mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 13:17 
Cytuj  
roball--> masz o wiele lepszy sprzet niz ja (nie gram ;) ) na profilu i masz 4069 HP nie widze tam enchantow...cos malo tego HP. Pozniej taki z mightem ma 5k+ HP to nie ma co sie dziwic, ze nie masz zadnych szans ;)

ta warriorem nie jest "letko" ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 13:19 
Cytuj  
masz szansę roball mnie zabił warrior z arcanite reaperem 4x pod rząd - wracałem i go próbowałem zabić bo uwierzyć w to nie mogłem <reszta sprzętu bardzo podobna>, do tego tylko raz byłem na execute, 3 razy go zjechałem do 30-40% tylko

Dokładnie tak jak deshroom grając warriorem nie wrzucisz nikogo na stuna gdzie masz ~3s by zastanowić się z czego tu teraz przylać, nie wejdziesz za darmo na plecy, rage ci samo nie urośnie - wszystko musisz mieć wcześniej zaplanowane, uciec też nie uciekniesz jak ci się noga poślizgnie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 13:27 
Cytuj  
Mark, albo jesli ktos nie ma nic zaplanowanego to mozna improwizowac :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 13:43 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Mark, albo jesli ktos nie ma nic zaplanowanego to mozna improwizowac :P
dlatego tylu graczy jest noobami :wink:

u wariora liczy się predkość klikania i podejmowania decyzji "co teraz zrobic jak on zagrał tak a tak". zwykle to nie warrior nadaje scenariusz bo musi reagować niezwykle szybko na taktyke przeciwnika (ala riposta). spóźni się to przegra - chodzi mi o MS, pummel, hamstring, overpower, etc.
ciezko się tym klika bo musisz mieć wszystko na klawiaturze bo obracać się musisz z prawym przyciskiem myszy a wtedy nie ma kursora
ja mam 8 skili na przyciskach, wierz mi że nie jest łatwo :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 13:50 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
k4czy napisał(a):
Mark, albo jesli ktos nie ma nic zaplanowanego to mozna improwizowac :P
dlatego tylu graczy jest noobami :wink:

u wariora liczy się predkość klikania i podejmowania decyzji "co teraz zrobic jak on zagrał tak a tak". zwykle to nie warrior nadaje scenariusz bo musi reagować niezwykle szybko na taktyke przeciwnika (ala riposta). spóźni się to przegra - chodzi mi o MS, pummel, hamstring, overpower, etc.


Nie no brawa :PPP mamy w swoich szeregach geniusza, brawo Desh.I wlasnie w tym poscie zostala oglnie podsumowana cala postac warka i taktyka PvP.
Desh nobem jest ten ktory daje po uniku przeciwnika Heroic Strika lub renda zamiast Ovepowera ; ten ktory nie uzywa executa badz MS. Nie uwazaj siebie za znawce teamtu tylko i wylacznie dlatego ze nie masz co robic ze swoim zyciem i siedzisz calymi dniami grajac w WoWa i masz komplet mighta, nobem wedlug mnie jest ten ktory po 70 dniach On LIne dopiero zdobyl set mighta ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 13:59 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wiesz, wydaje mi sie ze rogue jednak gra sie trudniej.. trzeba dograc czasowo konkretne ataki w walce z niektorymi klasami. Warrior jest nudny na dluzsza mete, poprostu mam sredni fun z grania tym charkiem.
to co piszesz jest dużo trudniejsze w warriorze tak jak napisał Mark nie myślisz na d zestunowanym targetem.
Zanim go przekreślisz upewnij się że nauczyłeś się nim grać :wink: Nudny jest jak się używa 5 przycisków i dostaje w dupe - ciekawy jak gra sięna 20 i wszyscy mówią "po" WTF???
Zresztą to Twój czas i char. 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 14:05 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Nie uwazaj siebie za znawce teamtu tylko i wylacznie dlatego ze nie masz co robic ze swoim zyciem...


masz inne argumenty? gadzam sie z Deshroomem, warrior w ogole nie dyktuje jak ma walczyc przeciwnik, warrior odpowiada na ciosy... moznaby uzyc disarm ale rogue zrobi dodge a warrior bedzie immune, wiec praktycznie sie nie da narzucic przeciwnikowi niczego... warrior w sumie nie ma takich skilli by kierowac walka ;) Taki mag frost nova, sheep i moze improwizowac ;)


_________________
.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 14:08 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wiesz, wydaje mi sie ze rogue jednak gra sie trudniej.. trzeba dograc czasowo konkretne ataki w walce z niektorymi klasami. Warrior jest nudny na dluzsza mete, poprostu mam sredni fun z grania tym charkiem.

