mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 14:19 
Cytuj  
może duel ?

http://www.deshroom.etak.pl/temp/polearm.jpg

aww jesteś cow :]


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 14:52 
Cytuj  
Deshroom dingnij 60tke pograj troche potestuj buildy , pozniej zacznij sie wypowiadac.


_________________
The Legendary.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:01 
Cytuj  
Ash'Veem napisał(a):
Deshroom dingnij 60tke pograj troche potestuj buildy , pozniej zacznij sie wypowiadac.
nie chce mieć 60tki bo jest nudna a w pracy musze coś robić bo mi się nudzi :wink:

nudaaaa , zaraz ide do domu to mnie macie z głowy 8)


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:28 
Cytuj  
W takim razie zaniechaj tworzenia nudnych postow , tym bardziej ze nie masz nawet podstaw zeby wypowiadac sie na temat buildu dla shamana.

Na 40 lvlu mialem bardzo mgliste pojecie o tej klasie i o tym co naprawde sie dobrze sprawdza w praktyce.


_________________
The Legendary.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 18:26 
Cytuj  
Ash'Veem napisał(a):
W takim razie zaniechaj tworzenia nudnych postow , tym bardziej ze nie masz nawet podstaw zeby wypowiadac sie na temat buildu dla shamana.

Na 40 lvlu mialem bardzo mgliste pojecie o tej klasie i o tym co naprawde sie dobrze sprawdza w praktyce.
po pierwsze nie podoba sie nie czytaj, po drugie zajebiście mnie śmieszą szamani idący w agi - nic nie poradze :wink:
po ostatnie masz coś do napisania na temat buildów to napisz - świeć przykładem nienudnych postów :lol:

jeśli chodzi o szaman vs warrior to wiem Bardzo dużo - np. wiem doskonale jaki build szamana fruwa ze mną w duelu a od jakiego dostaje łomot :P


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 19:29 
Cytuj  
Faktycznie uznawanie agil za glowny stat dla shamana to raczej glupota , ale jest naprawde duzo dobrego +melee crit gear z int/stam w miare latwo dostepnego.Tak samo PvP set blue/epic ma +crit to melee.A z praktyki i wlasnych testow buildow elem/restor i enh/restor wiem ze ten drugi sprawdza sie znacznie lepiej w PvP.Nawet przy ograniczonym mana pool dmg z melee +effect z shockow rank1/normalnych wystarcza do wygrania z wiekszoscia class 1vs1.Wyjatkiem sa klasy typowo melee jak rogue/warrior ktorych bez wzgledu na build najlepiej kit'owac i nastawic sie na dmg z shockow i 1h/shield.W przypadku rogue jednak wf proc dobrym 1handerem potrafi im naprawde zrobic krzywde.Najwieksza zmora shamana w 1vs1 jest wlasnie warrior ze wzgledu na duzy armor i hamstring.Jednakze nawet w przypadku walki z warrem elem build nie wydaje mi sie lepszy od enh.Ze wzgledu na talenty dodajace armor i parry przy enh buildzie i zwiekszajaca szanse znaczaco w walce z melee classami.Co nie znaczy ze shaman powinien dazyc do zwarcia w melee z melee classami.Nadal podstawa to kit i dmg z shockow i totemow.Jednak wf z critami potrafi naprawde zadac konkretny dmg.

Dmg shamana z 2h i windfury w dobrym +crit gear i enh buildem jesli nastawisz sie tylko na robinie dmg dodasz do tego shocki wystarczy na bycie top5 w dmg meter na trash mobach w MC.Wiem tez ze nie jest to glowna rola shamana w raid instance'ach.A juz na pewno nie podczas walki z bossami itd.Sytuacja sie zmienia kiedy robimy jakies 5man instances wtedy naprawde oprocz support healingu mozemy robic tez konkretny dps.I mane ktora wykorzystalibysmy na castowanie shockow zachowujemy do healowania , nastawiajac sie na melee.Do tego mozemy pelnic role secondary tanka w przypadku braku cc itd.

