mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 14:07 
Cytuj  
Fabianek, prosta prosba - zostaw moderowanie moderatorom. Z gory dziekuje.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 14:10 
Cytuj  
Cytuj:
OMG nastepny tauren, ten thread nie powinien sie tu wogle znalesc bo to forum o WoW a nie serwerach WoWa jedyny thread o serverach jaki jest na tym forum to oWorld of Warcraft problemach technicznych, a nie o tym ktora gildia migruje a ktora zostaje

@Vercin ten thread wogle nie powinien byc zalozony bo NIE jest na temat forum, to jest tak jakbys na forum tunningu zalozyl thread o resorakach


Twój profil tez nie powinien zostać założony bo nazwa nie ma nic wspólnego z WoW. Jak nie chcesz czytać o BL-u to idź na GoL-a. Tam są goście na Twoim poziomie intelektualnym. Jak to było? Qrwa ppl?


_________________
whiteman#2717


Ostatnio edytowano 10 kwi 2006, 15:27 przez whiteman, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 14:19 
Cytuj  
@Fabianek
Jestes moim ulubionym trybikiem :)

Wracając do BLa :)
w tD dyskutujemy o migracji i chyba mogę zdradzić, że chcielibyśmy ale się boimy :D


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 15:05 
Cytuj  
Prodigy - Kurwa ppl.mp3

A co do Szwedow i innych mowiacy "kill those kurwas" to poprostu ">all", WTB BL char :oops:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 16:26 
Cytuj  
Fabianek - dawno nie widzialem tak dziwacznej argumentacji.
Ja tylko nadmienie, ze gram an BL i czesciej zagladam tutaj nizeli na forum realma i post tutaj zamieszczony byl dla mnie jak najbardziej wartosciowy.

Dla Ciebie nie? No to trzeba bylo milczec. Simple. Napiszesz cos o swoim realmie to nawet tam nie zajrze bo zwyczajnie temat nie bedzie mnie interesowal tudziez zajrze ale na pewno nie storpeduje w tak durnowaty sposob tematu. GJ - milo jest posmiac sie w przerwie w pracy. ;)
BTW - na forum przyznaja jakies nagrody za trolowanie? ;)

no offence


To forum jak mniemam jest o spolecznosci WoWa - jakby nie patrzec to Burning Legion jako serwer i "dom" dla wielu rodakow jak i czlonkow tego forum nadaje sie doskonale do zamieszczania takich postow. Podziekowania dla autora za cenna informacje.
I do zobaczeniu na IRCu - ktos od nas powinien tam pojawic sie bo po ostatnich dniach rowniez mamy mieszane uczucia czy migrowac (planujemy zostac, ale pojawiaja sie watpliwosci). :|


_________________
Tank z powolania...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 16:29 
Cytuj  
Thang napisał(a):
BTW - na forum przyznaja jakies nagrody za trolowanie? ;)

Egzotyczne owoce :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 16:45 
Cytuj  
Hi Goat prawdopodobnie migruja dlatego alianci zostaja ^^. Nie zapłacze jak FoD tez uda sie na emigracje.

Giev epix!!!


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 17:51 
Cytuj  
Jednym zdaniem. Fabianek zostałeś pojechany i ja Cię tez pojadę - imo te 3k postów ktore masz mam nadzieje, że nie są takie bezsensu jak Twój last post jadący po tym temacie •••

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 18:10 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
imo te 3k postów ktore masz mam nadzieje, że nie są takie bezsensu jak Twój last post jadący po tym temacie •••


No i tu twoja nadzieja ulotnila sie;|

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 18:40 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
imo te 3k postów ktore masz mam nadzieje, że nie są takie bezsensu jak Twój last post jadący po tym temacie •••


No i tu twoja nadzieja ulotnila sie;|


Ujmę to tak. Farma PvP bez skilla = Farma 3k postów Fabiana również bez skilla :-). No z 3k postów może z 10% będzie takich w miare, ale w PvP na 40k HK masz też z 10% akcji w miare... •••

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 18:41 
Cytuj  
Kur.. ludzie, czlowiek chce dowiedziec sie czegos a tu caly temat offtop

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 21:49 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze wiekszosc powaznych gildi ze Stormscale zostanie. Mielismy juz 3 migracje i gidlie ktore wytrwaly juz tak dlugo, nie sadze ze zmienia zdanie. Cale to migrowanie to troche poroniony pomysl bo nawet jak na poczatku bedzie ok to i tak ludzie beda sie wykruszac a nowych tam nie uswiadczysz.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 23:38 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Vercin ten thread wogle nie powinien byc zalozony bo NIE jest na temat forum, to jest tak jakbys na forum tunningu zalozyl thread o resorakach :P


Jakby sie tak trzymac scisle rozpiski co powinno sie znalezc na forum, a co nie to ten dzial bylby prawie pusty.

