mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 16:16 
Cytuj  
Ehh sry pomylio mi sie chodzilo mi ofc o MS, juz edytowalem mojego poprzedniego posta.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 16:17 
Cytuj  
Powiem tak wojownik jest najciekawsza postacia i kazdy rozwija jak sobie chce mnie osobiscie jara DW :) komus to nie pasuje trudno ale nie znaczy ze ma mnie od noobow wyzywW w PvP, nie na tym to polega przeciez, nie ma standardow wedlug ktorych kazdy powinien tworzyc idealny build :(

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 17:03 
Cytuj  
31/20
:D
A na powaznie gralem do 60 z DW ... ze wszystkimi jako tako bylo nie liczac warka z 2H^^ teraz jestem troszke prot^^ wiec o pvp nie mi sie wypowiadac.. z barbarous blade dostalem lomot od DW warka ... tylko on mial brutality i felstrikera... az sie sam zdziwilem skad na dagger :) podobno tylko dla rogali zarazerwowany ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 18:13 
Cytuj  
ech to by trzeba zrobic jakis pojedynek jakis wojow na poziomie... bo np. jak DW ma te 2 mieczyki jakis crap to taki woj z AR raczej by go rozwalil, tak mysle... wiem, ze DW wyladowany epickami niezle rzezni ;)


_________________
.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 21:18 
Cytuj  
To troszke mnie pocieszyliscie :), ale najpierw trzeba miec te dwa epicki :o , haha ale pozyjemy zobaczymy na 2h miecze tez beede robil, ale glowny build bedzie sie opieral na DW no i na inste oczywiscie tarcze plus 1h mieczyk, wiem jedno rogali jade jak chcem z DW ;P zreszta z 2h tez :D rogal sux :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 21:34 
Cytuj  
Jesteś wspaniały. :roll:

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 00:25 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ech to by trzeba zrobic jakis pojedynek jakis wojow na poziomie... bo np. jak DW ma te 2 mieczyki jakis crap to taki woj z AR raczej by go rozwalil, tak mysle... wiem, ze DW wyladowany epickami niezle rzezni ;)

Dokladnie. Kilka dni temu duelowalem sie z warriorem DW uzywajacym Thunderfury. Masakra. Procuje prawie non stop (4-5 razy na walke).

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 00:26 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
To troszke mnie pocieszyliscie :), ale najpierw trzeba miec te dwa epicki :o , haha ale pozyjemy zobaczymy na 2h miecze tez beede robil, ale glowny build bedzie sie opieral na DW no i na inste oczywiscie tarcze plus 1h mieczyk, wiem jedno rogali jade jak chcem z DW ;P zreszta z 2h tez :D rogal sux :P

Walczysz ze slabymi rogue'ami, tyle Ci powiem.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 07:27 
Cytuj  
Jeszcze moze powiesz ze rogal ma przewage nad warriorem :-), watpie oni sa jak ogien i woda z tym ze rogal jest ogniem :D, wiecznie napalony ze kazdego zgankuje pocichu, ale woj potrafi ostudzic jego zapal :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 09:30 
Cytuj  
u mnie po stronie hordy byl koles co doszedl do Warlorda (13 rank- juz daaawno, ale przestal grac, btw. to jego profil http://wow.allakhazam.com/profile.html?493422 ) i powiem, ze jego pokonac to raczej byl problem, chociaz nigdy sie z nim nie duelowalem, ale na 100% bym nie wygral...

za to jest teraz koles po stronie ally tez 13 rank i koles jest do niczego, ja z moim crapem sprzetem go skosilem razem z jeszcze 2 rogalem, to w ogole porazka...


_________________
.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 13:26 
Cytuj  
ile mozna powtarzac ze ranga PvP nie odzwierciedla skilla danego gracza a czas poswiecony na farmienie honoru i spedzony na battlegroundach

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 13:57 
Cytuj  
Pio napisał(a):
ile mozna powtarzac ze ranga PvP nie odzwierciedla skilla danego gracza a czas poswiecony na farmienie honoru i spedzony na battlegroundach


Nawet konia nauczysz pewnych spraw jak bedziesz je powtarzal wystarczajaco czesto.

Ja nie wiem skąd to przekonanie że człowiek ktory przesiedział setki godzin w BG, niczego się nie nauczył :|

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 14:04 
Cytuj  
ech wlasnie zapomnialem to zaznaczyc... Chodzilo mi o to, ze grajac DW czy 2h to i tak przede wszystkim zalezy od skilla... ale jednak rogale maja trudnosc pokonac woja i niewielu jest naprawde dobrych... a o tych kolesiach pisalem bo ten koles z hordy to byl uber wymiatacz a ten z alliance za wiele nie umial oprocz farmowania BG... skill jest najwazniejszy ;)


_________________
.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 16:26 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Pio napisał(a):
ile mozna powtarzac ze ranga PvP nie odzwierciedla skilla danego gracza a czas poswiecony na farmienie honoru i spedzony na battlegroundach


Nawet konia nauczysz pewnych spraw jak bedziesz je powtarzal wystarczajaco czesto.

Ja nie wiem skąd to przekonanie że człowiek ktory przesiedział setki godzin w BG, niczego się nie nauczył :|



New from korean servers!!! Scripted Bot healer got rank 14.......

Ktos cos jeszcze ma do powiedzenia na temat skilla w rankingu pvp w WoW ?

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 16:59 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Pio napisał(a):
ile mozna powtarzac ze ranga PvP nie odzwierciedla skilla danego gracza a czas poswiecony na farmienie honoru i spedzony na battlegroundach


Nawet konia nauczysz pewnych spraw jak bedziesz je powtarzal wystarczajaco czesto.

Ja nie wiem skąd to przekonanie że człowiek ktory przesiedział setki godzin w BG, niczego się nie nauczył :|


Moze i nauczysz konia pewnych zachowan i trickow ale jak przyjdze zrobic mu cos bardziej skomplikowanego to kon pozostanie koniem.
Sporo spedzilem na AB farmiac reputacje i to widac na pierwszy rzut oka czy gosc ma skilla i pojecie o PvP czy tylko jest przecietniakiem z epikami i wysoka ranga.
Byl jeden high warlord co swoja range osiagnal tylko temu ze bardzo duzo gral i bardzo dobry team mial. Ogolnie gosc skilla mial grubo ponizej przecietnej.
Ostatnio na forum mojego realmu pojawil sie topic o wymiataczach PvP i 99 % wymienianych osob to gracze ktorzy siedza 4+ godziny na AB. Czesc rzeczywiscie wymiata w PvP, ale moglbym wymienic sporo osob ktorzy nie siedza na BG a postawilbym na nich wszystkie pieniadze gdyby mieli sie duelowac na kase

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.