mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 34
Dołączył(a): 20.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 12:09 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
he ^^(ojej ojej first post! :P)

mam problem, w polowie~ sierpnia wracam do gry, z tym ze chce zrobic human rogue(ally bo w hordzie na dobre pve(mam na mysli kilka gildii robiacych mc chociaz, zeby wybor byl i mozna bylo sie piac w gore) nie moge liczyc widze :/) ale mam problem z serverem! :P
sytuacja wyglada tak ze:
a) nie chce zeby u jednych lataly same t1-2 a w u drugich jedna gildia ledwo ragna zaczyna tluc
b) spora ilosc grup t0 czyli bez przesadnej ilosci epikow ;P zeby byly grupy strat/scholo/ubrs/lbrs itd
c) no taki idealny :D

myslalem o Jaedenar.. ale nie wiem jak tam jest jednak z prawdziwym progressem pve i gildiami end-game...
albo Ravenholdt... nie wiem czy przypadkiem nie za stary? :P
ewentualnie Ahn'Qiraj moze... :)

doradzicie? :P

ps. wolalbym hordziakiem jednak grac ;] ale human rogue mimo wszystko jest do zaakceptowania :D
ps2. rozpisalem sie, jakby komus to przeszkadzalo nie krepujcie sie krytykowac :)


a zaomnialem dodac: migracje niemile widziane(e.g. grim baton) >:{


poszukaj na forach wow-europe.com tam na forum serwerow zazwyczaj jest temat nazwany "progress on <server>" albo jakos tak

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 13:32 
Cytuj  
stoisz przed dosc yntelygentnym nolifem, od 2 tygodni czytam fora serverow i tak sobie te rzeczy przegladam(wlacznie z forami battlenet.pl i mmorpg.pl), z tym ze to nie wiem jak sie to ma do prawdziwej sytuacji... moze pisac ze 2 gildie robia pierwsze bossy w naxx, a tak naprawde to wszyscy maja pelne t2 i nic sie tam juz nie osiagnie(ciagle undergeared)... prosze o zrozumienie :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 14:02 
Cytuj  
vek'nilash(PvP):server ma kolo 3-4 miechy, recommended wiec malo ludz.. duzo gildi juz farmi bwl, niedawno otworzyli AQ, zabili nawet kilka bossow w naxx. duzo ludzi z epixami, przecietne bgs, a/h-46/54

Boulderfist(PvP): sam tuugram.. server 3-4 miechy, 3 gildie farmia bwl.. , malo ludzi, ratio a/h-35/65, ally ma instant bgs, przecietna ilosc epaxow :P, lada dzien aq bedzie otwarte

Jadenar(PvP) - ostatni server pvp koptry wyszedl, zostal otawrty kilka dni po boudlerficscie i vek'nilashu, meduim populacja wydaje sie idealna, duzo low lvl, bnikt nie farmi bwl jeszcze (najdalej do lootlorda doszli), a/h-48/52


SA to servery bez migracji.
Jedenar qwydaje sie idealny by rozpoaczac tam przygode, idelana populacja, zero lagow, dobry ratio A/H


co do ostatniego servera Aerie Peak (PvE) to nie mam pojecia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 14:57 
Cytuj  
My na Ravenhold po stronie hordy probujemy sil jako jedna z nielicznych polskich gildii ze wszystkim od zera, zaczynamy ZG ( 6 bosow ), na MC brakuje nam jeszcze aktywnych graczy ( urlopy itp ) ale 60-tek juz pod 40 jest.
Postanowilismy ze bedziemy sami do wszystkiego dochodzic, nie interesuje nas gra w miedzynarodowych gildiach, nie widzimy przyjemnosci w podejsciu do gry jak do pracy, czyli przychodzisz na 4 godziny, bierzesz epiki i bye.
PVP na Ravenholdt faktycznie opiera sie o farmerow po stronie ally, ale wykruszaja sie ostatnio i jak przegraja pare razy to juz nie wchodza do konca dnia, wiec jest wyrownane, w naszej gildii malo juz gra pvp, skupiamy sie na pve i dozbrajaniu sie.
Brakuje nam magow, druidow, priestow, ale ogolnie kazdego aktywnego gracza zapraszamy, oczywiscie jesli bawi cie w/w styl gry w naszej gildii.
Malo ludzi w epikach, 2-3 gildie robia MC ( jedna tylko zrobila cale ZG ), ale maja problem i czesto sie rozlatuja, zmieniaja nazwy itd, poprostu za duzo trafilo ludzi skakajacych po serwerach za szybkimi epikami, wiec cieszymy sie ze dajemy rade sami, jestesmy 5 gildia na serwerze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 18:01 
Cytuj  
dzieki wam mam dylemat juz tylko miedzy Jaedenar i Ravenholdt :)(dopuszczam tez Boulderfist ale za duzo zlego sie chyba o tym serverze naczytalem) thx!(mimo to nadal mam nadzieje ze jak ktos ma cos do napisania o swoim serverze, to sie wyzali :P)


