mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:39 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
1. Gdzie ja protestowalem?


"Bicie AFK moim zdaniem tez jest ponizej poziomu, tak samo ludzi ktorzy nie reaguja na twoje ciosy.. to znaczy nie tyle co bicie takich osob, a brak satysfakcji z tego sposobu "walki". Ci co czerpia z tego przyjemnosc moim zdaniem sa dziwni, no ale ich wola. Mi to nie przeszkadza, a zyc w wiecznym stresie i sie wylogowywac zamiast wchodzic w afk nie mam zamiaru."

odebralem jako forme protestu jesli tak nie jest to przepraszam


Morgul napisał(a):
2. Jaki zwiazek ma historia warcrafta z bezmsylnym zabijaniem co popadnie w kazdym zakadku swiata - jak ktos mi powie ze tak wyglada wojna to n/c.


no niestety blizzard wymyslil historie o rasach ktore sie nie znosza i morduja na wzajem, pretensje nie do mnie a do [email protected] lub blizzard inc.

Morgul napisał(a):
3. Podsumowujac: Ja rozumiem, ze ty myslisz ze jestes hardcore pro gamezor bo killujesz afk ludzi i odkryles prawdziwy sens gry mmo - ja napisalem ze mi to wisi.. o co ci chodzi z protestami, gankowaniem i ogolnie z tym belkotem ktorym nas uraczyles ?


polecam czytanie ze zrozumieniem posta ktory cytujesz bo poki co ty belkoczesz a do tego wyciagasz calkowicie bledne wnioski.

Morgul napisał(a):
Ps2. Teraz sie nie dziwie czemu po stronie ally polacy maja takie opinie o jakich tu ludzie pisza.


:lol: z tego co wiem taka opinie na BL to ma TSA, nie dosc ze nie jest to polska gildia to jeszcze nie jest po stronie ally.

eot nie chce mi sie flame'owac bo nie ma o co, masz obawy przed byciem gankowanym - idz na pve i przestan sie zalic :P

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:40 
Cytuj  
czyli nic mi innego nie pozostaje jak "zamknac ryja i umierac jak mezczyzna" ;f

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:42 
Cytuj  
n/c

Na powaznie to nie jest wojna, temu czemus brakuje duzo do wojny - bardziej to odpowiada walkom dwoch grup neandertalczykow siedzacych w jednej jaskini i walacym sie po lbach z powodu jednego ogniska plonacego w tejze jaskini.

Wojna ma jakies cele i jest zorganizowana, mniej lub bardziej.
To wyzej do Shadhuna :)

Teraz do Fabianka, chlopie poczytaj jeszcze raz. To moje podsumowanie dotyczylo calej twojej tworczosci w ostatnich dniach/chwilach.. Z tego co pisales w innym temacie wstydzisz sie podawac za Polaka - za co ci jestem wdzieczny. I jezeli nie potrafisz tego zrozumiec: mi nie przeszkadza gankowanie ( teraz ) ale mam obawy jak to bedzie po patchu, czy bedzie tez mozliwosc normalnej gry <- zanotuj sobie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:48 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Teraz do Fabianka, chlopie poczytaj jeszcze raz. To moje podsumowanie dotyczylo calej twojej tworczosci w ostatnich dniach/chwilach.. Z tego co pisales w innym temacie wstydzisz sie podawac za Polaka - za co ci jestem wdzieczny. I jezeli nie potrafisz tego zrozumiec: mi nie przeszkadza gankowanie ( teraz ) ale mam obawy jak to bedzie po patchu, czy bedzie tez mozliwosc normalnej gry <- zanotuj sobie.


Dla wszystkich co przez bycie gankowanym:
- placza
- maja obawy
- przejmuja sie
- denerwuja sie

wybraliscie ZLA gre a conajmniej zly server przed zakupem trzeba bylo odwiedzic http://www.worldofwarcraft.com/info/story/

gdzie jest napisane ze to jest WOJNA a nie mysie pysie, cukiereczki czy cartoon network.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:49 
Cytuj  
Cytuj:
Wojna ma jakies cele i jest zorganizowana, mniej lub bardziej.