Albo rozmawiacie na temat albo zamykamy
:]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 08:34 
Cytuj  
Nie ma co zamykać. Po prostu zmieńmy temat: Flame@Fabianek :D


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 09:42 
Cytuj  
Oj tam ... czemu od razu flame ... Nawiasem mowiac jak na flameofftopic to zauwazam tu wyjatkowo niska aktywnosc moja i Deshrooma - zdecydowanie za niska :)

A on topic - jakos nie slyszalem zeby ktos byl zadowolony z migracji. Sporo gildii sie w ten sposob rozlecialo, odpadaja ludzie ktorzy sa np. nieaktywni przez jakis czas (loguja sie po tygodniu i okazuje sie ze sa guildless ... super sprawa). Pojedynczy ludzie ktorzy migruja tak naprawde przestaja grac, bo brakuje im guildchatu z ludzmi, z ktorymi bawili sie przez rok czasu.

Pomijam tu fakt, ze dosyc duza ilosc problemow dotyka wszystkich serwerow.

Pomijam tu takze fakt, ze nowy serwer wcale nie musi byc lepszy - moze okazac sie ze, podlaczony zostal w inny sposob i nagle 3/4 ludzi ma lagi.

Pomijam tu takze fakt, ze miedzy migracjami BL dziala prawie zawsze bardzo dobrze ... a to ze ludzie maja teorie spisku, iz jest to kontrolowana akcja Blizzarda ktory probuje przekonac ludzi do migracji. Zreszta z tego co wiem to ludzie juz dostali pare dni darmowych - niektore rzeczy community jest w stanie wymoc. Oprocz tego Blizz oficjalnie przyznal ze wie na czym polega problem z BLem i pracuje nad tym. Musza to naprawic, bo po prostu w pewnym momencie nie bedzie im oplacalo sie dawanie kolejnych darmowych dni. Troche ludzi zmigruje, moze wrzuca znowu Queue (nie wiem jak Wy - ja moge bez problemu poczekac 10 minut na zalogowanie jesli bede mial gwarancje, ze bedzie wszystko pieknie dzialalo), bedzie dobrze.

Offtopic: Forum: MMORPG. Dzial: World of Warcraft. Czemu niby ten topic nie mialby sie tu znalezc ? Zreszta sadzac z ilosci ludzi zainteresowanych to zdecydowanie jest to odpowiednie miejsce (chociaz z drugiej strony jak odrzucimy tych co wpadli pojechac troche Fabiankowi .....)

Zdravim

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:17 
Cytuj  
Komuś faktycznie dali dni darmowe? Bo ja na swoim koncie nic nie widzę?

Edit:
Drugie pytanie jeszcze: Czy coś się dostaje wogóle, za danie komuś guest-passa, czy to była tylko jednorazowa akcja związana z tymi kluczami wysyłanymi mailem?


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:25 
Cytuj  
3 sztuki mi sie o uszy obily ...

Zreszta ja juz po kazdym DC pisze ticketa zeby mi za poty oddali i trucizny (ostatnio namietnie lvluje roga .... trzeba zrobic 60ke i nakrecic uber skillowy filmik z gankowaniem 20 lvlowej hordy w Stonetalon, nie ? :D) - bo lvluje na Agility, ew. Mongoose itd ...

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:30 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
3 sztuki mi sie o uszy obily ...

Zreszta ja juz po kazdym DC pisze ticketa zeby mi za poty oddali i trucizny (ostatnio namietnie lvluje roga .... trzeba zrobic 60ke i nakrecic uber skillowy filmik z gankowaniem 20 lvlowej hordy w Stonetalon, nie ? :D) - bo lvluje na Agility, ew. Mongoose itd ...

Oddaja?


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:31 
Cytuj  
Gowno oddaja - ale pisze ... co ? tylko ja sie mam wkurwiac ? :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:34 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Gowno oddaja - ale pisze ... co ? tylko ja sie mam wkurwiac ? :D


Okazuję Ci niniejszym szacun :D. GM też człowiek, niech sobie poczyta. A czy piszesz te tickety w stylu "Kurwa ppl" ? :D


_________________
whiteman#2717

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.