Posty: 38
Dołączył(a): 19.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 18:51 
Cytuj  
Postal napisał(a):
co do ostatniego servera Aerie Peak (PvE) to nie mam pojecia


/who 60

ChinWanCh Dire Maul 60 Hunter
KimDzongIl Dire Maul 60 Hunter
HujWamSen Dire Maul 60 Hunter
.......
.......
.......
FajPajDaj Dire Maul 60 Hunter

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 21:51 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
(dopuszczam tez Boulderfist ale za duzo zlego sie chyba o tym serverze naczytalem)


co miedzy innymi zlego?
gram na tym servie od jego otawrcia i w sumie zle nie jest :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 22:17 
Cytuj  
Mortis napisał(a):
/who 60

Nie we Dire Maul a w maraudonie ;]
Dziesieciu ich siedzi nono stop.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 23:16 
Cytuj  
Polecam Jaedenar :]


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 09:34 
Cytuj  
Ja tez polecam Ravenhold bardzo fajny serwerek po stronie ally polska gildia sie rozpadla a raczej przeksztalcila w miedzynarodowa jednak chyba nie polacy stanowia o atrakcyjnosci serwa jestem obecnie w anglojezycznej gildi i swietnie sie bawie :).A jesli chodzi o to farmienie honoru to jesli mozna zchecia skomentue gdyz klamstwem jest twierdzic iz ally tylko farmi na tym serwie kiedy u hordy 24h na dobe jest pre-made wsg/ab a pan "VIPER" jest w kazdym z nich wystarczy wejsc na serwer po stronie ally i zapytac sie czy ktos zna tego pana odrazu posypia sie teksty w stylu "a to ten farmer.." . to by bylo chyba na tyle gdyz bardzo nie lubie kiedy ludzie twoza schematy typu "ally to nooby" .

PS embe: cos wam slabo idzie moja gildia w calosci ZG zrobila juz jakis 1 miech temu ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 09:58 
Cytuj  
ok, to moze byc Ravenholdt :)... ale wszyscy ktorzy pisali graja lockami, czym jest to spowodowane?(pytam z ciekawosci ;p)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:05 
Cytuj  
Ci dwaj delikwencji (Snup,Silqe) /salute byli naszymi najszybciej levelujacymi i najaktywniejszymi lockami, widac ze aktywnosc przejawiaja nie tylko w grze :D - a wiec czysty przypadek ;).


Posty: 18
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:38 
Cytuj  
mini update do progressu na ravenholdzie - clickie :>


_________________
Gnome Warlock - Ravenholdt

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:49 
Cytuj  
gratki :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 11:48 
Cytuj  
Hope napisał(a):
PS embe: cos wam slabo idzie moja gildia w calosci ZG zrobila juz jakis 1 miech temu ;)


Pamietaj ze Warcry to polska gildia i robimy wszystko od zera sami, wskoczyc do miedzynarodowej zeby pozbierac epiki to juz teraz zadna atrakcja i raczej nie wymaga robienia postaci na nowym serwerze, dlatego meczymy sie sami, i co najwazniejsze bawi nas to :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 11:50 
Cytuj  
swietne podejscie do gry :P

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 15:13 
Cytuj  
wiesz moja gildia tez robi wszystko sama jakos nikogo o nic nie prosimy a wskoczylem do niej jak dopiero zg zaczynali robic wiec nie mow mi ze tylko epicki zbieram bo mam moze z 4.


