mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:05 
Cytuj  
Mam dylemat kim zaczac? Najbardziej interesuja mnie Priest, Hunter, Mage i Druid... Mam nadzieje ze mi powiecie o ich wadach i zaletach tych klas.. a takze mniej wiecej jaki build wybrac... I czy rasa posiadajaca dana klase jest lepsza??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:07 
Cytuj  
Priestem na 60 nie pograsz PvP bo bedziesz 100% holy w rajdach
Druidem zbierzesz szybko itemy w MC, BWL


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:14 
Cytuj  
Wez huntera. Bardzo dobry w PVP po ostatnich poprawkach, przyjemna w PVE (pet tankuje, ty DPSujesz). No i every item is hunter's item :]

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:20 
Cytuj  
krzys!ek123ns napisał(a):
Mam dylemat kim zaczac? Najbardziej interesuja mnie Priest, Hunter, Mage i Druid... Mam nadzieje ze mi powiecie o ich wadach i zaletach tych klas.. a takze mniej wiecej jaki build wybrac... I czy rasa posiadajaca dana klase jest lepsza??


Priest ma jedna podstawowa zalete - zawsze znajdzie sie dla niego mijsce w instancjach, zawsze jest za malo priestow:)

Hunter - w sumie nie gralem nim wiec nie moge nic powiedziec, ale z opinii qmpli wynika za jest niezly.

Mage jest chyba jedna z najbardziej nieprzydatnych klas w high-end instance, chyba ze jestes frost i lubisz przez 10 min. robic wode dla calego raidu. Ale mi magiem gra sie bardzo przyjemnie jako fire, ale nie mam jeszcze 60:)

Druid jest klasa ktora moze walczyc jako wariror, rogue lub healer. Ogolnie druidow jest bardzo malo, ale to tez przyjemna klasa:)


Posty: 11
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:22 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
No i every item is hunter's item :]


To zdanie mi sie bardzo podoba.. :)


Posty: 30
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:27 
Cytuj  
90% ppl nie ;]

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:51 
Cytuj  
nie polecam maga, sam mam go na 60lvlu, grałem nim od bety i widzę co blizzard robi z tą klasą i jaki obiera jej końcowy obraz. Konsekwentnie olewa nasze prośby i nie naprawia bugów, który funkcjonują od bety. Itemy dla maga też są broken - przykład, który jest wręcz nie do pomyślenia. Trinkety klasowe z DM - każda klasa miała coś w stylu regens 4mana points/4health points for 5sec (przykładowo) + jakis boost do DMG/def/crita. Mag miał zaś tylko regen. Bez niczego. W dodatku identyczny jak ten na trinketach z dopalaczami. [whine mode off]

Patrząc na fora to widac, ze blizz bedzie cos zmienial u magow, zostały juz spisane zazalenia graczy, blizz wyciagnal wnioski i przemysla sprawe, wiec jest jeszcze nadzieja. Z tej 4ki wybrałbym hunta lub druida choc hunter ma latwiejsza sprawe w end-game z itemami imo.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:53 
Cytuj  
krzys!ek123ns napisał(a):
Mam dylemat kim zaczac? Najbardziej interesuja mnie Priest, Hunter, Mage i Druid... Mam nadzieje ze mi powiecie o ich wadach i zaletach tych klas.. a takze mniej wiecej jaki build wybrac... I czy rasa posiadajaca dana klase jest lepsza??


Poczytaj o tych klasach bo jest mnostwo topicow na tym forum o nich.
Hunterem sie gra szybko (levele) i latwo. Ale na wyzszych levelach podobno nudno.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:58 
Cytuj  
OMG, ile jeszcze takich tematow powstanie? :| Dlaczego ludziom tak trudno zrozumiec ze kazda klasa jest zbalansowana i ze jesli nawet ktos komus 'doradzi' ze np wojownik jest najlepszy, to dopoki nie beda sie 'czuli' w takiej grze to i tak beda posysac, mimo ze mogli by byc np dobrym hunterem? Geeeeez, jakie to smutne


pozdrawiam

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 16:04 
Cytuj  
krzys!ek123ns napisał(a):
Mam dylemat kim zaczac? Najbardziej interesuja mnie Priest, Hunter, Mage i Druid...


poczytaj instrukcje tam jest dokladnie opisane jaki jest styl danej klasy i to sie w 100% sprawdza szczegolnie w hi end content

krzys!ek123ns napisał(a):
Mam nadzieje ze mi powiecie o ich wadach i zaletach tych klas..


http://www.wow-europe.com -> classes

tam sa wymienione 3 najwieksze zalety wg. blizzarda jesli ci beda odpowiadaly tzn ze powinienes wybrac wlasnie ta klase jesli nie to omijaj ja z daleka.

krzys!ek123ns napisał(a):
a takze mniej wiecej jaki build wybrac...


buildem sie nie przejmuj zaczniesz sie martwic jak zrobisz lv60

krzys!ek123ns napisał(a):
I czy rasa posiadajaca dana klase jest lepsza??


podobno tak, ale sa to raczej szczegoly bardziej konkretna rasa nadaje sie bardziej na pvp lub pve.

