mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 20:43 
Cytuj  
Cytuj:
jeśli chodzi o klasy które jeszcze mogą grać PV -P i -E na tym ssamy buldzie to Rogalec i Hunter i być może po 1.10 Priest


Z tym sie zgodze:) smite wchodza po 1k(za 200many 2s cast), nikt niema resistów, jestesmy unkillable:D
jedyne co mi przeszkadza to brak 100% bonusa do crita;/ noo ale shadow też tego niema


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 00:32 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
ja się nie podniecam:) nie ma czym - zastanawiam się po prostu jakim cudem on ma tyle HP:)


good gear, buff z dm i rajdowe (bok&PW:F)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 09:17 
Cytuj  
Deman - słabe strony locka? Powiem o tych, które zauważyłem grając do tej pory czyli cały 32 lvl:)

Niewątpliwie w PvP 1 v 1 Lock jest prawie nie do zabicia - wyjątek hunter i rouge. Rouge mnie składa błyskawicznie (ale ja jestem jeszcze lama;)) o hunterze nie wspomnę bo mój imba fear (1,5 sec cast) castuje się 5 sekund jak mnie pet podgryza.

Mam jedną możliwość obrony - fear 1,5 sec cast time przerywany po jednym tiknięciu dota (albo to mój pech albo tak jest wszędzie). Żadnej innej - często nie zdąże go nawet rzucić.
1! insta dot bez talentów - żadnego dd spela insta bez talentów.
W czasie robienia instancji zmieniam peta ze 3 razy w zależności od sytuacji. Teoretycznie da się zrobić wszystko z jednym petem - ale żeby pokazać swoją prawdziwą użyteczność muszę je zmieniać. Dobrzy gracze doceniają to - o innych szkoda gadać - jak już pisałem wczoraj - dałem naszemu healerowi soulstona - wipe i koleś zrobił corpse run bo nie wiedział po co jest a jak zobaczył napis soulstone rezz to zwietrzył spisek sił ciemności:):P)
Na BG jestem pierwszym celem każdego roga:):)
O shardach nie wspomnę:):)
Nie wiem na jakich przeciwników trafiasz że fear albo seduce załatwiają Ci wsyzstkie walki - ja trafiłem tylko raz na takiego kolesia - raz.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 09:39 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Deman - słabe strony locka? Powiem o tych, które zauważyłem grając do tej pory czyli cały 32 lvl:)

Niewątpliwie w PvP 1 v 1 Lock jest prawie nie do zabicia - wyjątek hunter i rouge. Rouge mnie składa błyskawicznie (ale ja jestem jeszcze lama;)) o hunterze nie wspomnę bo mój imba fear (1,5 sec cast) castuje się 5 sekund jak mnie pet podgryza.

Mam jedną możliwość obrony - fear 1,5 sec cast time przerywany po jednym tiknięciu dota (albo to mój pech albo tak jest wszędzie). Żadnej innej - często nie zdąże go nawet rzucić.
1! insta dot bez talentów - żadnego dd spela insta bez talentów.
W czasie robienia instancji zmieniam peta ze 3 razy w zależności od sytuacji. Teoretycznie da się zrobić wszystko z jednym petem - ale żeby pokazać swoją prawdziwą użyteczność muszę je zmieniać. Dobrzy gracze doceniają to - o innych szkoda gadać - jak już pisałem wczoraj - dałem naszemu healerowi soulstona - wipe i koleś zrobił corpse run bo nie wiedział po co jest a jak zobaczył napis soulstone rezz to zwietrzył spisek sił ciemności:):P)
Na BG jestem pierwszym celem każdego roga:):)
O shardach nie wspomnę:):)
Nie wiem na jakich przeciwników trafiasz że fear albo seduce załatwiają Ci wsyzstkie walki - ja trafiłem tylko raz na takiego kolesia - raz.


jezeli masz problem z petem to uzyj flash bomb ( insta ) a pozniej fear na huntera

on gra po stronie hordy wiec moze bardziej polegac na seduce czy fear

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 09:50 
Cytuj  
No i nie bawię się inżynierią:):)
I małe pytanie jak castnąć Doty na roga który Cię trzyma w stun locku?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 31
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 10:51 
Cytuj  
Jeżeli rogue jest dobry to zaczynasz od deathcoil, a nie dotow...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 11:13 
Cytuj  
dlaczego druidem nie da sie zabic locka z soulinkiem? lol.

/cry /whine

nie pisac mi tu L2P bo jak lock jest full epix i ma skilla to nie ma ch*** czy jest sie feral, resto czy bala to jest sie poskladanym w pare sekund

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 12:28 
Cytuj  
Jedynie hunter moze byc grozny, ale zauwazylem, ze jak sie odpowiedni +dmg ma, to mozna ze spokojem przetrwac huntera i czekac az zjedza go DoTy, wiec w sumie - kwestia stuffu - lock w epikach jest serio niezniszczalny.
Jak juz gdzies pisalem, ja na wszelkich BG latam z succubem i w pierwszym odruchu po ambushu/cheap shotcie daje seduce, odstawiam sie, rog uzywa trinketu, daje znow seduce - bandaz, znow sie odstawiam i ze spokojem mozna trzymac fear lock - mi sie fear nie zrywa po jednym ticku DoTa - ale tez ja nie oszczedzam na shardach - ja juz wchodze w PvP ( BG czy outdoor ) to mam ok 50 shardow i ide na calosc.

