mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 11:46 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
redlum napisał(a):
mam pytanie do priestow
mam maly problem i nie wiem czy to jest bug czy tak powinno byc

jak rzucam Mind Fly i mam malo many (wystarcza na rzucenie) to po sekundzie przerywa mi czar i pisze ze mam niewystarczajaca ilosc many

tez tak macie? - jak myslicie napisac cos do GM w tej sprawie?

Zdarza sie, ze pobiera Mana over Time, ale zwykle calosc many na poczatku.


moze przedtawie to na liczbach - mam 400 many mind fly kosztuje 165 (pisze z pamieci) i rzucam go, zabiera mi mane i po sekundzie pisze ze nie mam many i ze czar przerwany - juz pare razy przez to zginalem


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 11:54 
Cytuj  
moze w tak zwanym miedzyczasie dostales mana burn ?

spekuluje, bo sytuacja ewidentnie dziwna. zawsze mana jest zabierana po castowaniu

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 12:50 
Cytuj  
to nie bylo raz - tylko powtarza sie ciagle

zauwazylem to podczas PVE - wiec raczej nikt mana burna mi nie rzucil

wywale wszystkie mody i wtedy zobacze - moze to jakis bug moda


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 13:24 
Cytuj  
na 100 % mowisz, ze rozpoczynajac spell masz odpowiednia ilosc many ? I dopiero w "polowie" paska castowania masz 'interupted' i za malo many ?
i napewno nikt cie z krzaczkow cichaczem nie teges ?
i nie miales na sobie odpowiednika dot'a na mane (o ile jest takowy)

bo jezeli tak to zglos sie do GM bo mi to wyglada na niezly babol


pozdr

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 13:41 
Cytuj  
to jest wlasnie smieszne - bo jak mam juz ponad 600 many (taka gorna granica - przyblizona) to wszystko jest OK - a jak ponizej tej granicy to czasami jest OK a czasami mi przerywa po 1 sec (mind fly trwa 3 sec) i wyskakuje napis ze nie mam wystarczajacej ilosci many...:(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 14:52 
Cytuj  
Spotkalem sie tylko z tym, ze czasem pobiera mane w trakcie chanellowania, ale nigdy nie zagraklo jej. Raczej to bug i warto upomniec sie o jakiegos fixa czy cos.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 20:23 
Cytuj  
no i problem rozwiazny
to byla wina moda "status watch"
po wylaczeniu jego wszystko jest
trzeba bedzie przejsc na AutoShoutOut


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 00:08 
Cytuj  
Pytanie tylko zostalo:
Spirit+Intelligence
Spirit+Stamina
Stamina+Intelligence?

Ktore lepsze?


_________________
League of Legends

Obrazek

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 00:20 
Cytuj  
Inteligencja+Spirit do instancji
Inteligencja+Stamina do pve

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 01:10 
Cytuj  
Enowe napisał(a):
Inteligencja+Spirit do instancji
Inteligencja+Stamina do pve


ja do PVE i instancji uzywam Inteligencja+Spirit
zas do PVP Inteligencja+Stamina

w instancjach stamina ci nie potrzebna - to nie ty masz obrywac ale tank

jak sam soluje i bije moby to zadko ktory do mnie podbiegnie i zacznie mnie klepac - za to mana szybko sie konczy - temu uzywam setu ze spiritem


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 15:09 
Cytuj  
Pytanie...

Jak skutecznie walczyc pvp? jako caster nie moge sie ruszac i castowac, jakie taktyki obrac ? walczyc sama laska ?

Prosze o wyrozumialosc...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 15:27 
Cytuj  
dziwne , inni mogą ... ba , nawet wygrywają o.O :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 15:42 
Cytuj  
zgadza sie, ja rowiez mam na koncie pare zwyciestw ale chcialem poznac inne taktyki i je porownac, to chyba proste...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 14:32 
Cytuj  
no i ja chyba zaczne grac shadow priestem po maturach... i chyba zrobie go na jednym z nowych serwow... Priest jest nie do zdarcia w pvp o ile umie sie nim grac. jest rowniez niezbedny w instancach... najbardziej uzyteczna postac wg mnie. Mam rowniez roga na BL gra sie bardzo przyjemnie ale slyszalem o trudnosciach w znalezieniu teamu w high lvl instacach. Rogue jest dobry do solowania, jednak na pozniejszych levelach gra sie w teamie takze priest to chyba lepszy wybór. Poza tym priestem wg mnie bedzie sie gralo ciekawie, gdyz nie tylko bede tak jak rogiem (cs, ss ss evis, gouge itd.) ale rowniez healowal :) moze sie myle ale zaczne robic priesta. Do zobaczenia 20 maja :)


