mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 14:19 
Cytuj  
right ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 16:21 
Cytuj  
ah dodalem jeszcze jedno macro - Sweeping Strikes 8)
na grindzie: charge, sweeping strikes, barserker rage... i jedziemy :]


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 16:27 
Cytuj  
A'propos Sweeping Strikes. Ten skill mi czasami nie chce działać. Muszę używać cleave w zastępstwie. Po prostu drugi mob nie dostaje dmg, mimo iż stoi blisko, prawie na pierwszym, przede mną. Cleave chyba dużo większy zasięg. Tak mnie to wkurzało, że wywaliłem wogóle Sweeping Strikes.

Mieliście podobne problemy może?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 16:28 
Cytuj  
sporobuj... sweeping strikes, cleave, whirlwind itd ;)

hmm... Deshroom, a ten twoj hamstring na screenie to makro czy po prostu wyciagnales sobie na pasek, bo ja to sobie wyciagnalem na pasek makr, zeby latwo zbindowac ;) Widze, ze masz chyba wiecej klawiszy na myszce ;) ja to mam Mause Wheel up/down i Middle Mouse ;)


_________________
.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 17:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
sporobuj... sweeping strikes, cleave, whirlwind itd ;)

Tylko ze Sweeping Stirikes mam takie problemy, Whirlwind też działa poprawnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 18:00 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Highlander napisał(a):
sporobuj... sweeping strikes, cleave, whirlwind itd ;)

Tylko ze Sweeping Stirikes mam takie problemy, Whirlwind też działa poprawnie.
moim zdaniem bez sensu, jak jedziesz na Sweeping Strikes to atakuj skilami ktore wala w jeden cel nie dwa (beda sie powtarzac na dwóch) czyli overpower, mortal :wink:

ale spróbuje :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 18:10 
Cytuj  
ja jak tak robilem to bardzo czesto jak mialem 2 mobki a sobie to juz dla tamtego zostawalo execute albo sam juz padal...

Najczesciej stosowalem cleave, bo wczesniej zdaje sie po przelaczeniu stance sie sweeping strikes wylaczalo... no to jak cleave+ sweeping strikes to atakujac 2 moby kazdy dostaje po 2 uderzenia! Gdy uzywasz mortala to dostaje 1 i przechodzi to na 2... a cleave+sweeping uderzasz 2 moby i z kazdego jeszcze leca 2 uderzenia ;)

no chyba, ze to sie wydaje pozornie wiekszy dmg... ;)

PS. poczekam na jakies test realmu by chwile pograc ;)


_________________
.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 21:21 
Cytuj  
eh, nikt mnie nie zrozumiał. Chodzi mi o to, że Sweeping Strikes mi NIE DZIAŁA. Ikonka się świeci, moby stoją obok, z przodu - oba powinny dostawać obrażenia, a dostaje tylko jeden, ten, w którego walę. Działo się tak w 75% użycia Sweeping Strikes.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 21:23 
Cytuj  
Raczej nikt Ci nie odpowiadzial ;) Ja tam nie pamietam by sweeping strikes nie dzialalo ;) Moze byc jednak cos porabane z ta odlegloscia...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 01:11 
Cytuj  
ehh a ja mam 36 w protection. przyszedł czas że arms fury nie pociągnie. 2 boss w BWL, conajmniej 4 tanków ginie w walce i nastepny musi przejąc aggro - bez protection nie ma najmniejszych szans ... nawet malusienkich :wink:

próbowałem, sprawdzałem ... nie da się. wszyscy muszą być protection :-? bo beda za nisko na hate list i zanim przejmą aggro ze 2 healerów zginie

w jaskini w AV zabijałem lekko 5 mobów i biegłem dalej teraz ledwo zabijam 3 i musze się leczyć :(


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 09:04 
Cytuj  
wniosek musicie zatrudnic wiecej tankow a ty bedziesz robil za dmg dealera :]

To chyba rzeczywiscie to musi byc ból dla Ciebie, bo nigdy za dlugo nie wytrzymales z prot buildem ;)


_________________
.

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 10:28 
Cytuj  
Dzięki High za Makra. Zdaje się, że sprowadziłem je do Polski osobiście :
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11091&postdays=0&postorder=asc&start=20

;)

Ale dzięki za przypomn ienie i wstawienie. Trzymaj się High, ja wróciłem po pół roku. Też dasz radę.