I fakt, alliance ma ciut trudniej, bo polowa hordy to UD z WotF, ale tez alliance ma dwarfy z fear wardem, wiec to sie mniej wiecej wyrownuje.

Peace.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 12:48 
Cytuj  
warlocka z soullinkiem mozna latwo poskladac ale trzeba mu to zdispelowac... druid nie moze :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 15:29 
Cytuj  
Jak wyrwac sie lockiem ze stunlocka?
To proste, trzeba byc orkiem;)

Ponadto stunlock wydaje sie dosc trudny do tzrymania przez cala walke; jak tylko rogalowi cos nie wyjdzie od razu wrzucaj death coil i po sprawie;)

W ogole, jesli masz niski level to rogale wydaja sie czasem nie do pokonania; padasz nim wycastujesz strach... wiec dobijaj do 42 lvlu i dostaniesz death coil - a wtedy role sie odwracaja.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 15:33 
Cytuj  
swoja droga jaki jest najlepszy build na pve dla locka? tzn zle sie wyrazilem, nie tyle co najlepszy a bardzo umilajacy lvlowanie i dodatkowo nie pozostawiajacy bezbronnym w pvp?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 15:42 
Cytuj  
A jaki byś chciał?:)
Ja idę najpierw do SL i olewam wszystko zanim do niego dojdę - wszyscy ten sposób opluwają - ja nie narzekam. Tylko że ja jestem typowy casual player i nie zależy mi na zrobieniu 60 w 7 dni grania:)
Na pewno przyda się insta corruption i kilka rzeczy w destr. tree.
Do rozważenia także drain tankowanie - pytanie co lubisz i jak lubisz:)
Edit:
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post181359
spójrz tutaj na przykład - generalnie wszyscy polecają affi to lvlowania.

Edit 2:
A już najłatwiej będzie jak się zapoznasz z tym postem:)
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post149758


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 16:34 
Cytuj  
Demonology jest generalnie bardzo sympatyczne , co prawda ciupanie mobków w green sprzecie troche trwa, ale jest efektywne jesli sie stawia na wytrzymalosc, nie na szybki kill .
Jesli stac cie na wode+jakies zarcie (albo masz znajomego maga) to polecam conflagrate - Fire Build jest naprawde przyjemny ( +odrobina demonology do 0.5 sec summona ) maly mana cost, szybki damage, ale to bardziej glass cannon niz normalnie.

Jakos mi Affliction do levelowania nie pasuje.. Demo lock moze poswiecic felhuntera a conflagrate nie zjada zbyt duzo many.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 17:17 
Cytuj  
A z Dark Pact możesz SB SB SB SB SB a mana sie praktycznie nie kończy zawsze mnie drażniło picie wody i robienie przerw co 3-4 moby bo many nie ma z DP lałem moby non stop z 5 sekundowymi przerwami na dobieg do nastepnego w miedzy czasie wysysałem mane z impa a wode piłem może co 30 minut jak sie na mnie rzuciło 3-4 moby naraz

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 17:55 
Cytuj  
Chastity napisał(a):
Jakos mi Affliction do levelowania nie pasuje.. Demo lock moze poswiecic felhuntera a conflagrate nie zjada zbyt duzo many.

Affliction jest najlepsze do levelowania :> Nigdy ci sie mana nie konczy, przez co jak juz ktos napisal, mozna SB SB SB, a nie wand wand wand.


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 21:02 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
No i nie bawię się inżynierią:):)
I małe pytanie jak castnąć Doty na roga który Cię trzyma w stun locku?


nie musisz byc inzynierem zeby uzyc flash bomb ale jezeli jestes na pvp serwerze i uwielbiasz pvp to powinienes zostac inzynierem / alchemikiem ( alt zbiera ziolo i metale )

nie kastniesz zadnego dota na roga , ktory trzym cie w stunlocku ( mowimy o kumatym kolesiu ). Ja proponuje rozpaczac od (napier....my w ) Limited Invulnerability Potion . Dlaczego ? ( da to nam troche czas ) zanim sie ustawisz do niego przodem (on stara trzymac sie na naszych plecach i prawdopodobnie mamy na sobie slowing poison ) to bedziesz martwy , nastepnie uzywamy Howl of Terror + Elixir of Poison Resistance i biegniemy w przeciwna strone . Koles prolly jest undead (90% rogues to undead) wiec uzyje Wotf , ty powinienes uzyc death coil + fear ( nie ma juz na sobie immune to fear z wotf ) + 2x insa dots + bandaze
mam nadzieje ze cos pomoglem

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 21:09 
Cytuj  
tylko nie uwzgledniłeś jeszcze Insygni za Range która prawie każdy ma a to kolejne Immune Fear przez parę sekund


_________________
"Only the strong survive"


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 21:23 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
alliance ma dwarfy z fear wardem, wiec to sie mniej wiecej wyrownuje.

Peace.


wiecej sie nie wypowiadaj bo glupoty wygadujesz


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 21:28 
Cytuj  
Jaw3lz napisał(a):
tylko nie uwzgledniłeś jeszcze Insygni za Range która prawie każdy ma a to kolejne Immune Fear przez parę sekund


z tego co zauwazylem to ostatnimi czasy nie nosza ze soba tego trinkietu ( szczegolnie undeady ) , szkoda im slotu , wola wpakowac trinkiety z zg mc czy bwl

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 21:44 
Cytuj  
Może i tak ale Undeady PVP zazwyczaj mają


_________________
"Only the strong survive"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.