mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 12:44 
Cytuj  
itemrack

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:35 
Cytuj  
moglbys podac linka? ><
thx

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:37 
Cytuj  
Tez bym prosil o link :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:35 
Cytuj  
http://www.google.com/search?q=itemrack ... 8&oe=utf-8
pierwszy link
drugi tez
i trzeci
i czwarty....


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:38 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
http://www.google.com/search?q=itemrack&start=0&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8
pierwszy link
drugi tez
i trzeci
i czwarty....

google>all
Thx :)


_________________
Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 09:12 
Cytuj  
Hmmm...Tutaj rozwinął się temat a propos druida ...Temat " Wszystko o druidach zamknięty " ... Chciałem tylko powiedziec tym Miłym Panom którzy stwierdzili że na wyższych lvl'ach przemiany są nie przydatne http://video.google.pl/videoplay?docid= ... eral+druid I temu panu który rzekł że miś śmierdzi bo on ma druida na 47 i wie ... Albo Pan który stwierdził że caster jest dużo lepszy od misia i przemian nie opłaca się używac to co zrobisz jeżeli pan rogue wleci Ci w plecki ładnym krytem ? rzucisz stafire'a ? Przykro mi jeżeli nie na temat i przepraszam ale nie mogłem się oprzec :D

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 10:18 
Cytuj  
Film jest bardzo slaby. Druid ten walczy z przeciwnikami ktorzy maja slaby sprzet a za to on ma sprzet za 14 range. To tego dochodzi mierny skill przeciwnika ( warlock walczyl bez felhuntera, warior ani razu nie dam mu harmstringa i bil go po 50, rogue ani razu go niezestunowal itp). Ogolnie niech powalczy ze skillowym przeciwnikiem z epikami i nakreci filmik :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 12:11 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
Albo Pan który stwierdził że caster jest dużo lepszy od misia i przemian nie opłaca się używac to co zrobisz jeżeli pan rogue wleci Ci w plecki ładnym krytem ? rzucisz stafire'a ? Przykro mi jeżeli nie na temat i przepraszam ale nie mogłem się oprzec :D


Grasp + travelform, nuke, reroot, rinse repeat.

Idz sobie poszukaj 'balance druid pvp' w google video czy youtube.

Wylevelowalem 2 druidow do 60, jeden zatrzymal sie na poziomie mc, drugi na poziomie aq40, gralem kazdym specem, aczkolwiek glownie feral, i z perspektywy czasu widze ze balance jest o wiele bardziej uniwersalny niz feral. Feral jest dobry na 10 minutowa walke z rogue czy warriorem 1v1 albo ravage na pijacych magow w av, jak ktos bedzie chcial cie zlapac to zadna forma ci nie pomoze.

Poza tym, gear R14 nie ma porownania praktycznie z niczym poza genesisem, wiec odpuscmy sobie patrzenie pod tym kątem.

Jak bedziesz mial first-hand experience na temat pvp druidem to chetnie podyskutuje :) A poki co wracaj do ogladania filmikow gdzie druid bije ludzi ktorzy obracaja sie na strzalkach, a hamstringa nie maja na pasku bo maly dmg robi.

Edit: zmusilem sie zeby obejrzec ten film. Hunter musi znalezc scare beast na pasku, warlock to motal go przez 5 minut i pewnie by wygral gdyby nie taktyczne bledy :) Warrior zamiast zarzucic execute to zaczal uciekac.. w ogole 3/4 postaci tam ucieka zamiast walczyc, super łerlt pifipi, daj pan spokoj.


_________________
Nestor#1522


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 13:09 
Cytuj  
A więc nestor chcesz powiedziec że jak to było ... " Jeżeli ktoś chce Cię złapac to żadna forma nie pomoże " ? Więc jeżeli się tłuke z shamanem mam nie używac dire bear forma / bear forma ? Jeżeli jest szansa na zajście kogoś na prowlu od tyłu i wsunięcia mu ładnego ravage'a , to mam nie używac form tak ?Z roguem walczysz tak samo jak z warriorem ? Root starfire , root starfire ... ?A jest problem jeśli wywali Ci pierwszy w plecki to nature grasp i czarami go ? a jak znowu w stealth'a wejdzie i walnie Ci kolejny raz w plecki to czym się uratujesz ? misiek ! Także uważam że źle mnie zinterprtowałeś ; p Chciałem napisac , że przemiany sa potrzebne i użyteczne możliwe że wybrałem zły przykład ale chodziło mi o to zeby powiedziec panu XXX ; p że nie można powiedziec "Przemian nie opłaca się używac bo mają mały dmg lepiej używac castera - Są chwile dla castera i dla przemian (trochę pogmatwałem;d ) A propos filmiku ... Możliwe że jechał mało skillowych graczy ale nie chodziło mi o pokazanie skilla lecz o zaprezentowanie dmg kota oraz dire bear forma oraz przydatności na wyższych lvl'ach ...i Chętnie podyskutuje na temat balance > feral i na odwrót bo uważam, że hybryda feral / resto jest dużo lepsza od balance ...
Teraz chciałbym odpowiedziec na posta pio ; p Sporo prawdy mogę wtrącic swoje tylko przy rogue'u bo uważam że mógł nie zdążyc ...Ale prawda nie walczył z godnymi przeciwnikiami ... Aha... Nestor w którym momencie walki warrior mógł walnąc exexute bo z tego co pamiętam enemy musi miec 20 % hp żeby można było execute'a użyc ;s

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 14:34 
Cytuj  
Mam pytanko co do heal-druida:

Właśnie mam takiego alta (low lv 33) i zastanawiam się jak to jest z druidem w 5man? Ludzie chcą go , czy raczej nie bardzo? Jest jakiś problem ze znalezieniem party? Bo innej roli niż healera w 5man to raczej druidowi nikt nie powierzy. Warto grać leczącym druidem?

