mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:23 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Bo jezeli on ma sprzet z MC z wysokim armor/def to nic dziwnego, ze go nie musiales leczyc w Scholo, bo pewnie malo co go w ogole trafialo.


a to mozliwe bo trashe przed rasem bily go za cale 6dmg rotfl?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 15:55 
Cytuj  
a ja chcialem napisac, ze mnie zjechal 1 warek full protection (51 prot) i jeszcze jakis inny prot :] byly to duele ale fakt faktem... z tym, ze to bylo dawno jak mialem 2x gorszy crap od tego co mam w sygnaturce... ;) Pamietam, ze bardzo brakuje cierpliwossci walczac z prot warem...dluuga walka... malo sie crituje na nim ;)


_________________
.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 16:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a ja chcialem napisac, ze mnie zjechal 1 warek full protection (51 prot) i jeszcze jakis inny prot :] byly to duele ale fakt faktem... z tym, ze to bylo dawno jak mialem 2x gorszy crap od tego co mam w sygnaturce... ;) Pamietam, ze bardzo brakuje cierpliwossci walczac z prot warem...dluuga walka... malo sie crituje na nim ;)

Warrior w crit gear ma male szanse w duelu z kolesiem zakutym w Might/Wrath. Bijesz go po 150. Tylko, ze z kolei on na BG sie nie pobawi specjalnie, bo ludzie go ignoruja, i tak wiele krzywdy nie zrobi, a na koniec sie go zzerguje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 16:14 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Highlander napisał(a):
a ja chcialem napisac, ze mnie zjechal 1 warek full protection (51 prot) i jeszcze jakis inny prot :] byly to duele ale fakt faktem... z tym, ze to bylo dawno jak mialem 2x gorszy crap od tego co mam w sygnaturce... ;) Pamietam, ze bardzo brakuje cierpliwossci walczac z prot warem...dluuga walka... malo sie crituje na nim ;)

Warrior w crit gear ma male szanse w duelu z kolesiem zakutym w Might/Wrath. Bijesz go po 150. Tylko, ze z kolei on na BG sie nie pobawi specjalnie, bo ludzie go ignoruja, i tak wiele krzywdy nie zrobi, a na koniec sie go zzerguje.
prot warrior jest groźny tylko dla dwóch klas: warriora i paladyna. Reszta robi z nim co chce :wink:
Jako prot mam 18-20 szansy na krita za 500, jako arms fury 25-27 na 1500

arms fury jest ok, tylko ludzie przesadzaja z kritem a mają za mało staminy. Dobry Arms Fury to (zabrzmi nieskromnie, ale zapracowałem na swój sprzęt) warrior jak ja.

25% krit, 5500 HP, 12-14% Dodge i Parry. Wyjsciowo ma 60 lvl miałem 28% crita i 3800 HP i to był kłopot bo warrior zwykle 80% walki ma przerąbane i na samym końcu gdy już się wydaje że przegrał wyrywa się ze skilli imobilizulacych i zabija przeciwnikia 3 ciosami ale zanim to nastąpi nie może mu się skończyć pasek życia


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 16:15 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 16:14 
Cytuj  
no na BG rzeczywiscie nie bardzo... ktos kiedys pisal, ze prot jest dobry na AB ale czy ja wiem ;)


_________________
.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 16:18 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Zoltan napisał(a):
Highlander napisał(a):
a ja chcialem napisac, ze mnie zjechal 1 warek full protection (51 prot) i jeszcze jakis inny prot :] byly to duele ale fakt faktem... z tym, ze to bylo dawno jak mialem 2x gorszy crap od tego co mam w sygnaturce... ;) Pamietam, ze bardzo brakuje cierpliwossci walczac z prot warem...dluuga walka... malo sie crituje na nim ;)

Warrior w crit gear ma male szanse w duelu z kolesiem zakutym w Might/Wrath. Bijesz go po 150. Tylko, ze z kolei on na BG sie nie pobawi specjalnie, bo ludzie go ignoruja, i tak wiele krzywdy nie zrobi, a na koniec sie go zzerguje.
prot warrior jest groźny tylko dla dwóch klas: warriora i paladyna. Reszta robi z nim co chce :wink:
Jako prot mam 18-20 szansy na krita za 500, jako arms fury 25-27 na 1500

arms fury jest ok, tylko ludzie przesadzaja z kritem a mają za mało staminy.

