mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 18:17 
Cytuj  
Mam prośbe mam wreszcie swojego wowa dzis doszlo mialem patha 1.6.0 zainstalowalem i teraz sciaga mi mi od razu 1.8.0 prekdosc skacze a ja chcialbym zeby kto mi podal strone z pathami do wowa zeby to byl path 1.8. a nie 1.7.1-1.8.0 z gory dzieki

Edit juz nie trzeba


Posty: 9
Dołączył(a): 11.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 20:27 
Cytuj  
Przepraszam ze pisze tutaj ale nie wiedzialem gdzie to wstawic.

Bardzo prosze o jakias pomoc :(


Od jakiegos czasu przy wchodzeniu do instancji, ladowaniu innego kontynentu, przechodzeniu przez portal do pociagu, za prawie kazdym razem gra mi sie po prostu wylacza. Nie wyskakuja mi bledy, nic sie nie zawiesza, po prostu wylacza sie calkowicie.


Macie jakies pomysly?


PS. Addony mam zaktualizowane i poza mobile frames nie wyskakuja komunikaty o bledach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 20:44 
Cytuj  
Badmoon napisał(a):
PS. Addony mam zaktualizowane i poza mobile frames nie wyskakuja komunikaty o bledach.

Wywal mimo wszystko katalogi Interface i WTF do kosza zeby sprawdzic, czy to w nich nie kryje sie problem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 21:16 
Cytuj  
A jak juz naprawde nie wiesz co robic to przeinstaluj Wow. Powinno pomoc. Opcja przeinstalowanie windows + Wow pomaga prawie zawsze :) Ja mam taka jatke ze srednio raz na miesiac reinstaluje system z gra i jakis czas sobie pomykam. Kiedy zaczyna mi gra sie wieszac (staje wizja i fonia a ja musze twardy reset kompa robic) to wiem co mnie czeka... :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 21:28 
Cytuj  
Maloc napisał(a):
Ja mam taka jatke ze srednio raz na miesiac reinstaluje system z gra i jakis czas sobie pomykam

pr0 :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 9
Dołączył(a): 11.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 21:34 
Cytuj  
Nigdy nie przeinstalowalem gry... a to dzieje mi sie tylko w jednym profilu.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 01:56 
Cytuj  
Ja bym juz zamknol ten temat nie uwazacie ? :wtf: :P

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 06:11 
Cytuj  
Ja chcialbym sie jeszcze spytac kiedy zaczynaja odliczac dni jak zaloze od razu konto?? czy jak wejde pierwsyz raz do wowa??

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 06:13 
Cytuj  
Nie, zwlaszcza jak teraz na rynek trafi nowa partia WoW i nowa partia graczy. Noobki zawsze sie znajda.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 06:15 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
Ja chcialbym sie jeszcze spytac kiedy zaczynaja odliczac dni jak zaloze od razu konto?? czy jak wejde pierwsyz raz do wowa??


Mi się zdaje, że od aktywowania klucza już naliczane są Ci dni.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 21:45 
Cytuj  
Wogóle neiznam się na Battlegroundach i honor pointach. grałem w WoW od początku istnienia a odeszłem gdy wyszły bg i hp. Teraz wogóle sie nie moge połapać z czym to się je.
Gram hordą, wchodze w portal do wsg, czekam, czekam. Polecailem sobei do stonetalon m robie questa. Nagle wysykauje że moge dołączyć.
Ok jestem już w środku, robimy raid i lecimy. I kurna niemoge znaleść tej flagi. Może ktoś już ja zabrał, może nie, niewiem nie mogłem jej znaleść. Oczywiście zostałem okrzykniety jako noob a nie jako newbie. Później już troche się rozrusząło bo ich leczyłem i już tak nie krzyczeli.
Ok wygraliśmy 3-0 DOstałem jakieś honor pointy a raczaj te punkty a nie ilość zabitych. W sumie to honor pointów ( tych zielonych) mam 34 dzisiaj i 2 wcześniej. Za zdobycie flag i wygraną dostałem extra 167 punktów ( te żółte) ale w opji onwentarzu nie mam ich wpisanych, pewnie zostaną przeliczone jutro bądzi za tydzien.

