mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:38 
Cytuj  
To co napisalem nie do konca mialo sens, wiec wycialem i napisalem ze nie istotne co tu bylo.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:57 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Pio napisał(a):
a drudzi coraz gorzej maja :(
Niedlugo ta klasa wogole zniknie dzieki Blizzardowi

Wyjdz.


i kto tu flamuje?

wiec bedzie burst dmg dla casterow, bedzie i macka dla melee. no dobra a co z np druidami?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 16:02 
Cytuj  
No sorry, ale co mozna innego odpowiedziec? Blizz pokazal ludziom kilka lootow (z 18 bossow!) i ktos od razu wyciaga glupie wnioski typu 'OMG NIE DALI BRONI DLA DRUIDA, WIEC NIENAWIDZA NASZEJ KLASY'. Ciekawe co maja powiedziec hunterzy, ktorzy nie widzieli ani jednej czesci ze swojego t3 seta.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 16:35 
Cytuj  
Jak to co, o hunterach blizz po prostu zapomniał ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 16:45 
Cytuj  
Powinni zrobic % udzial broni u druta w ataku - mowie o dmg, itemy jakie wypadaja i jakie wypadac beda, to tego sie nie zmieni. Mi osobiscie pasuje taki uklad bo jestem wojem, ale nie wyobrazam sobie rozgrywki bez dobrze uzbrojonego huntera czy druta, a nawet priesta. A co do dps, to wystarczy zobaczyc postacie cloth co maja w lapie stafki. Ja rozumiem, ze maja malo obrony, ale te stafki posiadaja masakryczny dmg czasami. Powinni wprowadzic tym postacim jakis bonus, skill czy cos, co zwiekszaloby mozliwosc unikniecia ciosu mele.


Ostatnio edytowano 12 maja 2006, 17:01 przez Corodar, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 16:53 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Pio napisał(a):
a drudzi coraz gorzej maja :(
Niedlugo ta klasa wogole zniknie dzieki Blizzardowi

Wyjdz.


takie texty to se puszczaj do kolegow dresow


cypis napisał(a):
No sorry, ale co mozna innego odpowiedziec? Blizz pokazal ludziom kilka lootow (z 18 bossow!) i ktos od razu wyciaga glupie wnioski typu 'OMG NIE DALI BRONI DLA DRUIDA, WIEC NIENAWIDZA NASZEJ KLASY'. Ciekawe co maja powiedziec hunterzy, ktorzy nie widzieli ani jednej czesci ze swojego t3 seta.


nie grasz druidem wiec gowno znasz ich problemy. Dopuki skalowanego dmg w zaleznosci od broni nie beda mieli druidzi w bear/cat form, to co raz wieksza przepasc bedzie sie robila pomiedzy nimi i klasami mele. i nie przypominaj mi tu o mackach +144 Atack power bo 1 na 100 druidow taka posiada.

Co z tego ze jest niby kijek w 1.11 z 420 atack power w bear/cat form, jak bedzie on dostepny dla 0.01 % populacji druidow.
Dmg feral druida bierze sie tylko z itemow, sila i agility ( w kocie ). Sa coraz to nowsze itemy zwiekszajace te staty ale nie tylko dla druidow, ale rozniez dla innych klas mele. Ale dodatkowo klasy mele dostaja coraz to nowsze bronie zwiekszajace ich dmg. I wiem co mowie bo mam druida od roku i mam warriora i widze jak to sie zmienia

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 16:55 
Cytuj  
cypis napisał(a):
No sorry, ale co mozna innego odpowiedziec? Blizz pokazal ludziom kilka lootow (z 18 bossow!) i ktos od razu wyciaga glupie wnioski typu 'OMG NIE DALI BRONI DLA DRUIDA, WIEC NIENAWIDZA NASZEJ KLASY'. Ciekawe co maja powiedziec hunterzy, ktorzy nie widzieli ani jednej czesci ze swojego t3 seta.

już widzieli ;-)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 17:03 
Cytuj  
Cytuj:
nie grasz druidem wiec gowno znasz ich problemy. Dopuki skalowanego dmg w zaleznosci od broni nie beda mieli druidzi w bear/cat form, to co raz wieksza przepasc bedzie sie robila pomiedzy nimi i klasami mele. i nie przypominaj mi tu o mackach +144 Atack power bo 1 na 100 druidow taka posiada.(...)
Co z tego ze jest niby kijek w 1.11 z 420 atack power w bear/cat form, jak bedzie on dostepny dla 0.01 % populacji druidow.(...)

