mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:18 
Cytuj  
ja tu nie udowadniam wyższości jednej frakcji nad drugą. Szanowny kolega Rayla postawił tezę, niech ją teraz udowodni i wyjaśni które to skille hordy są takie przydatne w MC i które to bossy są łatwiejsze dla hordy.
Jak nie potrafi to niech ucichnie.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:22 
Cytuj  
sam caly czas piszesz ze ally ma easy mode - podkreslasz to w kazdym poscie - wiec do czego to prowadzi?

ja wywnioskowalem z tego ze ally to lamerzy a horda jest UBER - bo oni maja trudniej ale i tak zabijaja ragnarosa...


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:23 
Cytuj  
to złe wnioski redlum wysnułeś. Może na drugi raz nie wnioskuj.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:25 
Cytuj  
dobra - widze ze nie rozumiesz - zapytam sie wprost - do czego to prowadzi - ze w kazdym poscie piszesz za ally ma latwiej a horda trudniej?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:32 
Cytuj  
@up

Nie mogę się powstrzymać...

Do czego to prowadzi? Do takich jałowych dyskusji którą właśnie prowadzicie.

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:33 
Cytuj  
redlum prześledź dyskusję i zobacz od czego się zaczęło. Jakaś uber gildia allianckich ownzorów nie mogła przejść jakiś trash mobów na drodze do Lucifrona.
I się zaczęło.

A salvation to całkiem inny problem i chodzi głównie o BWL. MC jest do zrobienia bez tego, bo tam wszystkie bossy są tauntable i salvation nie jest aż tak niezbędny.

A i owszem uważam, że ze względu na unikalne skille Paladyna alliance ma łatwiejsze PvE. Jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza liczę na konstryktywną ripostę, a nie w stylu "cry more" aka roball, "learn to play noob" albo "a shaman ma totemy".

MC to endlevel content więc dział odpowiedni, szczególnie biorąc pod uwagę to, że w BWL nikt stąd się nie zagłębił.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 13:10 
Cytuj  
Dokladnie. Mam nadzieje ze dadza jakiegos Bossa z poisonami i deasesami zeby tym razem horda miala łatwiej od ally.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 13:12 
Cytuj  
dobra - ci ludzie napisali tylko ze nie moga dojsc do Lucifiona - kazdy kiedys tak zaczynal - ale to nie powod aby z nich sie smiac...
nie kazdy gra na US i to od poczatku - czesc osob gra na nowych serverach i dla nich "zdobywanie" MC dopiero teraz sie zaczyna - rzycze im jak najlepiej - i czasami sugeruje rozne rozne sprawdzone rozwiazania


EDIT: Mark jakos przejrzalemostatnie 10 stron topicu i nigdzie nie widze ze jakas uber aliancka gildia niemoze dojsc do Lucifiona

[/quote]


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 sie 2005, 13:26 przez redlum, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 13:15 
Cytuj  
shadchun ma być w patchu 1.9 czy coś koło tego (chyba trzeci w kolejności patch)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 13:22 
Cytuj  
w Ahn'quiraj? . Rzeczywiscie tam beda napewno poision based robale ,
pewnie boss to bedzie konkreciarz przy ktorym ragnaros i nefarion to szczyle bawiace sie zapalniczka , znajac wyczucie blizzarda w "hard endgame content" . Pozatym ciagle nie wiadomo skad zdobyc mallet ktory otwiera scarab gate , i na bank trzeba bedzie sie przebijac przez pol silithusa zeby dobrnac do instanca . Ja sie nie moge doczekac , uwielbiam klimacik silithusa i napewno instance to bedzie polaczenie "Obcy" z mitologia egipska :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 13:29 
Cytuj  
Mark nie wyśmiewaj sięz innych bo sam grasz na serwerze US (czyli masz przewagę 3 miesięcy na serwerami EU) a zabiliście Ragnarosa tylko 2 razy i wychodzi na to ze nie jesteś takim ownzorem na jakiego sie starasz wylansować. A jakie skille Shamana przydają się w MC a pally ich nie ma? Nie gram hordą i nie jestem takim ownzorem jakim ty się starasz być ale mogę ci wyjaśnić: np Mana Tide Totem - jest jakiś odpowiednik u palladyna? Nie. Shaman może raz na 60 min zrobić rezzurection? Tak (jeśli nie jesteś wystarczająco bystry to wyjaśnię ci, że pozwala to wrzucić ss na jakiegoś priesta który może go użyć w czasie walki i nie musi się marnować na palku na wypadek wipe'a). Dodatkowo Shaman jest nieporównywalnie lepszym healerem niż pally. Nigdy nie robiłem mc z shamanami i nei znam ich wszystkich skilli ale to co udało mi się przypomnieć w 1 minutę. Jak będziesz dalej płakał to obiecuję, że będę wklejał zdjęcie wrzucone przez Roballa po każdym twoim poście.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 13:34 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Jak będziesz dalej płakał to obiecuję, że będę wklejał zdjęcie wrzucone przez Roballa po każdym twoim poście.


