mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 08:26 
Cytuj  
Hej. Jakiś czas temu widziłem (chyba gdzieś tutaj) spis wszystkich skilli peta, i petów ktore je posiadają. Nie moge tej listy teraz znaleść. Jakby ktos dał linka byłbym wdzięczny. :]


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 08:45 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Ja zawsze patrzę najpierw na dmg końcowy i na szybkośc - z reguły nie biore nic ponizej 2.50


dlaczego?

(moze głupie pytanie, .. moj hunter ma chyba 44 lvl, i gram nim zeby sie odstresowac, bez myslenia =P )

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 08:53 
Cytuj  
Ostach napisał(a):
Hej. Jakiś czas temu widziłem (chyba gdzieś tutaj) spis wszystkich skilli peta, i petów ktore je posiadają. Nie moge tej listy teraz znaleść. Jakby ktos dał linka byłbym wdzięczny. :]


http://tkasomething.com/


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:30 
Cytuj  
psk napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Ja zawsze patrzę najpierw na dmg końcowy i na szybkośc - z reguły nie biore nic ponizej 2.50


dlaczego?

(moze głupie pytanie, .. moj hunter ma chyba 44 lvl, i gram nim zeby sie odstresowac, bez myslenia =P )


Wiekszy koncowy DMG -> wiekszy dmg w aimed shotach -> wiekszy e-peen. Proste.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:37 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Wiekszy koncowy DMG -> wiekszy dmg w aimed shotach -> wiekszy e-peen. Proste.


to nie jest znormalizowane obecnie? (pewnie kolejne glupie pytanie)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:41 
Cytuj  
Jesli sie nie myle to jest normalizowane, ale ze wzgledu na szybkosc broni.

Widze to w ten sposob (chociaz moze bardziej doswiadczeni hunterzy moglby sie wypowiedziec), ze z dwoch broni

a) 90-110 dmg, speed 1.00 (czyli teoretycznie 100 dps)
b) 80-120 dmg, speed 1.00 (czyli teoretycznie 100 dps takze)

wieksze aimed shoty beda lataly z broni B

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 12:47 
Cytuj  
jak siadzie ten 80 dmg to mniejszy, jak 120 to wiekszy ;d

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 13:00 
Cytuj  
Normalizacja w przypadku hunterow gowno dala i nadal wolniejsze bronie sa lepsze

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 13:40 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Normalizacja w przypadku hunterow gowno dala i nadal wolniejsze bronie sa lepsze


ok, odrobiłem lekcje (chyba) .. chodzi o to, ze w przypadku wolniejszej broni mniej sie traci z autoshot przy uzyciu aimedshot?

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 11:18 
Cytuj  
hmm kto jest lleprzy Druid czy Hunter ??? bo kurde nie wiem kim grac hunter jest fajny ale druid tez dajcie jakies argumenty plsss???!!!!

dajcie akis ciekawy zestaw talentow dla hunterka a i jaka rasa z hordy jest najleprza na huntera???


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 12:01 
Cytuj  
hunter moze zabic druida ! na wiecej truizmow nie mam sily sorry :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 12:04 
Cytuj  
to ja troszke utrudnie wybor...
....ale tez druid moze zabic huntera

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 12:11 
Cytuj  
Fryta2 napisał(a):
hmm kto jest lleprzy Druid czy Hunter ??? bo kurde nie wiem kim grac hunter jest fajny ale druid tez dajcie jakies argumenty plsss???!!!!

dajcie akis ciekawy zestaw talentow dla hunterka a i jaka rasa z hordy jest najleprza na huntera???


Został ci jeszcze jeden topic o Hunterze żeby zadac to pytanie.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 15:41 
Cytuj  
A co tam, dzis mam dobry humor:

1) Hunter - ladny dps w pvp, malo wymagajaca rola w PvE, latwy lvling, tracking, trapy, kosmiczna przezywalnosc
2) Druid - zerowy dps w pvp, walki dlugie, wiekszosc klas sklada druta, healowanie + innervate w PvE, lvling znacznie wolniejszy niz hunterem, kosmiczna przezywalnosc dzieki travel form

W bezposrednim starciu hunter > druid ( niewazne czy feral, czy resto ), przy podobym sprzecie i jako takim skillu hunta.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:13 
Cytuj  
ok dzienks chociarz jedna osoba se jaj nierobi a tak przy okazji jaka rasa w hordzie jest najleprza na huntera???? czy to musi byc tauren?