I ja wierze w to ze po jakimś czasie potyczki w wowie tez będą zorganizowane mniej lub bardziej. Narazie sa pierwsze dni wojny , chaos, ludzie organizuja sie w jak najwieksze grupy, kazdy chwyta co ma pod reka i tlucze wroga.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:53 
Cytuj  
Fabianek nie musisz walić double postów.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:18 
Cytuj  
ja bym wam naprawde proponowal przeglad tego tematu co ktos juz tutaj dal

moze wartaloby wystosowac topic na forum eu zeby tego patcha nie wprowadzali ??

nie mam zamiaru grac w ciaglym lagu ani czekac na wstanie serva

zerknijcie tutaj lepiej i odpowiedzcie sobie tylko na pierwsze pytanie pod tymi niebieskimi:

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 01239&P=15

raz jeszcze daje linka do tego tematu, moze fabianek by zajrzal - jesli zna angielski ;P (bez obrazy)

//edit
naprawde radze tam zajrzec, bo zapewne jutro lub w poniedzialek identyczny temat pojawi sie na forum EU :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:22 
Cytuj  
Xerx uderza w sedno. sam bym to napisał (was się już pytałem). To beznadziejne że bez zająkniecia wrzucą nam ten syf juz jutro rano :-?


_________________
psn

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:25 
Cytuj  
Imo Blizzard powinien poczekać z wprowadzeiem honoru na EU, zobaczyć jak się ten system przyjmie na US, wyciągnąć wnioski i nanieść ewentualne poprawki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:26 
Cytuj  
Enowe napisał(a):
Imo Blizzard powinien poczekać z wprowadzeiem honoru na EU, zobaczyć jak się ten system przyjmie na US, wyciągnąć wnioski i nanieść ewentualne poprawki.
ale nich mi to dadzą wszystko mi jedno tylko niech wyeliminują bugi poszczególnych klas. nie obchodzi mnie honor system poprostu chce żeby mój wojak działal jutro tak samo jak dzisiaj :wtf:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:32 
Cytuj  
Robus napisał(a):
ja bym wam naprawde proponowal przeglad tego tematu co ktos juz tutaj dal
raz jeszcze daje linka do tego tematu, moze fabianek by zajrzal - jesli zna angielski ;P (bez obrazy)


nie nie znam a z guild member posluguje sie na zasadzie /wave /salute /rude :P


a na powaznie wlasnie czytam
no i oto chodzi http://home.earthlink.net/~bluemicrobyt ... y/id3.html

oka jest 1 minus lagi TT /cry


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 14:38 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Dla wszystkich co przez bycie gankowanym:
- placza
- maja obawy
- przejmuja sie
- denerwuja sie

wybraliscie ZLA gre a conajmniej zly server przed zakupem trzeba bylo odwiedzic http://www.worldofwarcraft.com/info/story/

gdzie jest napisane ze to jest WOJNA a nie mysie pysie, cukiereczki czy cartoon network.


ROTFL. Naprawde? Gdasz.... zrozum, ze ja zawsze gralem PVP, zawsze bylem REDZ0R i zawsze mialem kills i nikt mnie nie kochal :E
Ale to, co sie wyprawia w WoW to bezmyslne, nieumiejetne (bo nie mow, ze ganking 24>1 to umiejetnosc PvP...), szczeniackie rzniecie wszystkiego co sie rusza.
Carebear to Ty jestes, trammel whore.
Group ganking to jest ponizajacy styl... do tego /lol /hehe/ haa /laugh griefing... "wes pan ic".
EOT bo mnie krew zaleje jak czytam wielkich mastahaow co zaczeli grac w kolejny produkt BLIZZARD.
omfg


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:38 
Cytuj  
o co chodzi? o lag i bezmyślne nudne zergowanie?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:40 
Cytuj  
lv34 ze tez tego wczesniej nie zauwazylem, jak mialem twoj poziom myslalem podobnie, podbijesz poziom (albo i nie bo nowy patch jest buehehehe) i zmienisz zdanie

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:42 
Cytuj  
bo zaczął grać 2 tygodnie temu, do tego na US gdzie większość to lvl60.

Wołanie na pomoc gildii gdy ktoś cię zabije to męskie zagrywki? Pisałeś, ze cieszy cię widok jak 15 osób na 60lvl z twojej gildii sciga kogoś kto cie wcześniej zabił.

