mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:01 
Cytuj  
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... =72658&P=1

Brakuje "I win button" request :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:14 
Cytuj  
Co ikonkę mu zmieniają? :lol:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:23 
Cytuj  
Przeczytales ten temat?
Nie zmieniaja nic. Na razie zebrali tylko wszystkie whiny jakie magowie napisali na official forum i zrobili z tego jeden blue post. Jakby to wszystko zaimplementowali to w zasadzie mozna by uznac to za I win button.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:25 
Cytuj  
...and all this you will see in Burning Crusade expansion :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:27 
Cytuj  
Cytuj:
Mages feel that melee classes are the favoured classes in the game, mainly because of the very good itemisation for those classes. The very powerful melee armour heavily reduces the effectiveness of spells, due to the melee items' high resistance bonuses. Mages also feel that they have no similar powerful itemisation for caster classes.


kthxbye... ogolnie to magowie to najgorsza klasa 0 dmg itd. szczegolnie warriorzy ownuja magow... lol :lol:


_________________
.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:30 
Cytuj  
Mnie najbardziej rozbawilo stwierdzenie, ze healerzy overdmguja magow. Ciekawe co na to druidzi i priesci.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:31 
Cytuj  
Tak naprawdę to mag miałbyć main dmg dealerem jako mówi manula, teraz dorównują/prześcigają nas rogale, druidzi, hunterzy, warriorzy arms/fury. Trzeba się naprawdę napocić, żeby w MC czy jakimś innym instancie być nr1, nie to co kiedyś.
W pvp jestęsmy super klasą dopóki nie mamy cooldownów na trinkietach...

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:37 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
W pvp jestęsmy super klasą dopóki nie mamy cooldownów na trinkietach...

No tak, to rzeczywiście rzadko się zdarza... :roll:

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:39 
Cytuj  
druidzi was overdmguja?! czym? healami? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:41 
Cytuj  
a czy nie jest tak, ze jakby magowie poszli na calosc w MC to bylby wipe? ;)
moze i was przescigaja na dmg listach ale tak naprawde w PvP magowie robia najwiekszy dmg...

np.
http://files.filefront.com/letskillkorr ... einfo.html


_________________
.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:44 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Mnie najbardziej rozbawilo stwierdzenie, ze healerzy overdmguja magow. Ciekawe co na to druidzi i priesci.

Prieści zazwyczaj czekają, aż skończy mi się mana. Wtedy mnie zabijają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:46 
Cytuj  
i to niby znaczy, ze overdmguja magow?


_________________
.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:49 
Cytuj  
To znaczy, że Priest może zacząc walkę, iśc na kawę, wrócić, wyleczyć się i wykończyc maga, któremu pięć minut wcześniej skończyła się mana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:52 
Cytuj  
ehm... ale byla mowa o overdmg... nie moga wam dac takiego dmg, ze rozwalacie priesta prawie 1 fireballem... ;)


_________________
.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:53 
Cytuj  
oj glupi ten blizz glupi..a co z niewidzialnoscia bo cos przycichlo ...
Szkoda ze robia gre dla 12 latkow bo wszystko idzie w kierunku aby bylo latwo szybko i lamowato ;/(diablo 2 last patch)


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja


Ostatnio edytowano 5 lis 2005, 14:05 przez Nileno, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:57 
Cytuj  
jeszcze czego ;) moga im dac max taka jak maja NE... ale i tak nie powinni ;)


_________________
.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 14:20 
Cytuj  
W sumie aż tak wiele nie trzeba poprawiać.

Dmg - imo nie tyle powinni zbuffować maga ile nerfnąć inne klasy - np warlocka, nie może być tak, że mag będzie robił dużo większy dps niż do tej pory, od razu inne klasy zaczęłyby whinować, że mag jest za mocny i oni Podobnie z resistami, powinien być inny system naliczania szansy na resist do pve i pvp.

Water&Food - No tutaj oczywiste jest, że mag nie powienien tracić tyle czasu na robienie crystal water, bo to jest po prostu głupota. Mana ruby nie powinno być tradeable, bo to byłby już cios poniżej pasa dla magów :). Już narzekają, że robią za sklepik z crystal water a blizz dodaje jeszcze jeden przedmiot, który będzie chciał każdy mana user.

Co do problemów z itemizacją to dobra rada - pograjcie palkiem i wtedy z radością wrócicie do skopanego maga :). Ja jako palek nie mam prioryetu na itemy z +healing, bo healerzy niby powinni dostać go pierwsi, a jak jest +dmg/healing to zaraz się magowie rzucają. Jak jest jakaś dobra broń - to na co ona palkowi, i tak nie robi dps. Jedyne czego nikt nie zabiera to shieldy z +mana regen.


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 14:27 
Cytuj  
dokladnie jakby mag zaczal robic o wiele wiekszy dmg to reszta by zrobila jeden wielki whin ;) Ale przeciez mag i tak jest dobra klasa i wiekszosc tych narzekan jest w stylu narzekan innych klas ;)

whine mode on:
priesci overhealuja nas warriorow :)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 15:46 
Cytuj  
Jak nie gracie magami to sie nie odzywajcie.

Sam gram magiem od najwczesniejszych bet mam ponad 90 dni na Khebeln in game. Jedne z najlepszych itemków wszystko pod pvp.

Nie będę się rozwodził, alepowiem tylko że dłógo starałem się czekać na buf maga który nie nadchodził bylismy systematycznie nerfowani od bety. Po wyjsciu zmienionego druida niewytrzymałem ! Zrobiłem go, aktualnie wlasnie dibijam 60lv nim. I powiem jedno oudmg feral druidem maga to bułka z masłem. I to feralem bez bardzo dobrych przedmiotów jakie ma mój mag. Burst dmg maga jest stanowczo przereklamowany. Druidem z combo tiger fury+ revenge, rake claw claw ( to wszystko 2 3s) robie tyle dmg co magiem z full combo a nie trace nic many. Gdy potrzeba tylko out z ferala full heal i w miska albo w kotka spowrotem.


Generalnie nie wracam do maga dopuki go wreszcie nie naprawia, mam juz dosyć. :cry: Granie jakąś klasą dla archetypu to jedno, starałem się, ale tego juz zaduzo.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 5 lis 2005, 16:26 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 15:54 
Cytuj  
JEZU najwiekszy stek bzdur jaki kiedykolwiek czytałem. Cosmopolitan jest bardziej wiarygondy niz te wypociny co co napisał Vaneras. Ciekawe czy on wogole kiedyś odpalił wowa?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.