mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:13 
Cytuj  
narazie bylismy tam raz 2 wipe, tak zeby go zobaczyc ale bylo pozno a to byl wtorek wiec odpuscilismy, dzis farm czesc, a w poniedzialek bedziemy probowac go na powaznie


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:14 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Jak juz mowilem, poison cleansing czasami sie przydaje ale spokojnie mozna go zastapic abolish poison. Przyznaje, ze horda ma latwiej tutaj, ale to minimalna roznica.


Wiesz abolish trzeba rzucic 5x na cale pary jednak totem ktory ich cleansuje w ciagu 1 sek jest imba np na visci


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:18 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Praktycznie niweluje aoe dmg Loatheba :)


nie trenowalismy duzo a tymbardziej ze go nei ubilismy to nie zabieram zdania na razie koncepcja jest: keep self alive i wszystkie heale na MT


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:19 
Cytuj  
Przyznalem, ze horda ma latwiej na viscu =). Swoja droga to nie jest tak, ze tam go rzuca raz i ma sie poison z glowy. Iirc cooldown tego totemu to jakies 5 sekund wiec przed kazdym volley i tak go trzeba recastowac. Nie wspominam juz o tym, ze miec szamana w kazdej grupie na jakimkolwiek bossie to marzenie :p
Cytuj:
nie trenowalismy duzo a tymbardziej ze go nei ubilismy to nie zabieram zdania na razie koncepcja jest: keep self alive i wszystkie heale na MT

True, ale o melee tez trzeba jakos dbac. Nie chce narzekac, ale jakos obiektywnie to ocenic :wink: . Na loathebie tak czy siak trzeba spalic tone consumables na kazdej probie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:35 
Cytuj  
cypis napisał(a):
True, ale o melee tez trzeba jakos dbac.


jak sobie przypomne pierwsze MC runy gdzie tank mial 4k hp ja 5k many to przypomina mi sie stare powiedzenie: DD od leczenia to maja bandaze i potiony ;-)

Cytuj:
Na loathebie tak czy siak trzeba spalic tone consumables na kazdej probie.


ta a do tego jesli dodamy ze ma sie potiony na CD caly czas o whippery share'uja CD z healthstone'ami to robi sie przykro. WTB living gem


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:37 
Cytuj  
Cytuj:
ta a do tego jesli dodamy ze ma sie potiony na CD caly czas o whippery share'uja CD z healthstone'ami to robi sie przykro. WTB living gem


Zglaszam to do kategorii "co zrozumie poczatkujacy wchodzac na forum" :D

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:42 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
zapomniales dodac twoim zdaniem. tak wiemy ally to ez-mode tyle ze patrzac na curse@stormscale ciezko sie z tym zgodzic bo maja taki sam progress jak ally gildie wiec Learn2play.


grats jezeli okreslasz progres na podstawie jednego serwera i 2 gildi.
Nie bede sie powtarzal kolejny raz na temat PvE, eazymode alliance i hardcore horde, bo to bylo walkowane juz duzo razy. Zauwazy jedynie ta roznice, kto gral zarowno horda i alliance w PvE i odczul to na wlasnej skorze. No ale Fabianek carebear ludek z serwera PvE nadal swoje


Fabianek napisał(a):
On topic ja mam zdecydowanie inne zdanie, moi leaderzy i magowie maja rowniez inne zdanie oczywiscie stosunek moonkinow do magow powinien byc 1:4, a z tego co wiem przymierzamy sie takze do 1 ferala wiec rozniez nie zgodze ze druid jest zepsuta klasa oraz ze dla hybrydowych klas nie ma miejsca wow'ie. problem z feralem jest taki ze niestety feral gear nie nadaje sie do leczenia, a +dmg to takze +healing no i ma sie wiadro many. jako przyklad przytocze sytuacje z wczorajszego rajdu, na Faerlinie 2MT healerow zdedzilo wiec wrocilem do humanoid form wymienilem bron i wesolo leczylem MT do konca bossa. Dodatkowo gdzies czytalem (nie przytocze zrodla) ze drood dostanie boosta do aura oprocz 3% (spell) crit bedzie dawala 3% (spell) dmg.


wiesz mozna brac moonkina do raidu, mozna brac feral druida ktory bedzie latal kotem i misiem w raidzie. Ale zauwaz ,ze raid osiagnie wieksza korzysc jezeli wezmie rogue zamiast druida w kocie, warriora zamiast misia czy maga/warlocka zamiast moonkina. Bo druid nie bedzie spelnial podczas jednej walki roli healera, dps w moonkinie/kocie i tanka w misiu z tego wzgledu ze nie mozna zmieniac sprzetu podczas walki.

