mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 00:16 
Cytuj  
Dokładnie. Włącza się /hero mode on i "już ja im pokażę!" 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 00:28 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Dokładnie. Włącza się /hero mode on i "już ja im pokażę!" 8)

W przypadku pala to hero mode wyglada tak: HADZIAAAAA.... 1 hit, bubble, consecration... po takim combo odechciewa mu sie dpsowania i wraca szybko w bubble healowac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 23:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
iniside napisał(a):
IMHO ktos moze byc caly obldowany Epicami, ale tak czy inaczej jak nie wie co wcisnac to i tak mu to nic nie pomoze.. Problem w tym ze to widac nie po ranku a dopiero potem jak gryziemy ziemie..


swieta prawda na SM jest shaman ktory dopiero jakis miesiac temu nauczyl sie rzucac shocki a totemow do tej pory nie stawia (nawet earthbind totem) jak atakuje FC a purge to chyba nawet nie ma wyciagnietego ze spell booka ;-) a chlopak nie dosc ze jest "epicki" to jeszcze ma legendary macke :] jak go widzdialem ostatnio to mial wlasnie "Warlord"

A ta legendary macke ma z PvP, lol ? Koles, kt. nie slyszal o purge i nie stawia totemow ma lgenedary pve item....jasne, pve wymaga imba skilla, lol. Owned by Fabian.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 07:57 
Cytuj  
wedlug mnie chodzilo mu o to ze koles ma dobry sprzet ale nie pottafi go wykorzystac a to ze shaman nie urzywa purge to nie jest brak skila tylko czysta glupota :P

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 08:26 
Cytuj  
Nie wierze zeby koles nie uzywal purge i totemow jezeli gra dlugo tym shamanem... Purge to podstawowy skill praktycznie na wszystkie klasy, a w szczegolnosci palka, priesta itd. Tak samo grounding totem vs casters. Chyba ze kupil to konto dopiero ale i tak bylo by to malo prawdpodone bo ja jak gralem szamanem pierwszy raz w zyciu na jakichs PTR to pierwsze co zrobilem to 4 paski z 4 rodzajami totemow no i oczywiscie bind purge.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 08:32 
Cytuj  
Dlaczego nie , u mnie w xrealms bgs jest drood na 56 levelu który jak niesie flage to biegnie " na piechotę"


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 08:39 
Cytuj  
daje fory xD


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 08:46 
Cytuj  
Purge jest ostro przerklamowanym skillem jak ktos mysli to dawno doszedl do wniosku zeby uzywac 1st rankow skilli ja przynajmniej do SoC zawsze tego uzywalem i dopiero pod stunem zmienialem na najwyzszy zeby uzyc Judgmenta. Ci szamani co biegaja z 2h albo castuja maja ten problem ze zawsze sa bardzo szybko oom.a spam purge szybko do tego prowadzi

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 08:57 
Cytuj  
Był taki mod który pokazuje ile many uzył przeciwnik, dzialal tylko na instant casts, linka gdzieś zapodziałem


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 08:59 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
pve wymaga imba skilla, lol. Owned by Fabian.


err....


:o mam nadzieje ze z twojego belkotu wyciagnolem cel twojego posta.

mc to zaden skill pugi w tej chwili bija ragnarosa, kiedys owszem ale teraz imho ubrs 5ppl lub scholo/strat 3ppl > mc 40ppl jak chodzi o poziom trudnosci. A wracajac do tego czy pve wymaga skilla hmmm za lowienie ryb w instancji nie dostaniesz rewarda, ale za lowienie ryb na ab jak najbardziej dostaniesz honor.


Dracos napisał(a):
Purge jest ostro przerklamowanym skillem jak ktos mysli to dawno doszedl do wniosku zeby uzywac 1st rankow skilli


err nie wnikam czy jest przereklamowany wiem ze sciaga: NS,Reju a to oznacza ze rzucony we wlasciwym momencie oznacza dla mnie brak instant heala a to boli szczegolnie na bg, ze juz nie wspomne o tym ze sciaga innervate.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 09:14 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Purge jest ostro przerklamowanym skillem jak ktos mysli to dawno doszedl do wniosku zeby uzywac 1st rankow skilli ja przynajmniej do SoC zawsze tego uzywalem i dopiero pod stunem zmienialem na najwyzszy zeby uzyc Judgmenta. Ci szamani co biegaja z 2h albo castuja maja ten problem ze zawsze sa bardzo szybko oom.a spam purge szybko do tego prowadzi


Nie zabijesz np. dobrego priesta bez purge, sciaganie shiled + healing dotow daje duzo. Nie wspomne o sciaganiu wszytskich buffow magow od Frost Armor (lekko wkurzajacy dla enhanc shammy) na Combustion konczac.
Purge rank 1 i 2 zabieraja tyle samo many wiec bez roznicy.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 10:49 
Cytuj  
Cytuj:
healing dotow


sry, ale musiałem sie przyczepić :)
jak to wymyśliłeś?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 10:58 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Cytuj:
healing dotow


sry, ale musiałem sie przyczepić :)
jak to wymyśliłeś?


