mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 17:01 
 
Sathorn napisał(a):
Nie wytrzymam i sie zapytam Fabianek, co zrobisz jak Twoj syn bedzie gejem? Tez napiszesz harassment ticket?


lol nie bedzie gejem :P i mysle ze moja rodzine powinienes zostawic w spokoju ja twojej tez nie tykam.

Qraczek napisał(a):
A teraz przeczytaj swoje wczesniejsze posty i powiedz mi , komu z nas dwojga sie roznica zaciera. Czy sugerujesz moze ze w grze bedziesz gejow zwalczal, a w realu to jestes jak najbardziej za ?


dokladnie in RL mi nie przeszkadzaja jesli nie robia zadnych manifestacji etc. ktore utrudniaja zycie innym np. mi jak proboje sie wczasie demonstracji przedostac przez wawe.

Cytuj:

Oczywiscie .... masz tam tez uczciwych prawnikow pewnie ...

:roll: nei wiem nie mam z nimi do czynienia.

Cytuj:
Dobrze .. nawet jesli .. powiedz mi gdzie tu harassment ? Boli Cie to ze ktos pokazuje ze jest gejem ? Kluje to biednego Fabianka w oczki ? Czy moze widzac slowo "gej" widzisz tylko dwoch facetow w lozku i tak bardzo wplywa to na Twoja mloda, niewyksztalcona jeszcze psychike ?


dokladnie to widze i zygac mi sie chce.

Kitiara napisał(a):
A tak z ciekawosci.. Gildia szwedzkich blond lesbijek rowniez wzbudzalaby taka odraze? Czy to tylko faceci sa dyskryminowani? :P


hmmm z mojego punktu widzenia jesli by sie nie nazywaly Blond Lesbian power to moga nawet sobie byc zeofilkami ;-)

MacDwain napisał(a):
Masz prawo tolerować jednonogich pedofilów zrzeszających się w klubach kajakarskich, zaś nie masz prawa nietolerować czegokolwiek, bo od razu zostaniesz nazwany "nazistą/antysemitą/homofobem/wszechpolakiem/moherowym beretem/etc"


/signed


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 17:11 
 
Fabianek napisał(a):
Sathorn napisał(a):
Nie wytrzymam i sie zapytam Fabianek, co zrobisz jak Twoj syn bedzie gejem? Tez napiszesz harassment ticket?


lol nie bedzie gejem :P i mysle ze moja rodzine powinienes zostawic w spokoju ja twojej tez nie tykam.


Spoko ... a myslisz ze sklonnosci i preferencje seksualne to kwestia wychowania ? Skad ta pewnosc ze nie bedzie gejem ?

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
A teraz przeczytaj swoje wczesniejsze posty i powiedz mi , komu z nas dwojga sie roznica zaciera. Czy sugerujesz moze ze w grze bedziesz gejow zwalczal, a w realu to jestes jak najbardziej za ?


dokladnie in RL mi nie przeszkadzaja jesli nie robia zadnych manifestacji etc. ktore utrudniaja zycie innym np. mi jak proboje sie wczasie demonstracji przedostac przez wawe.


I oczywiscie nie pasuje Ci tylko to, ze nie mozesz sie przez Wawe przedostac .... A w grze przeszkadzaja Ci dlatego, ze w IFie laguja ... lol

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):

Oczywiscie .... masz tam tez uczciwych prawnikow pewnie ...

:roll: nei wiem nie mam z nimi do czynienia.


Bo takowi nie istnieja :P

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Dobrze .. nawet jesli .. powiedz mi gdzie tu harassment ? Boli Cie to ze ktos pokazuje ze jest gejem ? Kluje to biednego Fabianka w oczki ? Czy moze widzac slowo "gej" widzisz tylko dwoch facetow w lozku i tak bardzo wplywa to na Twoja mloda, niewyksztalcona jeszcze psychike ?


dokladnie to widze i zygac mi sie chce.


Rzygac ... uwazaj jak bedziesz nastepnym raziem Astaxa poprawial. Zreszta rzygaj sobie ile chcesz, Twoja sprawa ... Tak jak ich, ze sa razem w lozku ...

