mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 13:27 
Cytuj  
Undead to tylko jedna rasa, a ten skill to przesada. Rogue tez przydaloby sie jakies uwolnienie z roota dodatkowo oprocz vanish, ale to juz by bylo przegiecie. Druid leczy i rootuje, nie moze miec duzego dmg bo to sie mija z istota tej klasy. Po co wtedy bylby mag? Ale po blizie wszystkiego mozna sie spodziewac, zwlaszcza ze dru jest chyba ich ulubiona klasa.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 13:29 
Cytuj  
warriorom dać healing, sprint, immune shield, damage z ranged weaponsów 2x większy niż hunterom (co najmniej), stealth, foczkę druida, wilczka szamana, 100% rage gdy zaczyna walkę, lepsze stuny, poprawić exectue (niech się świeci przy 75%HP przeciwnika i wali za 5000 + bonus z rage, 100% chance on hit i przebija wszelkie shieldy).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 13:43 
Cytuj  
Eeeee, a slyszalem ze Blizza ulubiona klasa to Pal :wink:

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 13:46 
Cytuj  
Pal true true.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 14:15 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
No sorry ale jak druid w sredniawym sprzecie [ mam na mysli bez wildhearta, po prostu co dopiero "weszedl" na 60 ] rozwala warka z konkretnym sprzetem valor/epiki/AR i to bez wiekszych problemow [ war - konkret skill, wie co i jak ] no to cos jest nie tak, chyba ? O innych klasach juz nie wspomne, bo druid po prostu nie musi walczyc by zabic, na chwile pobiega, jakies starfire zarzuci, odbiegnie zatanczy i "zespituje" . Gra druidem to w tej chwili tylko i wylacznie przyjemnosc :) .


Koles z arcanite reaperem, coprawda duel a nie pvp - padlem w 3 strzalach, 2 razy.

Standardowa procedura, root, starfire, potem grasp i znowu nuking. W obydwu przypadkach wyszedl w miare szybko (jesli nie natychmiast) z rootow (+1 lev) i jak mnie dopadl to zadne swiftnessy i miski mi nie pomogly ;D

A co do druida, czary to jest 1/3 druida. Do tego jest jeszcze catform i bearform. Bear sie nadaje do tankowania bo z lapy ma taki okrutnie niski dmg ze szkoda gadac, kotek to sie tylko do stelfa nadaje bo ma tak zbugowane finishery i jest tak cienki ze szkoda gadac.

Nie wiem czy inne klasy musza nosic w plecaku 3 komplety broni, 2 komplety pierwscieni i dodatkowy komplet zbroi? Czy inne klasy tez musza uzywac wszystkich 5 statow naraz?
Warrior idzie w str, sta
Rogue w agi, sta
Mag w int,sta, deczko spi
Priest takowoż
Jedynie szaman musi sie deczko napocic, ale on ma takie enchanty do broni i armor ze szkoda gadac ;D

Formy druida wymagaja boosta bo trudno nimi cokolwiek zrobic. Nawet majac feral gear trudno wycisnac akceptowalny dps, a w miedzyczasie staty spadaja na leb i o czarowaniu mozna zapomniec.

Druid to ma byc all rounder ktory wszystko robi w miare niezle, a nie ze jesli jedno robi w miare, to reszte robi bardzo kiepsko..


_________________
Nestor#1522


Posty: 33
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 14:49 
Cytuj  
Hm, do tej pory wydawało mi się, że Blizz wreszcie znalazł sposób na odpowiednie wyważenie wszystkich klas w WoWie - przegrywałem i wygrywałem równo ze wszystkimi klasami/rasami. Zawsze zależało to od gracza siedzącego w centrum dowodzenia po drugiej stronie kabla.
Ale widzę, że zaczyna się powtarzać to co już się kiedyś przerabiało - chodzi mi głównie o jaja, jakie były w Diablo 2 (szczególnie później: w LoD). Wtedy ciągle każda klasa miała swoje pięć minut. Człowiek rozwinął sobie dobrze maga, paladyna itp., nauczył się nim dobrze grać, zdobył ?? lvl, a tu pewnego dnia pojawiła się "łatka" kompletnie odwracająca większość umiejętności i czyniąca daną postać kompletnie bezużyteczną...

