mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 14:52 
 
Shador von Dal napisał(a):
Popieram... lagi nie zniknęły.

Kto ma Neo 512 i gra na Venture Co. ?

Macie tam lagi?

SvD.


Ja mam i na Venture siedze - szlag mnie trafia - od czwartku sa takie przegiecia z lagami ze prosze siadac. W tej chwili 7571 oraz freezy na 30 sekund i wiecej - pochlastac sie mozna.


Ostatnio edytowano 16 paź 2005, 15:03 przez Skjaldar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 14:56 
 
Shador von Dal napisał(a):
Na co byś się przerzucił?
SvD.

No wlasnie nie wiem, na defias to samo jak ktos wyzej napisal. Moze jakis inny z nowych pvp. Narazie dam jeszcze szanse venture, zobaczymy czy cos sie zmini w najblizszym dniach. Wlasnie siedze na serwie i jest zupelnie niegrywalny.


Ostatnio edytowano 16 paź 2005, 14:57 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 14:57 
 
Defias chodzi bez zarzutu. Przynajmniej na Dialogu

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 14:57 
 
Skjaldar napisał(a):
Ja mam i na Venture siedze - szlag mnie trafia - od czwartku sa takie przegiecia z lagami ze prosze siadac. W tej chwili 7571 oraz freezy na 30 sekund i wiecej - pochlastac sie mozna.


Ja sie loguje, mowie czesc guildies i ide grac w BF2 :)

Wczoraj udalo mi sie zagrac AB jedno. Ogolnie po 1 w nocy da sie nawet grac :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 15:21 
 
kkkk20 napisał(a):
jezeli kto ma neo obojetnie jakie i gra spokojnie na jakims serwie wylaczajac bla niech tu postnie :P

ja mam 512 i gram bez najmniejszego problemu na deathwing, earthen ring, laughing skull.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 15:24 
 
Probowalem na the venture co. zaczac grac ale nie musialem isc do ogrimar zeby sprawdzic laga odrazu na starcie 500ms to samo na laughning skull... obecnie gram na lightning's blade... rowniez porazka nie moge nawet obecnie wejsc na serwer bo jestem w ogrimarr odrazu mam diskona !!!! I tak jest kurde wszedzie z wyjatkiem burning legion, a ja zaczolem grac zbyt pozno zeby teraz zaczynac na BL'u jakos mi sie nie widzi zeby mnie glupie alianty gankowaly co chwile... Pozatym ciezko znalezc party na low level inste i ogolnie jest dupa. Zastanawiam sie czy nie rzucic wowa w pizdu bo to juz jest naprawde irytujece te smiecie z kraju zwanym USA maja w dupie europejskich graczy a juz tym bardziej Polskich... nie chcesz nie graj blizz napewno za toba nie bedzie plakal:( Nie ma co jestesmy zacofanym krajem i trzeba sie z tym pogodzic... a swoja droga ciekawe czy w USA maja takie problemy z lagami jak my :(((. Blizzard ma w dupie nas a ja mam w dupie ich, nic mi nie pozostaje grac na blu albo wogole. Pozdrawiam wszystkich zfrustrowanych graczy ktorzy przez te smierdzce lagi zakonczyli przygode z WOWem lub mysla o tym tak jak ja :(((

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 15:33 
 
Wlazlem z ciekawosci na Burning Legion, pobieglem do IF i wszystko cacy. Zastanawiam sie czy nie zaczqac tam grac spowrotem, niby stary serw, ale byl odpolyw ludzi w zwiazku z przenosinami, wiec moze powstanie troche nowych charkow i bedzie z kim pograc. Grac na venture wtedy kiedy serw pozwala troche mija sie z celem.
P.S. Zawsze tez zostalo troche znajomych wiec wsparcie finansowe by bylo. :]

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 16:26 
 
Ja gram od wtorku na venture co. i lagi zaczely sie w czwartek, wczesniej bylo wszystko ok. Zastanawiam sie tylko co to bedzie za gra jak nie bede mial lagow tylko 3 dni w tygodniu :/ Chyba trzeba znalesc jakis inny server...


Posty: 5
Dołączył(a): 15.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 17:06 
 
Szczerze mówiąc mi też od ~14-15 lag wrócił na Kor'gall i rzeczywiście jedyny serwer na którym gra się dobrze to Burning Legion.
Cały czas sie zastanawiam po co migrowałem skoro nie było źle na BL ;(
Lepszy jest wrogiem dobrego - tak to bywa ;(

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 18:38 
 
Mnie fascynuje sam rodzaj tego laga.

