mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 14:29 
Cytuj  
Oplaca sie. Shaman z innym buildem niz heavy resto jest w MC bezuzyteczny. No moze z parry i heavy meele gratami moze potankowac core houndy z packow, ale nic wiecej. Mniej niz 10% mana? pokaz mi castera z 12k many.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 14:35 
Cytuj  
ja tam prawdę mówiąc nie rozumiem po co ta jałowa dyskusją o wyższości A and H...BOS jest użytecznym skillem...ale
1 - ludzie wiedzą, że w MC nie chodzi o to aby być pierwszym na liście dmg dealers ( u nas zresztą nikt z tego nie korzysta w MC bo i po co...??)
2 - nukowanie nie ma sensu kazdy rogue/mage/hunter wie, że jak tank straci tam aggro przez overnuking to jeden strzał i cloth wearera nie ma...więc po co nukować? - wystarcza stabilny dmg zadawać
3 - BOS podobnie jak reszta blessów pala trwa 5 minut...więc często połowa ludzi, którzy powinni go mieć go nie ma...bo szkoda czasu na ciągle blessowanie połowy raidu (nawet z pala bless modem).
Już dużo bardziej użytecznym blessem w MC jest BOK i BOM...jako częsty MT muszę przyznać, że nawet Blessing of Sacrifice się przydaje jak cię jakiś pala lubi:))
Aby podsumować...ludzie którzy piszą, że A ma dużo łatwiej bo ma BOS chyba nie grali w MC jako Alliance za dużo - rzeczywiście cleansing i ooc rezz od pala jest już dużo bardziej przydatne.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 15:02 
Cytuj  
Ja tam sie na Alliance nie znam, ale nie powiem zeby Horda miala trudno w MC, no moze fear ward by sie przydal;]

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 15:28 
Cytuj  
prawdę mówiąc zabiliśmy już magmadaara z 7 czy 8 razy i nigdy nie było z nami dwarf priesta (dopiero niedawno dwóch dorf priestów z gildi zrobiło attunement quest i level 60)...

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 15:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mana tide totem - paladyn nie, ale spójrz na druida. Macie druidów w alliance? Macie, więc nie widzę problemu. Skill do zastąpienia bez problemu.


dispell - shaman nie, ale spojrz na priesta. Macie priestów w hordzie?

(sorry, ale nie mogłem sie powstrzymac :-) )

Mark24 napisał(a):
Tak szczerze często zdarza wam się zaczynać MC od początku przy wipe na Majordomo? Założę się, że nigdy ;)


jeszcze nie. ale tylko dlatego, ze druid przeszedł w stealthu respawniete MC. (nie mam pojecia, jak mu sie udało).

Co do salvation. Owszem. Blizz raczej po prostu nie przewidział siły tego blessa, jak sie nie da tauntowac bossów, i teraz sam pewnie nie wie, co zrobić.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 15:44 
Cytuj  
Powtarzam po raz drugi.
Fear ward nie dziala na magmadarze.

A BoS zastepuje sie self-resem shamana. Taka sama jest rola obu skili.


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 16:02 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Powtarzam po raz drugi.
Fear ward nie dziala na magmadarze.


O ile mi wiadomo, działa. Ale pochłania obecnie tylko jeden fear.

Zychoo napisał(a):
A BoS zastepuje sie self-resem shamana. Taka sama jest rola obu skili.


eh? Nie jest taka sama. Jest znacząco różna.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 16:35 
Cytuj  
psk - tak mamy priestów w hordzie, dokładnie takich jak w alliance, nie licząc dorfów ofcorsue i undeadów.

Co ma wspólnego BoS z self-rezzem shamana?
Ja bym raczej powiedział że self-rezz shamana to odpowiednik (a raczej przeciwieństwo) DI paladyna. Ale BoS - ni w gruszkę ni w pietruszkę jak dla mnie.... Rozwiń Zychoo.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 17:37 
Cytuj  
psk napisał(a):
O ile mi wiadomo, działa. Ale pochłania obecnie tylko jeden fear.

No wlasnie ostatnio jakos nie zauwazylem tego efektu. Ale moze pierwszego feara w ogole nie zauwazylem.
Cytuj:
eh? Nie jest taka sama. Jest znacząco różna.

Przepraszam, pomylilem z Divine Intervention :> My bad.


