mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 42  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 09:07 
Cytuj  
nihilum wczoraj na killu mialo shoutcast live stream z Vent'a + muzyczka podkladana. Zajebiscie wyszlo, najpierw theme z Rocky, a po killu We are teh Champions zarzucili, bardzo pro wyszlo i klimacik ten teges coolerski;)


Flame - US moze sobie teraz lodzika zrobic:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 09:08 
Cytuj  
Teraz pytanie jak będzie następnym razem. Wiadomo, że 2 kill jest najtrudniejszy. Już będą próbować bez full buffów, bez HS na każdym healerze i dps-ie. Bardzo jestem ciekaw jak im to pójdzie.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 09:32 
Cytuj  
Ale sie D&T musieli wkurwic... Drugi raz czyszcza instancje jako pierwsi i Nihilum ich wyprzedza na ostatnim bossie :P


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 10:22 
Cytuj  
NIKT JESZCZE NIE PISZE ? ,, KT down, yet another world first kill "

http://www.nihilum-gaming.co.uk/

Ten stave jest booooskii

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 10:24 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
NIKT JESZCZE NIE PISZE ? ,, KT down, yet another world first kill "

http://www.nihilum-gaming.co.uk/

Ten stave jest booooskii


OPEEeeeeen your Eyes,
Opeeeen your miiiiind...


Od poprzedniej strony mamy kisiel w gaciach bo KT padl...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 10:26 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Kain18 napisał(a):
NIKT JESZCZE NIE PISZE ? ,, KT down, yet another world first kill "

http://www.nihilum-gaming.co.uk/

Ten stave jest booooskii


OPEEeeeeen your Eyes,
Opeeeen your miiiiind...


Od poprzedniej strony mamy kisiel w gaciach bo KT padl...


Och, za mało kawy, za mało snu... Za dużo AQ :/

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 10:34 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Teraz pytanie jak będzie następnym razem. Wiadomo, że 2 kill jest najtrudniejszy. Już będą próbować bez full buffów, bez HS na każdym healerze i dps-ie. Bardzo jestem ciekaw jak im to pójdzie.


jak na kazdym 2nd killu albo first try->loot albo pol nocy wipe'ow ;-)

Zoltan napisał(a):
Ale sie D&T musieli wkurwic... Drugi raz czyszcza instancje jako pierwsi i Nihilum ich wyprzedza na ostatnim bossie :P


ta wczoraj ze teksty KT down by nihilum + wklejony zly screen (zamiast killshota byla jakas dziewka przy kosci) rozdawali bany na ircu


lutus napisał(a):
Flame - US moze sobie teraz lodzika zrobic:)


zaraz przyjdzie mareczek i powie: najpierw US i azja pozniej dlugo dlugo nic i dopiero EU ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 11:06 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Weźcie pod uwagę lagi na Magdzie jeszcze. DnT ostro do przodu lgnęło jak Nessaj ryczał na stronie Nihilum o lagach na servie. Wiele osób wtedy przestało wierzyc w nich właśnie z powodu powolnego progressu.

I zobaczcie teraz... kolesie muszą mieć korzenie przy kompach tak i tak.

Czekaj czekaj jak to było Aldatha? "Wujek KT będzie?" :D i co? gryzie ziemie ze swoim plugawstwem :) a blocked nie ma i nie będzie.


jestem rozczarowany KT , powinni zrobic takiego zeby cthun+nef mogli mu pety przypalac , niestety nie bylo nawet 2 fazy co jest dla mnie lenistwem robic bossa ktory jest major Warcraft character , taka cipencja


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 11:13 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Weźcie pod uwagę lagi na Magdzie jeszcze. DnT ostro do przodu lgnęło jak Nessaj ryczał na stronie Nihilum o lagach na servie. Wiele osób wtedy przestało wierzyc w nich właśnie z powodu powolnego progressu.

I zobaczcie teraz... kolesie muszą mieć korzenie przy kompach tak i tak.

Czekaj czekaj jak to było Aldatha? "Wujek KT będzie?" :D i co? gryzie ziemie ze swoim plugawstwem :) a blocked nie ma i nie będzie.


jestem rozczarowany KT , powinni zrobic takiego zeby cthun+nef mogli mu pety przypalac , niestety nie bylo nawet 2 fazy co jest dla mnie lenistwem robic bossa ktory jest major Warcraft character , taka cipencja


Alda - nikt nigdy jeszcze nie byl chyba tak buffniety jak do KT, poza tym ten cipas ma 3 fazy - do 40% do 20% i po. Wiec nie mow ze jest latwy czy cos, sa pewne granice trudnosci - jak powiedzialo to nihilum - KT, pozniej Saph, pozniej 4H , duza przerwa i kolejne bossy w naxx - tak sie ksztaltuje poziom trudnosci.

Pamietaj, ze nie za kazdym razem beda miec raid na flaszkach z zg buffem onyxia buffem i milionem innych potow - bo tego sie po prostu nie da za czesto zrobic:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 11:24 
Cytuj  
E, nihilum powinno l2scream lol

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 11:26 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
E, nihilum powinno l2scream lol


Hehe, aż mi głupio jak sobie przypomnę jak zachowawyliśmy się z gildią podczas pierwszego killa Nefa hehe.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 11:31 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Mirtul napisał(a):
E, nihilum powinno l2scream lol


Hehe, aż mi głupio jak sobie przypomnę jak zachowawyliśmy się z gildią podczas pierwszego killa Nefa hehe.