Ręce opadają :har:


_________________
When you live for others you live for yourself

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 14:51 
Cytuj  
Co do druida z nimi i z szamanami mam najwikszy problem (nie biarac pod uwage undead'ow z przegietym fear immu) a gram warlockiem, co do tego ze druid musi miec 2-3 zestawy broni to pograj sobie warlockiem i idz na jakies pvp bez ekwipunku pelnego shardow

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 14:51 
Cytuj  
Karag - Welcome to the World of Blizzard :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 16:25 
Cytuj  
Karag - tak jest w każdym mmorpgu gdzie jest PvP.
Idealny balans nie istnieje. Nie ma ideałów w przyrodzie. Ale do ideału się dąży. Jeżeli okaże się że jakaś klasa za mocno się wychyla w jedną lub drugą stronę to z kolejnym patchem mozna spodziewać się nerfów lub poprawek i znowu kolejna klasa ma swoje 5 minut.
Z drugiej strony przewaga czy niedowaga jest minimalna na dzień dzisiejszy i da się pograć (no shamana powinni nerfnąć pokaźne hehe)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 16:31 
Cytuj  
Cytuj:
(no shamana powinni nerfnąć pokaźne hehe)


Zgin przepadnij, siło nieczysta ;)

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 17:30 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Blizz tak ma, ta gra ma być dla bezstresowo wychowywanych 12-latków, ułatwianie instanców też należy do tej polityki.


Swen jak ci za latwo to clka jeszcze dziala :D

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 17:32 
Cytuj  
To ja poprosze jakis fajny range dla pala ;o.

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 17:34 
Cytuj  
Archon napisał(a):
SwenG napisał(a):
Blizz tak ma, ta gra ma być dla bezstresowo wychowywanych 12-latków, ułatwianie instanców też należy do tej polityki.


Swen jak ci za latwo to clka jeszcze dziala :D


Bodziu napisał(a):
Eeeee, a slyszalem ze Blizza ulubiona klasa to Pal :wink:


No dopakuja go jeszcze dostanie buffy na 5,5 minuty

o lol cos sie zle zedytowalo niech ktos to wytnie :D

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 19:04 
Cytuj  
Archon napisał(a):
Bodziu napisał(a):
Eeeee, a slyszalem ze Blizza ulubiona klasa to Pal :wink:


No dopakuja go jeszcze dostanie buffy na 5,5 minuty

o lol cos sie zle zedytowalo niech ktos to wytnie :D


Arczon ty i tak tylko shielda i hs uzywasz:P

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 19:08 
Cytuj  
Lol - druid w tej chwili jest imba, dlatego troche sie nim znudzilem bo 90% walk wygrywalem z palcem w d ... - teraz lvluje maga ;)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 19:18 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
znudzilem bo 90% walk wygrywalem z palcem w d ... - teraz lvluje maga ;)


palec zaczal uwierac ? :o

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 21:40 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
BiGi napisał(a):
znudzilem bo 90% walk wygrywalem z palcem w d ... - teraz lvluje maga ;)


palec zaczal uwierac ? :o


nie, zwieracz mi spuchl.

glupie pytanie, glupia odpowiedz.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 09:16 
Cytuj  
... to bylo pytanie retoryczne oczywiscie :oops:

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 09:27 
Cytuj  
Karag napisał(a):
Ale widzę, że zaczyna się powtarzać to co już się kiedyś przerabiało - chodzi mi głównie o jaja, jakie były w Diablo 2 (szczególnie później: w LoD). Wtedy ciągle każda klasa miała swoje pięć minut. Człowiek rozwinął sobie dobrze maga, paladyna itp., nauczył się nim dobrze grać, zdobył ?? lvl, a tu pewnego dnia pojawiła się "łatka" kompletnie odwracająca większość umiejętności i czyniąca daną postać kompletnie bezużyteczną...

Ręce opadają :har:

jakos nie przypominam sobie takiego zdarzenia w diablo2

moze dlatego ze gralem na hardcorze i tam postac ktora miala 1/2 roku to byl staruszek na emeryturze


_________________
dyzortografia
....................
profil

*

Posty: 80
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 09:41 
Cytuj  
widzialem wiele dueli druida ze wszystkimi klasmai i za kazdym razem dru wygrywal wiec nie wiem po co to nazekanie przeciez to tylko zalezy d gracza

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.