mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 20:48 
Cytuj  
Witam

Duzo juz wyczytałem na forum w temacie solowania, ale jako ze gre bede miał dopiero za pare dni, wiec mam pytania i jesli ktos bedzie chetny na odpowiedz to z gory dziekuje.

1. Do solowania chyba jedynym trafnym wyborem jest Rogue ale mam problem jaka rasa, czy Mroczne Elfy czy Ludzie ?

2. Na co nastawiac sie gdy nie interesuje mnie PvP tylko przyjemnosc z samej gry, jak prowadzic postac ?

3. Jakie umiejetnosci dają najwieksza satysfakcje z gry i pomagaja w grze solo ?

4. Czy jest sens pakowac sie w jakies mody i czy jest cos aktulnego dzialjacego bo wszelkie linki w innych tematach juz nie dzialaja lub mody stare.

5. Jaki serwer aktulanie wybierac zeby nie wkopac sie tam gdzie juz sa same cwaniaki z wysokimi lvl i wszystko traci sens bo i handel martwy itp :)

No to mysle ze to mi wystarczy i pozwoli z przyjemnoscia czekac na gre :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 20:50 
Cytuj  
Imo handel martwy to jest na mlodych serwerach z mloda gospodarka bez gotowki. Na Veture Co. sprzedaje te same zielska co na Stormscale 4-5x taniej.

Co do solowania. Kazda klasa sie nadaje, a najbardziej warlock i hunter. Najmarniejszym wyborem moze okazac sie priest.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 26 wrz 2005, 20:52 przez Zychoo, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 20:51 
Cytuj  
embe napisał(a):
1. Do solowania chyba jedynym trafnym wyborem jest Rogue


kompletna bzdura. do solowania nadaje sie w zasadzie każda klasa.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 20:53 
Cytuj  
Cytuj:
2. Na co nastawiac sie gdy nie interesuje mnie PvP tylko przyjemnosc z samej gry, jak prowadzic postac ?


Jak mozna czerpac jakakolwiek przyjemnosc z jakiejkolwiek gry bez pvp :(

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 20:54 
Cytuj  
lul :o
Ad.1
Hunter-solo master
Ad.2
Wogole jakies kosmiczne pytanie, zagraj to zobaczysz
Ad.3
Pewnie chodzi ci o trade skille.Tu zalezy jaka klase wezmiesz.Imo jesli bedzie to twoja 1 postac to najpierw zarob sobie biorac mining/skining
Ad.4
Sens jest ale mody wybierzes sobie takie jake beda ci pasowac.Po dluzszej grze sam dojdziesz do wniosku, ze cos ci przeszkadza/potrzeba
Ad.5
Imo wszedzie jest kupa 60 lv i jeszcze wiecej low lv, a jesli nie ma to za tydzien beda :)

Ps.Tak zauwazylem, ze osoby chcace grac w wowa po raz 1 zawsze chca najlepsza postac do gry solo.Hah jak to brutalnie sie zmienia podczas gry


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 22:09 
Cytuj  
Druid, ninja, specop, tank w jednym.

Wszedzie wyjdzie, zawsze ucieknie, w razie czego sie wyleczy i juz niedlugo bedzie mogl przywalic mocno.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 22:22 
Cytuj  
Ale mi namieszaliscie w glowie :)
Wybor Rogue to wniosek po przeczytaniu tego forum :)
No ale fakt, wszystko wyjdzie w grze, jak zaczynałem grac w Lineage to nie mialem takich "problemów", grałem 4 postaciami i to było dopiero solo klanik :)
Jak wiadomo nie ma najlepszych postaci, ale uczepilem sie teamtu na forum gdzie pisano o tym ze sa questy, które solo moze wykonac tylko Rogue, a reszta juz tylko w party, ale jesli twierdzicie ze to nie prawda to zrobie postac pierwsza taka jaka mi sie spodoba, tylko zebym sie nie zrazil tak jak do AO lub DO :(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 22:29 
Cytuj  
Moze to byly stare posty?
Poza tym dlaczego zakladasz od razu solo. Na pewno do trudniejszych questow z powodzeniem znajdziesz druzyne. Taki jest sens MMO.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 22:43 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Jak mozna czerpac jakakolwiek przyjemnosc z jakiejkolwiek gry bez pvp :(


mozna, mozna... wiekszosc tutaj maniakow nie wychyla nosa z MC i w PvP sa gimpami, mimo ze graja na serverze PvP :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 23:02 
Cytuj  
Jakie sa nazwy serwerow ostatnio dodanych ?
Poczytałem troche i co sadzicie o moim wyborze, Human Rogue lub Elf Hunter ?
Oczywiscie do solowania, ja nie jestem przeciwnikiem party, gralem bardzo dlugo w Lineage i party to swietna zabawa, ale z uwagi na moja prace i nie regularny rozklad wolnego czasu czesto gram solo, a party czy PvP to przystawka :)

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 23:08 
Cytuj  
Ja wybieram zawsze tą rasę, która najlepiej wygląda. Sprawdzam poruszanie się, postawę podczas walki, emotki głosowe i takie tam. Nie patrzę na umiejętności, lubię to, co ładne (czyli Undead :wink: ). Ale i tak zrobisz jak uważasz.

