mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 02:47 
Cytuj  
Cześć - gram w WOW od 3 mcy --- od niedawna 60 lvl -- na serwerze Kadghar -- czy jakos podobnie -- Moje pytanie jest takie: Czy (sorki za przekręcanie nazw) Dire Maul, Stratholme, Sholomance; Blackrock deep to podobny poziom trudności czy są tu jednak jakieś znaczące różnice.
Jaką byście polecali kolejność odwiedzania instancji w zakresie poziomów 50-60 --- i co z Zul Gurub, Upper i Lower Spire, czy wypada tam chodzic majac zielono niebieski sprzet --
I pytanie z innej bajki -- skoro BRD jest jedynie dla 5 osobowych ekip a instancje są enklawami gdzie te ekipy wchodza na wyłączność, to jak nastepuje połączenie dwóch, czy iluś ekip przed wejściem do molten core wewnątrz BRD bo tego nie rozumiem.

Z góry dzieki za wszystkie zyczliwe wyjasnienia

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 06:21 
Cytuj  
Jeśli chodzi o Twoje zmartwienie odnośnie wejścia do MC to w BRD robisz tylko quest który daje Ci taki NE przy wejściu do Quarry przy BRD obok niego jest kryształ ktory po zrobieniu questa umożliwia Ci teleportacje do MC. Jesli chodzi o UBRS i LBRS wchodzi się do nich przez zupełnie inne wejście są dwie drogi : 1 jedna wchodząc do Searing Gorge idziesz w lewo i skręcasz w pierwszy możliwy skręt z mobami 4-5 grupek mobów zgrupowane po 2, albo wskakujesz na łańcuch który łączy z środkiem i idziesz do góry nie w stronę BRD z tego miejsca będziesz mógł wskoczyć odrazu na balkon przed instancem (max 10 ppl).
Czy warto chodzić w zielonych itemach - warto bo wszystko co tam wypdanie będzie dla Ciebie upgradem ważne tylko żeby optymalnie dobrać sobie skład do takiego wyjścia mając na uwadze kilka rzeczy - sporo humanoidów , dragonkiny , potrzeba AoE w niektórych miejscach , spory crowd control , moby z reguły uciekają więc warto je zatrzymywać bo ucieknęte ściągają więcej mobów. ZG fajne miejsce fajne dropy fakt nie wszystkie itemy są super hiper i wogóle ale walki z bossami nie są łatwe a loot bywa niezły. Czasami trzeba się zdrowo namęczyć żeby zabić niektórych z nich przedewszystkim uczą Cię cierpliwości przed wipeami w innych instancjach MC BWL AQ.

pozdrawiam.

------
edit - minor miss guide.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 kwi 2006, 11:58 przez sirek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 06:21 
Cytuj  
trak711 napisał(a):
Cześć - gram w WOW od 3 mcy --- od niedawna 60 lvl -- na serwerze Kadghar -- czy jakos podobnie -- Moje pytanie jest takie: Czy (sorki za przekręcanie nazw) Dire Maul, Stratholme, Sholomance; Blackrock deep to podobny poziom trudności czy są tu jednak jakieś znaczące różnice.
Jaką byście polecali kolejność odwiedzania instancji w zakresie poziomów 50-60 --- i co z Zul Gurub, Upper i Lower Spire, czy wypada tam chodzic majac zielono niebieski sprzet --
I pytanie z innej bajki -- skoro BRD jest jedynie dla 5 osobowych ekip a instancje są enklawami gdzie te ekipy wchodza na wyłączność, to jak nastepuje połączenie dwóch, czy iluś ekip przed wejściem do molten core wewnątrz BRD bo tego nie rozumiem.

Z góry dzieki za wszystkie zyczliwe wyjasnienia


Do tych wszystkich instancji mozesz chodzic na lvl 60 bez problemu z random grupa, z wyjatkiem Zul'Gurub, tam chodzi sie z gildia.
A jeslu chodzi o molten core, musisz zdobyc klucz robiac questa ktorego otrzymujesz od blood elfa stojacego na drodze o BRD. Jak zrobisz ten q, wystarczy dotknac ryksztalu obok tego elfa i zteleportujesz sie do
mc.


_________________
http://rince.mybrute.com/

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 08:12 
Cytuj  
Ehhh Cashasty co za comment...no comment :/

A on-topic: To ja tez ciekawy jestem jak wyglada roznica trudnosci miedzy nimi? Gram 2 miechy, obecnie lev 50 i niedlugo bede sie wybieral pewnie na te instancje, tylko wlasnie nie wiem jak z poziomem trudnosci? Czy jest jakas roznica? A moze warto cos robic wczesniej a cos pozniej z jakiegos powodu?

