mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:38 
Cytuj  
jedno zdanie.

Każdy kto pisze że w raidzie gra się jednym przyciskiem albo że jest klasa od której się nie wymaga skilla jest albo głupi albo edukacja zatrzymała mu się na poziomie UBRS.

drugie

PvP wybacza brak skila, bo każdy znajdzie sobie kogoś komu zleje dupe i choćbys 6 godzin nic nie zabił to zawsze ci HK rośnie, PvE nie wybacza jak jesteś kiepski zawsze dostaniesz baty i wyjdziesz z niczym


_________________
psn

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:41 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Cytuj:
1on1one1




Posts: 2
Joined: 28 Nov 200


huragan zrobil sobie alta na forum


rofl z tego co mi wiadome Huragan gra horda, pod IF naked pwnage horda zrobic to bylaby sciema LOL, A jesli chodzi o walke z warem to mial +str +stamina + enchanty ja mialem armor bliski 0 ?!!!! niemialem 1,5k hp i 2k mp. Niemow ze to taka imba albo ze reaper to scyrozyr do strugania kartofli:)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jedno zdanie.

Każdy kto pisze że w raidzie gra się jednym przyciskiem albo że jest klasa od której się nie wymaga skilla jest albo głupi albo edukacja zatrzymała mu się na poziomie UBRS.

drugie

PvP wybacza brak skila, bo każdy znajdzie sobie kogoś komu zleje dupe i choćbys 6 godzin nic nie zabił to zawsze ci HK rośnie, PvE nie wybacza jak jesteś kiepski zawsze dostaniesz baty i wyjdziesz z niczym


dobrze napisane desh, PvE w WoWie jest kurewsko wymagające, imho dużo bardziej niż jakiekolwiek PvP.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jedno zdanie.

Każdy kto pisze że w raidzie gra się jednym przyciskiem albo że jest klasa od której się nie wymaga skilla jest albo głupi albo edukacja zatrzymała mu się na poziomie UBRS.

drugie

PvP wybacza brak skila, bo każdy znajdzie sobie kogoś komu zleje dupe i choćbys 6 godzin nic nie zabił to zawsze ci HK rośnie, PvE nie wybacza jak jesteś kiepski zawsze dostaniesz baty i wyjdziesz z niczym


1. Nikt nie pisze ze sa klasy ktore nie wymagaja skilla - taki absurd jeszcze przed wyjsciem wowa napewno bylby poprawiony w patchu bo gra musi byc zbalansowana chocby w minimalnym stosunku. Odnosnie klikania, to w mc priest uzywa flasha heal, mag frost bolta itp wiadomo ze czasem trzeba rzucic shielda, prayera czy cus ale doskonale wiecie co mam na mysli mowiac o jednym przycisku. Monotonia pve to nie pvp gdzie np na wsg musisz kontrolowac 3-4 wrogow naraz rzucac prakycznie kazdy przydatny czar i ogranicza Cie jedynie 2sec cd miedzy spellami...

2. Z tym wybaczaniem to jeden wielki LOL. Honor Points dostajesz miedzy innymi za range przeciwnika, im mniejsza tym mniej honoru. HK rosnie ale to nie hk decyduje o rankingu ale punkty. Dlatego liczy sie rowniez dmg jaki zadajesz osobie za ktora masz hk - i moze dlatego niektorzy nie rozumieja dlaczego shadow priesci nie lubia leczyc:D To tak jakbys siwterdzil hmm wipe w blw na 1wszym bosie to nic zroie 10x ubrs i sie odbije.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:57 
Cytuj  
Ci którzy dostaja w dupe mówią, ze to przez sprzęt.
Ci którzy ich tłuką mówią, że to dzięki skillowi.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:58 
Cytuj  
1on1one1 napisał(a):
2. Z tym wybaczaniem to jeden wielki LOL. Honor Points dostajesz miedzy innymi za range przeciwnika, im mniejsza tym mniej honoru. HK rosnie ale to nie hk decyduje o rankingu ale punkty. Dlatego liczy sie rowniez dmg jaki zadajesz osobie za ktora masz hk - i moze dlatego niektorzy nie rozumieja dlaczego shadow priesci nie lubia leczyc:D To tak jakbys siwterdzil hmm wipe w blw na 1wszym bosie to nic zroie 10x ubrs i sie odbije.