_________________
Czarz :: Warr ::

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 11:35 
Cytuj  
Libero napisał(a):
eh, nikt mnie nie zrozumiał. Chodzi mi o to, że Sweeping Strikes mi NIE DZIAŁA. Ikonka się świeci, moby stoją obok, z przodu - oba powinny dostawać obrażenia, a dostaje tylko jeden, ten, w którego walę. Działo się tak w 75% użycia Sweeping Strikes.


dokładnie miałem to samo, potem przestałem używać sweeping strikes bo w wiekszości przypadków to była strata rage. Imho skill jest zbugowany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 12:25 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
wniosek musicie zatrudnic wiecej tankow a ty bedziesz robil za dmg dealera :]

To chyba rzeczywiscie to musi byc ból dla Ciebie, bo nigdy za dlugo nie wytrzymales z prot buildem ;)
to ból straszny, nie chodzi o innych warriorów ale wiesz .. ja z jestem jednym z dwóch warriorów którzy wydropowali sobie prakrycznie wszystko więc troche mi nie wypada byc dmg dealerem :cry:

Mark24 napisał(a):
Libero napisał(a):
eh, nikt mnie nie zrozumiał. Chodzi mi o to, że Sweeping Strikes mi NIE DZIAŁA. Ikonka się świeci, moby stoją obok, z przodu - oba powinny dostawać obrażenia, a dostaje tylko jeden, ten, w którego walę. Działo się tak w 75% użycia Sweeping Strikes.


dokładnie miałem to samo, potem przestałem używać sweeping strikes bo w wiekszości przypadków to była strata rage. Imho skill jest zbugowany.
Mark nie denerwuj się tylko na mnie. Nie jest zbugowany ani troszeczke. Może spróbuj jeszcze raz moze kiedyś był cz coś.
zreszta powedz tym gnollom ze sweeping jest zbugowane i nie działa:

http://www.deshroom.etak.pl/temp/sweep.jpg

a i jeszcze nowy combat log protection (mob miał lvl 58 )
http://www.deshroom.etak.pl/temp/block.jpg


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 15:13 
Cytuj  
Czarzasty--> no mam nadzieje ;) Nawet chcialbym moze rollnac na warlocka (na maga chyba nie bo blizz z nim nic nie robi no i "giev me wotah plx" ;) na priesta chyba tez nie, ale shadow jest cool ;) ) Chociaz z kolei warlock to summon machine ;) Bo sie jeszcze okaze, ze jak wroce do gry to warrior to bedzie chlopiec do bicia ;)...ale pewnie i tak zostane przy woju bo nie podoba mi sie stan w jakim go zostawilem ;)

heh... takich obrazkow sie calkiem sporo naogladalem na grindzie ;) To jak masz byc tankiem to jeszcze Ci brakuje +100HP na nogi ;)

Mam takie pytanie czy to http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=20669 bedzie najlepszy blue 2h sword?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 16:59 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
heh... takich obrazkow sie calkiem sporo naogladalem na grindzie ;) To jak masz byc tankiem to jeszcze Ci brakuje +100HP na nogi ;)
mam +8 stamina, 20HP 80golda nie warte :wink:

constitusion kosztuje 100 voracity ok. 20

BTW tankiem to ja byłem zawsze, ale teraz jestem protection :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 17:49 
Cytuj  
grrr... dalem sie zlapac a chcialem napisac "protection" ;)

ale myslalem, ze kasiasty jestes ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 18:01 
Cytuj  
Highlander locka ci nie polecam bo co chwila będzie: "can u sammon meh?" albo "helthston gief meh plase" :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 18:07 
Cytuj  
wiem, wiem... ale nie o to chodzi... Bo mozna sobie jakiegos AnswerBota zainstalowac :] Jak bedzie slowo "summon" to dostanie cos stosownego ;) najgorsze w locku jest zbieranie shardow... jak sie gra warem to raczej nikt nic nie pisze ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 18:28 
Cytuj  
Zbieranie shardów nie jest takie złe, troche niesprawiedliwe może się wydawać to że warlock ma około 15 slotów na itemy w bagach mniej... Ale da rade wytrzymać. Chu**wo z deczka zaczyna się robić jak cię gankują i musisz sobie co chwila robić healthstona + przyzwać demona + buff.

Załamka totalna. :-? Zrób sobie druida albo priesta. ;)

Edit: Chociaż jeśli grasz Hordą to rób szamana. :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.