To nie jest tak że coś po drodze ginie. Tylko gdzieś coś się zatyka, i to tylko w kierunku Server - Klient, natomiast Klient - Server działa ok cały czas. Np kiedy mam lagspika (czyt klient wowa przestaje dostawać dane z servera) i np nacisnę logout a lagspike odpuści po 15s to widze na ekranie ładne info że zostało 5s do logoutu wiec server dostał info od klienta we właściwym czasie.

Zresztą kiedy dane wreszcie dotrą do klienta to wszystko ładnie jest nadrabiane (w tempie błyskawicznym), tzn widze wszystko to co robili ludzie do okoła przez te kilkanaście sekund, całą zawartość chata itd itp.

Naprawde mam nadzieje że jakoś to naprawią bo inaczej to chyba cancel account. Tym razem na dłużej niż dwa miesiące. Szczególnie że np teraz praktycznie grywam tylko w weekendy a ten już niemalże cały straciłem właśnie przez lagi.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 18:59 
 
dzisiaj juz mnie <wulg.) wizla do reszty.

MC na nowym serwie haumarush... no kurde.. ludzie z gildi mieli pretensje ze przy luciu niedawalem decursive tylko jakos ciezko to zrobic jak sie ma 13k ms :) gg blizz :/

oczywiscie bl bez zarzutow chodzi :)

nie naprawia tego do konca mojego czasu abonamentowego to cancel acc i tyle...

w sumie to pewnie nie wina blizzarda tylko tepsy, szkoda
gdyby to byla wina blizzarda to by wkoncu cos t tym zrobil ale tpsa dupy nie ruszy :(

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 19:16 
 
To nie wina tpsa. Bo lag mają też Hiszpanie i wielu innych ludzi z różnych krajów gdzie nawet o czymś takim jak TP.SA niet nie słyszał ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 19:18 
 
ja slyszalem ze dokladnie takie problemy jak my (tzn. spike'i i lagi) ma wiekszosc portugalczykow


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 19:27 
 
Postal napisal : W sumie to pewnie nie wina blizzarda tylko tepsy, szkoda gdyby byla to wina blizzarda to by wkoncu cos z tym zrobil ale tpsa dupy nie ruszy... Otoz nie prawda szanowny kolego postal. To nie wina tepsy z 3 waznych powodow.
1. Nie tylko tpsiacy skarza sie na lagi ale wszyscy !! chello astra radiowka dokladnie wszyscy...
2. jezeli byla by to wina tepsy dlaczego Burning Legion u kazdego chodzi cudownie nawet w IF czy ogrimar w godzinach szczytu ??
3. Z jakej racji wina tepsy ?? :P[/list]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 19:47 
 
Opuscilem ten padol nieszczescia jakim jest venture. A ze na defias mialem to samo, wybor padl na BL. O dziwo newbie zone nie swieca pustkami, spoto ludzi robi nowe chary.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:00 
 
na MS od ostatniego patcha wszyscy laguja ja mam teraz 15k ms grac nie idzie..


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:04 
 
melduje mega lagi tez na the maelstrom...niby 600ms, ale freezy po 5-7 s :har: pomyslalem wiec zeby sprawdzic inne..ale venture to samo. czekam na rozwiazanie i juz nigdy nie kupie pp:P

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:24 
 
ta , na maelstrom sa ogromne lagi ! na venture to samo ... :/ na ragnaros nawet nie chce mi sie wchodzi ... :/
ktos cos mowil ze lagi zniknely ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:35 
 
kkkk20 napisał(a):
2. jezeli byla by to wina tepsy dlaczego Burning Legion u kazdego chodzi cudownie nawet w IF czy ogrimar w godzinach szczytu ??
3. Z jakej racji wina tepsy ?? :P[/list]


bo bl lezy we francji a te lagujace w niemczech i moze tpsa ma jakies zjechane wyjscie do niemiec? :) ale skoro inni maja te same problemy to ok ;D


Posty: 16
Dołączył(a): 29.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:37 
 
zrazony kolejkami i lagami na Burning Blade zaczalem robic chara na Laughing Skull... w krotkim czasie lvl 55... dzis niedziela a ja nie moge nawet sie kur.. zalogowac... no plz

gra ktos moze na Baalnazar? tam byla migracja z BB, moze na tym serv nie ma lagow :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.