Kwestia gustu, kazdemu pasuje cos innego. Sa warriorzy, ktorzy wala hamstring, potem spam MS i czekaja na execute. Sa i tacy, ktorzy wiecej kombinuja, zmieniaja stance, uzywaja zerker rage zeby poprawic "generacje" rage. Jeden z najbardziej zaniedbywanych skilli w 1v1 - intim shout, malo kto tego uzywa. Moj ulubiony trick vs shaman, to pod koniec walki jezeli jest wyrownana - target na totem, intim shout i mamy 8 sekund na wykonczenie shamana, ktory nie moze sie leczyc. Tak samo jezeli mag stoi wystarczajaco blisko, jestesmy we frost novie i za daleko na pummel - intim shout (przerywa casting).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 14:09 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
k4czy napisał(a):
Nie uwazaj siebie za znawce teamtu tylko i wylacznie dlatego ze nie masz co robic ze swoim zyciem...


masz inne argumenty? gadzam sie z Deshroomem, warrior w ogole nie dyktuje jak ma walczyc przeciwnik, warrior odpowiada na ciosy... moznaby uzyc disarm ale rogue zrobi dodge a warrior bedzie immune, wiec praktycznie sie nie da narzucic przeciwnikowi niczego... warrior w sumie nie ma takich skilli by kierowac walka ;) Taki mag frost nova, sheep i moze improwizowac ;)


Zanim cos npiszesz to prosze przeczytaj to co ktos napisal do konca i nie wyrywaj jakiegos stweirdzenia z calego zdania, a koncowka mojego brzmiala tak : "...i siedzisz calymi dniami grajac w WoWa i masz komplet mighta, nobem wedlug mnie jest ten ktory po 70 dniach On LIne dopiero zdobyl set mighta ;]" .
Zgadzam sie z Deshem lecz nie do konca i jego postawa osoby wszechwiedzacej mnie irytuje That's ALL EOT.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 14:18 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Kwestia gustu, kazdemu pasuje cos innego. Sa warriorzy, ktorzy wala hamstring, potem spam MS i czekaja na execute.
tak ja są rogue którzy nie używają vanish w walce z wojem i się dziwią. taktyki są rózne ale to nie znaczy że są tak samo dobre.

k4czy napisał(a):
"...i siedzisz calymi dniami grajac w WoWa i masz komplet mighta, nobem wedlug mnie jest ten ktory po 70 dniach On LIne dopiero zdobyl set mighta ;]" .
Zgadzam sie z Deshem lecz nie do konca i jego postawa osoby wszechwiedzacej mnie irytuje That's ALL EOT.


Co do Mighta to odpowiem krótko. Nie wiesz co mówisz.

Co do pozostałej części. Nie obchodzą mnie twoje odczucia. Nie jestem wszechwiedzący i dlatego zawsze używam agrumentów w swoich wypowiedziach po to żeby ktoś inny mógł mnie przekonać że nie mam racji kontrargumentami.
Nigdy nie powiedziałem na tym forum że mam racje bo gram dłużej i dlatego jestm mądrzejszy albo wiem więcej. Dodatkowo myśle że jestem jednym z nielicznych tu którzy nie mają problemów z przyznaniem się do błedu.
Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą - poprostu nie ma w nich użytecznej treści :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 2 lis 2005, 14:19 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 14:19 
Cytuj  
k4czy--> nie mam na Ciebie sily... ;) Zgadzasz sie a jednak nie, bardzo trudno jest improwizowac warriorem... mozesz mi nie wmawiac, ze nie czytam twoich postow do konca? Nie wiem masz u mnie zainstalowana kamere? ;) Jak ktos gra duzo to chyba sie choc troche zna, nie? ;) Po prostu nie musisz w kazdym poscie podkreslac jak to ktos marnuje swoje zycie itp.

