 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Xanth napisał(a):
Fabianek napisał(a):
hehe to mi wytlumacz

Juz ci tlumaczono. Coz, w piatek zobaczysz roznice pomiedzy WoWem przed 1.4.0 i po. I wtedy zrozumiesz.

X.


zdecydowanie zobacze bo bede uczesniczyl w pierszym gildiowym raidzie dla 45+



Jedyne co zobaczysz to pokaz slajdow :lol:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:01 
Cytuj  
Lowen napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Xanth napisał(a):
Fabianek napisał(a):
hehe to mi wytlumacz

Juz ci tlumaczono. Coz, w piatek zobaczysz roznice pomiedzy WoWem przed 1.4.0 i po. I wtedy zrozumiesz.

X.


zdecydowanie zobacze bo bede uczesniczyl w pierszym gildiowym raidzie dla 45+



Jedyne co zobaczysz to pokaz slajdow :lol:



hehehe :D no to co

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:02 
Cytuj  
Lowen napisał(a):
Jedyne co zobaczysz to pokaz slajdow :lol:

I czarno-bialy obraz przez wiekszosc gry ;)

X.

PS. Fabianek, juz cie proszono, tnij cytaty!


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 13:03 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:02 
Cytuj  
Lowen napisał(a):
Jedyne co zobaczysz to pokaz slajdow :lol:
troche mi było żal ally jak przyszli nas zabić pod orgrimar w liczbie około 130 i serwer wywalił się na godzine :P

ps. a później walka trwała nie więcej niż 10 min 8)


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:05 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Fabianek, juz cie proszono, tnij cytaty!


:D tak lepiej?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:14 
Cytuj  
Fabianek moze poczytaj co kto pisze ( calosc nie po lebkach ) i staraj sie zrozumiec zanim odpowiesz... bo pozniej jakies bzdury wypisujesz.

1. Gdzie ja protestowalem?
2. Jaki zwiazek ma historia warcrafta z bezmsylnym zabijaniem co popadnie w kazdym zakadku swiata - jak ktos mi powie ze tak wyglada wojna to n/c.
3. "Nie rozumiem cie grasz w rpg gdzie fabula jest taka a nie inna do tego wybierasz serwer gdzie musisz sie liczyc ze cie zaatakuje +59lv i placzesz i tworzysz wywody ze swoimi protestami, ktorych beda sluchac co najwyzej podobni do Ciebie" - Nie kumam, pocwicz czyt txt ze zrozumieniem.. bo nie wiem do czego to sie odnosi. ( oprocz tego ze te slowa kierujesz do mnie )
Podsumowujac: Ja rozumiem, ze ty myslisz ze jestes hardcore pro gamezor bo killujesz afk ludzi i odkryles prawdziwy sens gry mmo - ja napisalem ze mi to wisi.. o co ci chodzi z protestami, gankowaniem i ogolnie z tym belkotem ktorym nas uraczyles ?

Ps Podpowiem ja pisalem o moich obawach.
Ps2. Teraz sie nie dziwie czemu po stronie ally polacy maja takie opinie o jakich tu ludzie pisza.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:34 
Cytuj  
PvP to nie napierda#$%^# każdego, kto się nawinie, szkoda tylko, że tak wielu osobom trudno to zrozumieć.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:36 
Cytuj  
Jestescie pewni ze najbardziej efektywna metoda na nabijanie tych pkt to zerg. ? Jesli po x tygodniach czołowke rankingu będa zajmowac gracze grający jedynie zergiem to dopiero mozna powiedziec ze blizz tą sprawe spieprzyl(a blizz pewnie zmieni punktacje, bo pewnie nie o to mu chodzilo). Jesli nie , to spokojnie, ludzie zmierzają zawsze do największej
wydajności. Ogólnie jakoś honor system mnie nie rusza i nie jestem jego wielkim zwolennikiem ale poczekajmy z krytyką pare tygodni.

Cytuj:
Jaki zwiazek ma historia warcrafta z bezmsylnym zabijaniem co popadnie w kazdym zakadku swiata - jak ktos mi powie ze tak wyglada wojna to n/c.


Tak wygląda wojna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.