Od razu uprzedze odpowiedzi 'trzeba było wziać priesta'. Do szewskiej pasji doprowadza mnie levelowanie priesta, tyle razy to nigdy nie ginąłem, co tą klasą przy solowaniu.

Druga sprawa, bardziej konkretna, to aggro. Jest jakaś umiejętność, co by je redukowała? Czy tylko shift(kot) -> cover -> shift(caster), co pożre pół many?

I jeszcze build. W poradniku Alkhazamu piszą, że 0/30/21 jest do niczego dla grupy. Wg. mnie do lvlowania i party jest on niezły. 20%int + nature swift (nie rozprawiam tu czy feral czy balance do levelowania jest lepszy, bo są różne gusta. Ja po prostu nie lubię pić po każdym zabitym mobie). A w moonkin czy leader of the pack to nam raczej nikt wejść nie pozwoli, bo zamiast tych 3% ludzie wezmą sobie zamiast druida maga(rogua) i efekt lepszy.

Pozdrawiam

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 15:39 
Cytuj  
daj sobie spokoj z retsto (jak i holy u priesta) poki levelujesz
jesli nie lubisz pic to idz w feral, wciaz bedziesz dobrym healerem pod warunkiem ze masz drugi set do healowania


PS. mam druida i priesta i uwazam ze priest (shadow) to klasa ktora ginie najrzadziej

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 15:40 
Cytuj  
Druid jak kazdy healer jest chetnie brany do 5 man instance. W resto drzewku masz talent (subtlety) odpowiedzialny za redukcje agro.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 16:02 
Cytuj  
Cytuj:
drut napisał:
Druid jak kazdy healer jest chetnie brany do 5 man instance


Jak na razie, gdy pala nie ma w grupie, to nie bardzo ludzie chca druida, ze wzgledu na 30min rez. Szkoda, że nie ma jakiegoś prepariation u druidów :-?

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 16:43 
Cytuj  
z mojego doswiadczenia: jak ludzie plakali o brak rezzera w 5 man group to zazwyczaj dziekowalem na wstepnie
jezeli ktos ma zamiar ginac to znaczy ze grac nie umie (overaggro, zjebane pulle itd)
jeden healer jest wystarczajacy, tymbardziej na mid level instancje
crowd control i zostawienie tankowania tankowi a nie bedziesz schodzil ponizej polowy many


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 09:47 
Cytuj  
Z mojego doświadczenie w party jeżeli brak healera ofc ...Druid jest brany chętnie... Healer druid... Jeżeli zamierzasz biegac only w party i tylko healowac to zajebisty ja miałem do 41 lvl'a healer druida potem zmieniłem... Żywot resto druida to dłuuuugie walki i mało dmg...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 10:00 
Cytuj  
Resto druid to porażka przy lvluwaniu, już nawet holy priest jest lepszy.

Ja osobiście miałem feral od 1 do 60. Przy dobrym ekwipunku nastawionym na heal, mogłem main healowac w każdej instacji (1-60) wyłączając raid ofc.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 14:55 
Cytuj  
Właśnie zrobiłem kilka razy SM. Trochę nudne to leczenie. Zwłaszcza, gdy warrior nie rozumie,że jedyną osobą którą trzeba za wszelką cenę chronić, to healer. Potem jak party ginie, jest full respawn mobów, to wprawdzie nikt nie ma pretensji do mnie, że źle leczę, ale opinię typu, że tuż przed end bossem game over, a jakby był priest to by rez'nął, się zdarzają. Chyba poczekam z leczeniem aż jakiś znajomych/rodzinę zaproszę do WoWa, bo podobnie miałem z warriorem(nawet gorzej) - wszyscy pullują, a żeby dps czekał na aggro, to już nie ma szans.

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 18:31 
Cytuj  
uroki PuGow zmora kazdego healera (ofc zdazaja sie wyjatkie ale nie czesto)


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 04:56 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
http://video.google.pl/videoplay?docid=3008365367529285740&q=14+rank+feral+druid D


Geez.. Ale straszny filmik ;p Wydaje mi sie, ze ten filmik doskonale dowodzi twierdzienia: gear > skill.


Nub question:

Czy skill w weapon ma wplyw na melee attack w cat/bear form? No bo logicznie rzecz biorac nie powinno byc roznicy bez wzgledu na to czy mam 0 czy 300, bo w cat/bear nie uzywam broni (tak samo jak nie liczy sie dmg i szybkosc broni). Tylko, ze jest jedno ale. Gdy zmieniam forme, zmienia sie tez wyswietlany dmg, szybkosc ataku itd. natomiast melee attack zostaje taki sam... Inaczej mowiac: czy grajac feral druidem powinienem nabijac skill w broni? :D


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 08:52 
Cytuj  
Zawsze jak robiłem party to oprócz mnie ( Druid heal ) brałem palla bo ma całkiem dobry dps a healowac może pomóc jak padasz to Ci tarcze zarzuci i może ressurectnąc jak dla przykładu wszyscy padli a druid przeżył to druid ressuje palla a palla wszystkich ...Czyli moim zdaniem najlepsza kombinacja dla 5 man instance to druid /priest palla, warrior i dalej to dowolna kombinacja hunter mage warlock czy rogue ja raczej proponował bym hunter oraz mage'a ; p Ahhh.. CO do filmiku gear > skill ?Nie twierdze że bił ludzi z gorszym ekwipunkiem ... Ale to nie zmienia faktu że we dwójkę powinni go klepnąc ...Twierdzisz że ten druid dobił 14 rank tylko z powodu equipu ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.