PS. Nie musisz zawszecytowac, przez to post zajmuje 2x wiecej miejsca ;)

Sorx za OT

Intimidating Shout- fajne to jest, mi sluzylo tez np walczac z palem, target na pala, shout i mamy chwile by sie uleczyc albo cos... lub z magiem gdy podbiega do nas frost nova, shout i mag jest unieruchomiony :) trinket pewnie dziala na to ale ludzie glupieja gdy nie moga sie ruszyc...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 10:01 
Cytuj  
grrrrrrrr, protection jest do du..
nie dam rady ... potrzebuje wsparcia .... nie ... nie warto ... nie dam rady :-?

moze ktos mi powie jak zabijać z bedac protection bo nie umierac to proste ale gdzie dmg ?
przyswycaiłem się do critów 1500-2000 a nie 600 , tragedia :(

do du.. mam 23 epiki i nie moge nikogo pojechać .. buuuuuuu


_________________
psn

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 10:16 
Cytuj  
Use teh hax m8!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 11:08 
Cytuj  
nie mam hax, miałem wtfax zawsze w czacie po walce ale już nie mam.

naprawde strasznie ciężko się gra gimpem jak się może nim nie być. dajcie jakąś takte, 1h nie zadaje mi dmg (nie mam wolnego 1h) 2h mam mase rage i nie bardzo moge się go pozbyć (nie mam shield slama)

co robić ? :-?

respec ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 12:42 
Cytuj  
Deshroom - bohater tragiczny. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 12:47 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Deshroom - bohater tragiczny. :]
ta, mace z AV oleje i zostane przy kricie z polearmem. moze takie coś bo najważniejszy jest Defiance, Block i Last Stand:

Warrior Talents
Minimum Required Level: 60
Required Talent Points: 51

Arms Talents - 31 points
Deflection - rank 5/5
Improved Rend - rank 3/3
Improved Charge - rank 2/2
Tactical Mastery - rank 5/5
Improved Overpower - rank 2/2
Anger Management - rank 1/1
Deep Wounds - rank 3/3
Two-Handed Weapon Specialization - rank 1/5
Impale - rank 2/2
Sweeping Strikes - rank 1/1
Polearm Specialization - rank 5/5
Mortal Strike - rank 1/1

Fury Talents - 5 points
Cruelty - rank 5/5

Protection Talents - 15 points
Shield Specialization - rank 5/5
Anticipation - rank 3/5
Improved Bloodrage - rank 2/2
Last Stand - rank 1/1
Defiance - rank 4/5

Nie bedzie shield slam ale z defiance i bonusem z setu 8/8 +15% aggro z sundera, powinno być niezle 10/5/36 to nie dla mnie :P


_________________
psn


Posty: 16
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:42 
Cytuj  
Czy do mc wystarczy build:

Arms Talents - 31 points
Deflection - rank 5/5
Improved Rend - rank 3/3
Improved Charge - rank 2/2
Tactical Mastery - rank 5/5
Improved Overpower - rank 2/2
Anger Management - rank 1/1
Deep Wounds - rank 3/3
Two-Handed Weapon Specialization - rank 1/5
Impale - rank 2/2
Sweeping Strikes - rank 1/1
Polearm Specialization - rank 5/5
Mortal Strike - rank 1/1

Fury Talents - 5 points
Cruelty - rank 5/5

Protection Talents - 15 points
Anticipation - rank 5/5
Defiance - rank 5/5
Shield Specialization - rank 5/5


Bo poki co mam 31/20 al e musze zmienic i nie wiem czy full prot czy jedniye 31/5/15 ( nie jestem mt)

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:53 
Cytuj  
u gory masz build pod tanka nie gimpa w pvp jesli niebedzie ci starczal a chcesz chodzic do mc to bedziesz musial wziasc wiecej w prot


Posty: 16
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 17:01 
Cytuj  
Desh ma racje last stand jest dobry :D chyba zrobie podobnie tyle ze zamiast Anticipation wezme toughness . Z takim buildem chyba spokojnie moge byc offtankiem ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 21:01 
Cytuj  
paku napisał(a):
chyba spokojnie moge byc offtankiem ?
nie build czyni dobrym tankiem. ciężko powiedziec :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.