Ehhh, takie piekne obietnice, szkoda ze bez pokrycia.

;>


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 13:47 
Cytuj  
Rayla : no dobra, juz nie bede wspominal o przydatnosci resurecta i mana tide. Powiedzmy ze masz racje, to są plusy hordy. Teraz wymienie tylko jeden z wielu plusow alliance : okolo 6-8 osob wiecej do dispellowania na 3 bossach. Imo juz starczy. Shaman ma dispel poison i disease, fajnie ze jest to calkowicie nieprzydatne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 14:02 
Cytuj  
Mana tide totem - paladyn nie, ale spójrz na druida. Macie druidów w alliance? Macie, więc nie widzę problemu. Skill do zastąpienia bez problemu.
Rezzurection - owszem cholernie przydatny skill, o ile warlocków w ogóle nie ma (zonk) lub warlocki są leniwe, o ile żaden hunter/rogue nie jest inżynierem i nie ma kabli etc. etc. Tak szczerze często zdarza wam się zaczynać MC od początku przy wipe na Majordomo? Założę się, że nigdy ;)
Jedyna znacząca różnica Rayla to poison shamański - niestety skill nieprzydatny. Z tym się zgodzę.
A jak zastąpić salvation? tego nikt nie wie..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 14:06 
Cytuj  
Proximo_TEC napisał(a):
To z tego że nikt z aliantów nie moze postawic:
Totemów leczących [...]


Oj, tak - te totemy "rzondzom" w MC po prostu :lol:

Nerf 'healing stream totem' !!!

Zara, chyba już więcej się nie da ....


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 14:10 
Cytuj  
wow nawet nie wiedziałem, ze shaman ma totemy healujące... :o
seryjnie, za ile one leczą?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 14:11 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Huba napisał(a):
Jeden tank wystarczym jesli nie jest kretynem, ani team nie przegnie paly to ustrzyma aggro przez cala walke.


Utrzyma aggro? Na Shazzrahu? Czy ty mowisz o Shazzrahu ver 1.0, który istniał od grudnia 2004 do marca 2005?


Mowie o tym ktorego ukatrupilismy poltora tygodnia temu za druga ( ever) proba. Przy pierwszej po chujowym pullu jeden tank i 4 healerow + pare innych postaci zdjelo mu jakies 30%hp, ale w koncu mana sie skonczyla.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 14:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wow nawet nie wiedziałem, ze shaman ma totemy healujące... :o
seryjnie, za ile one leczą?


14 HP co 2 sekundy ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 14:19 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Mark24 napisał(a):
wow nawet nie wiedziałem, ze shaman ma totemy healujące... :o
seryjnie, za ile one leczą?


14 HP co 2 sekundy ;).



wow, nie wypada nic innego powiedzieć jak standardowe nerf shamans.
Healing + grounding totem przy ragu FTW ;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 14:23 
Cytuj  
Ktos wspominal mana tide.

No ja nie wiem czy oplaca sie wpakowac 31 punktow w restoration by dostac totem ktory odnawia healerom (tylko w twojej grupie) mniej niz 1/10 many.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.