mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 07:29 
Cytuj  
dostalem kopa z glidii bo gralem ciagle altem warriorem i nie chodzilem na raidy druidem :P dla mnie tez smierdzi ta klasa ale co zrobic ;)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 07:57 
Cytuj  
Heh ...ja tez od jakiegos czasu gram tylko warriorem a drutem przestalem chodzic na rajdy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 08:16 
Cytuj  
Najgorsze jest to, ze ja cholera lubie klase druida sama w sobie. Ma niesamowity potencjal, jednak zeby go zrealizowac wymagalaby tez od developera pewnych radykalnych rozwiazan, a mamy dosyc oczywista taktyke blizza. Osobiscie marzy mi sie klasa druida zrobiona w stylu wybierania pewnej okreslonej sciezki rozwoju postaci, tak ze na 60lvl gracz bylby glownie feral, balance lub resto droodem, z na tyle ograniczonymi umiejetnosciami z pozostalych szkol (np. feral nie leczylby w ogole, albo mialby maksymalnie 1 czar leczacy, za to np. unikalne zdolnosci bojowe, pare typow aur czy cos w tym stylu), ze gildie/grupy nie mialyby watpliwosci co taki drood moze robic. Likwidowaloby to wszechstronnosc, ktora druid posiada obecnie, ale ktora imo jest teraz jego najwieksza wada w tak skonstruowanym WoWie :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 09:26 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
chcesz napierdalac rolnij warriora


taa zeby mu kazali tankowac :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 11:46 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
@Cypis, zagraj druidem a potem sie wypowiadaj. Na swoje nieszczescie w zyciu zrobilem dwoch druidow, sadzac ze za drugim razem bedzie lepiej po patchu itd. Koniec koncow i tak wrocilem do healbottingu i tego co jest dla gildii najlepsze. Grajac warriorem mialem kilka razy wiekszy fun z gry.

Nie zamierzam, mam juz jednego healbota ;). Chcialem po prostu zauwazyc, ze ocenianie podejscia Blizzarda do jakiejs klasy przez pokazanie jakies uber macki jest raczej bezsensowne (zwlaszcza, ze owa klasa dostala niedawno revamp i innervate jako core skill, co pozwala na wieksza swobodnosc w tworzeniu buildow).
Co do funu to mysle ze to zalezy od osoby; mam warriora i priesta a jednak wiekszy fun czerpie z leczenia ludzi.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 11:50 
Cytuj  
Poczekamy zobaczymy jak to sie rozwinie. Ja bym tam sobie narazie glowy nie lamal nad postacimi ciekaw jestem czy cos zrobia z itemami solowanymi np. T1 odsolowac czy jakies itemy. Musza cos uczynic bo to zmierza w zlym kierunku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 11:53 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Co do funu to mysle ze to zalezy od osoby; mam warriora i priesta a jednak wiekszy fun czerpie z leczenia ludzi.

Mam podobnie, pobiegalem juz troszke jako rogue w PvP, ale dobicie kolesi z 50% hp, ucieczka i restealth jakos mnie nie kreci.
Jezeli za cel postawie sobie utrzymaniu kilku konkretnych osob przy zyciu na AV przez mozliwie najdluzszy czas, to mam satysfakcje ;]

Wracajac do whinow druidow. Klasa hybrydowa to nie klasa ktora moze byc we wszystkim dobra, ale klasa ktora moze wiele rzeczy. Zreszta Blizz umiescil druidow tam gdzie ich miejsce bylo od poczatku: miedzy Shamanem/Pala a Priestem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 12:05 
Cytuj  
Ciekawe czy zrobia cos z PvP stuffem. Co chwile dochodza nowe guild-farm-epix-spoty, a PvP jak stalo, tak stoi. Z nowymi itemami powoli moze konkurowac tylko r13/14. I powoli nawet ten aspekt PvP mija sie z celem. No guild = no fun ?

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 12:49 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
No guild = no fun ?

Nazywamy to MMORPG.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 13:15 
Cytuj  
Chyba Ty to tak nazywasz :)

Peace

EDIT

No guild, w rozumieniu - No PvE guild focused on everyday farming = no fun z PvP ?


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 13:53 
Cytuj  
MMORPG to nie ma byc Guild Only granie i gry, w ktorych wszystko zaczyna byc coraz bardziej zalezne od guildi mnie wnerwiaja. Ja mam fajna ekipe, ale co z ludzi co zaczna grac. Oni chyba tylko wejda, zobacza krajobrazy, dobija 70 poziom i nara. Ehh Blizz powinien cos zmienic, bo wychodza nowe gry, ktore moga przycmic WoWa np. Warhammer 8)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 09:44 
Cytuj  
yeah Warhammer, cholercia jakos nie interesowalem sie ta gra, ale jak zobaczylem wywiad na GameSpotcie z 2 developerami to padlem, gosc ktory tam byl moglby godzinami opowiadac o grze i jakos to spowodowalo ze widze ja w naprawde dobrym swietle teraz :) po za tym w ma kilka fajnych rozwiazan pvp (scenariusze, instance areny i takie tam duperele)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 10:07 
Cytuj  
klasa hybrydowa, to taka klasa która ma nadrabiać braki w jednej dziedzinie innymi zaletami
np. może shaman nie ma takiego dmg burst jak mag, ale nie zginie po 2ciosach rogue.
inny typ to możliwość dostosowania sie do sytuacji:
tu mam na myśli druida
ma cat form,dire bear,moonkin,heale na dobrym poziomie.
wszystko niby lepsze od shamana, ale musi odpowiednio wybierać