Widac jakie masz pojecie o PVP w WOW. Ludzie rozumujacy w ten sposob nigdy nie beda wysoko w rankingu PVP. Na topie sa grupy farmujace CP = wygrywajace BG. A BG wygrywa sie przez zdobywanie flag, a nie bezsensowne walki pomiedzy nimi zeby sobie HK nabic.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:58 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ci którzy dostaja w dupe mówią, ze to przez sprzęt.
Ci którzy ich tłuką mówią, że to dzięki skillowi.

Najlepsze podsumowanie tego watku :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 12:03 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ci którzy dostaja w dupe mówią, ze to przez sprzęt.
Ci którzy ich tłuką mówią, że to dzięki skillowi.
dokładnie, problem w tym że jak masz 25+ epików to nie juz na co zwalać a ja dalej jestem noobem :wink:

Nigdy nie byłem super w PvP, wiem co trzeba robić ale nie potrafie grać jak mam ponad 15 skili na klawiszach - częściowo klikam myszką.
Nigdy nie bede wymiatał ale nie widze też powodu dla którego miałoby mi na tym zależeć.

jestem bardzi dobry i to mi wystarcza - nie zaciskam zębów :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 12:06 
Cytuj  
edit: nie chce mi sie flameowac


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 12:41 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Widac jakie masz pojecie o PVP w WOW. Ludzie rozumujacy w ten sposob nigdy nie beda wysoko w rankingu PVP. Na topie sa grupy farmujace CP = wygrywajace BG. A BG wygrywa sie przez zdobywanie flag, a nie bezsensowne walki pomiedzy nimi zeby sobie HK nabic.


czy ilustrujac zaleznosc hp od hk, napisalem gdzies full dps ftw? Ludzie czepiacie sie pojedynczych slowek nie rozumiejac sensu wypowiedzi, to tak jak: gra polslowek - sra polglowek. Oczywiscie ze mialem na mysli random / av, a nie teamplay. Kazdy wie ze bonusy za szybki win daja wiecej hp/h niz z hk, wystarczy pograc 2godzinki na bg zeby sie o ty przekonac, nie trzeba byc w pierwszej dziesiatce.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 16:44 
Cytuj  
Desh napisał(a):
jedno zdanie.

Każdy kto pisze że w raidzie gra się jednym przyciskiem albo że jest klasa od której się nie wymaga skilla jest albo głupi albo edukacja zatrzymała mu się na poziomie UBRS. [...]

Priest na Ragu. Flash heal, flash heal.....siony - back, mana regen, renew, pojawia sie Rag, flash heal, flash heal....

Rozumiem, ze to jest ten caly wachlarz zawilych czynnosci, kt. wymaga PvE ? :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 16:53 
Cytuj  
BG AV uber PVP skill: isc za rajdem jak zaczyna sie walka wlaczyc stealth i mozna czytac ksiazke
BG AB uber PVP Huragan skill: podejsc do jeziorka, wyciagnac wedke, lowic ryby


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 16:58 
Cytuj  
A grałeś warriorem? Może napiszę jakie mam chary:

1. Hunter 60lvl
2. Rogue 60lvl
3. Mage 29lvl
4. Shaman 38lvl
5. Druid 37lvl
6. Warrior 22lvl

Obecnie leveluje shamana i warriora. Żadna z wyżej wymienionych postaci nie potrzebuje używania tylu skili co warrior. Hunterem tak naprawdę mogę użyć 3 skile (oczywiście mowa o PvE), rogue to samo tzn. 2-3 skile, mage także, no może góra 4 skile, shaman 2-3 skile (no tu może trochę więcej jak stawiam totemy), druid w formie ktotka to podobnie jak rogue 2-3 skile a warrior? Walcząc z mobkiem o 2-3lvl więcej muszę użyć z 4-7 skili. Możliwe, że w PvE są klasy, które używają 1-2 skili, ale pod warunkiem, że supportują party a nie grają solo!