To jest właśnie żałosne i bardzo dobrze świadczy o tobie.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:42 
Cytuj  
hmm
fabianek czytalem posty twoich adwersarzy i twoje.
Ty naprawde widze nie rozumiesz o co im chodzi i od razu widac ze grasz na serwerze ktory patcha jeszcze nie "widzial na oczy".
A powiem ci ze na ten temat wypowiadaja sie tu gracze z duzym doswiadczeniem w pvp i ktorzy pvp na poziomie lubia i widzieli je w roznym wydaniu, nawet takim naprawde hardcore jak shadowbane (sam gralem w to ponad rok i dodam nieskromnie ze bylem dosc znanym pksem na swoim serwie w znienawidzonej i bezlitosnej gildiii).
Wiec nie pisza ludzie ktorzy sie boja "ginac" lub "zabijac", maja cos wiecej i co innego do powiedzenia. Nie proboj wiec im nadawac na sile etykiety carebears bo trafiasz kula w plot. .
Gram w usa, jestesmy juz po patchu,wiemy jak to wyglada.
Ja tez uwazam ze hp system zostal zjebany i robi spora krzywde grze.
Splyca ja do poziomu nawalanki i to masowej (numbers>skill). Gracze przestaja juz nawet traktowac cie jak wroga, wszystko stalo sie bezosobowe, nie walcza juz z przeciwnikiem tylko kolekcjonuja hk. Przestalo w duzej mierze istniec zronicowanie zachowan jakies ciekawsze sytuacje - niemal automatycznie kazdy sie rzuca na kazdego w nadzei ze wpadnie punkt. Oczywiscie ludzie sie do tego lacza w duze zergi (troche bezmyslne imo, bo niekoniecznie sie to przeklada na duza ilosc punktow) co powoduje prawdziwa rzez non stop i kolosane lagi.
Dodajmy do tego, ze wzgledu na to, ze w grze sa dwie strony konfliktu o zroznicowanych rasach i klasach populacja na serwerach nie rozklada sie zbyt rownomiernie (najczesciej jednej strony jest wiecej i to o duzo) - co to oznacza i jak to wyglada - nie bede opisywal ci co graja w usa juz wiedza ci co graja na euro wkrotce zobacza ;].
Mam tylko nadzieje, ze ta masowka troche sie uspokoi z czasem (2-3 tygodnie) wtedy moze ludzie ochlona z tej glupawki i pvp zacznie byc bardziej funny w mniejszych grupach choc nadal intenswyne


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 15:15 przez Trigger, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bo zaczął grać 2 tygodnie temu, do tego na US gdzie większość to lvl60.

Wołanie na pomoc gildii gdy ktoś cię zabije to męskie zagrywki? Pisałeś, ze cieszy cię widok jak 15 osób na 60lvl z twojej gildii sciga kogoś kto cie wcześniej zabił.

To jest właśnie żałosne i bardzo dobrze świadczy o tobie.


napisalem posta kilku linijowego po czym stwierdizlem ze nie chce mi sie znow flame'a wywolywac wiec n/c

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:56 
Cytuj  
Trigger: Dzieki za wyjasnienie to teraz ja ci cos wyjasnie znam swiat WarCrafta od czasow Warcrafta 1. Uwazam, ze znam zasady panujace w tym swiecie. W swiecie w ktorym jest osadzony World of Warcraft, fakt jest to bezmyslna nawalanka bo taka gracze zrobili, a nie blizzard. Blizzard dal system nagradzania za killowanie SMIERTELNEGO WROGA. Widze jeden minus sa lagi o tym pisza wszyscy, za to widze tez jeden plus wreszcie swiat w ktorym zostal osadzony WoW wyglada tak jak powinien czyli: tak jak na linku ktory umiescilem powyzej --- TOTAL WAR

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:59 
Cytuj  
Znow double post...

Jestem jedynie pelen nadzei, ze po chwilowym boomie w PvP jakos to wszystko wroci do normy. Najlepszym rozwiazaniem beda oczywiscie BG, bo bedzie to miejsce, gdzie o wroga zawsze latwo i bedzie ich mniej wiecej tyle samo po kazdej stronie [co nie jest bez znaczenia na tak zazergowanych serwach jak np. SH US]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:59 
Cytuj  
nie przekonasz gościa. On uważa że to nowa napierdalanka na styl quaka online.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.