mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 12:28 
Cytuj  
redlum napisał(a):
Keeper napisał(a):
Realm: Sunstrider
Gildia: Hamster Horde
Stan osobowy: 72 osoby.

Rekrutacja aktualnie otwarta.
Guildchat w jezyku polskim.
Zapraszamy serdecznie w nasze szeregi.

Kontakt:

e-mail: [email protected]
gg#: 1854527

W grze bezposredni kontakt z GuildMasterem:
Mootah lub Sarg lub Wharg lub Shadowburn lub Fireburn lub Beatsy.


po nazwie gildi mozna sie domyslec te gildia po stronie hordy - chybaz e sie myle? :wink:



Zgadza sie :) przepraszam za niescislosc i dziekuje za uzupelnienie :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 12:56 
Cytuj  
właśnie się do Was zapisałem :P


Posty: 47
Dołączył(a): 22.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:20 
Cytuj  
Caern Morghen
serwer Stormrage
Horda

http://cmg.1hand.pl/

Średnia wieku 25/30 lat,w gildi 90 członków. Większość gra od samej premiery europejskiej a nawet wcześniej (US open beta).
Dokładniejsze info na stronie.
Zapraszamy.


_________________
Ekspert to ktoś kto ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie absolutnie wszystko o niczym.


Ostatnio edytowano 29 sie 2005, 16:22 przez Kaar, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:33 
Cytuj  
Kaar napisał(a):
Caren Morghen


To tak specjalnie czy nie wiecie jak to sie pisze ?? (zakladam ze tu chodzi o Kaer Morhen z Sapkowskiego)....


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:46 
Cytuj  
To moja kolej na ogłoszenie matromonialne by mew.
Szukam gildii która mnie przygarnie^^ Raid-type chociaż niekoniecznie. Bez wyzywania innych od k*** ch*** i innych częsci ludzkiego ciała, oraz kwestionowania cnoty mojej mamusi. Grałam zarówno na US jak i EU release (priest 60 i warlock 60) doświadczenie z MC -do majordomo wlącznie, Onyxia, Kazzak i Azuregos odfajkowane. Przeżywam w PvP, wstudu nie przynoszę, a przynajmniej się staram. ( 11 rank ) Zostawiłam raid gildie z powodu "atmosfery" ( coraz więcej stfu n00bów, coraz mniej osób dla których liczy się zabawa). Prawdziwa kobieta, dobijam do 30 jeśli kogoś to interesuje :P
Server : Obojętny, dostosuje się, zostawiam mój main-char.
Klasa : Jw. "liznęłam" każdą, wieęc którakolwiek jest poszukiwana. "Prefably" priest, największe doświadczenie jako healer/banish bot. Dociągnięcie do 60 i zdobycie sprzętu nie powinno mi zając długo, max. miesiąc .

(Psygajnij kjopka..Musiałam)


Posty: 1
Dołączył(a): 5.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 15:55 
Cytuj  
Chastity to serdecznie zapraszamy do Nas :)

Serwer: STORMRAGE
Gildia: Caern Morghen (po stronie HORDY)

Bardzo mila atmosferka , rekrutacja bez wymagan co do lev i klasy postaci :) Zagladnij na nasza stronke a dowiesz sie wiecej :) Mamy juz dwie Kobiety w gildii wiec i o kosmetykach bedzie z kim porozmawiac :) Adres wyzej podal Kaar ale powtorze (zeby nie bylo ze nie znam adresu :P )

Http://cmg.1hand.pl

Serdecznie Zapraszamy


Posty: 47
Dołączył(a): 22.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 16:25 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Kaar napisał(a):
Caren Morghen


To tak specjalnie czy nie wiecie jak to sie pisze ?? (zakladam ze tu chodzi o Kaer Morhen z Sapkowskiego)....



To tak specjalnie.


