mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 15:37 
Cytuj  
rxb napisał(a):
straszny kibel jest ze zmiana talentow u szamana jesli ma sie wybrane bronie 2-reczne bo za kazdym razem trzeba podrabiac skilla do 300 co trwa wieki (a szczegolnie mace, ktore sa mega wolne) :P


to ma byc juz naprawione w patchu 1.8


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 17:51 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
jak to jest że magma jest taki popularny


Magma popularny ? Po raz pierwszy zaczalem go uzywac w AB bo przerywa zdejmowanie flagi. Popularny jest searing :).
no to dobrze, bo przestawałem rozumieć. dzieki :]


_________________
psn

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 20:58 
Cytuj  
a ja mam takie pytanko mam obecenie 13.5lvl
zaraz bede mnial 4 punkty do talentow ale jeszcze do niczego nie dawalem
i tu me pytanko co byscie poradzili rozwijac przez kolejne 20 lvli w PvE bo zanim dojde do tego 50-60 to troche czasu minie i dopiero wtedy bym sie przestawil na PvP,

Troche mnie wkurzaja te totemy ;d bo zapominam ich uzywac albo zbytnio mi sie niechce, znaczy sie widze stwora wale w niego blyskawica, nastepnie flame shock i zaczynam walic palka jak sie naladuje Earth shock to doprawiam nim ze dwa razy plus jak cos mocniejszego znow Flame shock...

i kolejne pytanko gdzie najszybciej sie expuje dla szamana na 13lvl jak macie raade na nastepne 10lvl :) jak expowac bede wdzieczny

Pozdrawiam

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 21:05 
Cytuj  
zajrzyj do faq tam masz lokacje gdzie lvlowac:] naprawde przydatne:P

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 01:25 
Cytuj  
Ciekawi mnie czy oplaca sie dawac te 3p do Talentu - Improved Lightning Shield
bo to zaledwie 15% gdzie na 60lvl dostajemy 30dmg
ale na tym poziomie juz przewaznie sie walczy z przecwnikiem posiadajcym ponad 2000hp i czy te 30x3 dmg cos wogule daje ??

stosunkowo na niszych poziomach szamana te 15% daje jeszcze mniej...

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 06:47 
Cytuj  
Remx napisał(a):
Ciekawi mnie czy oplaca sie dawac te 3p do Talentu - Improved Lightning Shield
bo to zaledwie 15% gdzie na 60lvl dostajemy 30dmg
ale na tym poziomie juz przewaznie sie walczy z przecwnikiem posiadajcym ponad 2000hp i czy te 30x3 dmg cos wogule daje ??

stosunkowo na niszych poziomach szamana te 15% daje jeszcze mniej...


no to moze zaproponuj gdzie mozna rozsadnie dac te 3 talenty w enh w przypadku jesli ktos chcialby inwestowac tam punkty?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 09:02 
Cytuj  
dokładnie. lighting shield to najlepsze co mozesz wybrac.
i tak Enachancment jest chyba najlepszym drzewem pod względem opłacalności dociągania powyżej 21 pkt.

u mnie wyglądać to bedzie tak:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 5005000000

poszedłbym w elemental ale może na wyższym lvlu (do elemental fury)

zaskoczony jestem że szaman ma tyle talentów kompletnie do dupy. trzeba je omijać :] nie ma drzewa które warto dociągać do końca :har: polecam ten topic (wszystkie talenty sa opisane, dlaczego dobre dlaczego złe):
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... #post36840


_________________
psn

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:48 
Cytuj  
mam pytanko a mianowicie mamy talenty podwyszajce krytyki albo dmg na dany zywiol czy naprzyklad jak podwysze crytyka dla zywiolow Fire.Frost, Lighting (Elemental Fury) to podwyszy sie krytyk w totemach i light shield ? czy owe cuda nie potrafia krytyykow zadawac ?

a to moj troszke zmodyfikowany build
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000

w Restoration nic nie dawalem choc kusi mnie te 0.5 Improved Healing Wave poniewaz jestem Byczkiem to stun i heling albo zmiana w kota i w nogi ;)

Co byscie poradzili moze z czegos zrezygnowac i gdzie inndziej dac ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:00 
Cytuj  
Remx napisał(a):
albo zmiana w kota i w nogi ;)


jakiego kota ? ? ?


_________________



*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:30 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
Remx napisał(a):
Ciekawi mnie czy oplaca sie dawac te 3p do Talentu - Improved Lightning Shield
bo to zaledwie 15% gdzie na 60lvl dostajemy 30dmg
ale na tym poziomie juz przewaznie sie walczy z przecwnikiem posiadajcym ponad 2000hp i czy te 30x3 dmg cos wogule daje ??

stosunkowo na niszych poziomach szamana te 15% daje jeszcze mniej...


no to moze zaproponuj gdzie mozna rozsadnie dac te 3 talenty w enh w przypadku jesli ktos chcialby inwestowac tam punkty?



Moim zdaniem inwestowanie jakichkolwiek punktów w Lighting Shield się absolutnie nie opłaca - znacznie lepiej dać te punkty w Anticipation, czy ewentualnie w Shield Specialization (jeżeli wolisz bez dwurecznej broni biegać). Trochę trudniej cię zabić.

