mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 12:56 
Cytuj  
szybsze bronie mają więcej missów bo mają też więcej swingów ale proporcje chyba się zgadzają.
1h + shield ma taki sam hit ratio jak 2h.
2x 1h to już inna historia hit ratio jest od ręki zmniejszony o 20%

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 13:14 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
.
1h + shield ma taki sam hit ratio jak 2h.


i tu bym wlasnie polemizowal :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 13:29 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
.
1h + shield ma taki sam hit ratio jak 2h.


i tu bym wlasnie polemizowal :)


Przetestuje to. Połaże przez godzine z 1h + shield a potem z 2h i wrzuce wyniki z combat stats.

...

albo lepiej Ty to zrób Huragan. Mój main od czasu przesiadki na EU ma dopiero 13 lvl :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 13:58 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
wydaje mi sie, ze ma :) attack power zwieksza chance on hit.

To zle Ci sie wydaje.Z tego co widze w opisie attack power to zwieksza on dmg zadawany w melee nic o chance on hit nie ma.Z tym ze zwieksza chance on hit tez Ci sie wydaje czy masz jakies info na ten temat?

Huragan napisał(a):
tylko wez pod uwage, ze szybsze bronie jednoreczne maja wiecej missow wlasnie z powodu mniejszej sily i to wlasnie te missy zmniejszaja procowanie windfurry

Znowu nie kumam o co chodzi ,mniejsza sila ataku? Skad to info ze wogole attack power wplywa na szanse na hit?


_________________
The Legendary.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:19 
Cytuj  
Skąd info że siła ataku zalezy od broni?

Attack power zalezy od STR.

Chyba że przez sile ataku masz na mysli coś innego niż attack power. Tylko co?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:43 
Cytuj  
"Your chance to hit with each weapon when fighting with two weapons has gone down, but the total hits from both weapons has gone up. Your total damage output when fighting with two weapons should be higher than fighting with one weapon and a shield, but roughly equal to fighting with a two-handed weapon. "

zrodlo: http://wowvault.ign.com/View.php?view=P ... =8#combat2

jak widac jest roznica w chance on hit na broniach 2h i 1h, mimo ze troche to znerfowali. Jak tez widac,z e bron 2h zadaje wiecej damagu w tym samym przedziale czasowym niz bron 1h + shield

a skad sie to bierze skoro DPSy sa takie same ?
pewnie stad:

"Slow weapons will receive a larger bonus from your Attack Power than faster weapons "

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:41 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
"Your chance to hit with each weapon when fighting with two weapons has gone down, but the total hits from both weapons has gone up. Your total damage output when fighting with two weapons should be higher than fighting with one weapon and a shield, but roughly equal to fighting with a two-handed weapon. "

zrodlo: http://wowvault.ign.com/View.php?view=P ... =8#combat2

jak widac jest roznica w chance on hit na broniach 2h i 1h, mimo ze troche to znerfowali. Jak tez widac,z e bron 2h zadaje wiecej damagu w tym samym przedziale czasowym niz bron 1h + shield

a skad sie to bierze skoro DPSy sa takie same ?
pewnie stad:

"Slow weapons will receive a larger bonus from your Attack Power than faster weapons "


Po pierwsze ten tekst po angielsku wskazuje na roznice miedzy dualwieldem,1h i tarcza 2h.I ma sie nijak do naszej dyskusji , nie wiem czy rozumiesz wogole co wkleiles.Nadal nie wiem skad Twoje pomysly ze 2h ma wiekszy att power i ,ze att power zwieksza chance on hit.

Drugi tekst ktory wkleilies mowi o tym ze bronie wolniejsze otrzymaja wiekszy bonus od att power i tez nie wiem do czego ma sie odnosic bo wyrwales go z kontekstu kompletnie..? I jak ma sie to do tego o czym dyskutujemy...


_________________
The Legendary.

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:01 
Cytuj  
widzialem shamka ktory udezyl z wf (1h) i dobil tylko shockiem maga (obaj na 60 lvl) wiec moze sham osiagnac taki crit

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:12 
Cytuj  
Ash'Veem napisał(a):
Po pierwsze ten tekst po angielsku wskazuje na roznice miedzy dualwieldem,1h i tarcza 2h.I ma sie nijak do naszej dyskusji , nie wiem czy rozumiesz wogole co wkleiles.Nadal nie wiem skad Twoje pomysly ze 2h ma wiekszy att power i ,ze att power zwieksza chance on hit.

