mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 13:35 
Cytuj  
@ drakar

no pro to on raczej nie byl ;P ( mowa o rogalu ) chociaz mial kilka itemkow z t0 exalted na av wiec musial troche grac ;P taktyka byla taka jak go wykrylem felhunterem :D to juz niemogl mnie pacnac ambushem pozatym hs +900hp ten najlepszy pod ( bodajze greater zapomnialem ^^) od 45 lvlu tez niezle leczy wiec z pol zycia do przodu jestem raz rozwalilem warriora full epic z spinalem przy pomocy magicznego komba :D dc+gnomish dead ray(crit) :) ale przy drugim podejsciu kolo juz niedal sie tak latwo nabrac :P i sciagnal mnie na trzy hity ;/

linka do profilu dam pozniej ( najpierw musze go zrobic ^^ ) ale powiem tyle ze mam zajebistego lensa :D(engineering) jestem z niego bardzo dumny :)
+10 sta
+16 int
+16 sta
moze byc cos lepszego na ten lvl ?:P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:44 
Cytuj  
2540 napisał(a):
@ drakar

no pro to on raczej nie byl ;P ( mowa o rogalu ) chociaz mial kilka itemkow z t0 exalted na av wiec musial troche grac ;P taktyka byla taka jak go wykrylem felhunterem :D to juz niemogl mnie pacnac ambushem pozatym hs +900hp ten najlepszy pod ( bodajze greater zapomnialem ^^) od 45 lvlu tez niezle leczy wiec z pol zycia do przodu jestem raz rozwalilem warriora full epic z spinalem przy pomocy magicznego komba :D dc+gnomish dead ray(crit) :) ale przy drugim podejsciu kolo juz niedal sie tak latwo nabrac :P i sciagnal mnie na trzy hity ;/

linka do profilu dam pozniej ( najpierw musze go zrobic ^^ ) ale powiem tyle ze mam zajebistego lensa :D(engineering) jestem z niego bardzo dumny :)
+10 sta
+16 int
+16 sta
moze byc cos lepszego na ten lvl ?:P


masz 10 staminy czy spirita? : P


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:02 
Cytuj  
+10sta//+16int//+16sta czyli lacze 26 staminy z samej banki :P ogolnie +212 staminy z itemkow

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 16:46 
Cytuj  
Hmm, Green Lens of Stamina ( te z 26 sta) sa wycofane od 6 miesiecy.
Taa, warriora ze spinalem..afk byl?
/yawn.

Generalnie zastanawiam sie w ktora strone idzie ta klasa w endgame. W zasadzie spelniamy role identyczna jak magowie czyli dps, plus party buff, soulstone (cos jak woda i papu). Do robienia dmg potrzeba ..sprzetu z +damage. 99.99% sprzetu z bonusem do dmg jest, ohnoes, magical a nie shadow -wiec zbieramyy ten sam sprzet co magowie. Spamujemy shadowbolty..CC, healthstone, soulstone..w zasadzie nie widze duzego pola do popisu, oprocz kontroli aggro..OK, w AQ mamy encounter wymagajacy wykorzystania unikalnosci tej klasy..ale poza tym?
Wydaje mi sie to dosc ..nie wiem, nudne po odpaleniu 5737 shadowbolta i obserwacji jak damage meter jedzie w dol..yay. not.
A PvP? Zjadlam zeby na premade druzynach, po to zeby zobaczyc jak to teraz wyglada..biegnie na mnie rogal bez stealtha, wymachiwywujac dwumetrowym mieczem z chromaggusa i nawet nie stara sie zrobic mi krzywdy, dopoki w okolicy nie pojawi sie reszta supportu..nawet nie probowal../sad. /goes back to sit at the hill and spam shadowbolts
/whine off

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 17:23 
Cytuj  
co ty wogole pierdolisz :D downa masz czy co screena mam ci zrobic film nakrecic ? wycofane od 6 miesiecy nie wiem kto ci to powiedzial albo gdzie to przeczytales ale jestes w bledzie loooooool niezle sie przy tym usmialem ^^

a co do warka wcale nie byl afk // to byl duel pod ogiem ^^ i wcale nie siedzial tylko normalnie walczyl ;q

a jezeli lock jest dla ciebie nudna postacia to idz sie powies utop ;p albo idz inna klasa rzucaj inny skill 5737 razy lol co za bezsens ^^

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 17:30 
Cytuj  
Mi się wydaje żę kilka klas pełni te same role i że Lock jest w endgame podobny do Maga to nic strasznego
np. Warrior Fury/Rogue -- głownie DPS
Shaman / Druid --- second healerzy


_________________
"Only the strong survive"

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 20:49 
Cytuj  
2540 -->
Cytuj:
Green Lens items can no longer call Stamina as one of its random properties. Existing Green Lens have not been changed.