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 10:55 
Cytuj  
Poweim tak, tu glownie sie rozchodzi o przedmioty. WoW zmierza nieuchronnie do momentu kiedy wszystko bedzie solowane. Po przekroczeniu tej granicy populacja zacznie spadac. D1 przetrwalo, D2 przetrwalo, ale WoW z taka polityka padnie predzej czy pozniej, bo kazdy patch, to jest sztuczne przedluzanie rozgrywki, aby gracz nie zdobyl end game-u.
PS. I skonczy sie tak, ze wojownik w lapie bedzie mial dmg 4k, mag trzaskal po 50k i cala reszta minimum 3k dmg <- zwyklymi atakami 8)

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 11:14 
Cytuj  
Mozesz byc rowniez NIE tankujacym Warriorem. Oczywiscie w tych nizszych instancach trzeba, ale pozniej mozesz byc w gildii DPS Warriorem. Tak jak ja np...

Tankowania nie znosze i gram glownie PvP a w raidach jestem dmg dealerem. Mam 31/20 i dla mnie fun w PvP (world, BG's) jak i PvE jest przedni.

Jesli chodzi o wybor klasy to przekonalem sie niedawno, ze fun to nie to samo co ownage. Dlugo wachalem sie pomiedzy roguem a warkiem i mimo, ze rogalem szlo mi bardzo dobrze to jednak jako, ze nigdy nie bylem fanem tego "stealth klimatu", zle sie czulem nim grajac.
Warkiem jest trudniej, ale za to mam swiadomosc, ze to moja klasa. Uwielbiam wielkie 2h bronie, plate, zdobywac dla niego nowe epixy... No i Charge, Execute, Overpower... kocham te abilities :)

A propos Druida, ludzie mi wlasnie mowili aby nim grac "bo masz tam warriora i rogue-a"... Ale druid nigdy nie bedzie prawdziwym warriorem bo nie bedzie mial plate i aby nim byc musi sie zmieniac w beara co dla takiego klimaciarza jak ja jest w ogole nie do przyjecia... Rogalem tez nie bo nie bedzie mogl nosic i super wygladac takich perelek jak Bloodfang czy Nightslayer.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 11:32 
Cytuj  
Ja jestem nie tankujacym, ale na itemach obecnych z pvp nie masz czego szukac w AQ bo 3 boss wciaga ciebie nosem :-? tylko mi chodzilo o to, ze jak tak dalej pujdzie, to ludzie z WoWa zaczna odchodzic z powodu takich zmian. Sztuczne wydluzanie rozgrywki nikomu na dobre nie wyszlo.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 18:13 
Cytuj  
Pio napisał(a):
a drudzi coraz gorzej maja :(
Niedlugo ta klasa wogole zniknie dzieki Blizzardowi


Atiash, Staff of the Guardian
Two Hand Staff
130-244 Damage
(64.4 damage per second)
+28 Stamina
+28 Intellect
+27 Spirit
Durability 145 / 145
Requires Level 60
Equip: Restores 11 mana per 5 sec.
Equip: Increases healing done by spells and effects by up to 300
Equip: +420 Attack Power in Cat, Bear, and Dire Bear forms only.
Equip: Restores 11 mana every 5 sec to party members within 30 yards.
Use: Creates a portal. Teleporting group members that use it to Karazhan.





All?

Tak wiem boli was to pewnie ze to nie jest +300 do Healing i DMG ale zobaczcie sobie nasz set Tier 3...
Tak naprawde jesli ktos chce grac PvP i PvE to musi grac Rogalem/Hunterem/Magiem/Warlockiem bo z reszty klas Blizz robi czyste PvE crap





A co do tej macki i tak wielu Arms warriorow z niej zrezygnuje bo Mace Spec mamy najgorszy....
Pewnie palladyni sobie ja oblubia i moze uda im sie juz z nia prawie robic jakis DPS :> ?


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 18:19 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
yeah Warhammer, cholercia jakos nie interesowalem sie ta gra, ale jak zobaczylem wywiad na GameSpotcie z 2 developerami to padlem, gosc ktory tam byl moglby godzinami opowiadac o grze i jakos to spowodowalo ze widze ja w naprawde dobrym swietle teraz :) po za tym w ma kilka fajnych rozwiazan pvp (scenariusze, instance areny i takie tam duperele)


Blizz i tak wszytsko odgapi i jeszcze ulepszy ^^


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu


Ostatnio edytowano 14 maja 2006, 18:20 przez kikas, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 18:19 
Cytuj  
ten staff to chyba fake ;P

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 18:19 
Cytuj  
shaman wf/ss abuse ftw:D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.