_________________
Obrazek

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 17:40 
Cytuj  
JA TAK APROPO NAZEKANIA

niewiem jak ma horda w MC (bo gram ally a moj ALT 30 lvlowy undead wojownik narazie wogole nie odczol roznicy)
nieznam wszystkich postaci i ich skilli i BYC MOZE hora ma trudniej.
moze to nawet celowy zabieg blizza.
pamietajmy od jakiego wieku jest ta gra (12 lat)
to ze hordy jest mniej czesto dobrze im slurzy.
ale wiem jedno
gledzenie jest bez sesu!
TAKIE CIAGLE nazekanie na tym forum to rozbijanie gowna mlotkiem. :] no chyba ze ktos to lubi.
co innego nazekanie na oficjalnym forum blizza
!TO ROZUMIEM!


_________________
dyzortografia
....................
profil

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 18:11 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Shaman z innym buildem niz heavy resto jest w MC bezuzyteczny


No prosze, a ja mam tylko 15 w resto i jestem w czolowce healerow. Jakos ragne zabijemy. No ale ty pewnie juz cale BWL rozwaliles i masz wieksze doswiadczenie, ojoj bede sie musial respecnac zeby nie byc bezuzyteczny :(.


Cytuj:
Mniej niz 10% mana? pokaz mi castera z 12k many.


12 sekund/ 3 sekundy * 140 many = na 100% 1200 ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 19:38 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Huba napisał(a):
Shaman z innym buildem niz heavy resto jest w MC bezuzyteczny


No prosze, a ja mam tylko 15 w resto i jestem w czolowce healerow. Jakos ragne zabijemy. No ale ty pewnie juz cale BWL rozwaliles i masz wieksze doswiadczenie, ojoj bede sie musial respecnac zeby nie byc bezuzyteczny :(.


Cytuj:
Mniej niz 10% mana? pokaz mi castera z 12k many.


12 sekund/ 3 sekundy * 140 many = na 100% 1200 ?


Chyba overhealerow, popatrz sobie na dalsze talenty do healing i poczytaj co daja.

A manatide daje 240 mana na rank 3. To wspaniale ze bijesz Ragnarosa.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:21 
Cytuj  
@Mark

Wasi Shamani są na tyle dobrymi healerami, żę część priestów może sięskoncentrować tylko i wyłącznie na dispellowaniu (dispell priesta > cleanse palka) i generalnie powinniście wykorzystywać atuty jakie wam daje Shaman, my wykorzystujemy jak tylko możemy palka. Tyle i skończmy ten temat bo będę wklejał zdjęcia ! :wink:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:22 
Cytuj  
obiecanki cacanki a glopiemu radosc :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:27 
Cytuj  
rotfl rayla shamani to mogą sobie leczyć w Wailing Caverns max a i to kiepsko. Wszystkie next instance wymagają priesta/druida. Imho jakbym miał biegać i bandażować ludzi to przegoniłbym większość shamanów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:27 
Cytuj  
Cytuj:
my wykorzystujemy jak tylko możemy palka

poczułem sie wykorzystany :O

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:30 
Cytuj  
to do czego shamani sa wykozystywanie w MC?

totemy - nie
healing - nie
DD - nie
cleanising - nie

wiec sa bez uzyteczni???


_________________
Obrazek

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl rayla shamani to mogą sobie leczyć w Wailing Caverns max a i to kiepsko. Wszystkie next instance wymagają priesta/druida. Imho jakbym miał biegać i bandażować ludzi to przegoniłbym większość shamanów.

Jak ty mało wiesz o tej grze...

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:40 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
jestem w czolowce healerow.




Mark24 napisał(a):
rotfl rayla shamani to mogą sobie leczyć w Wailing Caverns max a i to kiepsko. Wszystkie next instance wymagają priesta/druida. Imho jakbym miał biegać i bandażować ludzi to przegoniłbym większość shamanów.


hmm shaman mowi ze leczy dobrze wojownik ze leczy lepiej od niego ciekawe kto ma racje :P

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 21:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl rayla shamani to mogą sobie leczyć w Wailing Caverns max a i to kiepsko. Wszystkie next instance wymagają priesta/druida. Imho jakbym miał biegać i bandażować ludzi to przegoniłbym większość shamanów.


Absolutnie, jak powszechnie wiadomo, kazdy szaman po przejsciu WC dostaje nerfa na healing zmniejszajacy healed amount o 99% zeby w instancach byl uzyteczny tylko priest i druid. Misiu czym Ty grasz ze tak pitolisz?


Ostatnio edytowano 17 sie 2005, 21:08 przez Huba, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.