mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 15:05 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Trochę bez sensu że kumpel nie może grać na moim koncie....
jesteś pewien ?

czytalem to w lutym wiec nie jestem pewien ;-) luknij na http://www.worldofwarcraft.com/legal/eula.html i
http://www.worldofwarcraft.com/legal/termsofuse.shtml

Cytuj:
Może i mówili ,


tak napewno mowili pamietam post blue o tym

Cashasty napisał(a):
ale jak konta ktoś ukradnie to mówią że nie mogą trackować money, itemki tak , nie pieniądze ;)


fakt juz sie z tego wycofali: http://www.wow-europe.com/en/policy/restoration.html


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 15:19 
Cytuj  
No pierwszy razm zgadzam się z Huraganem :) Tu nie chodzi o ludzi, którzy cały dzień siedzą i biją mobki dla itemów, które później są masowo sprzedawane w grze na AH. Chodzi o takich ludzi, którzy te itemy wystawią np. na Allegro i będą za to chcieli prawdziwe pieniądze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 15:23 
Cytuj  
nie tylko allegro... nawet na tym forum sa chinscy farmerzy :)

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=17475

bana dostanie ten kto sprzedaje i ten ktory kupil :) GL !


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 16:29 
Cytuj  
Ja kupilem zloto na dwa epic mounty I z tego jestem dumny. I czemu nie? Za 3 godzinki pracy IRL moge sobie 1000 Gold kupic. To kto mi moze powiedziec ze farmowanie iles dni na te 1000g to lepsze uzycie mojego czasu? :wtf:

Pszesto ze sie o kase w gze nie martwie, moge nieraz robic pass na jakims item ktorego nie poczebuje. I zawsze inne itemsy zamiast spszedawac w AH newbisom rozdaje. Nie musze magow o jedzenie i wode prosic, ide do AV reward vendor i setki Mana Biscuits sobie kupuje.


_________________
League of Legends

Obrazek

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 16:42 
Cytuj  
Jesteś moim idolem...


_________________
Never forget, never forgive

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 16:46 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
bana dostanie ten kto sprzedaje i ten ktory kupil :) GL !


hmmm raczej tylko ten co sprzedaje. bo jesli rowniez ten co kupil to mozna by zbanowac komus postac kupujac na jego konto np. 1000g (to nie jest az taki majatek) i np. rajd grupie wykosic w ten sposob wszystkich MT

no przeciez kto nie odbierze maila z 1000g ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 16:51 
Cytuj  
Fabianek, ja nie odbiorę


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 17:13 
Cytuj  
Ja odbiore.
I jak bedzie mi brakowac kasy to sobie kupie. Rachunek, ktory podal Astax jest prosty.


_________________
Obrazek

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 21:40 
Cytuj  
Ja kupilem golda na 2 zwykle mounty, Krola, kupie na 1 epic mounta... I wcale mi to nie przeszkadza. Tyle ile czasu i nerwow zaoszczedzilem to zrobilbym to drugi raz i pewnie tez trzeci i czwarty. Trzeba sobie tylko wypracowac kontakty i miec pozniej np. 1000g za niecale 200zl.


Posty: 15
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 22:06 
Cytuj  
Gdyby się tak nad tym całym farmowaniem i sprzedawaniem kasy zasatanwić, to blizz nie ma podstaw żeby zbanować konto dopóki nie przedstawi danej osobie dowodów, że zapłaciła za gold jakiemuś farmerowi. A to jest raczej niemożliwe, chyba że jakimś cudem blizz przechwyci rachunek za "usługę" co też jest niemożliwe bo takie rzeczy są przesyłane w ( teoretycznie ) bezpiecznych mailach ( ok jest ale blizz nie jest hakerem =] ).

Jedyne co mogą udowodnić to wykorzystywanie konta przez różne osoby w przypadku powerlvlingu i to też jeśli wyraźnie widać, że konta używają osoby z różnych państw ( ty masz ip polskie a ktoś np chińskie ).Oczywiście też można ściemnić, że się lata do chin ( lol ) żeby biznesy załatwiać itp ( rofl ).

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 22:49 
Cytuj  
ale oni nic nie musza udawadniac - poprostu banuja - przeytaj ELUA i TOU


_________________
Obrazek

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 23:07 
Cytuj  
Astax napisał(a):
Ja kupilem zloto na dwa epic mounty I z tego jestem dumny. I czemu nie? Za 3 godzinki pracy IRL moge sobie 1000 Gold kupic. To kto mi moze powiedziec ze farmowanie iles dni na te 1000g to lepsze uzycie mojego czasu? :wtf:

Pszesto ze sie o kase w gze nie martwie, moge nieraz robic pass na jakims item ktorego nie poczebuje. I zawsze inne itemsy zamiast spszedawac w AH newbisom rozdaje. Nie musze magow o jedzenie i wode prosic, ide do AV reward vendor i setki Mana Biscuits sobie kupuje.


tak sie tylko zastanawiam, jakby ktos teraz wyslal ticket do gma, moglbys poniesc jakies konsekwencje?