Oj tam glupio, ja sie poplakalem:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 11:31 
Cytuj  
lutus KT powinien zdmuchiwac polowe raidu jednym blizzardem a druga polowa powinna sie zabic o ta pierwsza :wink:

wiem ze buffy > 80% skutecznosci w pve , ale mogli go troche bardziej uprzyjemnic

mam nadzieje ze Ilidian da do pieca

u nas nigdy nie zapomne first Ragnaros kill , na 2 % zylo moze z 15 ludzi
a kazdy co padl wrzeszczal KILL! , pozniej dziewczyny/ zony chlopakow opieprzali bo polowa musiala z nerwow zapalic w pokoju z kompem :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 12:00 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jestem rozczarowany KT , powinni zrobic takiego zeby cthun+nef mogli mu pety przypalac


c'thun p2 byl taki ze wszystkie inne bossy mogly mu faje przypalac ;-)

wez pod uwage ze mieli wszystkie mozliwe buffy w grze wlaczajac soulstone'y co efektywnie daje 80 chlopa

Mirtul napisał(a):
E, nihilum powinno l2scream lol


moze sie wstydzili bo wiedzieli ze stream idzie live ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 12:17 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
lutus KT powinien zdmuchiwac polowe raidu jednym blizzardem a druga polowa powinna sie zabic o ta pierwsza :wink:

wiem ze buffy > 80% skutecznosci w pve , ale mogli go troche bardziej uprzyjemnic

mam nadzieje ze Ilidian da do pieca

u nas nigdy nie zapomne first Ragnaros kill , na 2 % zylo moze z 15 ludzi
a kazdy co padl wrzeszczal KILL! , pozniej dziewczyny/ zony chlopakow opieprzali bo polowa musiala z nerwow zapalic w pokoju z kompem :wink:


No on jest nie do zabicia dla 99% gildi na swiecie:) Ci goscie traktuja gre w wow jako swoj najwazniejszy cel zyciowy i poprostu sa najlepsi w tym co robia.To jak byli zbuffowani to jest zdeczka chore i do tego mieli pomoc spora spoza gildi swojej czy to za kase czy zeby pomoc w first killu. Na normalnych buffach pewnie ciezko to bedzie zrobic

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 12:25 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jestem rozczarowany KT , powinni zrobic takiego zeby cthun+nef mogli mu pety przypalac , niestety nie bylo nawet 2 fazy co jest dla mnie lenistwem robic bossa ktory jest major Warcraft character , taka cipencja

*rence*
Ciezko zrobic trudnego bossa, ktory jednoczesnie nie bedzie cockblockiem (hi2u c'thun). To, ze zabila go jedna gildia (a tylko 3 inne na nim wipuja atm) wcale nie znaczy, ze jest banalny. Poza tym jak rozumiem jestes rozczarowany, bo go juz solujesz z nudow? :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 13:12 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
No on jest nie do zabicia dla 99% gildi na swiecie:) Ci goscie traktuja gre w wow jako swoj najwazniejszy cel zyciowy i poprostu sa najlepsi w tym co robia.To jak byli zbuffowani to jest zdeczka chore i do tego mieli pomoc spora spoza gildi swojej czy to za kase czy zeby pomoc w first killu. Na normalnych buffach pewnie ciezko to bedzie zrobic


Ja mam tutaj bardzo podobne zdanie. I tak napisał Fabię, fakt że pomagał im serwer i mieli faktycznie 80 ppl (w sensie że wszyscy SoulStone) jest doskonałym dowodem, że Boss jest naprawdę baaaaaardzo trudny. I świadczy o skillu, zawzięciu i generalnie "wielkości" Nihilum.

Peace.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 13:17 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Ja mam tutaj bardzo podobne zdanie. I tak napisał Fabię, fakt że pomagał im serwer i mieli faktycznie 80 ppl (w sensie że wszyscy SoulStone) jest doskonałym dowodem, że Boss jest naprawdę baaaaaardzo trudny. I świadczy o skillu, zawzięciu i generalnie "wielkości" Nihilum.
Peace.

khm
ale powiedz mi kto normalne daje 80 ss na raidzie? ;]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 13:18 
Cytuj  
mihn napisał(a):
khm
ale powiedz mi kto normalne daje 80 ss na raidzie? ;]


jesli juz to 40 ;-) i nikt nie daje oni szli na world killa, wiedzieli ze sa 1 dzien w plecy za US wiec nie mieli czasu na zabawe w normalne buffy musieli isc na maxa na zasadzie "woz albo przewoz".

tyle golda ile oni wydali w ciagu 48h to tylko oni wiedza ktos gdzies pisal ze 9.000 mi sie wydaje troche "malo"(czyt. wydaje mi sie ze wiecej) bo ~35 SS x 30g = 1k gold do tego flaski, dps buffy (nei wiem nei bylo mnei tam ale skoro jechali tak ostro zapewne healerzy tez mieli dps buffy w razie 1% nuke)


edit: hehehe poprawilem literowke ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 9 wrz 2006, 01:20 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 13:39 
Cytuj  
No niekonieczie musialo miec 40 osob ss wydaje mi sie ze mogli miec od warlockow ze swojej gildii +znajomi + jakis ludzi z epl ktorych zgarneli przez /who, no chyba ze buffowali sie w ogri ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 42  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.