mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 20:47 
Cytuj  
gram altem na argent dawn , dzis sie natknalem przypadkiem na rozmowe przy stole w karczmie , jedna gildia rozmawiala o forsaken a uzywali takiej czystej angielszczyzny ze zrobilem :o , spedzilem dobre 10 min czytajac to co pisza jak dobra ksiazke , to tak na temat jaki klimat ludzie potrafia wytworzyc :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 21:01 
Cytuj  
a w rpg moge bez zadnego gadania rzucic sie na goscia grajacego po przeciwnej stronie? (np.ja-człowiek on-ork)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 21:03 
Cytuj  
a o co chodzi w ogole w rpg? czym sie rozni od pvp albo pve?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 21:08 
Cytuj  
RP ma takie same zasady jak PvE , ale ludzie sa inni , oczywiscie nie wszyscy , ale znakomita wiekrzosc odgrywa postacie , polecam jesli ktos chce sie nauczyc poprawnej , gramatycznej angielszczyzny , czasem nawet w dialekcie staroangielskim :] , podejrzewam ze francuski oraz niemiecki rp serwer stoi na podobnym poziomie , ba ! slyszalem nawet ze niemcy bija w tym inne nacje :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 21:14 
Cytuj  
dzieki! a na jakim serwerze rpg jest najwiecej polakow? Bo chyba bede gral na rpg

Avatar użytkownika

Posty: 9
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 07:56 
Cytuj  
ja również polecam rpg jako odskocznię od pvp i leetspeaka.
zrobiłem sobie postać na argent dawn po stronie hordy i nie żałuję.

pzdr
kru
--
.


_________________
Żółtków źdźbłami drążyć, aż uświerkną prężąc dogłębnie w źródłach dżdżu owrzodziałe rzycie.
http://miedzia.net


Posty: 27
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:07 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
RP ma takie same zasady jak PvE , ale ludzie sa inni , oczywiscie nie wszyscy , ale znakomita wiekrzosc odgrywa postacie , polecam jesli ktos chce sie nauczyc poprawnej , gramatycznej angielszczyzny , czasem nawet w dialekcie staroangielskim :] , podejrzewam ze francuski oraz niemiecki rp serwer stoi na podobnym poziomie , ba ! slyszalem nawet ze niemcy bija w tym inne nacje :wink:



[bragging mode on] Nie w staroangielskim, a w middle english, czyli czasy bliższe Szekspirowi. I chwała Bogu, bo jakbym zobaczył takie "Dumbe hundas ne magon beorcan" to bym się pochlastał :)

Ale wracając do tematu - Sporo polaków widziałem na Ardent Dawn, co zresztą ten temat mi potwierdza (oraz temat Lista kontaktowa EU). Ja polecam, gdyż serwery te pokazują, że poza samą grą, można też czerpać radość ze zwykłego siedzenia i gadania z ludźmi. Poza tym język jest dużo bardziej cywilizowany. No dobra, może język orków i trolli nie tak znowu do końca :)


_________________
The melting pot seems to be calling the kettle black when it boils over,
but only on our own soil,
so the little boy holds a toy soldier,
and waits for the suit and tie to come home.

Sage Francis "Makeshift Patriot"

*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:28 
Cytuj  
Wraz z garstka polakow gramy na serwerze pve Hellscream (strona Alliance).
Serwer nowy, populacja low, gra sie bardzo milo i przyjemnie. Mamy juz swoja gildie.
Po wszelkie informacje zapraszam na kanal polska (/join polska). Zapraszam!

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 15:47 
Cytuj  
powiedzcie mi jeszcze tylko czy jak bede gral na pvp to moge zaatakowac horde grajac przymierzem? bez zadnjego wpisywania oczywiscie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 16:04 
Cytuj  
jak zdazysz to tak 8)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 16:24 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
jak zdazysz to tak 8)

Sorki nie chodzi mi o pvp tylko pve

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 16:29 
Cytuj  
tak jeżeli Twój przeciwnik ma flagę.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 16:43 
Cytuj  
czyli z tego co zrozumialem jest tak:
PVP-kazdy moze walczyc z kazdym(nawet przymierze&przymierze)
PVE-gracz moze walczyc tylko z otoczeniem. Nie moze atakowac zadnego z graczy(nawet jesli jest z przeciwnej orkiem a ja gram przymierzem)
RPG-takie same zasady jak PVE + odgrywanie postaci.

Jak mam jakąs pomyłke to poprawcie. A i kim polecalibyscie grac na PVP?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 17:16 
Cytuj  
Nic nie zrozumiałeś ;)
PVP Alliance vs Horde
PVE Alliance vs Horde (jeśli przeciwnicy mają ustawiony tryb PvP)
RP tak jak PvE + odgrywanie postaci.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 17:57 
Cytuj  
heh :D . No dobra teraz wszystko kumam. Dzieki bardzo. Bede grał na pvp bo moim zdaniem jest to najciekawszy serwer. Dzieki bardzo!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 07:43 
Cytuj  
hardcorowiec :D bedzie robił postać na pvp po wprowadzeniu horror points ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 08:28 
Cytuj  
SwenG przejdzie mu zobaczysz :] wczoraj kumpel mnie wprawił w osłupienie on 27 UD warrior nie przyłączony do raidu zchargował jakiegoś tam 4X levelowca i go utłukł... męczył się biedak chwil kilka ale dobił go nie pamiętam klasy ale koleś naprawdę walczył ale kumpel siedział mu cały czas na plecach... powiem tak full respect dla umiejętności operowania postacią w walce dla niego :] muszę się chyba doszkolić

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 10:25 
Cytuj  
13 lvl + lub więcej to koleś był chyba AFK, lub musiał wypalić niezłą ilość grasu :) Albo musiał być niezle spromilowany (kłaniają się %)
I to jeszcze warkiem o.O :) hehe


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 10:30 
Cytuj  
więc mówię jakbym nie widział nie uwierzyłbym a jako że stałem żeby się reznąć widziałem jak walczył może koleś był na autodefend?? sam nie wiem ale zlał go ładnie i się obśmiałem zresztą jak połowa raidu która to zobaczyła

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 11:10 
Cytuj  
10 lvl +, daje mass critic praktycznie każdy cios wyżej o 10 lvl jest krytyczny. Ja też nie raz chciałem nastraszyć tylko raz pacnąć pacjęta i tu zdziwienie 1-2 ciosy i zamiast nastraszyc, to koles zszedł :D Wiec nie wiem czy sie wogóle bronił, bo samą obroną by go zabił :D Myśle, że jak był w raidzie to ktoś klątwny jakieś rzucil lub coś innego, bo sam warek to raczej mógłby se pykać.

Dla przykłądu powiem, że kiedyś widząc pałe AFK na 55 miałem 42 chciałem zobaczyć jak dużo będe go bił i biłem go z 3-4 minuty zanim padł (armor) No ale to high lvl :) na 27 to warek jest ciapa jakich mało połowe skill nie ma nie mówiąc juz o MC.

Może to co widziałeś to nie walkę ale koleś tanczyl sobie :D


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.