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 17:00 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
BG AV uber PVP skill: isc za rajdem jak zaczyna sie walka wlaczyc stealth i mozna czytac ksiazke
BG AB uber PVP Huragan skill: podejsc do jeziorka, wyciagnac wedke, lowic ryby


Dobre :wink: ale taka jest prawda. Na upartego nic nie trzeba robić, aby zdobywać reputację i rangę. Może to potrwa o wiele dłużej, ale da się zrobić.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 17:05 
Cytuj  
Mowa tu nie o itemy z PvE vs rank z PvP, przynajmniej ja o tym nie mowie. IMO w PvP osoba, kt. gra duzo PvP >> osoba, kt. spamuje jeden klawisz w PvE.

I blagam, bez sciemy, jak to trzeba sie wojem nameczyc przy tankowaniu, ktos tu pisal ( Highlander albo Desh, nie chce klamac ), ze podczas tankowania na pare minut robi away od kompa. Wiec Fabianek, rownie dobrze moge Ci napisac to samo o PvE co Ty tutaj o BG ( co nie zmienia faktu, ze masz racje, iz BG to zerg - tym niemniej czasami dochodzi do walki wyrownanej w mniej liczebnej grupie i wowczas duze znaczenie ma jaka akcje podejmiesz. PvE mastahs na ogol robia w tyl zwrot :).

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 01:28 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
. Żadna z wyżej wymienionych postaci nie potrzebuje używania tylu skili co warrior.


szczegolnie jak tankuje w instancu :) LOL
jedna reka klika jeden button a druga popija kawke.. :) phi.....


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 03:08 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
I blagam, bez sciemy, jak to trzeba sie wojem nameczyc przy tankowaniu, ktos tu pisal ( Highlander albo Desh, nie chce klamac ), ze podczas tankowania na pare minut robi away od kompa. Wiec Fabianek, rownie dobrze moge Ci napisac to samo o PvE co Ty tutaj o BG ( co nie zmienia faktu, ze masz racje, iz BG to zerg - tym niemniej czasami dochodzi do walki wyrownanej w mniej liczebnej grupie i wowczas duze znaczenie ma jaka akcje podejmiesz. PvE mastahs na ogol robia w tyl zwrot :).


lol jasne sa prostrze walki i trudniejsze proste sa do mjd w mc (z wyjatkiem lootlorda), a uber trudna walka dla warkow to ebonoroc, chcialbym widziec desha tankujacego ebonoroca bedac afk

Demandread napisał(a):
Priest na Ragu. Flash heal, flash heal.....siony - back, mana regen, renew, pojawia sie Rag, flash heal, flash heal....


albo priesta/druida leczacego podczas w/w walk wiesz trzeba targety dosc szybko zmieniac :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 04:00 
Cytuj  
pve
mc renew flash heal na 2 bocznych klawiszach myszy chodze wciskajac prawy lewy przycisk jak walcze z bossem to stoje przewaznie wiec uzywam 2 przyciskow bocznych do hela jem albo pije cokolwiek lewa reka ;]

bwl od vaela do ostatniego drakea gram klawa przestawiam flash heal renew kolo shelda na klawie i dusze na 3 przyciski prawa jem pije przelaczam programy w tv czasem zmienie target w grupie F1-F5 albo jak jest goraco to rzucam jedzenie albo pilota od tv i rusze myszka

tak wyglada moja gra jak mi sie nie chce grac a chce dkp z raidu oczywiscie mowa jak bossowie sa juz farmowani bo takie cos nie wchodzi w gre jak sie ludzie ucza przelazic mc bwl

pvp
tutaj juz trzeba sie lampic na ekran monitora i nie ma zmiluj sie obrusisz sie jestes dead ;] albo przylezie ci rogal z sapem i wezmie flage jak ty sobie patrzysz na tv czy jesz cos tam ;d

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 08:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
. Żadna z wyżej wymienionych postaci nie potrzebuje używania tylu skili co warrior.


szczegolnie jak tankuje w instancu :) LOL
jedna reka klika jeden button a druga popija kawke.. :) phi.....


Co Ty możesz wiedzieć o tankowaniu ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 08:54 
Cytuj  
wystarczy poczytac topic "Warrior" na tym forum :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.