Patch Notes 1.3
Poprosze o filmik jak rozkladasz warriora ze spinalem i kolejny filmik z green lens of stamina - bo poki co to ja sie usmiewam :wink:
I nie urzadzaj sobie wycieczek osobistych skarbie.

Jaw3lz --> Mmhm, tylko w sumie unikalne skille w 80% instancji sa zapomniane gdzies na dnie ui.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 20:54 
Cytuj  
Chastity napisał(a):
2540 -->
Cytuj:
Green Lens items can no longer call Stamina as one of its random properties. Existing Green Lens have not been changed.

Ktoś miał to w banku czy gdzieś, nie grał przez pół roku, dał na AH a on się wycfanił i zgarnął ^^ Tyle...


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 22:30 
Cytuj  
@Chastity

czytaj to co sam wklejasz i co pisza inni ze zrozumieniem bo wychodzisz na coraz wiekszego idiote ^^

napisalem ze warka ze spinalem rozlozylem raz za drugim razem powchodzily mu crity i mnie rozlozyl nim sie obejzalem nie wiem czy powtorzyl bym ten wyczyn pewnie mialem farta ale raz bylo ;p

btw. co rozumiesz przez unikalne skile ?;q dla mnie wiekszosc to sa unikalne skile poniewaz nie posiada ich inna klasa ^^ rozwin swoja mysl ;p

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 08:55 
Cytuj  
'as jakby cos.
Czekam na tego screena zanim zaczniesz mnie obrazac :wink:

Unikalne? Cos czego inna klasa robic nie moze, i cos co nie wszyscy lockowie robic moga. Jak na przyklad..uhm, Doomguard :har:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 09:06 
Cytuj  
Unikalny to masz DC:) summony to są unikalne atrybuty locków:)
Robisz jako taxi:)
Jesteś pierwszym celem dla rogów na WSG - to nasza unikalność:):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 09:10 
Cytuj  
Tia ostatnio celem wszystkiego tbh. "Zomgz weapon of mass destruction inc"
na wsg 51-59 zauwazylam ze lockowe twinki sa atakowane czesciej niz priesci..dziwne w sumie.

Nie lubie death coil. Let the whine begin.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 09:56 
Cytuj  
Cash - a wiesz dlaczego tak jest? Wczoraj na WSG sam broniłem flagi - było 3 atakujących - jeden dostał fear drugi seduce. z trzecim walczyłem. Zabiłem dwóch zanim przybiegł mag i pomógł mi załatwić 3 ciego (no przesadziłem sam go zabił ja juz byłem prawie martwy)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 09:38 
Cytuj  
sory za takie opoznienie ale jakos nie moglem znalesc czasu :P


http://2540.fm.interia.pl/1.tga


no i co glupio ci teraz ?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 11:14 
Cytuj  
A nie mogles juz tego na jpg zamienic ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 12:02 
Cytuj  
zapozno sie zorientowalem ze nie otwiera tga w ie ;q

edit;

http://img238.imageshack.us/my.php?image=screen1tj.jpg
teraz macie w jpg : )

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 12:15 
Cytuj  
No odkad gram epix lockiem to mam przerabane na WSG ;\ , mag, warrior, rogue, hunter, a nawt loladion mnie atakuja :\ a zwlaszcza mi impa leja.

1 vs 1 w wsg lock to jest masakra, w sumie na 2 tez jest masakra. w mass pvp rzucam tylko amplify curse + curse of agony (chyba - nazw nie pamietam) i ganiam dookolo rzucajac jeszcze corruption czekajac na nightfalla:> . Mag to w sumie najlatwiejsza klasa do pokonania, najtrudniej mi jest z teraz z priestem i warkiem, reszta to w sumie kilkusekundowe walki:).

Co do tych green lensow, moim rogirm zrobilem ze 30 lensow i sporo bylo wlasnie z 26 stamina :> , imba helm tbh. Fajne sa jeszcze dla low lvl stamina i shadow/frost dmg =]

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 12:22 
Cytuj  
Od tygodnia =] nabijam 12 albo 13 range, narazie mam 7 =] .

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 12:57 
Cytuj  
eeee biegasz z impem na bgsach ?;q o lol ...

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 16:35 
Cytuj  
ihmo przydatny jak bateryjka jak sie ma 31 w aff


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.