mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:12 
Cytuj  
W sumie masz racje Fabianek ale ja gram na serwerze pvp i idac full w + dmg gear bede mial 3,3 k HP i 6200 many z arcane intelect + 502 do dmg. Z jednym własciwym buildem jaki podales czyli 18 arc /33 frost. Tak ubrany Wyjde siejac postach. Przypadkiem spotkam alianta lvl 14 rank high warlord wariora który po szarzy i crit 1500, uzyje intrcept i kolejnym cricie mnie zabije. Przypadkiem farmujac w EP spotkam koelge rogue który z abusha mi wyjedzie za 1700 i bakstabem dobije za 1400. Ale, zaluzmy ze udalo mi sie zareagowac i robie frost nowe. Wuhah ale on ma 50 frost rezist i niestety ja zrezistowal. Juz nie mowiac ze z taka iloscia hp to pewnie druid/prist wrzucajac doty mnie zabije zanim wogule zdaze wyprowadzic dmg.

Chłopie ogarnij sie nie grasz magiem i nie, wiesz o czym mowisz. Topik było o bufowaniu maga to o nim pisze to co mysle.

Khaaras chodzi mi nie o wariora z 14 ranga bo oni nie maja rezistow. Tylko o warka arms/furey ze sprzetem z MC/BWL + np. do tego z Spinal Reaper

W moim poscie chialem sie skupic tylko i wylacznie na porownaniu klas z lvl 60 z end game ubrankami czyli 70 % sprzetu to epiki.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1


Ostatnio edytowano 8 lis 2005, 12:21 przez Arvold, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:17 
Cytuj  
Zagraj wariorem to będziesz unikał magów. Uwierz mi. No chyba ze każdy waiorr ma 14 lvl rank i ma 2h broń :o

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:17 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Chłopie ogarnij sie nie grasz magiem i nie, wiesz o czym mowisz. Topik było o bufowaniu maga to o nim pisze to co mysle.


po 1st gram z magiem od kilku miesiecy w party praktycznie codziennie, po 2nd mam maga na lv40 i im wyzszy level tym sie latwiej expuje teraz jestem na etapie 35-40k exp / h (rested) rogue tyle nie ma na lv 5x na rescie wiec o czym my rozmawiamy. Moby dla wszystkich klas sa takim samym przeciwnikiem wiec to najlepszy wykladnik jakosci postaci a to ze mag/preist/lock ma przej... z rogue to co z tego rogue ma przej... z arms/fury warkiem ubranym w epici bo go criticuje za 200-300 wprowadzajac go w enrage, za to frost mag nie pozwoli sie dotknac warriorowi typowy system nozyczki kartka kamien.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:30 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
o_O znaczy chcesz zabronic posiadanie tankowi 300+ fire resist? np. z capowac do 100? chcialbym widziec MT tnakujacego ragnara ze 100 fire resist :)


Zasadniczo w samej idei resistów jest trochę błąd po stronie blizza.

Bo przecież utrzymując aktualny trend itemizacji - melee dostają coraz większą ochronę od casterów (+resist) i od melee (+armor), tak cloth dostają tylko +resist.

A więc w tierXX będzie biegał sobie koleś z mieczem 1000 dmg i gigantycznym resistem, którego caster, nawet jak będzie miał tonę +dmg, będzie mógł tylko posmyrać, bo mu ten koleś będzie resistował 80% spelli. A caster z itemów nie będzie miał żadnej formy częściowej ochrony przed mieczem.

Oczywiście, to wciąż daleka przyszłość, ale konsekwentny, ciągły nurt problemów itemizacji caster / melee.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:38 
Cytuj  
czytajac temat i odpowiedzi Fabianka nasunelo mi sie takie powiedzonko:
"wszyscy rozmawiaja o zupie a ty o dupie"
na kija gadasz o pve i to jeszcze o pve na 40 lvl ... skoro rozmowa toczy sie na temat maga w endgame i to w pvp ...
heh :(

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:43 
Cytuj  
Hergar napisał(a):
czytajac temat i odpowiedzi Fabianka nasunelo mi sie takie powiedzonko:
"wszyscy rozmawiaja o zupie a ty o dupie"


Eee, to chyba powinienes napisac "czytajac forum" a nie "czytajac temat" :)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:44 
Cytuj  
nie chcialem uogolniac ... :(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:47 
Cytuj  
Hergar napisał(a):
na kija gadasz o pve i to jeszcze o pve na 40 lvl ... skoro rozmowa toczy sie na temat maga w endgame i to w pvp ...
heh :(


bo gram codziennie w party z magiem od jakiegos kwietnia i widze jakie cuda moze robic

a mowie o pve bo tego kontentu jest wiecej i z kazdym patchem jest go coraz wiecej dla przykladu 3 bg vs 6 instnacji na lv60 oraz kilka questow pvp vs setki questow pve to chyba jest oczywiste na co stawia autor gry

a wszystkie whine'y/flame'y ze mage need buff, warriors need nerf, rogues are overpower, i cant win with shamans etc. przypominaja mi sytuacje z przed kilku lat jak to plakali wszyscy na temat balansu war3 a jeszcze wczesniej na temat balansu sc a blizzard i tak robil swoje. A to forum world of warcraft a nie "przytul mnie mamo"

po za tym placz na resisty ma sie tak samo jak placz rogues ze criticujac warriory za 200-300hp


