mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 18:49 
Cytuj  
po 14 dniach można już narzekać na pocztę. ;]


_________________
Obrazek


Posty: 49
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 21:51 
Cytuj  
A to dziady... :P Jutro sprawdze na poczcie może już będzie... I nigdy już nie zamówie priorytetem :evil: !!!!!!!

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 02:30 
Cytuj  
Mam takie pytanie odnosnie epic mount quest dla locka. W zasadzie trzeba tam z tego co wiem:
-dark iron ore(25)
-black dragonscales(35)
-elixir's of shadow power(10)
-large braliant shards (6)
-arcanite bar's (3)

A oprocz tego:
-Shadowy Potion
-J'eevee's Jar
-Black Lodestone
-Xorothian Glyphs

Te matsy w sumie kosztuja ok. 400g. Czy to wlasnie te z drugiej grupy sluza do otwarcia portalu i przywolania Dreadsteed'a ? To znaczy, czy jesli mam te materialy z grupy pierwszej, to moge przez trade dostac od innego locka materialy z grupy drugiej i je uzyc ( one sie nie zuzywaja ? ) i na tym koncza sie moje koszty ?

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 09:28 
Cytuj  
hmm takie małe pytanie, która klasa ma jakiekolwiek szanse z warlockiem w walce 1vs1 ? :P ? :cry: Ostatnio słysze o Locku dobre słowa niby będzie mocny w tbc.

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 10:38 
Cytuj  
inny lock ? :S paladyni niezle sobie radza jak im crity wejda moze mag ktoremu uda sie walnac wiekszosc critow z instantow i wysra sie z cooldownow, warrior ktory odpali ressecklsness i 3 hitnie, a w sumie to kazda clasa ma szanse zalezy od geara, skilla i czy wszystkie cd sa gotowe etc.


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 10:38 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Te matsy w sumie kosztuja ok. 400g. Czy to wlasnie te z drugiej grupy sluza do otwarcia portalu i przywolania Dreadsteed'a ? To znaczy, czy jesli mam te materialy z grupy pierwszej, to moge przez trade dostac od innego locka materialy z grupy drugiej i je uzyc ( one sie nie zuzywaja ? ) i na tym koncza sie moje koszty ?


Musisz kupić wszystko z wyjątkiem:
J'eevee's Jar
Black Lodestone
Xorothian Glyphs
One się nie zużywają ale są BoP wiec możesz ich nie kupować ale musisz się wybrać do DiM razem z lockiem który je posiada i to on odprawi rytuał.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 11:24 
Cytuj  
W TBC będą oddzielne sety dla druida feral, balance, resto. Ja mam w związku tym pytanie czy jeżeli będe chciał zrobić respect talentów z feral i zmienić gear to znów będe musiał za setem balance latać??


_________________
Vae Victis


Posty: 26
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 12:34 
Cytuj  
Witam.

Próbuję się zalogować na forum wowa. (www.wow-europe.com) i keidy chcę napisać coś wyskakuje mi błąd:

There is no available character.

Ktoś ma moze jakis pomysł dlaczego tak się dzieje?

Pozdrawiam.


_________________
You are NOT prepared!

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 12:35 
Cytuj  
Mógłby ktoś podzielić się ze mną wiedzą jak przyzywać bossów z wind stone'ow w Silithus? Wiem, że potrzebne są ciuszki itd, chodzi mi o ten bug, który pojawił się po patchu, dzięki któremu jesteśmy rażeni piorunem nawet po założeniu ciuchów.


_________________
Altaya | BF4

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 13:32 
Cytuj  
@ Priorin - dzieki
@ Vorten - Ktos radzil relognac sie po zalozeniu ciuszkow - wowczas piorun nie uderzy.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 18:56 
Cytuj  
mam problem mianowicie niedawno zostalem szczesliwym posiadaczem TBC beta keya, przy probach Upgradowania acc wyskakuje komunikat Invalid Login mimo, ze login sie zgadza beta key sie zgadza haslo sie zgadza oraz konto bylo aktywne 8 Października, bede wdzieczny za kazda pomoc


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 20:00 
Cytuj  
Mam pytanko, jesli przedluzylem konto na 6 miechow i zrobie "Cancel recurring subscription plan" to mi zwroca kase ?

