mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 12:59 
 
Spokojnie, nie ma co sie szarpac gdzie graja dzieciaki, ale mozna zrobic test, idzcie do przedszkoli po swietach i zapytajcie kto chce grac palladynem, a kto paskudnym hordziakiem.
Mam bratanka i wiem czym graja jego koledzy, 80% do palki, reszta inne ally, a jak komus przyszlo do glowy grac horda to go wysmiali :)
To ze ludzi migruja to fakt, ale realia sa takie ze jednak dzieciaki wola ally.
Wszedzie mozna spotkac powaznych ludzi, wiekszosc znajomych co grali ally na Venture teraz gra horda, trzeba tez wziasc pod uwage ile dzieciakow dociagnie do 60lvl po stronie hordy, predzej spowrotem wroca do swojego palka.

sorki dla wapniakow grajacyh palkami :)

*

Posty: 111
Dołączył(a): 1.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 13:19 
 
W jaki sposob mozna sprawdzic, ktory serwer jest nowy?

Zalozylem postac na Jaedener, bo tam strasznie malo osob jest, ale to nie byl najlepszy pomysl. W AH malo kto ma kase, zeby kupowac.

Mozecie poleic serwery warte uwagi? O nazwy poprosze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 13:25 
 
Najnowsze EU serwery to :
Vek'nilash - PvP
Ravenholdt - RPPVP
Eonar - Normal
ale to młode serwery gdzie np na Ravenholdt max lvl to 50.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 13:29 
 
Randone napisał(a):
W jaki sposob mozna sprawdzic, ktory serwer jest nowy?

Zalozylem postac na Jaedener, bo tam strasznie malo osob jest, ale to nie byl najlepszy pomysl. W AH malo kto ma kase, zeby kupowac.

Mozecie poleic serwery warte uwagi? O nazwy poprosze.


http://www.wow-europe.com/en/serverstatus/

Niebieska strzalka pokazuje gdzie najlepiej stworzyc nowe konto, czyli tam gdzie jest ich najmniej.
Osobiscie polecam server Xavius, przyjemnie sie gra i wogole :)

embe napisał(a):
Najnowsze EU serwery to :
Vek'nilash - PvP
Ravenholdt - RPPVP
Eonar - Normal
ale to młode serwery gdzie np na Ravenholdt max lvl to 50.


Czy ja to dobrze zrozumialem?


_________________
forfiter

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 14:01 
 
Raczej nie.
Na Ravenholdt po prostu aktualnie nikt nie zdobyl wyzszego lvl'u niz 50 (a przynajmniej w czasie wyslania tamtego posta). Oczywiscie 60 mozesz zdobyc.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 14:13 
 
embe napisał(a):
Mam bratanka i wiem czym graja jego koledzy, 80% do palki, reszta inne ally, a jak komus przyszlo do glowy grac horda to go wysmiali :)



Dokladnie to mam na mysli, wiekszy procent ponizej 18 roku gra palkami etc :) I tez no offence dla starszych graczy bo tez znam takich mnostwo na BL :wink:

iniside napisał(a):
Raczej ludzie zrezygnowali z tego serwera. Bo max 2000 ludzi online tam jest więc wiesz :). Cap nie jest normlany :]


Jednak chyba zwiekszyli ten cap, kolejka teraz to ok 120 i jak dla mnie takie moga byc non stop :) btw, jak moge sprawdzic ile jest akutalnie graczy na servie ? Census czy jakis inny plugin ?


Co do Ciebie ant, zaczne dysktuowac z Toba na powaznie jak nauczysz sie korzystac z opcji "cytuj".
Poki co...

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 14:42 
 
@h34t
generalizowanie ze paladynami i aliantami w wiekszosci graja dzieci 14 letnie spowodowalo ze az oplulem monitor ze smiechu. To samo mozna powiedziec o hordziakach, bo takie dziecko chce byc tym "zlym" co zabija, gwalci i sieje chaos i zniszczenie :wink:
Owszem z wszystkich paladynow tylko ok 10 % umie grac swoja klasa , ale to samo mozna powiedziec o rogue z ktorych maly % umie utrzymac przeciwnika w stunlocku. Bo w wiekszosci ich PvP ogranicza sie do atakowania z ambusha przeciwnika majacego 30 % hp i walczacego ze stworkami czy atakowanie cloth userow pijacych mane. W PvE oczywiscie nie bede wspominal o assiscie na warriorze czy uzyciu feinta


A to ze jestes pizda i grasz na battlegroundach w PUG grupach a nie w zorganizowanych i placzesz ze ally dostaje bicie w PvP - to tylko i wylacznie twoja wina. Ja jakos moim altem na vek'nilashu po stornie aliantow wygrywam 100 % AB i 70 % WSG

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 14:48 
 
Pio napisał(a):

A to ze jestes pizda i grasz na battlegroundach w PUG grupach a nie w zorganizowanych i placzesz ze ally dostaje bicie w PvP - to tylko i wylacznie twoja wina. Ja jakos moim altem na vek'nilashu po stornie aliantow wygrywam 100 % AB i 70 % WSG


Exalted AB, WSG, AV - po cholere mam siedziec jeszcze premade teamach jak juz mam to za soba ? Moje spostrzezenia byly kierowane randoms vs randoms na Vek akutalnie bo sobie tam pykam i BL czasami. Gralem w a-team przez dluzszy czas na BL gdzie kilkanasice osob bilo 14 i wiem jak wyglada gra w teamach i jaka to przyjemnosc.