Co do twojego builda Desh - ominałeś podstawowy moim zdaniem talent jakim jest Ancestral Knowledge. Według mnie znacznie lepszy, niż Shield Specialization


_________________
Never forget, never forgive

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 15:40 
Cytuj  
Huragan :P hehe przejezyczylem sie :D w Wolfa ;d
ale co do builda to co sadzisz ?

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 16:22 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Moim zdaniem inwestowanie jakichkolwiek punktów w Lighting Shield się absolutnie nie opłaca - znacznie lepiej dać te punkty w Anticipation, czy ewentualnie w Shield Specialization (jeżeli wolisz bez dwurecznej broni biegać). Trochę trudniej cię zabić.

Wszystko zalezy od builda
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 5005050100
generalnie i tak docelowo mam zamiar biegac z 2h axe, a tankiiem raczej nie zostane ewentualnie DD lub second healerem ;) w sumie kwestia upodobania bo reset talentow mozna zawsze zrobic. A 5% szansy na blok to raczej malo, tym bardziej ze 3x30 moze zadecydowac ze koles gryzie ziemie. I nie zapominaj ze shammie moze sie leczyc i jestt klasa suportujaca i raczej nie stoi w pierwszej linii.
Tak jak Desh wyzej napisal - czasami nie wiadomo w co inwestowac punkty talentu bo w zasadzie kazde drzewko jest do dupy ;/
Noo ale przeciez shaman jest imba... ;)

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 17:11 
Cytuj  
moim zdaniem kazda klasa powinna byc przygotowana pod wzgledem party jak i solo poniewaz moze zdazyc sie ze bedziemy zdala od gropy czy nawd sami bedziemy chcieli po cos sie przejsc a z nienacka wyskoczy na nas ze dwoch opryszkow i powinnismy mniec szanse na szybka interwencje..
w przypadku byczkow stun i jak w mym przypadku mozna postawic totem fire nowa a po nim zamiana w wolfa i w nogi i jak stun minie to praktycznie zaraz po tym wybucha nowa ktora moze troszeczke poranic przeciwnikow i w zaleznosci od ich lewelu nawed zniechcecic do poscigu

i znow :P powracam do pytania czy owe talenty dodajace do krytykow i dmg dodaja do Totemow oraz do shielda i czy wogule owe cuda potrafia zadac krytykaa ?

dzieki

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 17:17 
Cytuj  
nie


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 17:22 
Cytuj  
Sweng ale nie x2 ? czy tylko 1x nie :P
bo jak 1x to do ktorej czesci sie odnosi :D dodawania bonusow czy posiadania krytykow :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 17:36 
Cytuj  
do totemow nic sie nie dodaje czy to dmg czy to krytyki, odnosnie shielda to masz jeden talent do tego


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 20:29 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
Wszystko zalezy od builda
W sumie kwestia upodobania bo reset talentow mozna zawsze zrobic. A 5% szansy na blok to raczej malo, tym bardziej ze 3x30 moze zadecydowac ze koles gryzie ziemie. I nie zapominaj ze shammie moze sie leczyc i jestt klasa suportujaca i raczej nie stoi w pierwszej linii.



Jasne, że szaman jest klasą supportująca. Ale nie w PvP. A tam zdecydowanie więcej ci da kilka procent więcej do bloku, czy też kilka procent więcej many (zależy od builda), niż dodatkowe 90 obrażeń z LS.


_________________
Never forget, never forgive

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 00:25 
Cytuj  
hmm. troche poduelowałem i mam wrażenie że zbyt wielu shamanów myśli że są warriorami :wink:
biorą 2h axe i mnie leja jakby byli wojami ... kończy sie dla nich tragicznie.
inna sprawa ze warriorzy leja mnie na potęge.

wydaje mi się że nawet idąc w drzewko enchancement zakładanie ciuchów dla rogue (bo wypadły) i inwestowanie w agility jest bez sensu.

szamani ida na low lvl w agility :] wydaje mi sie ze nawet jeśli ktos idzie w enchancement restoration mana jest bardzo ważna do zadawania dmg i innych spelli nawet z drzewa które nei jest wzmacniane talentami

wybieram póki co

stamina,
intelect,
strength/agility
spirit

w takiej kolejności

wydaje mi sie ze mimo Flurry lepiej nastawic sie na staly dmg niż gobić z siebue warrioro / rogue :]

EDIT:
aha nie udało mi się przekonać 10 lvl wyższego szamana że lepiej założyć niebieskiego clotcha z duża ilościa statsów niż zielonego lathera. 30 czy 70 armora na jednym przedmiocie to żadna różnica w redukcji a statsów jest dużo wiecej.
czapke mam tez szmate ale skórzanej na ten lvl nie ma :wink:

oczywiście specem jeszcze nie jestem ale takie mam wrażenia. specem bede później :]


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 11:51 
Cytuj  
Specem do bedziesz jak odkryjesz ze ench smierdzi moczem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 16:00 
Cytuj  
Enh>Elem.


_________________
The Legendary.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.