Elem build byl dobra alternatywa dopoki Blizz w ktoryms patchu nie zmienil sposobu(przynajmniej ja tak to odczulem) resistowania spelli przez innych playerow.Niedawno zebralem troche +crit spell gear i respecnalem sie na elem/restor zeby testnac.I naprawde nie bylo nic bardziej wkurwiajacego niz "resisted" kila razy pod rzad.

Wiec nie wiem skad twoje wnioski ze Elem>Ench.Moze w niektorych sporadycznych przypadkach w PvE jak np 2 faza Onyxii , albo trash moby w MC ktore robia aoe dmg.Co nie zmienia faktu ze w raid instance powinienes jako shaman skupic sie na healowaniu/totemach a nie nuke'ach.Przy Enh i dobrym 2handerze nadal robisz niezly dmg nie tracac many i jestes w stanie healowac.

Takie sa moje odczucia po prawie roku grania ta klasa.

Mozna tez powiedziec ,ze tak naprawde kwestia tego jaki build wybierzesz zalezy od Twojego stylu gry , tego co robisz.Czy jest to glownie solo PvP/team PvP , PvE itd.Jednakze moje subiektywne zdanie po byciu goracym zwolennikiem elem buildu i po roku grania jest takie ze Enh>Elem.Moze sam do tego dojdziesz z czasem.Chociaz na to nie wyglada bo jak sam mowiles endgame content cie nudzi.Takze pozostaje Ci pozostac w sferze spekulacji jak ta klasa naprawde wyglada i jak sie nia na 60 gra.

Przewaznie nie czytam duzo i skipuje wiekszosc postow , ale jak ktos pisze razace bzdury to warto czasami zabrac glos w dyskusji.Niewazne jak jalowa wydawalaby sie.

Reasumujac , ja rowniez posiadam doskonala wiedze na temat nastepujacy:zarowno Twoj elem shaman jak i warrior by fruwal ze mna w duelu~


_________________
The Legendary.


Ostatnio edytowano 22 paź 2005, 12:16 przez Ash'Veem, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 11:05 
Cytuj  
Ash'Veem - nic dodać niz ujac. Desh nie da sie ukryc, ze ench szaman ma najtrudniej z wariorem. Ale elemental szaman ma zdrowo wjebane z druidem - plus to o czym mowi Ash'Veem - zbyt czeste resisty (moj kupel warlock przestal grac przez nie).
Wedlug twoich argumentow Desh jestem debilem bo gram ench szamanem. Dla mnie debilem jest ktos, kto ma male pojecie o klasie i jej mozliwosciach, a duzo na ten temat mowi.


_________________
Never forget, never forgive

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 12:18 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Ash'Veem - nic dodać niz ujac. Desh nie da sie ukryc, ze ench szaman ma najtrudniej z wariorem. Ale elemental szaman ma zdrowo wjebane z druidem - plus to o czym mowi Ash'Veem - zbyt czeste resisty (moj kupel warlock przestal grac przez nie).
Wedlug twoich argumentow Desh jestem debilem bo gram ench szamanem. Dla mnie debilem jest ktos, kto ma male pojecie o klasie i jej mozliwosciach, a duzo na ten temat mowi.

ok, zdania są podzielone debilem jest dla mnie nie ktoś kto ma Ench tylko któś kto zbiera Agi.
Co do end game szamanów to Shadhun pierwszy mi zwrócił uwage że "Ench śmierdzi moczem". Jeśli uważacie go za nooba ok, ja nie uważam :wink:
Geneneralnie w głowie mi się nie mieści jak szamani na low lvl olewaja Intelect i mane, stąd moje komentarze

co do resistów macie racje sa denerwujace ale jak juz wejdzie to dmg jest imponujacy. Zreszta ok nie upieram si poprostu poza +5% do crita i Parry no i wolfem nie znajduje nic dodrego w Ench. Może czegoś nie widze :-?

Lece grać dzisiaj nie siedze na forum bo sobota :lol:

EDIT zrobiłem respeca na 2h, jeszcze pomyśle :]


_________________
psn

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 02:13 
Cytuj  
Ładowanie na siebie itemków z Agility jest pomylka - tu sie zgadzam. Niezaleznie ktora droga idziesz zawsze na pierwszym miejscu jest stamina i intelect. Co do criticow jak napisal juz Ash''Veem - zaklada sie itemy + crit chance.