_________________
Ekspert to ktoś kto ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie absolutnie wszystko o niczym.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 16:47 
Cytuj  
Chastity napisał(a):
To moja kolej na ogłoszenie matromonialne by mew.
Szukam gildii która mnie przygarnie^^ Raid-type chociaż niekoniecznie. Bez wyzywania innych od k*** ch*** i innych częsci ludzkiego ciała, oraz kwestionowania cnoty mojej mamusi. Grałam zarówno na US jak i EU release (priest 60 i warlock 60) doświadczenie z MC -do majordomo wlącznie, Onyxia, Kazzak i Azuregos odfajkowane. Przeżywam w PvP, wstudu nie przynoszę, a przynajmniej się staram. ( 11 rank ) Zostawiłam raid gildie z powodu "atmosfery" ( coraz więcej stfu n00bów, coraz mniej osób dla których liczy się zabawa). Prawdziwa kobieta, dobijam do 30 jeśli kogoś to interesuje :P
Server : Obojętny, dostosuje się, zostawiam mój main-char.
Klasa : Jw. "liznęłam" każdą, wieęc którakolwiek jest poszukiwana. "Prefably" priest, największe doświadczenie jako healer/banish bot. Dociągnięcie do 60 i zdobycie sprzętu nie powinno mi zając długo, max. miesiąc .

(Psygajnij kjopka..Musiałam)



Odpowiedm podobnie jak na inny podobny post tego typu:
Sunstrider. Mamy tam polska gildie. Horda. Z przyjemnoscia "przygarniemy" kolejnego polskiego gracza Okolo 70 osob, ale szescdziesiatki dopiero zaczynaja sie pojawiac. Najnizszych lvl dosc malo, wiec nie moge zagwarantowac, ze poczatek bedzie w party non-stop, za to na pewno po zebraniu odpowiedniej ilosci lvl 60 mamy zamiar razem robic wszystkie wieksze instancje, BG, PvP. Mamy server komunikacji glosowej... forum (od niedawna).

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 19:57 
Cytuj  
Uwaga: Teraz będą się bic o damę ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 00:28 
Cytuj  
no wlasnie tak to jest z kobietami, cale strony zapisane ogloszeniami rekrutacyjnym gildii ktore napewno przyjma dziewczyne w swoje szeregi, a ta dziewoja zamiast wybrac cos co jej najbardziej odpowiada woli wszczac batalie o jej "uslugi" :D :wink: Nie pozostaje nic innego jak chwycic za topor ... :D

PS. Tez niestety dobijam do 30 :-?


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 09:18 
Cytuj  
Chastity sproboj na burning legion
duzo rodakow masa polskich guildi po obu stronach
u nas w FiRe of DUNE 70% to polacy ale mamy ludzi z roznych zakatkow swiata i gchat jest eng
priesta chetnie przyjmiemy zwlaszcza z doswidczeniem
mamy w klanie mocna grupe graczy pvp ( top 10 standingu jest przez nas opanowane :), a i z MC/onyxia nie ma wiekszego problemu ( kazik i azor na naszym serwie sa rarytasmi z 8 guildii po stroonie ally ma ich obstawionych)
w naszych szeregach mamy juz kobietki i z nami wytrzymuja wiec chyba nie jest strasznie :)
co do lvl postaci to raczej znajdzie sie kilku mecenasow, ktorzy pomoga
na poczatku mozemy polecic nasza academie dla graczy <50 lvl
jak sie sprawdzisz to zostajesz w szeregach jak nie to zawsze mozesz wybrac sposrod masy ciekawych klanow na BL :)


_________________
gole babki i czekoladki

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:08 
Cytuj  
Gildia: Iron Maiden
Serwer: Darksorrow
Strona: Horda

Kontakt: Blackwish, Faraxiel, Pwcca, Skjaldar

Gildia powstala kilka dni temu i poki co jest nas okolo 10 osob - jesli ktos chetny to serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:14 
Cytuj  
Prosze się dopisywać również tutaj temat jest podwieszony i regularnie go czyszczę.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:28 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Prosze się dopisywać również tutaj temat jest podwieszony i regularnie go czyszczę.


Jasna sprawa - niestety telefony w pracy zdaloby sie odbierac, a akurat zadzwonil gdy bralem sie za wpisywanie tamze ;)

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.