mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 22:16 
Cytuj  
Spotkal sie ktos z czyms takim? Nigdzie w sieci ani na forum WoWa nie znalazlem o czyms takim ani slowa, support tez milczy. Konto mam frozen od jakiegos czasu (mam dwa, aktualnie na tym nie gram, konto zidentyfikowalem po adresie na ktory ten mail przyszedl, w tresci zero informacji o jakie konto chodzi), zadnych przekretow, zawsze oplacane jedna karta. Nie chce aktualnie wykupywac subskrypcji, wiec nie mam jak sprawdzic, czy to prawda. Moze to jakis blad, albo fake, tyle, ze naglowki wskazuja, ze mail wyszedl z Blizzarda:

Return-Path: <[email protected]>
Received: from eu-smtp02.blizzard.com (eu-smtp02.blizzard.com [80.239.172.105])
by xanth.eu.org (8.12.1/8.12.1) with ESMTP id 0CDw41u027003
X-MimeOLE: Produced By Microsoft Exchange V6.5.7226.0
Received: from 10.0.7.5 ([10.0.7.5]) by be-ser-exc-02.eu.blizzard.net ([10.0.7.4]) with Microsoft Exchange Server HTTP-DAV ; Thu, 12 Jan 2006 13:55:46 +0000
X-Mailer: Blizzard mailer
Subject: MB1c Credit Card Restriction
From: "WoWpaymentsupportEU" <[email protected]>

Type of Violation: Terms of Payment Violation
Consequences for Account: Credit Card Payments Restricted

Type of Violation: Terms of Payment Violation
Consequences for Account: Credit Card Payments Restricted

We write to inform that we unfortunately have to restrict credit card payments for your subscription to World of Warcraft. No future credit card payment will be accepted on your account.

Please, note that your Account itself is not closed. You can continue to play by paying your subscription fee with another payment method (check out our payment billing FAQ), such as the pre paid game card.

Payment Support Team
World of warcraft Europe


Ciekawi mnie tez, z jakiej okazji cos takiego wysylaja (jesli w ogole wysylaja, analiza googla i forum WoWa nie wskazuje, by ktokolwiek jeszcze takiego maila dostal).

X.

PS. Zbedne naglowki wycialem.
PS2. Mail jest w 3 jezykach, fragmenty francuskie i niemieckie wycialem.
PS3. W panelu konta tez ani slowa, ani nic, wszystkie opcje platnosci nadal dostepne.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 22:36 
Cytuj  
Cos 5 osob ode mnie z gildi dostalo wogole bana bo :
Cytuj:
We write to inform you that, unfortunately we have had to cancel your World of Warcraft account. It is with regret that we must take this action, however due to the running costs of the game and your failure to provide a valid payment method for the subscription to cover these costs we had no other choice than to permanently close this account.


Jeden to wogole mial prepaida wstuknaego reszta wporzadku karty z ktorych pobralo kase.(oplacone do 31 stycznia) Przegladalem forum i wogole pobanowali sporo ludzi w sumie nie wiadomo dokladnie za co.

Ja kilka dni temu tez mialem przygode gdyz blizz nie potrafil sciagnac kasy z konta z ktorego oplacalem gre od roku.
Udalo im sie to po 5 dniach:) i dwoch mailach. W miedzyczasie mimo iz wypisywalo mi iz konto jest aktywne i moge grac zalogowac sie ofc nie dalo.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 22:42 
Cytuj  
Kazdy (chyba) wie ze da / dalo grac sie za darmo. Z tego co slyszalem to sporo polakow korzystalo z tego. A teraz zdziwienie. Mowie o kolesiach z tD.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 22:47 
Cytuj  
Nie wytrzymalem i sprawdzilem, nie akceptuje mi zadnej karty :/
No nic, bede sie z nimi bil o to, bo niby z jakiej okazji mieliby mi blokowac (i to konto, ktore nie bylo aktywne ponad miesiac)?

X.

PS. Nie mam ochoty uganiac sie za zdrapkami, po to mam karty :/


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 22:49 
Cytuj  
A nie miales moze kiedys sytuacji że nie chcialo ci pobrać pieniedzy z karty , wpisales pare razy i zalapalo wreszcie ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 22:51 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
A nie miales moze kiedys sytuacji że nie chcialo ci pobrać pieniedzy z karty , wpisales pare razy i zalapalo wreszcie ?.

Mialem, ale nie na tym koncie. Na tym wsio dzialalo bez zarzutu (jedna karta, zadnych spoznien, itp.). Na drugim koncie pare razy nie chcialo mi lyknac CVV (raz nawet zablokowalo platnosci na 24h po 3 krotnym wbiciu) i konto smiga jak ta lala.

X.

PS. Znaczy, jest jedno wytlumaczenie, imie i nazwisko posiadacza konta nie zgadzaja sie z imieniem i nazwiskiem posiadacza karty. Ale to by znaczylo, ze nie mozna KOMUS oplacac konta swoja karta kredytowa. Poki co, czekam na wyjasnienie z Blizzarda.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 22:59 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Znaczy, jest jedno wytlumaczenie, imie i nazwisko posiadacza konta nie zgadzaja sie z imieniem i nazwiskiem posiadacza karty. Ale to by znaczylo, ze nie mozna KOMUS oplacac konta swoja karta kredytowa. Poki co, czekam na wyjasnienie z Blizzarda.


Hmm. Przy ustawieniach płatności jest tam też miejsce na imie/nazwisko posiadacza karty ale domyślnie jest tam imie i nazwisko właściciela konta. Nawet jak tą płatność n-ty raz robisz.