Drugi tekst ktory wkleilies mowi o tym ze bronie wolniejsze otrzymaja wiekszy bonus od att power i tez nie wiem do czego ma sie odnosic bo wyrwales go z kontekstu kompletnie..? I jak ma sie to do tego o czym dyskutujemy...


co do pierwszego to masz racje, pomylka.
co do drugiego to wlasnie to tlumaczy ze bronie 2H sa lepsze od broni 1H..

Ja jestem zwolennikiem broni 2h.. :) Uwazam ze sa bardziej skuteczne niz bron 1h o takim samym DPS


_________________



***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 18:41 
Cytuj  
ja uwazam ze 2h to uzywa sie na magow priestow itp a na tych co walcza w meele to lepiej 1h+shield takie jest moje odczucie ... a wie moze ktos czy da sie zbindowac tj zrobic makro na zmiane broni?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 21:51 
Cytuj  
Sprawdziłem AP dla 2h i 1h + shield.

W przypadku warriora:
2h - 4 AP = 0.3 DPS
1h - 4 AP = 0.2 DPS

Jeszcze później sprawdzę 2x1h

Tak czy siak to co mówił Huragan się zgadza. Bonus z AP w przypadku broni 2h jest większy niż dla 1h.

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 20:29 
Cytuj  
a jaki wg was jest best ubranko shama?

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 20:52 
Cytuj  
+sta
+int
+spi

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 10:35 
Cytuj  
No i zacząłem lvlować szamana. niby z przymusu bo pingi na nowym serwie grac nie pozwalają, ale jestem bardzo zadowolony. Wreszcie troche odsapnąłem i nie mam żadych obowiazków - gram kiedy chce i ile chce.
Spodziewam sie złośliwych komentarzy na temat transferu ale uprzedzam - jest mi dobrze :wink:
dla warriora zostało mi zdobycie Butów Mighta i Spinala więc radocha z kolejnego itemu jest już prawie żadna. około 23 epiców :-?

Szaman IMBA - wydaje się byc stwierdzeniem nie przesadzonym bo na lvl 22 wydaje się być takim warriorem który się leczy i leczy innych, jest troche magiem i ma pseudo mouta.
warriorem zabić moba na tym samym lvlu to wysiłek, szamanem zabija się dwa i to lekko.

to mój szaman:
http://wow.allakhazam.com/profile.html?430994

a to mój planowany build do 60lvl (grind i instance często jako tank):
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 5005000000

nada sie ?


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 10:51 
Cytuj  
Czy imba czy nie di bedziesz mogl dopiero ocenic na 60 lvl . Na low lvl-ach rzeczywiscie na shamana nie ma bata :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 11:03 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Czy imba czy nie di bedziesz mogl dopiero ocenic na 60 lvl . Na low lvl-ach rzeczywiscie na shamana nie ma bata :).
tzn, nie chodzi mi generalnie o moc ale o wszechstronność tej klasy.

moze robic za tanka, za healera, i ma Ankha i może ressować. Mocny w PvP i PVE.
Miałem dotychczas Warriora Rouga Priesta i żadna z tych klas nie pozwalała na takie kombinacje :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 11:29 
Cytuj  
to pograj druidem :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 11:32 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
to pograj druidem :D
nie lubie. lubie sobie coś cięższego potrzymać i tak walić w głowe :wink:
dlatego mi się priest nie zabardzo podobał (wiem wiem shadow etc) ale nie lubie ranged i lubie miec dużo przycisków 8)
Szaman mi się podoba bo stoisz i walisz, a jak nie wchodzi to sie leczysz i mu jakiś fire totem dostawisz to jest was dwóch :lol: (no cóż mam niskie IQ i jestem leniwy :P ) a jak juz całkiem nie idzie to Totem zaczepny, wilk i w nogi :]


_________________
psn


Posty: 49
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 11:51 
Cytuj  
Cytuj:
...(no cóż mam niskie IQ i jestem leniwy :) )...


Gdyby koledzy nienamowili Desha na horde to by pewnie bombelkiem gral he he.
Co nie Deshu ??? :)

Pozdrawiam


_________________
Wszystko takie szare... tylko trawa zielona :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 11:57 
Cytuj  
Grass napisał(a):
Cytuj:
...(no cóż mam niskie IQ i jestem leniwy :) )...


Gdyby koledzy nienamowili Desha na horde to by pewnie bombelkiem gral he he.
Co nie Deshu ??? :)



Fakt, Desh polecam ci paladyna.. to wlasnie dla leniwych (chlast chlast shield heal, chlast chlast shield heal.. itd), nie wymaga wysokiego IQ :)
Przy totemach shamana sie pogubisz :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.