mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 20:56 
Cytuj  
Sie nie uzupelniaja, bo jedno mowi o 1) a drugie o 2). Skoro nie rozumiesz roznicy, to siegnalem do takiego zrodla, zebys mogl sobie sam sprawdzic na wypadek watpliwosci. Jesli nadal nie widzisz roznicy, to ja nic juz nie zwojuje. Lepiej miec internet i umiec z niego korzystac i rozumiec co sie czyta ( internetowy inteligent ) niz miec internet, umiec z niego korzystac i nie rozumiec co sie czyta. Wiec jesli ja jestem internetowy inteligent, to Ty jestes internetowy glupek :)

EoT dla mnie.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 21:11 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Sie nie uzupelniaja, bo jedno mowi o 1) a drugie o 2). Skoro nie rozumiesz roznicy, to siegnalem do takiego zrodla, zebys mogl sobie sam sprawdzic na wypadek watpliwosci. Jesli nadal nie widzisz roznicy, to ja nic juz nie zwojuje. Lepiej miec internet i umiec z niego korzystac i rozumiec co sie czyta ( internetowy inteligent ) niz miec internet, umiec z niego korzystac i nie rozumiec co sie czyta. Wiec jesli ja jestem internetowy inteligent, to Ty jestes internetowy glupek :)

EoT dla mnie.

Peace

Widze, ze Ty nie zrozumiales nawet po zacytowaniu Ci fragmentow, ze roznica jest na tyle subtelna w przypadku, do ktorego sie przyczepiles, ze nie jest naduzyciem stosowanie tych dwoch terminow zamiennie. Moze i umiesz szukac w necie, ale ze zrozumieniem tematu dyskusji masz problem. A jesli w zacytowanych fragmentach nie widzisz, ze jeden jest przypadkiem drugiego to masz rowniez problem ze zrozumieniem tekstu.
EOT

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 21:32 
Cytuj  
Wrocilem z pracy i szczena mi opadła jak zobaczyłem odzew na moje pytanie:) Heheh Ciężko wybrac więc zrobię sobie postac tu i tu po kilku dniach wybiorę.
Dzięki za pomoc.
Lopez a skąd się znamy? :)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 22:04 
Cytuj  
a kanaly? sa polskie kanaly? bo tak mowicie zapraszamy tu itam jest polska gidia itd. tylko jak znalezc ta gildie? napisac na generalu po polsku :szukam polskiej gildii? ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 22:05 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
a kanaly? sa polskie kanaly? bo tak mowicie zapraszamy tu itam jest polska gidia itd. tylko jak znalezc ta gildie? napisac na generalu po polsku :szukam polskiej gildii? ;)


/join polska

Najczesciej na tym kanale siedza Polacy.

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 01:42 
Cytuj  
@Nileno - a co? Na venture grasz?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 07:24 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
@Nileno - a co? Na venture grasz?

No gram ...


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 14:27 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
No gram ...


... i to pewnie ściśle tajne imformacje i pilnie strzeżone niczym archiwa Watykanu: kim i po jakiej stronie etc?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 16:31 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):

... i to pewnie ściśle tajne imformacje i pilnie strzeżone niczym archiwa Watykanu: kim i po jakiej stronie etc?

nie bede chwalil sie 3x lv noobkiem dobije porzadny lv to wystawie sygniaturke
offtopic end.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.