Co do twojego przykladu na temant moonkina i healingu, to mnie smiech troche bierze bo napewno raid nie zawdziecza sukcesu sukcesu sowie ktora rzucaila pare starfire z dps mniejszym 3 krotnie od maga/warlocka a pozniej zaczela healowac w sprzecie z -500 do healingu, -100 spirita i 1500 many mniej, niz jakby miala normalny gear do healowania.

Dlaczego sadze ze Druid jest zepsuta klasa w WoWie ? Polecam zobaczyc loot table z Naxx - 18 bossow a dla druida itemow mozna policzyc na palcach jednej reki. Hybrydowy gear - poza 5 czesciami Genesisa z Aq40, w pozostalych instance ZG/MC/BWL/AQ/Naxx wogole nie ma hybrydowego sprzetu dla druidow.
Aha i ostatnie spostrzezenie - po 3 miesiacach od premiery WoWa ilosc druidow i warriorow byla taka sama. Obecnie juest 2 razy wiecej warriorow niz druidow. Polecam zobaczyc statystyki % klas w WoWie
Staty wziete z Censusa, tylko 60 lvl
Druid 8%
Hunter 15%
Mage 13%
Paladin 8%
Priest 11%
Rogue 15%
Shaman 5%
Warlock 9%
Warrior 16%

To pokazuje ile osob gra ta klasa i zauwaz ze coraz mniej osob gra druidami

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:57 
Cytuj  
Pio napisał(a):
grats jezeli okreslasz progres na podstawie jednego serwera i 2 gildi.
Nie bede sie powtarzal kolejny raz na temat PvE, eazymode alliance i hardcore horde, bo to bylo walkowane juz duzo razy. Zauwazy jedynie ta roznice, kto gral zarowno horda i alliance w PvE i odczul to na wlasnej skorze. No ale Fabianek carebear ludek z serwera PvE nadal swoje


no ale ten carebear wlasnie gral droodem zarowno ally (moj char) jak i byl jako hordziak (konto kumpla) w mc i bwl i nie widzi zadnej roznicy no moze po za jedna ze trzeba bardziej uwazac na poczatku walki zeby nie stealnac aggro.


Fabianek napisał(a):
Co do twojego przykladu na temant moonkina i healingu, to mnie smiech troche bierze bo napewno raid nie zawdziecza sukcesu sukcesu sowie ktora rzucaila pare starfire z dps mniejszym 3 krotnie od maga/warlocka a pozniej zaczela healowac w sprzecie z -500 do healingu, -100 spirita i 1500 many mniej, niz jakby miala normalny gear do healowania.


bo ty tam byles i wszystko widziales lol oczywiscie speciale "wdowy" tez sa ci znane. /shoo

Cytuj:
Dlaczego sadze ze Druid jest zepsuta klasa w WoWie ? Polecam zobaczyc loot table z Naxx - 18 bossow a dla druida itemow mozna policzyc na palcach jednej reki.


hmm t3 to 9 itemow do tego z zabawek ktore wytargalem to: Ghoul skin, spire of twilight, nozyk z grobblusa, off hand z anuba to w sumie 14 itemow a nawet jeszcze nie mam end of dreams ty ile ty masz palcow w jednej rece bo ja tylko 5 i niestety mi palcow brakuje.