Są jakieś progi tych punktów by zodbywać kolejne rangi?

Dalej wychodzimy, koniec bg i przenosi mnie przy czerwnonym portalu przy wsg. Hmm spoko, ale czemu ja tu ejstem sam? Reszta w ogri lub xr. Pewnie tam byli jak wchodzili, tylko czemu ja nei jestem w stonetalon m jak zaczynałem?

Ok kolesie się umawiają na kolejnego bg. Mówią coś o wsg i ab, że chcą potestować ab, hmm w sumie moge znimi, tylko co to jest ;p Zapewne tez jakiś bg.

Więc znów stanełem w kolejnce i czekam. W sumie to juz nie czekam i się nie doczekałem bo niewiem za bardzo oco biega ;p

Dlatego fajnie by było jakby ktoś mi wytłumaczył na te pytania co zadałęm powyżej.
A najlepiej jak by ktoś dał linka polskojęzycznego najlepiej, ale ang też moze być. Oco biega z honorpointach i przeliczaniu na punkty ich i battleground. najlepiej w wersji dla tępych ;p
Bo to co jest na wow-europe.com jakoś do mnie nie trafia ;p

Dzięki z góry


_________________
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 22:33 
Cytuj  
Da sie zrobic aby grajac czytac jednoczesnie irca ? :P


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 23:52 
Cytuj  
Moze ktos odpowie na pytanie Szopena bo sam jestem ciekaw jak to jest dokladnie.

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 00:12 
Cytuj  
a wiec
jak powszechnie wiadomo za kazde HK (honorable kill) dostajemy x punktow honoru (HP); zalezy od levela przeciwnika i jego rangi, im wyzej tym wiecej, za wygranie bg dostaje sie bezposrednio honor pointy (te zolte).

progi sa ustalane dynamicznie, zalezy od serwera.

portale do bg dzialaja po swojemu, raz cie wyrzuci tam gdzie przylaczyles sie do kolejki raz nie

wsg - warsong gluth - tryb ctf, chyba wszyscy wiedza o co w tym chodzi
ab - arathi basin - zajmujecie strategiczne punkty, ktore daja troche surowcow co jakis czas, kto pierwszy dojdzie do 2000 wygrywa
av - alterac valley - wygrana to zabicie generala przeciwnej strony, duze to to i moze sie dluugo ciagnac


_________________
..::Char profile::..

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 09:55 
Cytuj  
a co za roznica czy wejde w czerwony portal, czy dolacze do kolejki w miescie?


Posty: 3
Dołączył(a): 5.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 10:25 
Cytuj  
Mam pytanie: czy w WoW'a na serverze blizarda możnaby grać na patchowaniej wersji Beta i jeśli tak to jak zdobyć Cd-key'a którego trzeba wpisać przy zakładaniu konta? Trzebaby za niego zapłacić? Czy też koniecznie trzeba orginałkę gry kupić?


_________________
"Myślę więc jestem" - po czym znikł

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 11:28 
Cytuj  
Cd-keye rozdaja na przyklad w Empikach. Spytaj sie sprzedawcy, napewno ci da :evil: ponoc czasami chca cos w zamian, ach ci materialisci :har:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 5.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 11:35 
Cytuj  
Tak po prostu podejść i mi dadzą? Tiaaa jassssne. A tak poza tym to czy na jednym cd-keyu mozna 2 konta założyć?


_________________
"Myślę więc jestem" - po czym znikł

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 11:50 
Cytuj  
nie

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 11:50 
Cytuj  
Niestety nie da sie zalozyc 2 kont na 1 cd-keyu ... . I jak zwykle nic nie ma za darmo ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.