mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 56
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 14:48 
 
Mam pewna sprawe, mianowice pewnego dnia zrobilem sobie ud rogala, wygladal fajnie itp. Ale po 40lvl wlasnie dzisiaj stwierdzilem ze bardzo nie podoba mi sie odcien jego skory. I tu moje prozba. Czy ktos moze mi powiedziec, dokladnie opisac krok po kroku jak zmienic kolor skory, podmieniajac pliki za pomoca chyba tego programu WoW Model Viewer ?? Slyszalem ze da sie takie cos zrobic. Wiem ze bedzie to tylko widoczne na moim ekranie u innych ludzi bedzie ten odcien skory taki sam jak byl po podmianie, ale polepszy to moje wewnetrzne samopoczucie :)

Z gory wszystki dziekuje :D


_________________
Novy server nova przygoda

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 15:04 
 
Generalnei to nie wiem jak zmienic odcień skóry, ale powiem jedno.

Grzebanie w plikach i ich podmienianie jest nielegalne i grozi banem. Chcesz ryzykowac bana tylko dlatego, że nie pasi ci odcień skóry? Ja bym zwyczajnie olał sprawę... tym bardziej, że zwykle oglądasz tył postaci a nie jej twarz, a reszta ciała jest zasłonięta zbroją.

Pozdrawiam

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 15:04 
 
Na 60 i tak bedziesz mial takie rzeczy ze odcienia skory nie bedzie widac :]


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 15:50 
 
Ruler napisał(a):
Mam pewna sprawe, mianowice pewnego dnia zrobilem sobie ud rogala, wygladal fajnie itp. Ale po 40lvl wlasnie dzisiaj stwierdzilem ze bardzo nie podoba mi sie odcien jego skory. I tu moje prozba. Czy ktos moze mi powiedziec, dokladnie opisac krok po kroku jak zmienic kolor skory, podmieniajac pliki za pomoca chyba tego programu WoW Model Viewer ?? Slyszalem ze da sie takie cos zrobic. Wiem ze bedzie to tylko widoczne na moim ekranie u innych ludzi bedzie ten odcien skory taki sam jak byl po podmianie, ale polepszy to moje wewnetrzne samopoczucie :)

Z gory wszystki dziekuje :D



ja mam postac juz z 2 lata i nawet nie pamietam jak wyglada ;) i tak ciagle bedziesz w jakiejs masce lazil caly przysloniety armorem


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 16:35 
 
Gmowie gowno wiedza. To co masz w ToA jest oficjalne i tyle.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.