Cytuj:
Hybrydowy gear - poza 5 czesciami Genesisa z Aq40, w pozostalych instance ZG/MC/BWL/AQ/Naxx wogole nie ma hybrydowego sprzetu dla druidow.


bo hybrydowy gear to porazka, mam 3/5 genesis (nie chce 5/5 wole random itemy) zeby byl tak samo dobry jak set rogalowy do cat dps lub magowy/lockowy a nawet priestowy do moonkina to by musieli dolozyc mu tone statow a wtedy set droodowe mialy by w sumie 200 do statystyk a inne klasy po 100 jak myslisz jak szybko bylby whine?

Cytuj:
Aha i ostatnie spostrzezenie - po 3 miesiacach od premiery WoWa ilosc druidow i warriorow byla taka sama. Obecnie juest 2 razy wiecej warriorow niz druidow. Polecam zobaczyc statystyki % klas w WoWie
Staty wziete z Censusa, tylko 60 lvl


strasznie wypaczone dane dlatego ze ludzie maja alty ja mam rogue, maga i drooda na 60tce a malo kto robi alty droody tylko wlasnie jako alty sie bierze dpsy a nawet jesli jest niedobor droodow to co mnie to obchodzi mi sie fajnie nia gra.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 16:35 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Pio napisał(a):
grats jezeli okreslasz progres na podstawie jednego serwera i 2 gildi.
Nie bede sie powtarzal kolejny raz na temat PvE, eazymode alliance i hardcore horde, bo to bylo walkowane juz duzo razy. Zauwazy jedynie ta roznice, kto gral zarowno horda i alliance w PvE i odczul to na wlasnej skorze. No ale Fabianek carebear ludek z serwera PvE nadal swoje


no ale ten carebear wlasnie gral droodem zarowno ally (moj char) jak i byl jako hordziak (konto kumpla) w mc i bwl i nie widzi zadnej roznicy no moze po za jedna ze trzeba bardziej uwazac na poczatku walki zeby nie stealnac aggro.


Fabianek napisał(a):
Co do twojego przykladu na temant moonkina i healingu, to mnie smiech troche bierze bo napewno raid nie zawdziecza sukcesu sukcesu sowie ktora rzucaila pare starfire z dps mniejszym 3 krotnie od maga/warlocka a pozniej zaczela healowac w sprzecie z -500 do healingu, -100 spirita i 1500 many mniej, niz jakby miala normalny gear do healowania.


bo ty tam byles i wszystko widziales lol oczywiscie speciale "wdowy" tez sa ci znane. /shoo

Cytuj:
Dlaczego sadze ze Druid jest zepsuta klasa w WoWie ? Polecam zobaczyc loot table z Naxx - 18 bossow a dla druida itemow mozna policzyc na palcach jednej reki.


hmm t3 to 9 itemow do tego z zabawek ktore wytargalem to: Ghoul skin, spire of twilight, nozyk z grobblusa, off hand z anuba to w sumie 14 itemow a nawet jeszcze nie mam end of dreams ty ile ty masz palcow w jednej rece bo ja tylko 5 i niestety mi palcow brakuje.

Cytuj:
Hybrydowy gear - poza 5 czesciami Genesisa z Aq40, w pozostalych instance ZG/MC/BWL/AQ/Naxx wogole nie ma hybrydowego sprzetu dla druidow.


bo hybrydowy gear to porazka, mam 3/5 genesis (nie chce 5/5 wole random itemy) zeby byl tak samo dobry jak set rogalowy do cat dps lub magowy/lockowy a nawet priestowy do moonkina to by musieli dolozyc mu tone statow a wtedy set droodowe mialy by w sumie 200 do statystyk a inne klasy po 100 jak myslisz jak szybko bylby whine?

Cytuj:
Aha i ostatnie spostrzezenie - po 3 miesiacach od premiery WoWa ilosc druidow i warriorow byla taka sama. Obecnie juest 2 razy wiecej warriorow niz druidow. Polecam zobaczyc statystyki % klas w WoWie
Staty wziete z Censusa, tylko 60 lvl


strasznie wypaczone dane dlatego ze ludzie maja alty ja mam rogue, maga i drooda na 60tce a malo kto robi alty droody tylko wlasnie jako alty sie bierze dpsy a nawet jesli jest niedobor droodow to co mnie to obchodzi mi sie fajnie nia gra.