Dokladnie. Powoli to sie zmienia ale nadal wielu ludzi jest mocno zaslepionych wyciaganiem crit % najwyzej jak sie da zapominajac o innych statach, nie tylko staminie ale tez AP. Co z tego, ze ktos ma 30% krytyka jezeli do tego 600AP. Wole 25% i 900 AP a i staminy pewnie wiecej, bo tak to sie zazwyczaj rozklada na sprzecie.
Highlander - co do prot warriora na AB to co on mialby tam robic? Do bronienia baz i tak lepszy bedzie paladyn, a do niczego innego sie nie nada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 16:20 
Cytuj  
dodam że cwiczyłem z moimi hełmami i naprawde lionheart (+2 crita) z Mightem (+350HP) naprawde Might wypada dużo przyjemniej.
Myśle że po dociągnięciu do 25% crita należy szukać już tylko staminy

każda zamiana na wiecej crita bedzie oznaczała w moim sprzecie zmniejszenie HP dlatego poza lepszym 2H już nic nie planuje (w moim profilu jest założony mój zestaw PvP


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 16:24 
Cytuj  
Lionheart ma jedna duza przewage nad Mightem (oprocz crita) -> 2% do hit. To jest wbrew pozorom istotne, bo jezeli ma sie 5% to hit, to w praktyce nigdy nie missujemy. Bez LH jest to dosyc trudne do wyciagniecia, choc oczywiscie sie da. Niemniej racja, ze jak na taki helm, to brak staminy jednak boli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 16:27 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Lionheart ma jedna duza przewage nad Mightem (oprocz crita) -> 2% do hit. To jest wbrew pozorom istotne, bo jezeli ma sie 5% to hit, to w praktyce nigdy nie missujemy. Bez LH jest to dosyc trudne do wyciagniecia, choc oczywiscie sie da. Niemniej racja, ze jak na taki helm, to brak staminy jednak boli.
jasne ale w Migt lub Wriath już jest takie mnóstwo staminy że naprawde niemoge się z Tobą zgodzić co do wyższości Lionhearta - jest cool ale do momentu MC/Onyxia. Might z Constitution to 450 HP :wink:

Lionhearta jeszcze nie zwendorowałem - zastanawiam się czy go używać ale narazie odpoczywa - nie moge się przekonać do zmniejszenia HP


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 16:36 
Cytuj  
Zoltan--> no wlasnie nie wiem i nie pamietam gdzie taka opinie widzialem ;)

a moze loot z ZG? ;)


_________________
.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 17:01 
Cytuj  
udało mi się w ostatnią niedzielę być pierwszy raz w AV (jakoś u mnie na serwerze AV chodzi tylko w weekend w ciągu dnia...czyli akurat jak nie gram). Straszny zerg ale dzieki wygranej udalo mi się dociągnąc do rank 6 w tym tygodniu:))...ale do rzeczy niestety warrior jak już wczesniej wielokrotnie zauważono to klasa najbardziej zalezna od sprzętu jaki nosi...zarówno do PVE jak i do PVP:(. Prot warrior jest tam mało przydatny pomijając sytuacje kiedy zwiedzając samotnie AV natrafiłem na dwóch orc warriorów fury.arms ubrancyh w częsci w green itemy...i tutaj wyszła przewaga prot. warriora dobrze ubranego. Fakt, że drugi z warków umarł sekunde p omnie od renda...ale i tak było ich dwóch na 1...niestety prot. warrior dobrze sobie radzi w duelach tylko z innymi warriorami, kiepskimi/ średnio wyekwipowanymi pala. Jak dla mnie 95% hunterów nie stanowi problemu oraz rogowie, którzy nie wiedzą, że warriora trzeba trzymac na stunlocku cały czas.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 17:23 
Cytuj  
heh... a nie jest po prostu tak, ze zaatakowanie przez rogala prot wara to samobojstwo? ;)