A z pizdami to do kolegow z podworka sobie wyjezdzaj.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 14:54 
 
No jak grales w w premade teamach to wiesz jak wyglada granie w PUGach na BG i nie wiem po co wyjezdzasz z textami ze ally ssie bo dostalem bicie na paru BG - jak masz z tym problem to pisz do bravo girl, tam moze Ci pomoga

A moje spostrzezenia tez pisalem odnosnie Vek'nilash, gdzie jak napisalem gram po stornie alliance i AB wszystkie wygrywalem, a WSG w 70 %

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 15:31 
 
Pio napisał(a):
No jak grales w w premade teamach to wiesz jak wyglada granie w PUGach na BG i nie wiem po co wyjezdzasz z textami ze ally ssie bo dostalem bicie na paru BG - jak masz z tym problem to pisz do bravo girl, tam moze Ci pomoga

A moje spostrzezenia tez pisalem odnosnie Vek'nilash, gdzie jak napisalem gram po stornie alliance i AB wszystkie wygrywalem, a WSG w 70 %


Paru powiadasz, 85% 60lvl AB/WSG na BL rand vs rand wygrywa horda, Av duzo lepiej bo przewaznie dostaja w dupe. Z reszta na Vek zobaczymy jak beda teamy 60-tek, wtedy bedzie mozna pogadac gdzie gra wiecej ludzi znajacych swoje klasy etc, narazie eot. btw, z problemami daje rade sam, ale skoro dajesz takie blyskotliwe porady to czesto musiz skrobac do bravo :wink:

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 15:42 
 
My mowimy o Vek'nilashu a nie o BL. Sam to okresliles ally suxx na Vek'nilashiu bo poszedles na BG i dojrzali ludzie grajacy po stornie hordy pobili dzieci grajace po stronie ally :D
Ja tam z tym nie mam problemu i nie zale sie na forum, ze mnie pobili na BG itp. To tylko gra :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 15:48 
 
Ja znam z praktyki Venture i Ravenholdt, na Venture ally wygrywala 30-40% WSG, 80-90% AB, 1% AV ( jeden ), na Ravenholdt aktualnie gram 20-29lvl i 95% WSG wygrane, 100% AB wygrane, na AV poczekamy i zobaczymy.
Wszystko dotyczy random party, jak była grupa gdzie nabijali honor na ally to wygrywali wszystkie WSG, dlatego pisze o random wylacznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 15:49 
 
embe napisał(a):
Ja znam z praktyki Venture i Ravenholdt, na Venture ally wygrywala 30-40% WSG, 80-90% AB, 1% AV ( jeden ), na Ravenholdt aktualnie gram 20-29lvl i 95% WSG wygrane, 100% AB wygrane, na AV poczekamy i zobaczymy.
Wszystko dotyczy random party, jak była grupa gdzie nabijali honor na Venture to ally wygrywali wszystkie WSG, dlatego pisze o random wylacznie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 15:51 
 
Hmm jak na ER gralem ally random to przegrywalismy wszystkie BG. Od czego to zalezy ?


_________________
forfiter

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 16:08 
 
Z moich obserwacji wynika ze przegrywaja ci co nie czekaja wogole w kolejkach na BG :)

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 16:15 
 
Topic sie nam rozrosl, temat sie zmienil, chyba bedziemy zamykac powoli do czasu az sie nowe servery pokaza ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 17:06 
 
h34t napisał(a):
Dokladnie to mam na mysli, wiekszy procent ponizej 18 roku gra palkami etc :) I tez no offence dla starszych graczy bo tez znam takich mnostwo na BL :wink:


lol jaki łeb z ciebie... czy jestes jakims medium? czy kierujesz sie jakimis oficjalnymi wynikami ankiet przeprowadzonych przez jakies rzetelnie agencjie ? bo za rpzeproszeniem takie gdybanie sobie mozesz w dupe wsadzic.. to samo moge powiedizec o szamanach roguach magach warriorach itc... l2t

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 17:07 
 
Oj sory jak ktos odebral moje posty jako zalenie sie albo narzekanie :) To nie w moim stylu, tak poprostu napisalem moje dotychczasowe potyczki na Vek czy BL :) Dzisiaj sobie wkorczylem po raz pierwszy do STV na Vek, zostalem gankowany przez godzinke ok 20x i co ? I nic, to byl moj dobrowolny wybor serva pvp :wink:

Postal napisał(a):
l2t


l2r

I tak jak wyzej, od łebkow etc wyzywaj kolegow z podworka.

-----------

btw Pio jaki lvl i klasa na Vek ? :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.