mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:23 
Cytuj  
ty sie niezajmoj wytykiwaniem mi bledow bo ta sa moje bledy i moja sprawa. Rozmawiamy tu o botach a nie pisowni jak ci niepasuje to nieczytaj moich wypowiedzi i kropka


Ostatnio edytowano 5 wrz 2006, 15:25 przez otacon, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:23 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Potwierdzam, bota nie da sie pomylić z normalnym graczem.

Cytuj:
w przypadku hunterow dodaj jeszcze bm spec i gowniane itemy czasem niebieska bron


To bys musiał zbanować 50% hunterów z levelem < 60.


a czy ja cos mowilem o huntach ponizej 60? 8)


_________________
..::Char profile::..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:26 
Cytuj  
otacon napisał(a):
ty sie niezajmoj wytykiwaniem mi bledow bo ta sa moje bledy i moja sprawa. Rozmawiamy tu o botach a nie pisowni jak ci niepasuje to nieczytaj moich wypowiedzi i kropka


Nie rozmawiamy o botach bo mi ubliżasz. Więc łaskawie wypierdalaj.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:28 
Cytuj  
Niestety forum to miejsce publiczne i kazdy kto jest tu zarejstrowany ma prawo do wypowiadania swojej opini.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:34 
Cytuj  
Cytuj:
Zasady korzystania z forum mmorpg.pl

-FLAMES: ataki osobiste, dyskriminujace lub ofensywne wypowiedzi nie beda tolerowane i groza kasacja posta lub nawet usunieciem z forum.
Dzial przeznaczony dla ostrzejszych rozmow znajduje sie tutaj: -> Link <-

-OFFTOPICS: produkcja wiadomosci nie zwiazanych z tematem, tak jak w przypadku flamow nie jest pozadana i może prowadzic do kasacji wiadomosci lub tymczasowego zawieszenia.
Dzial przeznaczony dla pogawedek znajduje sie tutaj: -> Link <-

-REKLAMY: banery, posty reklamujace, linki serwisów nie mogą być zamieszczane bez wyraznej zgody administracji forum.

-PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

-SPAM: wiadomosci nie zwiazane z tematyka forum beda kasowane, a uzytkownik zawieszony.


WTB Admin.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:39 
Cytuj  
na BL'u to bardzo duzo razy widziaem pewnego huntera. Ostatnio go nie ma, wiec moze dostal banana. "znajomosc" rozpoczela sie hmm dosc nietypowo bo robile repa w Silithus i na jednym spocie gosc kiedy nie wszedlem to ten gosc siedzial. Rozpoznanie nastapilo dosc szybko bo gosc wszedl miedzy takie kamyki i algorytm poruszania sie zwyczajnie zglupial i hunter przez okolo godzine miotal sie miedzy tymi kamieniami i nie mogl wyjsc :D W sumie nie przeszkadzal mi taki, bo lepszy taki bot na spocie niz real czlowiek. Botowi mozna buchnac mobki ;)

No ale w sumie potwierdza sie to co mowicie, bardzo schematycznie prowadzona walka, poruszanie bardzo "gumowe" (obracanie postaci to tak jakby ktos na klawiaturze na kursorach sie obracal), gear oczywiscie jakis zenujacy :)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 17:57 
Cytuj  
Hehe - ostatnio mykam sobie hunterkiem i tak sie zastanawialem dlaczego kiedy bije mobki levelujac połowa hordziaków mi macha i czeka na odpowiedź :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 19:09 
Cytuj  
ja mam rade dla was :) - sa pewne miejsce w pewnych lokacjach gdzie nie ma bata nie spotkac bota - bijcie do bolu jak macie podejrzenia nawet 5% ze to bot :) bo ja np za kazzdym mobem mam inna takte a nie to co moby :P - szkoda ze bliz nie daje ich ip wtedy bylyliby biedniiiiii ^^

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 19:24 
Cytuj  
otacon napisał(a):
blablalba


500 osob w kolejce, bo boty nigdy z gry nie wychodza a serwer obciazaja mi jak kazdy inny gracz. Nie mam zamiaru dyskutowac z toba o moralach wiec dalem prosty argument.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 20:16 
Cytuj  
Dobra nie będę się przewiercałe przez 5 stron...
Tu tez flamujecie? To co zamknąć temat?