_________________
Never forget, never forgive

*

Posty: 83
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 14:01 
Cytuj  
Nie miałem zielonego pojęcia o shamanie, postanowiłem sprawdzi skill, buildy. popatrzyłem na mana tide totem i zrobiłem wielke oczy , o takie :o

zastanawiam się czy ten totem jest az tak imba dla shama nastanowiego pod MC, mimo że ma 5 min CD. Nie powiem ale nasi priesci srali by w gacie jakbysmy to mieli na początku naszej zabawy z endgame instancami. Teraz jak kilku ma 10 k many to nie wiem czy to im robi roznice 8)

Ale o co mi chodzi. Gdy dobiłem magiem do ~56 lvlu przestawilem sie na frost gdyż jest bardziej wydajny co do many itp, czyli pod MC wlasnie. Czy grając shamanem warto zrobić takiego endgame respeca na full resto, i czy nie bedzie to działalo w taki sposób jak holy priest, czyli tylko pod instance? :) Z drugiej strony shadow priesci mogą calkiem nieźle leczyc, porownywalnie do holy specced, ale czy tak samo jest z shamem 21/22/costam?

nie jestem zwolennikiem pvp wiec argumenty typu "shaman to nie warr, wyrzuc 2h weapon" mnie nie przekonuja, chcailbym wiedziec jak grać pod pve i jaki build do jakiego lvlu.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 09:24 
Cytuj  
hmm, po przeczytaniu swego posta sam go zbytnio nie rozumiem, wiec zaczne jeszcze raz.

Pytam sie czy jest build calkowice pod pve solo, ktorym najlepiej grac do high lvl instancow. Ciekaw jestem czy potem warto zrobic respec typowo na instance (np. na mana tide totem, nie wiem czy to dobre) tak jak robią priesci.

Mam znikome pojęcie o shamnie w instancach, po przejrzeniu spell, stwierdzilem ze najlepiej stawiac totemy jak glupi i ewentualnie offhealowac., czy moze jednak wlaczaja sie do walki bo z WF mozna ladnie sieknac.

oswieccie mnie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 09:46 
Cytuj  
wisien napisał(a):
tak jak robią priesci.
szamani tak robią i zaskocze cie magowie też :wink:
nie wiem czy priesci coś zmianiaja bo np mój priest od lvl 10 zawsze był Holy :wink:

klasa która sie praktycznie nie zmienia jest chyba tylko rogue - on ma zawsze zamiatać dmg, przecież warrior tez powinien zmienic build do instansów na 60


_________________
psn

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 14:04 
Cytuj  
Ash'Veem napisał(a):
Deshroom dingnij 60tke pograj troche potestuj buildy , pozniej zacznij sie wypowiadac.


/signed


nie wiem czy ma znaczenie ze mowia to shamani z rocznym doswiadczeniem ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 14:35 
Cytuj  
Trigger napisał(a):
Ash'Veem napisał(a):
Deshroom dingnij 60tke pograj troche potestuj buildy , pozniej zacznij sie wypowiadac.


/signed


nie wiem czy ma znaczenie ze mowia to shamani z rocznym doswiadczeniem ;)

naprawde nie macie lepszej argumentacji ? jak pisze o Warriorze to używam argumentów zamiast posać "Noobie jestem najmądrzejszy bo mam 70 days played, jestem Tankiem, mam >24 epików, jestem bogiem". Pomogłem wielu ludziom i zawsze używałem argumentów.

Shadhun_ napisał(a):
Specem do bedziesz jak odkryjesz ze ench smierdzi moczem.

juz mówiłem że doświadczeni graccze też mają zdanie różne.

pewnie bede miał 60 to napisze teraz możecie opierać się na tym że się gówno znam zamiast używać argumentów :wink:

BTW. nikogo nie urażając - staż nie czyni profesjonalnym. znam wielu noobów na 60 :wink:

papa...lece... F.E.A.R się grzeje ... Q4 musi poczekać ...