Tzn. "zwroca kase" za te miesiace, ktorych jeszcze nie wykorzystalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 20:48 
Cytuj  
GranDzioR napisał(a):
Mam pytanko, jesli przedluzylem konto na 6 miechow i zrobie "Cancel recurring subscription plan" to mi zwroca kase ?

Tzn. "zwroca kase" za te miesiace, ktorych jeszcze nie wykorzystalem.

Nie, juz zaplaciles. Od ciebie zalezy, jak ten czas wykorzystasz.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 21:15 
Cytuj  
Dzieki, tomugeen. :)

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 09:07 
Cytuj  
oski napisał(a):
mam problem mianowicie niedawno zostalem szczesliwym posiadaczem TBC beta keya, przy probach Upgradowania acc wyskakuje komunikat Invalid Login mimo, ze login sie zgadza beta key sie zgadza haslo sie zgadza oraz konto bylo aktywne 8 Października, bede wdzieczny za kazda pomoc

Jeżeli zmieniłeś hasło od 8 października, to użyj tego które było aktywne 8. No i jeszcze możesz użyć IE, jeśli używasz Firefoxa. ;>


_________________
Obrazek

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 10:40 
Cytuj  
Witam !
Jako że jestem świerzakiem w WoW - gram dwarf priest- mam kilka pytań :

czy priest może uzywać tarczy ?
czy jest jakaś www w ktorej opisane sa questy ,ich docelowa lokalizacje itd...
co znaczy w ustawieniach grupy : greed over need ;i reszta ustawienia loot w party ;

pozdrawiam

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 10:44 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
czy priest może uzywać tarczy ?

nie może
http://www.wow-europe.com/en/info/classes/priest.html

Cytuj:
czy jest jakaś www w ktorej opisane sa questy ,ich docelowa lokalizacje itd...


www.wowhead.com
www.thottbot.com
zresztą zobacz linki w tym dziale :P

Cytuj:
co znaczy w ustawieniach grupy : greed over need ;i reszta ustawienia loot w party ;

tego mi sie nie chce tłumaczyć, ale przetłumacz sobie i zrozumiesz.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 11:16 
Cytuj  
wystarczy troszke pograc aby zrozumiec o co chodzi... w skrocie... jezeli wyleci wam na instancji jakis danyitem, a wiadomo ich roznorodnosc jest dosc duzaa oraz wartosc itemu odzwierciedla kolor ale to zrozumiesz w pozniejszym terminie. (Green,Bule,Epic << to co nolify lubia najbardziej) .. i np polecialo cos czego potrzebujesz bierzesz Need jezeli wypadlo cos co nie mozesz uzywac badz neichcesz bo masz lepszy dajesz greed .. no chyba ze wolisz zostac Ninja (thief,zlodziej,itp). To jest Tryb "greed over need".

Free For all - mowi kto szybszy ten ma item.
Master Loot - Raid leader rozdziela itemy w party, i on je tylko widzi tzn.. jako jedyny z party moze je podniesc.

Reszta jest mniej wazna :D


_________________
Obrazek
Burning Legion Server.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 11:26 
Cytuj  
rozumiem co znaczy "need" i " greed" ;)
a właśnie raz podczas " group " pojawiały sie hm... kości z losowaniem przedmiotu ( chyba najuczciwsza metoda loot wg mnie ) a za innym razem była kolejka do loot . Instrukcja niewiele wyjaśnia... Wskażcie ustawienia
bo nie chce zakładając grupe wyjść na łosia , ktory rzuca sie na wszystko co wypadnie...

i jeszcze jedno - czy można , jeśi tak to jak , przenosić kase , przedmioty itp z postaci na postać ?

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 11:35 
Cytuj  
Cytuj:
a właśnie raz podczas " group " pojawiały sie hm... kości z losowaniem przedmiotu ( chyba najuczciwsza metoda loot wg mnie ) a za innym razem była kolejka do loot


zależy jak ustawi group leader, jak jesteś liderem w grupie to prawym na swoim portrecie i loot options masz kilka trybów do wyboru z tym ze kości do losowania pojawiają się tylko dla przedmiotów zielonych lub lepszych ale to też można zmienić w loot options

Cytuj:
i jeszcze jedno - czy można , jeśi tak to jak , przenosić kase , przedmioty itp z postaci na postać ?


Jeżeli postacie są na tym samym serwerze możesz wysyłać sobie kase/itemy przez mail boxa podając w mailu nick swojej drugiej postaci


_________________
Vae Victis

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.