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 17:23 
Cytuj  
granie healthbotem (holy priest) to malo ciekawe zajecie , i predzej czy pozniej znudzi jak flaki z olejem , owszem sa ludzie z prawdziwym powolaniem do tej klasy i sa wniebowzieci jak uda im sie wyleczyc polowe raidu za polowe many , ale naprawde dla wiekrzosci ludzi nie ma w tym nic pasjonujacego , co tez tlumaczy relatywnie niska populacje priestow (na Burning Blade to juz wogole tragedia z tym i ludzie sie nawet sklonni brac shadow priesta do lbrs , brd ) . Inaczej sie ma sprawa z shadow priestem , zmienia priesta z zabawki do leczenia w mordercza maszyne , z przyzwoitym dmg output i ciagle dobrym healem ale wtedy heal per sec spada na morde w instancach , cos za cos


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 12:19 
Cytuj  
Lumi napisał(a):
no i ja chyba zaczne grac shadow priestem po maturach... i chyba zrobie go na jednym z nowych serwow... Priest jest nie do zdarcia w pvp o ile umie sie nim grac. jest rowniez niezbedny w instancach... najbardziej uzyteczna postac wg mnie. Mam rowniez roga na BL gra sie bardzo przyjemnie ale slyszalem o trudnosciach w znalezieniu teamu w high lvl instacach.
Ta, natknołem się na takiego random uber pvp shadow roxora w BRD, tępy jak but, bo w końcu "wie jak grać priestem" :o, więc nasze uwagi nie robiły na nim wrażenia, bo "on wie lepiej". Dopiero drugi wpie i ostry komentarz przekonały go, że nie powinien używać shadowform, shielda to chyba na nikogo poza sobą nie rzucał, bo i tak "przeciez trwa 15 sekund a po 2 hitach schodzi", że o umiejętnościach leczenia nie wspomne, już druid z którym byłem tam wczesniej lepiej leczył, niewiem czemu ten uber priest nie wyleciał z party, ale wiem, że więcej z nim nie pójde, to samo stwierdziła reszta party. Dodam, że przygoda z uber priestem skończyła się po niecąłej godiznie i 4 wipach :o. I niestety takich priestów jest zatrzęsienie, kolejny random też myślał że jest uber i na tych 5(6?) minibossach? w BRD już na 2gim nie miał many, a przecież ma takiego wyje%@#%! mind blasta i inne dd spele, dobrze że mieliśmy shamana w party to jakoś nam się udało przeżyć. Grajcie tak dalej a problemy w znalezieniu party będizecie mieli większe niż ninja looterzy.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 12:38 
Cytuj  
jestem shadow priestem na 55lev
najprawdopodobniej na 60 przejde na holy priesta - no ale jeszcze sie zastanowie :)

co do roli priesta (kazdego priesta) w instance jest tylko leczenie
jeszcze mi nigdy do glowy nie przylo aby chodzic w shadow formie w instance i rzucac mind blasty co sciagaja cale aggro z okolicy...

jesli spotkaliscie takich priestow to wspolczuje... juz wiem czemu niektórzy wola druida od priesta jak ida do instance... :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 13:08 
Cytuj  
redlum napisał(a):
co do roli priesta (kazdego priesta) w instance jest tylko leczenie
jeszcze mi nigdy do glowy nie przylo aby chodzic w shadow formie w instance i rzucac mind blasty co sciagaja cale aggro z okolicy...

mage wannabe r0x ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 15:03 
Cytuj  
redlum napisał(a):
jestem shadow priestem na 55lev
najprawdopodobniej na 60 przejde na holy priesta - no ale jeszcze sie zastanowie :)


ja bym tego nie robil, bo wtedy bedziesz zajebisty w leczeniu a samo leczenie jest nudne wg mnie, ja chce byc dobry w pvp. z tego co wiem to shadow priest jest zdecydowanie slabszy w leczeniu, ale spokojnie sobie radzi. Jednak jest zajebisty w pvp. Wniosek ? Shadow priest postac poszukiwana do instancow(aczkolwiek mniej jak holy priest) i zajebista w pvp.


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 15:04 
Cytuj  
troche przedobrzylem z zajebistoscia uzywania slowa zajebisty w mojej zajebistej wypowiedzi :P zajebiscie....


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.