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 14:04 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Hergar napisał(a):
na kija gadasz o pve i to jeszcze o pve na 40 lvl ... skoro rozmowa toczy sie na temat maga w endgame i to w pvp ...
heh :(


bo gram codziennie w party z magiem od jakiegos kwietnia i widze jakie cuda moze robic

a mowie o pve bo tego kontentu jest wiecej i z kazdym patchem jest go coraz wiecej dla przykladu 3 bg vs 6 instnacji na lv60 oraz kilka questow pvp vs setki questow pve to chyba jest oczywiste na co stawia autor gry

a wszystkie whine'y/flame'y ze mage need buff, warriors need nerf, rogues are overpower, i cant win with shamans etc. przypominaja mi sytuacje z przed kilku lat jak to plakali wszyscy na temat balansu war3 a jeszcze wczesniej na temat balansu sc a blizzard i tak robil swoje. A to forum world of warcraft a nie "przytul mnie mamo"

po za tym placz na resisty ma sie tak samo jak placz rogues ze criticujac warriory za 200-300hp
Jesteś głupi? Czy tylko udajesz? Spróbuj się wczytać w to co piszą ludzie, spróbuj to zrozumieć, a napewno oszczędzisz sobie wstydu. Następna sprawa, zmień tą sygnaturkę bo tylko siebie ośmieszasz, ot taka dobra rada.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 14:06 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Jesteś głupi? Czy tylko udajesz? Spróbuj się wczytać w to co piszą ludzie, spróbuj to zrozumieć, a napewno oszczędzisz sobie wstydu. Następna sprawa, zmień tą sygnaturkę bo tylko siebie ośmieszasz, ot taka dobra rada.


moze jakis argument ktore z rzeczy ktore napisalem sa bzdura?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 14:30 
Cytuj  
chyba chodzi o to ze wszyscy pisza o pvp, a tylko ty pierdolisz cos o pve :wink:

no offence :lol:

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 14:50 
Cytuj  
w pve tez przydaloby sie coz zrobic. kiedys mag mial primary ranged dgm dealer, teraz zostal tylko waterboyem. I tu wlasnie najbardziej widac jak itemizacja faworyzuje melee.

Jak zaczynalismy MC (wszyscy blue gear) bylem zawsze pierwszy w dmgliscie, teraz po miesiacach farmowania epicow rougi, warlocki, nieraz hubnterzy, nieraz warriorzy robia wiekszy dmg od magow.

Edit: warlocki i hunterzy outdmguja maga z powodu buffa ktory dostali ;)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 14:55 
Cytuj  
to czytaj co pisza, zdaje sie ze fabianek cos pisal o tym.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 17:03 
Cytuj  
Hmm wczoraj na ragu dmg meter pokazal ze mialem najwiecej dmg done (tylko rag bez dmg z sonow) cos ~70k, zmniejszylem FR dajac troche wiecej +dmg, chyba mialem farta z critami bo czesto lecialy frostbolty za 1.7k. (Rogali mamy dobrze ubranych z epixami w lapach). W PVE mag jest dobrze zbalansowany, z 1.9 nerf lockow i buff coe dla frost magow da nam pierwsze miejsca na dmg meterach chyba....

*

Posty: 59
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 17:20 
Cytuj  
blehehehe mam 40 lvl maga ale gram z magiem codziennie i widze co wyprawia..... *sika w gacie*....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 17:21 
Cytuj  
Nerfują locków w 1.9? Pewnie zrobią że jeden soul shard zajmuje 2 sloty~~

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 17:24 
Cytuj  
Domin, oczywiscie bo wszystkie rogale byly poza zasiegiem :P

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 18:25 
Cytuj  
ja niemam wielkich wymagan
:lol:
chcialbym zeby mag byl
w PvE prawdziwym DD a nie popierdulka bo tak naprawde
to aktualnie jest z tym kiepsko
w PvP niech zostanie jak jest.
niech bedzie wymagajacy. to wkoncu magia to sztuka ;)
nie dla kazdego.
jakos w PvP nie nazekam moze skill na serwerze RP ludzi jest nizszy ale radze sobie zarowno w duelach jak i w BG . moze nie wymiatam ale radze sobie i oto chodzi. ma byc balans a nie wymiatanie.
(i to ze jak narazie frost/arcane arcane/frost mage jest narazie jedynym slusznym wyjsciem to swiadczy tylko otym zemiany sa potrzebne.


_________________
dyzortografia
....................
profil

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 20:50 
Cytuj  
Jak buffnom/ą (niewiem jak się pisze) maga, to już wiem jakiego robię alta ^^

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 21:10 
Cytuj  
Rób palka, co by z nim nie zrobili i tak $%^owo się nim gra, więc nie będziesz miał żadnych niespodzianek.


_________________
Altaya | BF4

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.