Nie czepiaj sie szczegolow, mialem pare sekund na napisanie posta bo musialem zlazic z kompa :P HoT Ci bardziej pasi ? :P

btw healing dot to Siphon life - no ale tego sobie nie sciagne :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 13:17 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Demandread napisał(a):
pve wymaga imba skilla, lol. Owned by Fabian.


err....


:o mam nadzieje ze z twojego belkotu wyciagnolem cel twojego posta.

mc to zaden skill pugi w tej chwili bija ragnarosa, kiedys owszem ale teraz imho ubrs 5ppl lub scholo/strat 3ppl > mc 40ppl jak chodzi o poziom trudnosci. A wracajac do tego czy pve wymaga skilla hmmm za lowienie ryb w instancji nie dostaniesz rewarda, ale za lowienie ryb na ab jak najbardziej dostaniesz honor.


Dracos napisał(a):
Purge jest ostro przerklamowanym skillem jak ktos mysli to dawno doszedl do wniosku zeby uzywac 1st rankow skilli


err nie wnikam czy jest przereklamowany wiem ze sciaga: NS,Reju a to oznacza ze rzucony we wlasciwym momencie oznacza dla mnie brak instant heala a to boli szczegolnie na bg, ze juz nie wspomne o tym ze sciaga innervate.

Podejrzewam, ze ludzie, kt. robia naxx ze spokojem stwierdza, ze BWL czy AQ tez nie wymagaja skilla wiekszego, a jak wyjdzie BC to niejeden doda "PuGi u nas to robia" - prawda jest jednak taka, ze nie wszedzie pugi lataja na ragne, a niejedna gildia poczytuje sobie za wielkie osiagniecie ubicie go. Moze w WoF jest jak mowisz i pugi jada z mc jak chca, w WoW, w kt. ja gram tak nie jest.
I nie, za lowienie rybek w AB nie leci ani honor ani rep, kiedy wszyscy tak robia ( chyba, ze liczysz tickety ).

Obecnie PvP wymaga tak samo niewiele skilla jak PvE ( bo ze MC to end game PvE to chyba przyznasz ) i nie ma co sie spierac co do wyzszosci jednego nad drugim.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 13:32 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
i nie ma co sie spierac co do wyzszosci jednego nad drugim.

Peace


jasne ze nie ma o co, bo wszystko jest jasne jesli masz odpowiednia ilosc czasu to zrobisz GM w 3-6miesiecy, jesli twoja gildia ma odpowiednia ilosc czasu to nie znaczy ze zabije KT w pol roku.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 16:08 
Cytuj  
W pvp nie ma sztucznych ograniczen.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 16:28 
Cytuj  
shahray napisał(a):
W pvp nie ma sztucznych ograniczen.

Dziwne, bo ostatnio chcialem zabrac buty zabitego gnoma i sie nie dalo ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 17:45 
Cytuj  
mial na mysli cockblocki, 3lp ;p

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 19:47 
Cytuj  
Cytuj:
Widzisz...Jak ja grałem drutem, to momentami już rzygałem tym healowaniem...Wtedy transformacja w niedźwiedzia

ja osobiscie grajac palkiem wolalem znalesc warriora i go healowac niz samemu sie rzucac. Nie oplaca sie ginac w 3 sekundy kiedy mozna stanac bezpiecznie na odleglosc przez co ty nie giniesz w ogole a twoj kumpel warrior pare(nascie?) razy rzadziej
Cytuj:
W przypadku pala to hero mode wyglada tak: HADZIAAAAA.... 1 hit, bubble, consecration... po takim combo odechciewa mu sie dpsowania i wraca szybko w bubble healowac ;]

a nie wpadles na to ze niektorzy ten tekst mogli uznac za obrazliwy?

Co do shamana to cuz rzeczywiscie dziwne moze uwaza ze jest takie epixx ze nie potrzebuje zdejmowac z nikogo buffow albo wrecz dla zabawy walczy bez purge umyslnie. Albo jest nobem:P

pve nie wymaga skilla chocby dlatego ze taki fabianek np podczepil sie pod 50-60 dobrych ludzi i leechuje epixy

(co do osoby znow ofc zart :P )


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 19:54 
Cytuj  
Przywczajaj sie ludzie palow nie lubia. A grajacy horda to wrecz nienawidza zreszta:
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... =blood+elf
Dowód :P

Pozatym prawda. Healowaniem mozna zygnac. Podziwiam ludzi ktorym sie w to we wszelakich grach nie nudzi, ja usypialem po 2 minutach i konczylo sie na odpalam mga i hurrraaaaa !!!!!!!!!! na wroga, nie wazne ile death wazne ze bylo zabwanie :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.