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:17 
Cytuj  
Fryta2 napisał(a):
ok dzienks chociarz jedna osoba se jaj nierobi a tak przy okazji jaka rasa w hordzie jest najleprza na huntera???? czy to musi byc tauren?


dwarf loladin


a bardziej powaznie: A pozniej sie skilled Hunter'zy dziwia ze ich sie od noobow wysyla, wyprasza z party, wychodzi z party jak oni sa. Oto mamy przyklad kolejnego hyntera ktory bedzie: pullowal pol instancji, ninjowal wszystko co moze uzyc lub sprzedac i jeszcze darl morde: Heal my pet.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:41 
Cytuj  
Tak powaznie to moglbys sie od typa odczepic czytajac twoje posty mozna odniesc wrazenie ze w WoW moga grac tylko osoby ktore wiedza dokladnie co i jak maja robic dana postacia nie dopuszczasz mozliwosci ze ktos dopiero zaczyna grac w ta gre i ze sie dopiero uczy. Nie przeczytal takiej ilosci poradnikow, nie odwiedzil tylu stron poswieconych WoW co ty.

99% krytycznych wypowiedzi pod adesem nowych osob pochodzi od Ciebie. Moze powinienes przyjac zasade ze jak czyjes wypowiedzi nei dotycza Ciebie to w momencie kiedy masz kogos urazic lub dokuczyc to lepiej milczec .Az zal czytac twoje wypowiedzi gdzie napietnujesz czyjas niewiedze dotyczaca tej gry badz nie spelnia twoich wymogow ortografii i gramatyki
btw co to znaczy:
Cytuj:
ze ich sie od noobow wysyla

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:58 
Cytuj  
Mysle ze ten koles nie spelnia wymogow ortograficznych nie tylko fabianka ale takze tych z 1 klasy podstawowki.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 17:05 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Fryta2 napisał(a):
ok dzienks chociarz jedna osoba se jaj nierobi a tak przy okazji jaka rasa w hordzie jest najleprza na huntera???? czy to musi byc tauren?


dwarf loladin


a bardziej powaznie: A pozniej sie skilled Hunter'zy dziwia ze ich sie od noobow wysyla, wyprasza z party, wychodzi z party jak oni sa. Oto mamy przyklad kolejnego hyntera ktory bedzie: pullowal pol instancji, ninjowal wszystko co moze uzyc lub sprzedac i jeszcze darl morde: Heal my pet.


Ze jestem dyslektykiem (to nic nietlumaczy ale poprostu tak mam od zqwsze ze błedy sadze) to jedno ale to ze mnie uwarzasz n00bem to drugie moze i nieumie grac ta postacia moze zadaje glupie pytania ale to chyba proste ze wszystkiego niewiem i niebende wiedzial pytam sie bo nigdy niegralem na globie a niedlugo zaczne wiec chce wiedziec jak najwiecej zeby miec latwiejszy pozadek.

hmm myslalem ze tutaj nie ma tak duzo osób ktore gnoja ludzi powszechnie wyzywanych od n00bów za to ze pytaja zeczy ktore takie gnoje jak ty znaja!!!! widze ze na battlenecie jak i tu 98% populacji forum to wymadrzale gnoje kotre popisuja sie swoja inteligencja na temat wowa!! Jakbys niewiedział to niewszscy sa zywa encyklopedią natemat wowa wiec z łaski swoje odpie..... sie od takich jak ja !!! (to nie nasza wina ze piszemy błedy albo zadajemy niby banalne pytania) nei wiem jakbys ty sie czuł jakbys czegos niewiedzial i chcial o to zapytac ale wiedzial ze jak juz to zorbisz to kazdy cie zwyzywa od n00ba itp. !!!


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 17:08 
Cytuj  
widze ze tu pytania niewolno zadac i ani jednego bleda zorbic bo odrazu jestes idiota!!!! hmm ztego co tu widze juz wole pytac na angielskich forach bo na polskich to tylko sa ci doskonali ...


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.