Możliwe że jak tego raz nie zmieniłeś to najpierw pobrało kasę, ale jak przyszło dokładniejsze rozliczenie to bank tego nie zautoryzował bo się imię i nazwisko właściciela karty nie zgadzało i cofną wpłatę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 23:02 
Cytuj  
Zawsze zmienialem na dane z karty. No nic, zobaczymy co Blizzard powie :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 23:03 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Ale to by znaczylo, ze nie mozna KOMUS oplacac konta swoja karta kredytowa. Poki co, czekam na wyjasnienie z Blizzarda.

Mozna na 100%. Od wielu miesiecy oplacam w ten sposob. Pole "wlasciciel karty" w tym koncie poznalo juz 4 rozne nazwiska i za kazdym razem dzialalo bez zarzutu.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 23:11 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Zawsze zmienialem na dane z karty. No nic, zobaczymy co Blizzard powie :)

X.


Ja bym jeszcze sprawdził dokładną historię w koncie bankowym.

Miałem kilka miesięcy temu taką akcję że Blizzard mnie raz policzył ale czasu gry mi nie dodało.

Po krótkim dochodzeniu z panią z mLini okazało się że miesiąc wcześniej Blizzard pobrał kase z eKarty (Mam pewność, bo zawsze sprawdzam czy się pobrało) ale pieniążki po kilku dniach magicznie wróciły na konto (Tzn w historii rachunku w ogóle nie miałem tamtej wpłaty)

Więc grałem za darmo przez około 25 dni. Potem Blizzard sobie przypomniał o tym zaległym miesiącu jak nabiłem eKarte żeby zapłacić za następny. A że kasa wcześniej nie wróciła na eKarte tylko na konto to na początku nie miałem pojęcia o co chodzi :/

Argh troche to zagmatwałem :P

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 00:15 
Cytuj  
Xanth jedno pytnie... EU czy US?

Chociaz jak mowisz o jezykach ger i eng to pewnie EU i moja misterna teza legla w gruzach :< Ze sie czepiaja non-US players.

Ja w kazdym razie do czasu kiedy nie zawiesilem kont WoW z niczym takim sie nie spotkalem :o

Ale pdp. chodzi o oplacanie kilku osobom z jednej karty o roznych danych... akurat Ciebie drapneli bo sie nawineles or sth.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 08:43 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Mozna na 100%. Od wielu miesiecy oplacam w ten sposob. Pole "wlasciciel karty" w tym koncie poznalo juz 4 rozne nazwiska i za kazdym razem dzialalo bez zarzutu.


Nie mozna. Blizzard to umiescil w jakims faq. Nie podam Ci linka niestety.
EDIT -> inaczej: nie mozna oplacac paru kont na raz.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 09:24 
Cytuj  
m1sza napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Mozna na 100%. Od wielu miesiecy oplacam w ten sposob. Pole "wlasciciel karty" w tym koncie poznalo juz 4 rozne nazwiska i za kazdym razem dzialalo bez zarzutu.


Nie mozna. Blizzard to umiescil w jakims faq. Nie podam Ci linka niestety.
EDIT -> inaczej: nie mozna oplacac paru kont na raz.


od kilku miesiecy oplacam znajomym wow'a z mojego visa elektron (inteligo). w tym miesiacu jednemu znajomemu niepobiaralo przez 5 dni kasy z konta az w koncu zalapalo (nr karty wpisany byl na stale). pare dni pozniej nadszedl czas na moje konto i niezaakceptowalo nr karty dopoki nieusunalem nr u znajomego na koncie.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 10:17 
Cytuj  
m1sza napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Mozna na 100%. Od wielu miesiecy oplacam w ten sposob. Pole "wlasciciel karty" w tym koncie poznalo juz 4 rozne nazwiska i za kazdym razem dzialalo bez zarzutu.


Nie mozna. Blizzard to umiescil w jakims faq. Nie podam Ci linka niestety.
EDIT -> inaczej: nie mozna oplacac paru kont na raz.

Why? Jest jakiś rozsądny powód?
Moje konto opłacali już różni ludzie, jak dotąd nie było problemu.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 10:23 
Cytuj  
m1sza napisał(a):
Nie mozna. Blizzard to umiescil w jakims faq. Nie podam Ci linka niestety.
EDIT -> inaczej: nie mozna oplacac paru kont na raz.

Chodzilo mi raczej o techniczna mozliwosc placenia za konto za pomoca karty nalezacej do innej osoby niz konto. Byc moze faktycznie jest to gdzies zabronione.


_________________
Obrazek

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 12:27 
Cytuj  
ja opłacam swoją karta konta 4rech osób i jak narazie nie mam żadnych problemów. Wszystkim wszystko działa jak należy, historia rachunku również się zgadza.


_________________
Obrazek

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 13:56 
Cytuj  
Sprawdź czy ci kasa na konto wróciła. J atak miałem i przy płatnościach ikonę Charged Back, musiałem się z supportem jakieś 2 tygodnie męczyć ale w końcu się udało.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:47 
Cytuj  
Dostałem taki list jak w pierwszym poście. Na 100% za to, że podalem fake nr cc :) Na szczęście mogę opłacać grę zdrapką....

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 16:21 
Cytuj  
Też dostałem tego maila :/

A nigdy nie było problemów z płaceniem.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 17:47 
Cytuj  
Haha Blizz pwned > all.

No WoW for j00.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.