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 paź 2005, 14:39 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 14:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sandlord napisał(a):
Ash'Veem - nic dodać niz ujac. Desh nie da sie ukryc, ze ench szaman ma najtrudniej z wariorem. Ale elemental szaman ma zdrowo wjebane z druidem - plus to o czym mowi Ash'Veem - zbyt czeste resisty (moj kupel warlock przestal grac przez nie).
Wedlug twoich argumentow Desh jestem debilem bo gram ench szamanem. Dla mnie debilem jest ktos, kto ma male pojecie o klasie i jej mozliwosciach, a duzo na ten temat mowi.

ok, zdania są podzielone debilem jest dla mnie nie ktoś kto ma Ench tylko któś kto zbiera Agi.
Co do end game szamanów to Shadhun pierwszy mi zwrócił uwage że "Ench śmierdzi moczem". Jeśli uważacie go za nooba ok, ja nie uważam :wink:
Geneneralnie w głowie mi się nie mieści jak szamani na low lvl olewaja Intelect i mane, stąd moje komentarze

co do resistów macie racje sa denerwujace ale jak juz wejdzie to dmg jest imponujacy. Zreszta ok nie upieram si poprostu poza +5% do crita i Parry no i wolfem nie znajduje nic dodrego w Ench. Może czegoś nie widze :-?

Lece grać dzisiaj nie siedze na forum bo sobota :lol:

EDIT zrobiłem respeca na 2h, jeszcze pomyśle :]




nie no oczywicie elem/resto to bardzo dobry i skuteczny build i w pve i w pvp. Nigdzie nie jest powiedziane ze enh>elem. Chodzi o to ze nie jest gorszy w dobrych rekach i w pve i w pvp. Najbardziej extremalne buildy elem/enh to czysty burst dmg na krotki dystans - tez moga byc zabawne ale sa bardzo krotko dystansowe dobre do dueli czy 1v1 gorzej z team pvp czy instances.
Inna sprawa enh niekoniecznie oznacza 2h. Tarcza zmienia DUZO w pvp.
Osobiscie duzo switchuje szczegolnie w ab juz na poczatku sprawdzam ilosc rogues/warrs i ich "jakosc" na oko z doswiadczenia, patrze kogo mam w teamie jesli wogole jest raid - i decyduje czy glownie 1h/tarcza czy 2h czy dps czy dedicated healing dla teamu, czasem zmieniam te role dynamicznie podczas meczu (ten nowy cooldown na switche troche upierdliwy jest). Szczegolnie doceniam ten melee dmg ktory moge zrobic od czasu jak po przedostatnim patchu odnotowalem koszmarne ilosci resistow na spelle. shaman to bardzo elastyczna klasa ktora pozwala na rozne style gry, enh tree to uzpelnia a nie ogranicza. Mowienie na enh shamana wanna be warrior jest tak samo beznadziejne jak mowienie na elem shamana wanna be mage.
to hybryda- i tak trzeba go traktowac - enh shaman tez powinien leczyc czy kiteowac w zaleznosci od sytuacji. I zawsze bedac juz oom wciaz moge jeszcze przypieprzyc zdrowo z lapy szczegolnie 2h jak w szmaciarza wjedzie wf lub 2 - to anihilacja typa przez ... oom shamana - surprising factor 4tw :).
Fakt, ze zauwazylem niektorzy ekstremalni milosnicy enh przesadzaja z doborem sprzetu, tymbardziej ze dobrego end game stuffu dla enh jest jak kot naplakal. pakuja blue max agi i +crit chance stuff . Rozumiem dlaczego sie tak dzieje. Odpowiedz to glownie flurry - najcenniejsza zabawka w drzewku enh, jest to pasywny skill ktory przyspiesza atak o 30% na 15 sekund po zadaniu krytycznego obrazenia, co z kolei (oprocz generalnie wiekszego dps ze wzgledu na czeste trafienia i ilosc critow) zwieksza szanse na zaprocowanie WF=ownage. Niestety dosc malo jest epic sprzetu "typu hunter" dostepnego dla shamanow, wiec jesli taki shaman bedzie usilowal osiagnac 25%+ melee crit gimpnie sobie hp i mane do niedopuszczalnie niskich wartosci, tego nie wolno robic. Niektorzy tak robia i w efekcie biega po bg taki shaman z ~3k/3k hp/mana i czesto ginie szybciej niz zdazy cos namieszac.