Owszem, nie gram druidem ale jednoczesnie sporo gadam z ludzmi z gildii ktorzy graja ta klasa i mam ogolne pojecie o druidzie.
Proste pytanie: jak myslisz, ile osob bedzie mialo ten mace z Kel'thuzada? Na pewno mniej niz te macki o ktorych wspominasz.
Tak jak juz pisalem w innym topicu, w Naxxramas bedzie 18tu bossow i feralawl lootu na pewno bedzie sporo - moze poczekasz na full loot table i dopiero wtedy zaczniesz sie wypowiadac o tym, jak to blizz zapomnial o Twojej klasie? Co do roznic miedzy feral druidami i rogue'ami: jestes hybryda, bedziesz zawsze robil slabszy dps niz w/w klasy. Pogodz sie z tym albo wyjdz :(.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 17:06 
Cytuj  
Po co sie spierac, powinni cos zrobic, bo WoW zaczyna sie za bardzo uzalezniac sie od gildi. Osoby, ktore dopiero co zaczna grac beda w tragicznym polozeniu, poniewaz juz malo kto bedzie sie zajmowal instantami slabszymi niz MC czy BWL.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 17:10 
Cytuj  
Corodar napisał(a):
Po co sie spierac, powinni cos zrobic, bo WoW zaczyna sie za bardzo uzalezniac sie od gildi. Osoby, ktore dopiero co zaczna grac beda w tragicznym polozeniu, poniewaz juz malo kto bedzie sie zajmowal instantami slabszymi niz MC czy BWL.

A od czego sa nowe servery? Jak ktos zaczyna i wybierze Bl bo duzo Polakow, jego sprawa, wie tez pewnie ze jest tam >90% lvl 60.


_________________
http://rince.mybrute.com/

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 17:48 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Owszem, nie gram druidem ale jednoczesnie sporo gadam z ludzmi z gildii ktorzy graja ta klasa i mam ogolne pojecie o druidzie.
Proste pytanie: jak myslisz, ile osob bedzie mialo ten mace z Kel'thuzada? Na pewno mniej niz te macki o ktorych wspominasz.
Tak jak juz pisalem w innym topicu, w Naxxramas bedzie 18tu bossow i feralawl lootu na pewno bedzie sporo - moze poczekasz na full loot table i dopiero wtedy zaczniesz sie wypowiadac o tym, jak to blizz zapomnial o Twojej klasie? Co do roznic miedzy feral druidami i rogue'ami: jestes hybryda, bedziesz zawsze robil slabszy dps niz w/w klasy. Pogodz sie z tym albo wyjdz :(.


Nie wiem czy zauwazyles ale 420 Ap to ~22 dps ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 18:00 
Cytuj  
Faktycznie 22 dps na jednej broni (pomijajac juz 300 healing i inne staty) to nic. Blizzard nienawidzi druidow i pragnie, zeby wszyscy rerollneli warriorow, bo przeciez tylko taka motywacja stoi za pokazywaniem 100 dps melee weapon.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 18:14 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Faktycznie 22 dps na jednej broni (pomijajac juz 300 healing i inne staty) to nic. Blizzard nienawidzi druidow i pragnie, zeby wszyscy rerollneli warriorow, bo przeciez tylko taka motywacja stoi za pokazywaniem 100 dps melee weapon.


Nadinterpretacja.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 19:36 
Cytuj  
z warriorami to jest głownie problem z generowaniem rage... mocniej bije, ma wiecej rage, zeby jeszcze mocniej bic, i jeszcze wiecej rage ....

to sie raczej zmieni (pewnie znormalizuja generowanie rage) - tylko kiedy? ;-)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 19:44 
Cytuj  
psk napisał(a):
z warriorami to jest głownie problem z generowaniem rage... mocniej bije, ma wiecej rage, zeby jeszcze mocniej bic, i jeszcze wiecej rage

Pierwszy, ktory wie o czym mowi :)


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 20:10 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
psk napisał(a):
z warriorami to jest głownie problem z generowaniem rage... mocniej bije, ma wiecej rage, zeby jeszcze mocniej bic, i jeszcze wiecej rage

Pierwszy, ktory wie o czym mowi :)


bedziemy sie smiali jak nam zajebia "normalizacje" rage'a (czyt. nerf)


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 20:40 
Cytuj  
Hehe dobrem wiekszy dmg dla drutow w meele ? Jak juz drut w miśku wali mi większe crity niz ja jemu ss-ami :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 00:11 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Hehe dobrem wiekszy dmg dla drutow w meele ? Jak juz drut w miśku wali mi większe crity niz ja jemu ss-ami :).


Jak trafiasz druida critem z ss za 50-100, to sie nie dziw :) Pamietaj tylko o tym ze ty trafiasz, a druid co chwile ma albo dodge albo stoi w stunie i nawet rage sie nie generuje z tej okazji.

@Cypis, zagraj druidem a potem sie wypowiadaj. Na swoje nieszczescie w zyciu zrobilem dwoch druidow, sadzac ze za drugim razem bedzie lepiej po patchu itd. Koniec koncow i tak wrocilem do healbottingu i tego co jest dla gildii najlepsze. Grajac warriorem mialem kilka razy wiekszy fun z gry.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 01:35 
Cytuj  
jedni chyba ciagle zapominaja ze drooty maja leczyc a nie robic dmg ;PP chcesz napierdalac rolnij warriora albo rogala badz maga jak chcesz byc casterem

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 02:34 
Cytuj  
Jeden ommkin nie przeszkadza, ale kicia to raczej mija sie z celem w instancach.
Zwiekszenie klasie majacej heala dmgu rozpieprzyloby balans w PvP.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.