_________________
.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 17:35 
Cytuj  
niestety...jak masz cały czas stuna to nic nie zrobisz:)) Rogue wie kiedy cię uderzyc/kiedy ci tym zdejmie stuna..ty tego nie wiesz..wiec walka wyglada dośc idiotycznie: stun, cios od roga, stun schodzi niczym coś zrobisz ro znowu stun...:(((

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 17:45 
Cytuj  
a no... :) zapomnialem,
orc warrior+talent:
Iron Will - 5/5 points
Increases your chance to resist stun and charm effects by 15%.

i wtedy jest ok :)


_________________
.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 17:52 
Cytuj  
ja tam mam 4/5 w iron will czyli 12% i nie pomaga w pvp/duelach:)) chyba sie pozbede iron will na rzecz last standa:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 17:53 
Cytuj  
mialem na mysli, orc warrior+15% z iron will=40% ressist na stun ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 18:36 
Cytuj  
Czyli IMBA krótko mówiąc. 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 18:50 
Cytuj  
ta imba warrior, jedno przeczy drugiemu :lol:


_________________
.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 19:38 
Cytuj  
eh tyle wy na bezgraliscie tu ze nawed ciezko cos zzalezdz :P
Chodzi mi o build dla brata :)
gra Warriorem
przewaznie bedzie grywal PvE solo z domieszka PvP
co byscie poradzili :) ? wiem ze juz na wstepie nie podoba sie mu tryb deffense(tarczy). bo zjada obrazenia..
najlepiej aby to byl link do tej stronki z rozdzielonymi punktami dla brata bym go dal i niech se sie wzoruje
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... lents.html

dzieki i pozdrawiam


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 19:53 
Cytuj  
eee... niedawno to miales chyba wystarczy stronke przewinac...

do PvP i bycia dobrym tankiem to cos takiego jak Deshroom:

Warrior Talents
Minimum Required Level: 60
Required Talent Points: 51

Arms Talents - 31 points
Deflection - rank 5/5
Improved Rend - rank 3/3
Improved Charge - rank 2/2
Tactical Mastery - rank 5/5
Improved Overpower - rank 2/2
Anger Management - rank 1/1
Deep Wounds - rank 3/3
Two-Handed Weapon Specialization - rank 1/5
Impale - rank 2/2
Sweeping Strikes - rank 1/1
Polearm Specialization - rank 5/5
Mortal Strike - rank 1/1

Fury Talents - 5 points
Cruelty - rank 5/5

Protection Talents - 15 points
Shield Specialization - rank 5/5
Anticipation - rank 3/5
Improved Bloodrage - rank 2/2
Last Stand - rank 1/1
Defiance - rank 4/5


taki bardziej cos pod tankujacy build to potrzeba cos powyzej UBRS ;) Ale do PvE jest tez dobry po prostu zwykly build PvP ;) czyli np. 31/20 arms ;) cos tego typu:

Arms Talents (31 points)
# Deflection - 5/5 points
# Improved Rend - 3/3 points
# Tactical Mastery - 5/5 points
# Improved Charge - 2/2 points
# Improved Overpower - 2/2 points
# Deep Wounds - 3/3 points
# Anger Management - 1/1 point
# Impale - 2/2 points
# Axe Specialization - 5/5 points
# Sweeping Strikes - 1/1 point
# Improved Hamstring - 1/3 points
# Mortal Strike - 1/1 point

Fury Talents (20 points)
# Cruelty - 5/5 points
# Unbridled Wrath - 5/5 points
# Piercing Howl - 1/1 point
# Blood Craze - 3/3 points
# Improved Battle Shout - 1/5 point
# Enrage - 5/5 points

ale do levelowania ponoc najlepszy jest Dual Wield ale na tym kompletnie sie nie znam bo mi nie pasuje taki styl ;)

a wydrukuj sobie ;) te buildy mialem na kopiuj, wklej wiec nie chcialo mi sie robic tego na stronce blizza ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.