o fck, musze zrywac sie do roboty pozniej cos napisze jeszcze.
posta klepalem na szybko przed robota - mocno niespojny pewnie jesti sporo bledow , wybaczcie. To narta ;p


_________________
Obrazek

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 08:31 
Cytuj  
a'propos sprzetu dla szamana enh/resto znalazlem topic na forum blizza
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post46403
(czwarty od gory)

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 12:07 
Cytuj  
tak to jedyna lista
sam ja sobie zrobilem w 15 minut jak rozgladalem sie za stuffem.
wiekszosc itemow to "nowki" dostepne od niedawna.
po malutku robie sobie repa w ab po shoulders i back (fajny jest ale troche malo sta na nim jak na moj gust)
eskandar pelt dropnal sie z kazzaka - mialem 2nd rolla 1 byl rogue z mojej gildii, cudowny back.
spodnie nie miazdza maja resisty i sa purple ale w statach slabsze od blue legginsow z dm.
helmow epic mam z 5 x_O
wole uzywac crown of destruction niz skyfury , jak lecze to lifegivera albo ef.
ZG chest i raczki sa cacy.
pasek z ... nefariona GG - szybko go nie zobacze, no ale teoretycznie jest :).

niewiem czy bransoletki z domo chesta nie sa troche lepsze od tych z wsg.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 18:51 
Cytuj  
Co powiecie na temat takiego builda?

Shaman Talents
Minimum Required Level: 60
Required Talent Points: 51

Enhancement Talents - 35 points

# Ancestral Knowledge - rank 5/5
# Thundering Strikes - rank 5/5
# Improved Ghost Wolf - rank 2/2
# Two-Handed Axes and Maces - rank 1/1
# Anticipation - rank 5/5
# Flurry - rank 5/5
# Parry - rank 1/1
# Improved Frostbrand Weapon - rank 2/2
# Toughness - rank 5/5
# Stormstrike - rank 1/1
# Improved Grace of Air Totem - rank 3/3

Restoration Talents - 16 points

# Improved Healing Wave - rank 5/5
# Improved Reincarnation - rank 2/2
# Totemic Focus - rank 3/5
# Combat Endurance - rank 1/1
# Improved Lesser Healing Wave - rank 5/5

SvD.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 22:26 
Cytuj  
Ostatnie talenty z enchancement smierdza moczem, olej je a lepiej dojedz w restoration do Nature Swiftness.

I jesli sie nastawiasz na "mocne argumanty" czyli bron 2H to wybralbym Rockbitter albo Windfury a nie frostbrand, ktore tez troche wali moczem (flametongue jeszcze bardziej). :)

Swego czasu gralem czyms takim:
=========================

Restoration
-----------------
Improved Lesser Healing Wave Rank 5
Nature's Swiftness Rank 1
Tidal Focus Rank 5
Tidal Mastery Rank 5
Totemic Focus Rank 5
Restoration Total: 21

Enhancement

--------------------
Flurry Rank 5
Improved Ghost Wolf Rank 2
Improved Lightning Shield Rank 3
Improved Rockbiter Weapon Rank 1
Improved Windfury Weapon Rank 2
Thundering Strikes Rank 5
Ancestral Knowledge Rank 5
Toughness Rank 5
Parry Rank 1
Two-Handed Axes and Maces Rank 1
Enhancement Total: 30
=====================
Total
Total Points Spent: 51
Level Required: 60

Jeden pkt w rockbittera BO NIE MA CO Z NIM KUR*** ZROBIC !! :D :D


_________________
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 22:30 
Cytuj  
Mam pytanie : Czy naprawili już tego "buga" który resetował skilla w 2h axe/mace po zresetowaniu drzewka?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.