Fabianek napisał(a):
Kitiara napisał(a):
A tak z ciekawosci.. Gildia szwedzkich blond lesbijek rowniez wzbudzalaby taka odraze? Czy to tylko faceci sa dyskryminowani? :P


hmmm z mojego punktu widzenia jesli by sie nie nazywaly Blond Lesbian power to moga nawet sobie byc zeofilkami ;-)


No wybacz, ale lzesz kurwa niesamowicie ... Gotow bylbym sie zalozyc, ze na "Gay Power" zareagowalbys ticketem, a na widok "Blond Lesbian Power" zaczalbys od podbiegniecia do chara i /kiss /flirt /dance .... I glupokowatych komentarzach na guildchacie w stylu "Lol ... there is a guild named Blond Lesbian Power .. .Wow !!! :DDDDD"

Fabianek napisał(a):
MacDwain napisał(a):
Masz prawo tolerować jednonogich pedofilów zrzeszających się w klubach kajakarskich, zaś nie masz prawa nietolerować czegokolwiek, bo od razu zostaniesz nazwany "nazistą/antysemitą/homofobem/wszechpolakiem/moherowym beretem/etc"


/signed


Srajned ... To nie o to chodzi, ze nie masz prawa niczego nie tolerowac. Ale nic nie daje Ci prawa oceniania ludzi jako "nienormalnych" , tylko dlatego, ze Ty w Twoim malym mozdzku uwazasz siebie za normalnego.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 17:17 
 
I znow Fabianek sie "popisal"


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 17:32 
 
MagPS napisał(a):
I znow Fabianek sie "popisal"

/signed


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 17:43 
 
Ja powiem tylko tak.

Nie mam uprzedzeń i mało, co mnie obchodzi, jakie preferencje seksualne mają inni ludzie. Jednak wow to gra, czyli medium służące rozrywce, i naprawdę nie mam ochoty użerać się z RL stuff w grze. Tak samo bym zareagował na dyskusje polityczne czy o jakiś wydarzeniach RL na public chacie. Albo na gildie, która by np nazywała się "Bush Power"... Po prostu takie akcenty psują mi rozrywkę.

Ktoś chce sobie stworzyć gay guild. Ok super tylko, czemu do kur#$y nędzy musi robić z tego widowisko rozgłaszając to na publicznym chacie, dając jej głupiego taga itp itd? Nie można, przez whisper informować kandydatów, albo odpowiednie forum Blizzarda?

Przypomnę jeszcze niektórym, że WoW ma ograniczanie wiekowe 12+ i takie wulgarne afiszowanie spraw seksualności chyba nie jest czymś, co dzieci powinny oglądać w grze.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 17:49 
 
słowo klucz - umiar
......Umiar w prezentowaniu swoich pogladow i w ocenianiu pogladow innych osob i bedzie git..........


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 18:07 
 
Do przemyslenia. Ze zacytuje, tudziez (trudne slowo) zparafrazuje pewnego pana:
"Nienawidze twoich pogladow, ale do konca zycia bede walczyl o twoje prawo do ich wyglaszania"
Parafrazujac jeszcze raz:
"Niepodoba mi sie twoja odmiennosc, ale do konca zycia bede walczyl o twoje prawo do jej afiszowania"

Podziwiam iloraz inteligencji czesci panow dyskutantow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 18:40 
 
Wiesz Fabianek, tworca FBI cale zycie walczyl brutalnie z homoseksualizmem i na lozu smierdzi (chyba, mozliwe ze po niej - nie pamietam dokladnie) wszyscy sie dowiedzieli o tym. ze lubil wkladac pindolka w otworki innych kolezkow (w00t!) ~

Moze kolega Fabianek sie nad soba zastanowi, a reszta na forum dorobi do tego co napisalem ideologie nt Pana Fabianka HEHE.

Hey, "/signed" more newb?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 18:56 
 
Fabianek napisał(a):
...lol nie bedzie gejem :P...

haha no to tylko utwierdziles mnie w mojej ocenie Twojej osoby n/c


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 19:02 
 
MagPS napisał(a):
słowo klucz - umiar
......Umiar w prezentowaniu swoich pogladow i w ocenianiu pogladow innych osob i bedzie git..........


No coz, nie zgadzam sie. Bo jak to Kazik spiewal "nie ma litosci dla skurwysynów" - trzeba pietnowac kazdy przejaw nietolerancji, lobuzerki, chamstwa itp itd. Bo jesli milaczaco sie zgodzisz na gloszenie takich herezji jak pare postow wyzej to jutro moze mnie za jakas odmiennosc inny Fabianek spali?
Hitler tez nie zaczynal od komor gazowych.