*

Posty: 108
Dołączył(a): 7.09.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 01:35 
Cytuj  
obawiam sie ze co osoba to inna rada
i coz moje sa takie
1 faktycznei przemysl jeszcze raz czy chesz tylko solowac ? zreszta jak dojdziesz do 60 to gra solo niema totalnie sensu bo nic nie zwiedzisz minimalne party to 5 typa a tak naprawde to 20+
2 jezeli masz malo czasu i grasz o dziwnym czasie i nie intersuje ci pvp to polecamjakis server pve z duza polska gildia heh czaem bywaja zgrane i zmilymi ludzmi (jak powiesz ze to twoja 1 posdtac masz szanse na troby 1 golda i jakies ciuchy - przynajmniej u nas)
3 co do solowania to jak ktos napisal kazda klasa sie da ino ze najlepiej huntem jest to postac ktora bez bolu soluje moobki o 6 lvl wieksze albo 3 naraz o 2-3 lvl wieksze co prawda po patch u juz nei leczy sie sama ale i tak jest bardzo bardzo samodzielna
4 co do rouge faktycznie milo sie tym gra ale servery sa ich pelne wiec dorwac potem sensowne party wcale nei jest latwo (zreszta huntem tak samo - te 2 klasy za raczje zapraszane jak jzu serio nie ma co wsadzic w slot ),pozatym rogal mimo wszystko nie jest az taki super do samotnej gry (do zwiedzania owszem)
5 jak wezmiesz hunta to wez miska rozwin mu zycie i armor w drzewku BM a itenki biez z spiryem tak aby man sie nie konczyla i wlasciwe nic o 7 lvl wikszegoi nie bedzie cie wstanie zadziobac jak bedizesz wypaczety
ino ze w takim raziew zapomnij o BG i innych fajnych miejscach
6 jezeli bardzo bardzo chesz solowac to jak wyzej ale jak w przyszlosci chesz miec troszke latwiej to moze worlock ? ladnei soluje , nie zgorszy w pvp a i w party jako DD sie sprawdza ino ze jak go rozwijac to ktos inny ci musi say bo to kaster czyli ja unikam
7 sorki z aliterowki ale jest 2 cos i mnie sie w oczach cmi

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 10:41 
Cytuj  
Dzieki za info, chyba jednak po tych radach nie bede upieral sie nad solowaniem i widze ze spokojnie mozna grac innymi postaciami, juz czytam o wariorze i warlocku :)
Tak ogólnie to dziwie sie sam sobie ze rozpoczynam taki temat bo jak gralem w L2 to sam dochodzilem do wszystkiego i to byla wlasnie zabawa, budowa wlasnej pstaci na wlasnych doswiadczeniach jest duzo wieksza zabawa niz korzystac z gotowcow i nawet dobrze ze mam juz teraz w glowie namieszane i sam nie wiem czym grac, wiec moze wyjdzie z tego cos fajnego i nie nudnego :)

Jeszcze jedno pytanie, na jakim serwerze oplaca sie jeszcze na low lvl robic rzeczy i jest jeszcze na to zbyt ??

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 14:05 
Cytuj  
Na kazdym high pop servie


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 16:12 
Cytuj  
Mi bardzo przyjemnie solowało się palkiem - ale WoW ma to do siebie, że prędziej czy później przestawiasz się na granie w drużynie, ponieważ daje to dużo więcej funu (imo). Przy wyborze klasy należy kierować się także "popularnością" danej specjalności. Wiadomo, jak masz ochote grać warkiem to ciężko przekonać cie do castera - ale pamiętaj, że jeżeli na danym serwie jest od cholery warków a w gildii aż tak wielu ich nie potrzeba - to możesz mieć problem w end game. Jest to oczywiście najgorszy scenariusz ale jeżeli przez długi czas nie możesz się dostać do gildii robiącej np Mc - a jak już się dostaniesz to nie będzie dla ciebie miejsca w raidzie to gra staje się nudna i tracisz te 13euro, które wydajesz na możliwość bicia mobów... a grać w WoW nie przestaniesz bo będziesz już uzależniony.

Co do modów - na początku się nimi nie przejmuj, zorientujesz się co jest potrzebne (a co nie) w trakcie gry, a jeżeli od początku nerfniesz sobie maxymalnie UI to może to troche wpłynąc (ciężko powiedzieć negatywnie czy pozytywnie) na odbiór gry.

Jako profesje na początek także polecam mining/skining.

PS. Wydaje mi się, że warlock to dobry wybór - bo (przynajmniej u nas) ciągle ich brakuje.


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 16:27 
Cytuj  
No i kolejne pytanie bo jakos wszyscy o tym pisza, a nigdzie nie ma wyjasnione czym rozni sie serwer PvP, RPPVP, RP i normalnego, czy sa to duze roznice czy dotyczy to poprostu tylko ze na serwie PvP gra najwiecej ludzi nastawionych na PvP ??

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 16:29 
Cytuj  
gra solo najlepiej mag...masz nawet poradnik jak go welvlowac w 7 dni:) polecam:P

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 20:47 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zemus napisał(a):
gra solo najlepiej mag...masz nawet poradnik jak go welvlowac w 7 dni:) polecam:P


Ktory juz nie jest aktualny po instance nerfie.


sry nie bylo mnie tydzien wiec nic nie wiem :wink: jaki nerf?

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 14:09 
Cytuj  
Witam rowniez jestem nowym uzytkownikiem WoWa

i aby nie otwierac nowego topica postanowilem zapytac sie w tym
a mianowicie:
Upatrzylem sobie rase Unded
ale zastanawiam sie nad klasa Warrior/Mag/Warlock

I tu me pytanie jaka klasa najlepiej by sie gralo a to mniej wiecej rozlozenie czasu jaki moge poswiecic na dany tryb:
solo 45% party 35% pvp 20%

za porade bede wdzieczny

Pozdrawiam

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 14:21 
Cytuj  
Czytam tego posta i czytam i dochodze do wniosku ze najlepiej bedzie Ci sie gralo magiem. Tak zdecydowanie magiem. Czuje ze mag to jest postac dla Ciebie. Poniewaz nie lubisz grac melee i nie lubisz ciaglej kontroli nad petem to pozostaje Ci tylko ta klasa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.