Zamiast probowac odpowiedziec na powyzszy bullshit,
Obrazek


i eot.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 17:03 
Cytuj  
You fail at the internet. Jak jest rozsadny powod zeby to wkleic to sie wkleja. W tym wypadku fabien mowi z sensem (zomg, przyznalem to:<<) i tylko sie osmieszasz.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 17:50 
Cytuj  
To ze druidow wcale nie jest malo jest z sensem?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 18:07 
Cytuj  
Ofc.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 18:27 
Cytuj  
kurwa osmieszylem sie

trzeba zwalic wine na karoida


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 18:43 
Cytuj  
a wszystkiemu winny ojciec dyktator!

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 21:16 
Cytuj  
tak w temacie balance druida, epikow i skilla ^_-
http://video.google.com/videoplay?docid ... 083&q=real

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 13:34 
Cytuj  
3 dni temu przytulilem EoD i pierwszy raz nie wiem jaki enchant nalozyc :S
aktualnie uzywam:
do moonkina -> Midnight Haze (30spell dmg)
do kota -> Hammer of Bestial Fury (15 agi)
do misia -> Mace of Unending Life (15 str)


z wyliczen wychodzi mi ze feral macka to lepsza ta za regalie no ale przyjdzie mi na nia troche poczekac bo jeszcze nie wszyscy healerzy maja chodz z drugiej strony nie ma strasznej roznicy miedzy EoD a ta za regalie, tak wiec w sumie pierwszy raz nie moge zdecydowac dodatkowo EoD jest unique :S
jakas sugestia? i dlaczego?

PS graty do healingu, mana restore i mana poola mam wiec healing/spi/int odpadaja.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 14:04 
Cytuj  
Fabię, tak sie sklada ze genesis jest zajebistym setem, przynajmniej do balance. Feral to porazka tak czy inaczej :)

Ostatnio skladalem sobie balance gear w ctprofiles, i wyszlo na to ze na poziomie gearu BWL-AQ najlepsze szmatki daja +40 spellpower wiecej niz genesis, tracisz kilo staminy i armora, nie mowiac juz o feral statach ktore moga sie przydac od czasu do czasu.

Lognalem sie ostatnio na druida, specnalem 30/0/21 i w AV mam wiecej killi i funu z gearem +50 dmg niz w feral :P Glownym atutem tego speca jest to ze poprostu nie poswieca sie niczego, spellcrit, mana, mana regen, spelldamage wszystko aplikuje sie i do healingu i do dps, nie trzeba zmieniac form ani biegac gimpnietym rogalem ;p

A dlaczego eod ma nie byc unique? I tak zadna z klas ktore go beda uzywac nie moze byc dualwield ;p Swoja droga to cudowny kawalek sprzetu, w polaczeniu z genesisem i jakimis innymi hybrid partami mozna zrobic calkiem fajny gear pasujacy do kazdego builda ;p


_________________
Nestor#1522


Ostatnio edytowano 11 sie 2006, 14:07 przez Nestor, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 14:07 
Cytuj  
eeee czy mozesz przeczytac mojego posta jeszcze raz? ja pytam o enchant na bron a nie o tym czy genesis jest cool czy ble, owszem na pvp jest nice bo to leather a nie cloth i fajny 3/5 bonus ale do pve jako balance to zdecydowanie cloth i to obowiazkowo ze statami +hit bo resisty strasznie bola :S

a teraz wrocmy do pytania o enchant na EoD


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 14:10 
Cytuj  
Szmatki z +hit mozna zalozyc na inne sloty ;] Poza tym w pve i tak healujesz jaki druid, wiec tam sie zupelnie inny gear zaklada :) (szmatki +healing) ;]

Ja bym zalozyl +spellpower na eod, jak jestes hardcore feral to +15 str, bo daje 30ap w kazdej formie, a wlasciwie 36 z HoTW.


_________________
Nestor#1522


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 10:50 
Cytuj  
Może tu mi ktoś odpowie... ; p Nie znacie moda / makro (czy co tam ; p) Który automatycznie zmieniał by broń przy zmienia z castera w miśka czy w kota ? Jeżeli ktoś posiada linka lub samego moda będę bardzo wdzięczny :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.