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 23:10 
Cytuj  
tak sie teraz zastanawiam..na jakiej podstawie?:P

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 23:16 
Cytuj  
hm..
z jednej strony.. jesli nie moga sledzic golda to jak moga kogokolwiek za to zbanowac..
z drugiej jesli napisalbym ticketa (czysto teoretycznie ofcoz) ze ten pan kupowal golda to mogli chybaby to sprawdzic...

?

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 23:34 
Cytuj  
Jak kazdy kto odbiera list ze zlotem w srodku to automaticznie kupuje zloto... to ten gosc by tez dostal bana:

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... post207390

"Hey everybody I just wanted to say hi. And I wanted to share a story with you all. I've been playing this game off and on for over a year now and never have I seen this kind of generosity from anyone. I was in WSG just messing around at level 11. We ended up beating Alliance 2 out of 3 games with something of a ragtag group going. It was fun until a group of Alliance twinkies came in and mopped us up. I said something in raid chat like "I wished I was twinked too". Well after the game, one of the players, who will remain anonymous unless he/she wants to step forward, sent me a letter welcoming me to the server along some large sum of gold. "No strings attached" as they mentioned. To that person I would like to say a very big "Thank You".

I came from Perenolde, a PvE server where I've not seen this kind of kindness on the Alliance side. Thanks again, I was beginning to lose faith in people in this game. "


_________________
League of Legends

Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 23:56 
Cytuj  
simo napisał(a):
Farmerow nie mozna zbanowac bo nie robia nic zlego. Tzn w zaden sposob nie lamia umowy, nie wykorzystuja cheatow itd. No bo co mozna zarzucic komus kto non stop tlucze moby na jakims obszarze ? Nic ! Kazdy to moze robic jak ma ochote...
I rzeczywiscie co ten tekst wyzej ma wspolnego z farmieniem ? Trzeba czytac ze zrozumieniem. On sie odnosi bardziej do serwisow sprzedajacych golda, a nie do tych co farmuja.

No to tu się mylisz.
EULA mówi o tym, że wszystko w grze jest właśnością Blizzarda. Czyli nie możesz tego sprzedać. EoT. :-)
A co do śledzenia itemów, to oni bez problemu odzyskują itemy/postacie. :D
Jak udowodnisz że ktoś ci się włamał na konto. :-)

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 09:35 
Cytuj  
redlum napisał(a):
ale oni nic nie musza udawadniac - poprostu banuja - przeytaj ELUA i TOU


e moglbys zacytowac kawalek, wg ktorego maja takie prawo? nie czytalem dokladnie ale jakos nie kojarze, aby istnial tam zapis, iz moga banowac kogo chca i kiedy chca ;], a bez sensownych dowodow takto by wygladalo ;]. fakt moga cie zbanowac, ale teoretycznie jesli nie maja podstaw mozesz walczyc o swoje, poniewaz blizz nie wywiazywalby sie ze swojej czesci umowy (choc z 2 stony taniej pewnie by wyszlo kupienie nowego konta i zaplacenie za wylvlowanie postaci :))

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 09:42 
Cytuj  
Kabu to poczytaj dokladnie, Redlum ma racje, oprocz tego ze moga ci skasowac konto bez podania przyczyny, to moga np. wylaczyc servery na tydzien bo beda "chcieli" zaoszczedzic na pradzie ;-)

ogolnie EULA i ToU jest tak skonstruowane ze blizz moze wszystko a gracz moze liczyc jna dobra wole blizza.

ale wiadomo ze jesli blizzard bedzie robil takie numery, to ludzie zaczna anulowac konta a wtedy dyr. finansowy sie wqr... ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 10:16 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ogolnie EULA i ToU jest tak skonstruowane ze blizz moze wszystko a gracz moze liczyc jna dobra wole blizza.


Eula eulą ale jest w Unii Europejskiej prawo nadrzedne.. a jest nim prawo do ochrony konsumenta :) I to co Blizzard sobie napisze w Eula moze sobie tym dupe podetrzec jesli narusza prawa konsumenckie :)


_________________



**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 10:24 
Cytuj  
to jest fakt ze sa pewne prawa nadrzedne ktore powoduja ze niektore zapisy w eula itp moga nie miec mocy prawnej i nie mozna sie pewnych praw zrzec.

tylko teraz sie sadz z blizzardem... GL :|


_________________
We live as we dream - alone. [J.Conrad]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.