I prosze jesli ktos chce mi udowodnic ze tepiac nietolerancje sam jestem nietolerancyjny dla ludzi z mentalnoscia MW to niech sobie daruje - wywody czy na poczatku bylo jajko czy kura mam za soba...


_________________
Sathorn#2230

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 19:18 
 
@up
Zgadzam się z tobą że "nie ma litosci dla skurwysynów", ale twierdzę że między jednym a drugim nie ma sprzeczności (z tym co ja napisalem wczesniej a ty)

czyli bycie toleracyjnym nie oznacza tolerancji dla pedofilow/psycholi etc.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 19:26 
 
@all up

to mi bardziej do "pogawedek" sie nadaje, a najlepiej to wogole do flames.

wkurwiaja Cie geje fajnie masz...nie wkurwiaja? tez zajebiscie.

to jak juz wszytsko wyjasnilismy to moze teraz zrobimy sobie 400 stronicowy topic, o tym ktora klasa jest najlepsza? Imo tak samo jalowe jak to...

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 19:27 
 
Homoseksualiści to jedna z najbardziej nietolerancyjnych grup społecznych imho


_________________
O.o

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 19:57 
 
Jezeli stwierdze ze gra online to nie jest miejsce do afiszowania swojej orientacji seksualnej czy religii to znaczy ze jestem nietolerancyjny?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 20:35 
 
ikona napisał(a):
Jezeli stwierdze ze gra online to nie jest miejsce do afiszowania swojej orientacji seksualnej czy religii to znaczy ze jestem nietolerancyjny?


Dokladnie, w 100% popieram. To gra RPG (wiem, wiem, wiekszosc z was nie wie co to RPG i praktycznie nie odgrywa postaci, ale nie o to teraz chodzi), i nie powinno sie w takiej grze manifestowac swojej rilowej seksualnosci.
Nie dajmy sie zwariowac. A moze jeszcze gildia ludzi ktorzy w rilu sa hydraulikami, lekarzami, czy maklerami gieldowymi zabijajacymi Onyxie z okrzykiem "Bo stopy procentowe spadly! Gin gadzino!".
Dajcie spokoj, postacie sa czescia swiata GRY.
Nie musicie specjalnie odgrywac postaci, ale przynajmniej starajcie sie trzymac chociaz troche klimat.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 20:37 
 
czyli co nie mozna odgrywac geja w grze?

skonczcie ta pojebana dyskusje ffs...

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 20:44 
 
Zemus napisał(a):
czyli co nie mozna odgrywac geja w grze?

skonczcie ta pojebana dyskusje ffs...


Mozna, ale w takim razie ktos moze _w grze_ Cie za to zabic, albo nie zaprosic do druzyny, bo _jego postac_ nie lubi gejow.
I nie masz prawa mowic, ze gracz Cie dyskryminuje, bo robi to jego postac.
Ten sam gracz moze miec inna postac ktora tez _odgrywa_ geja i jest ok.

Ale tutaj jest mowa o tym, iz ktos w rilu jest gejem i chce to manifestowac w grze, co jest imo chore.

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 20:45 
 
Zemus napisał(a):
czyli co nie mozna odgrywac geja w grze?
skonczcie ta pojebana dyskusje ffs...

odgrywać?....wystarczy byc druidem/human i zrobić /dance... :wink:


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 20:47 
 
tak druid human owns...

Btw skad wiesz czy on odgrywa czy nei? lol pewnie po ip, co? :lol:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:03 
 
Cytuj:
"nie ma litosci dla skurwysynów" - trzeba pietnowac kazdy przejaw nietolerancji, lobuzerki, chamstwa itp itd. Bo jesli milaczaco sie zgodzisz na gloszenie takich herezji jak pare postow wyzej to jutro moze mnie za jakas odmiennosc inny Fabianek spali?
Hitler tez nie zaczynal od komor gazowych.


QFT.


Cytuj:
ezeli stwierdze ze gra online to nie jest miejsce do afiszowania swojej orientacji seksualnej czy religii to znaczy ze jestem nietolerancyjny?


jest róznica miedzy akceptacja a tolerancja.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.