Uprzedzajac komentarze dziwnych ludzi:
1.tak wiem ze sie musze duzo nauczyc o WoW <sigh> :roll:
2.Nie liczba postow nie swiadczy o tym ze jestem na forum krotko.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 08:14 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Ehhh Cashasty co za comment...no comment :/

A on-topic: To ja tez ciekawy jestem jak wyglada roznica trudnosci miedzy nimi? Gram 2 miechy, obecnie lev 50 i niedlugo bede sie wybieral pewnie na te instancje, tylko wlasnie nie wiem jak z poziomem trudnosci? Czy jest jakas roznica? A moze warto cos robic wczesniej a cos pozniej z jakiegos powodu?

Uprzedzajac komentarze dziwnych ludzi:
1.tak wiem ze sie musze duzo nauczyc o WoW <sigh> :roll:
2.Nie liczba postow nie swiadczy o tym ze jestem na forum krotko.


Po 1.10 UBRS z pugiem jest naprawde trudny:/


_________________
http://rince.mybrute.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:19 
Cytuj  
Ja osobiscie uwazam ze poziom trudnosci w kolejnosci jest taki :
BRD, Scholo, Strat, LBRS, DM, UBRS, ZG, MC
Zaczyna sie chodzic w green, konczy w epikach :)


Posty: 5
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 11:27 
Cytuj  
Kolego, który cos tam sugerujesz, że kupiłem sobie konto :( bo czegoś nie jestem pewien), to może skocz na drzewo. Nie wszyscy mają 10 lat i zamiast do szkoły chodzą codziennie do wysokolewelowych instancji, które są dla nich substytutem dorosłości :). Dzięki za info o Molten Core, teraz rozumiem o co w tym chodzi. Jeśli mój skądinąd bardzo zwyczajny post jest w jakiś sposób dziwny bo zbyt naiwne pytania zadałem to prosze przenieście to do działu pytań od osób początkujących.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 11:52 
Cytuj  
Cashasty daruj sobie.


Moderator czuwa... a nawet dzis dwoch:) (Lutus)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 14:18 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Rzezio napisał(a):
Ehhh Cashasty co za comment...no comment :/

A on-topic: To ja tez ciekawy jestem jak wyglada roznica trudnosci miedzy nimi? Gram 2 miechy, obecnie lev 50 i niedlugo bede sie wybieral pewnie na te instancje, tylko wlasnie nie wiem jak z poziomem trudnosci? Czy jest jakas roznica? A moze warto cos robic wczesniej a cos pozniej z jakiegos powodu?

Uprzedzajac komentarze dziwnych ludzi:
1.tak wiem ze sie musze duzo nauczyc o WoW <sigh> :roll:
2.Nie liczba postow nie swiadczy o tym ze jestem na forum krotko.

Zapytalem sie z prostego powodu , jeżeli człowiek nawet nie jest pewny czy dobrze pisze nazwe i widze że nie ma zbyt duzego pojecia o grze, (Np. Pytania czy do ZG mozna chodzic w green crapach - tak jakby to byl random raid instance)


Hmm ... a to nie mozna w Pugu do ZG isc ? Jesli ludzie tam byli, wiedza na czym calosc polega, co robic na ktorym bossie to czemu nie ? No chyba ze to juz nie pug ... Nawiasem mowiac jak ktos nie wie co robic to nawet w Stratholme moze rajd zwipowac ... (a teraz przy 5 man to juz szczegolnie)

Co do moderatorow - badzcie czujni ! Trolle rozlaza sie po forum w zastraszajacym tempie :D


Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 18:43 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja osobiscie uwazam ze poziom trudnosci w kolejnosci jest taki :
BRD, Scholo, Strat, LBRS, DM, UBRS, ZG, MC


ja uwazam podobnie, ale zamienilabym Strat i Scholo miejscami...strat latwiejsze od scholo...moze to tez po czesci wynika z tego, ze scholo nie lubie :) ani magiem ani priestem... :/


_________________
Ludeczka, 60 human mage, Dragonblight
Ludka, 60 undead priest, Vashj


Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 18:49 
Cytuj  
jeszcze jedno, czy wypada chodzic w green itemach do ZG, oczywiscie, ze wypada (byle nie za duzo, hehe). Ja bylam w raidzie (1/3 gildii reszta random - ale raid byl udany, sama bylam zdziwiona) majac jeszcze 2 green itemy na sobie i co ponaparzalam, to moje :) dps odpowiedni, wiec nie bylo problemu. a i tez nikt mi nic nie powiedzial z racji zielonych portek pod kiecka.

a komentarze kolegi wyzej o kupnie konta, chodzeniu do ZG z green itemami, to prosze, kolegi szanownego sobie przeczytac, ze trak711 zaopytal sie CZY WYPADA ISC...a nie ze juz sie wybiera w green secie na 40lvl :)


_________________
Ludeczka, 60 human mage, Dragonblight
Ludka, 60 undead priest, Vashj

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.