PVP to zdecydowanie: Undead (WotF), a po za tym Tauren (Warstomp), Gnome (Escape artist), Orc (25% stun resist, knockback)
PVE to zdecydowanie: Human (Diplomacy pozwoli ci na zaoszczedzenie tony kasy na reputacje)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 25 lis 2005, 16:09 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 16:05 
Cytuj  
Priest - beda Ci glowe ciagle zawracali zebys pomogl to tu to tam, a pojdziesz jako holy do bg to sie zalamiesz bardzo szybko, bo gra sie nim poprostu tak samo nudno jak w instancji, a do tego - jestes glownym celem dla specjalnie wydzielonego rogue's commando, zanim palec przesunie sie pod klawisz fear to bedziesz martwy. Jak zrobisz sie shadow to beda Ci glowe suszyc w gildii przed duzymi raidami, a w bg beda Cie obrazac ze nie leczysz.

Hunter - poprawili go, a konkretnie sprawili ze sa buildy alternatywne, ktore kiedys robili tylko nieliczni. Po za tym hunter jaki byl taki jest, czyli nienajgorszy, aczkolwiek jest ich malo potrzeba, a duzo ludzie robia.

Mage - niezla postac, byc moze w instancjach gdzie wszystko ma resist na fire - fire mag bedzie kiepski, za to w pvp (bg), bedziesz sie wyzywal ostro (jak Ci ktos powie ze nie - to znaczy ze nie umie grac i tyle). No i do 60lvl to prawie jak priest bedziesz proszony o grupe. Jedno co mnie wkurza to ze mu sie mana konczy - dlatego wole huntera. Dmg w instancjach do ubrs wlacznie bedziesz mial bardzo duzy dzieki aoe - wiec bediesz figurowal na szczycie list dmg meter ;), oczywiscie mozesz zalozyc ze aoe sie nie liczy i mag to gimp, tak jak priest moze powiedziec ze nie liczy sobie do heal takiego czaru jak np. renew.

Druid - zaczlalem grac druidem troche i bardzo pozytywna postac. No ale jak bedziesz chcial lazic do tych instancji co to sie nie chodzi do nich po epiki tylko 1000 razy w kolo zalicza dla przyjemnosci to moze Ci odpasc przyjemnosc grania jako feral, i zostaniesz pseudo priestem.

Generalnie jak bym mial wybierac i na serwerze byloby malo hunterow to bym gral hunterem. W kazdym innym przypadku druidem, bo ciekawa to jest postac.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 16:07 
Cytuj  
Zapomniałeś o Orcu do PvP: 25% resist na stuna i knockout.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 16:09 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Zapomniałeś o Orcu do PvP: 25% resist na stuna i knockout.


thx juz :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 16:23 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
PVE to zdecydowanie: Human (Diplomacy pozwoli ci na zaoszczedzenie tony kasy na reputacje)

Oj, racja. Taka niedoceniana kiedys cecha, a ostatnio zaczyna wyrastac na glowny bonus w grze od czasu kiedy Blizzard oszalal na punkcie dawania nagrod za reputacje.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 16:28 
Cytuj  
ta ten racial jest naprawde imba zastanawiam sie tylko kiedy horda zacznie na niego plakac i go upie...


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 32
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 17:26 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ta ten racial jest naprawde imba zastanawiam sie tylko kiedy horda zacznie na niego plakac i go upie...


Fabianek, masz jakies problemy emocjonalne zwiazane z horda? Reszta ras w alliance rowniez nie ma pozytku z tego racial skilla wiec ma taki sam powod do placzu jak i horda

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 17:30 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
OMG, ile jeszcze takich tematow powstanie? :| Dlaczego ludziom tak trudno zrozumiec ze kazda klasa jest zbalansowana i ze jesli nawet ktos komus 'doradzi' ze np wojownik jest najlepszy,


Szczególnie buffy od gear maga w stosunku do buffów warriorka ... Aż mi żal się robi...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 17:49 
Cytuj  
Fajny tekst - klasy w WoW są zbalansowne. Nigdy nie były i nigdy nie będą... Niestety :(


Posty: 30
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 19:10 
Cytuj  
Podoba mi sie pieprzenie magow "uu warrior to ma imba sprzet,a my jakies crapy potem w 1 ciosie nas jedzie". I pozniej duel z frost magiem.
Sheep> frostbolt -> nova -> coc -> forstbolt = dead. 1 cios zdaze zadac i zebym nie wiem jak sie staral tego nie zmienie x_O (Jedyna szansa to bron zabijajaca 1 ciosem). Mag dostaje 2 trinkety i dps zwieksza mu sie 300% na pare sec, i te pare sec wystarczy do zabcia 90% ppl.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 19:44 
Cytuj  
Co do huntera. Jezeli zaatakuja 2 osoby to hunter nie zyje. Mag jakos da rade jedna w owce i bedzie tak bajerowal, a hunter co zrobi?? na jedna pusci peta ktory zginie, a sam zginie walczac z druga??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.