P.S.
I tak sie dziwie ze to przetrwalo 5 stron :)


Posty: 10
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 01:46 
Cytuj  
Problem w tym, ze :

Psuja zarobek prawdziwym farmerom.
Wariuje gospodarka serva.
Sa najnormalniejszym w swiecie oszustwem (nie inne jak aimbot, wallhack itp)

Nie mam zamiaru tracic na rzecz jakiegos zoltka swojego czasu, ktory poswiecam na farmienie i zarabianie golda, a ktory zdumpinguje ceny o 100%. Nie ma co jesc to juz jego problem. Niech buduje wielki mur ku chwale wspanialego przywodcy.

Od kilku dni kazdy hunter jest Kill on sight.
No mercy.

Ps. Bota nie mozna pomylic z zywym graczem. Po 3 minutach mozna miec 100% pewnosci. Chodzenie, obracanie sie, wszystko tak samo przez caly czas. Kto widzial ten wie, ze trudno jest o pomylke.

Jest i 1 plus:
Free Hk co 3 minuty. :wink:

Ps 2.
Kupowanie golda to jak placenie komus za podtarcie dupy. Niby dobrze, ale wiesz, ze sam zrobisz to lepiej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 04:02 
Cytuj  
Chmiel napisał(a):
Psuja zarobek prawdziwym farmerom.



Ten argument mnie zawsze rozbraja ;)


Posty: 10
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 07:50 
Cytuj  
Doprawdy nie wiem co w tym smiesznego. Jesli ktos uczciwie poswieca kilka godzin na farmienie esencji i innych rare dropow aby dorobic troche golda na nowe zabawki/mikstury/crafty a ktos zalacza sobie program, ktory zrobi to za niego to chyba jest to troche nie fair. Powiecie kup golda na ebayu. Ja nie po to place abonament za gre aby przez jakiegos pier@#$go chinczyka musial placic jeszcze raz za golda, ktorego zdobycie on mi utrudnia. Doprawdy nie rozumiem co tu trudnego do zrozumienia :wink:

Me smash huntbot1!!1 :evil:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 10:43 
Cytuj  
Cytuj:
Me smash huntbot1!!1


Huntbot autoattacks you.
You die.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 10:51 
Cytuj  
Lol. Zabiłem chyba ze 20 tych hunterów. Ich sposób walki w PvP jest identyczny jak w PvE - hunters mark, pet attack, autoshot. Do tego każdy skill z przerwami i spoooookoooooojnieeeee. Mając 10 lvli mniej go wykończysz.


_________________
whiteman#2717


Posty: 2
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 11:09 
Cytuj  
Jeden przypadek zlokalizowany na ravenholdt. Plątał się gdzieś przy gorylach. Jakaś lipna wersja bota bo nawet nie odpowiadał na ataki, istne chodzące punkty honoru :>.

BTW to Blizzard mógł by dać questa na boty :>. no i w nagrodę Goblin bot machine czyli małego gracza latającego wokół niczym kot z pęcherzem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 07:42 
Cytuj  
A ja zwróciłem uwagę na jedną bzdurę w botach. Otóż, jeśli zaatakujesz bota z przodu to zaatakuje i Ciebie i wyśle na Ciebie peta. Ale jeśli zaatakujesz z tyłu to nie, dalej będzie atakował mobka.

Najlepsze efekty daje sheepnięcie peta, mobek olewa sheepniętego i atakuje postać, wtedy zjeżdżamy huntera do minimum i dajemy mobkowi załatwić sprawę. - 10% dur i tak do skutku. Przedwczoraj przepędziłem 4 takich z deadwind pass :).


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 09:13 
Cytuj  
Mam pytanie zdarzylo wam sie kiedys byc gankowanym przez boty??
Oczywiscie nie mowie o botach jako programach tylko o prawdopodobnie włascicielach.
Wystarczy zabic każdego z 4-5 razy i odrazu potem zaczyna cie sam atakowac pryszcz jak jest 1-2 ale jak cie zaatakuje 4 naraz to już nie jest do śmiechu
A cała sytuacja ma miejscie w felwood wokół jeziorka na BL.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 09:16 
Cytuj  
To już się zdarzało. W winterspring tak miałem. Ale wpadliśmy w kilku i przejechaliśmy przy okazji po wszystkich aliantach :).


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 09:37 
Cytuj  
no własnie ja musze robic to samo wolam znajomych z gildi i po 30 minutach 0 botow wokól jeziorka.
Ciezko sie wyrwac jak 4 huntów kampi twoje ciało i na krok nie odejda od niego.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.