P.S.: Pozdro snup dawno cos cie nie widzialem ;) na serwie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 16:15 
Cytuj  
Hope napisał(a):
Ja tez polecam Ravenhold bardzo fajny serwerek po stronie ally polska gildia sie rozpadla a raczej przeksztalcila w miedzynarodowa jednak chyba nie polacy stanowia o atrakcyjnosci serwa jestem obecnie w anglojezycznej gildi i swietnie sie bawie :).A jesli chodzi o to farmienie honoru to jesli mozna zchecia skomentue gdyz klamstwem jest twierdzic iz ally tylko farmi na tym serwie kiedy u hordy 24h na dobe jest pre-made wsg/ab a pan "VIPER" jest w kazdym z nich wystarczy wejsc na serwer po stronie ally i zapytac sie czy ktos zna tego pana odrazu posypia sie teksty w stylu "a to ten farmer.." . to by bylo chyba na tyle gdyz bardzo nie lubie kiedy ludzie twoza schematy typu "ally to nooby" .

PS embe: cos wam slabo idzie moja gildia w calosci ZG zrobila juz jakis 1 miech temu ;)

Jedyny premade jaki byl po stronie Hordy, to byl w 70% DO + pare osob z Bloodpackt. Wtedy jeszcze Ankaa bila warlorda, gral Ivy i paru innych, kt. albo juz sie przeniesli, albo zarzucili PvP. Viper gra duzo, ale nie sa to premady. A premadow nie ma dlatego, ze jak sie horda zawziela, to jedna gra trwala na WSG godzine ( przy czym alliance robil mass defense z paladynem priestem i lockami przy stanie 2:2 i obie flagi wziete ), na AB raz wygrywalo alliance, raz horda - zawsze, kiedy horda wygrywala, to premade alliance nie dolaczal dobre pare godzin. Wiec ludzie po stronie hordy rezygnowali, idac na PvE czy dajac logout. Jeszcze wtedy akurat bawilem sie tam hunterem i bralem udzial w tych grach, wiec dobrze pamietam.

To tyle, jakos nie moglem obojetnie przejsc, bo z Viperem akurat mialem dobry kontakt.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 16:42 
Cytuj  
ja tego nie czaje czemu kreujesz aliantow na noobkow ktorzy jak raz w dupe dostana to zaraz im sie grac nie chce?? Osobiscie na poczatku istnienia tego serwa bralem udzial w kilku pre made wsg i nie pamietam zebysmy po jakiejkolwiek porazce sobie odpuszczali a te cale ploty ze niby ally na Ravenholdt to sami farmerzy i dzieciarnia to za pewne rozsiewaja zaciekli "zwolennicy" PvP ktorym sie nic nie udaje. Otuz przyjmij do wiadomosci iz karzdy cos farmi jeden PvP drugi PvE (trzeci ma skosne oczy i farmi golda :P).


_________________
Obrazek

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 16:49 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Viper gra duzo, ale nie sa to premady. A premadow nie ma dlatego, ze jak sie horda zawziela, to jedna gra trwala na WSG godzine

Wiec horda pomyslala: po co grac godzine jak lepiej przegrac w 5 minut i rozpedzili swoje premade :D, umowili sie tak ze polowa grala dni parzyste, a polowa w nieparzyste (bez urazy - taki joke).

A juz powazniej to hordy gralo 2x wiecej zawsze pvp, wiec sie chlopaki nudzili i pewnie niektorzy rezygnowali. ja nie kryje ze lubilem pofarmic honor, ale ciezko czasami bylo 5 osob zebrac. W koncu jak inni farmerzy opuscilem go. Teraz czasem jeszcze zajrze i co ciekawe Staly premade u aliantow z Sasy (moja serwerowa siostra blizniaczka) na czele walczy ostro w jednym bg a w drugim ja z 4 innymi aliantami na ... no taaak Blueberry i spolka (czyli drugi team) - skad ja ich znam - walka trwala 3 minuty, wniosek horda farmi jak zawsze - a przepraszam jeszcze pytanie co to wg Ciebie premade. Jak widze ciagle ten sam team niezlych wymiataczy to odnosze wniosek ze to premade, a nie pug, na tej samej zasadzie Ty widziales ciagle u aliantow "premade".

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.